Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
4. jan 2010

cici, ja nie ze beriem utz. z rezervou ale u nas to dr. robi ako na pase a moj sono nema, takze tiez sa tesim na pondelok na 3D ze konecne nieco aj uvidime, hoci na sone mi aspon vzdy ukazal kde ma hlavicku, nozicky, rucicky ...

kamilakd
4. jan 2010

😲 ahojte baby,no ja som dnes volala s kamoskou sestrickou u nas v nemocke a skoro som okoktavela co si vsetko musim zobrat..ak budem teda rodit u nich tak musim total vsetko 😖 pre mamicku komplet este aj pribor nic nedostanem okrem jedla,pre mimi taktiez vsetko akurat daju zavinovacku to je vsetko kozmetiku lieh atd vsetko doniest...celkom blbe a na nadstandardke je to to iste akurat je tam sprcha a WC,,, ze sa nemusi chodit cez celu chodbu..mam dojem ze nase zdravotnictvo je katastrofa,a este k tomu som rano pocula 4xreklamu na VZP poistovnu krasne si platime reklamu a darmozracom davame evrace do papule,a sluzby vyzeraju tak ako vyzeraju.to co je u nas nadstandard kusok za hranicami je normalny standard

michalag
4. jan 2010

kamilka 😕 😕 😕 , ani nestras, nieze pridem do porodky a moje male bude hole, lebo nebudem mat pre neho oblecko 😅 ... pred 4 rokmi sme tam dostali oblecko, tak dufam ze sa to nezmenilo ... a inak suhlasim s tebou, za hranicami je uplne normalne a mozno este trosku lepsie ako u nas nadstandard=standard v zahranici

stanusa
4. jan 2010

kamilka to je otras! ale nemenovane spoluobcianky dostanu vsetko gratis...vsak my na to mame, odvadzame poistne, dane atd 😠 😒

volala som do socialnej poistovne kvoli mojmu DNP, ze ci tam mam vsetky papiere ok a predstavte si, ze minuly tyzden mi asi "zabudla" pracovnicka povedat ze mam doniest jeden papier od lekara! este dobre, ze uz nastupila druha po dovolenke a upozornila ma na to inak mozem cakat...

olinka mala by si sa poradit s lekarom, moze to byt nejaky zapal 🙄

stanusa
4. jan 2010

baby ved kazda porodnica nam da zoznam co doniest tak ziadna panika 😎 mame este cas na porod

kamilakd
4. jan 2010

olinka ahoj ak svrbi je zle treba ist k lekarke a pravdepodobne treba preliecit aj muza asi si to navzajom posielate...asi mas oslabenu floru v posve..mne preventivne dali multi gynactigel,potom som brala laktobacily,a cetebe+zinok.ale dolezite je preliecit partnera...nam doporucili sex s kondomom.nepouzivame uz je vsetko je ok.a je dolezite vypustit cukor a sladke s jedalnicku.a este mne povedali ze radsej striedat nohavicky ako pouzivat intimku 😅 a hlavne nohavicky prat na 60tke a zehlit z vnutra a mam uz svaty pokoj..intimku pouziva 😅 m ale kupila som tie bez folie su take ako bavlnene...a casto menim a hned ako sa troska spotim hned vecko a vymenit...skus

kika29
4. jan 2010

baby tie ceny za kočíky sa vám nezdajú trocha prehnané?

michalag
4. jan 2010

stanus, nie kazda, mne zoznam pri prvom nedali a to som tam chodila 2 mesiace kazdy tyzden na kontroly

kika29
4. jan 2010

mne už sestrička dala zoznam čo si treba priniesť so sebou tu do Rožňavskej nemocnice.

stanusa
4. jan 2010

kika zalezi aky kocik chces, ale daju sa najst nove aj za celkom slusnu cenu hlavne na nete.

kika29
4. jan 2010

ke ja sa bojím kúpiť z netu ked to na obrázku vyzerá pekne a potom ked to doma rozbalíš tak šok.

stanusa
4. jan 2010

no nic baby idem ja vybavovat papiere, tak sa majte 🙂

stanusa
4. jan 2010

kika najlepsie vydiet nazivo a vyskusat, ale ked vyjde lacnejsie na nete tak preco by som ho neobjednala odtial...aj doprava je zadarmo.

kamilakd
4. jan 2010

babule nechcem strasit ja som z PE a u nas ic nedostaneme 🙂 ale v BA j to tak ako ste pisali a vraj aj tak mesiac pred porodom dostaneme kazda cely zoznam co trba...teda u nas vsetko 😀

a o tych inych mi ani nevrav ked rodila moja svagrina tak jedna tam nic nemala a vsetko jej pozicali a sestricky pytali od inych mamiciek a ked som tam bola tak bola pytat plienky a ja ze ani za svet ked mozem kupit ja moze aj ona,,,a to iste aj s kozmetikou a plienkami...ja som doniesla 10plienok do porodnice a svagrova odisla s 2ma a ked som sa pytala kde ma dalsie povedala ze sa niekde peru 😲 hovno sa prali sa pouzili pre ine mimi...

stanusa a o uradoch mi ani nevrav mne zabudli poslat papier na peniaze a uz 3mesiac som nedostala peniaze a teraz tiez nedostanem krasne? ze????a vies co je to vybavovania?a nervou urcite si vies predstavit teraz som urobila plnu moc o zastupovani na uradoch a daka nova krava povedala ze to neplati no sak ale sekla sa!!!!tak som tam rano nabehla a narobila som krik ze ci su normalne a isla som tam zo zakonikom a tresla som jej to o stol a podala pisomnu staznost u riaditela na arogantny pristup zamestnancova dala som tam aj spravu o lekara ze sa mi zdrav stav zhorsil teda tlak juuj svina jedna ktora tam len na prdeli sedi a preklada papiere...ale zrazu sa vsetko vybavuje a slubili ze vo februari mi daju za cele 4mesiace a dala som jej to podpisat toto jej vyhlasenie co povedala,ak nesplni tak jej to otrieskam o hlavu...ja som velmi kludna a trpezliva ale co je vela to je vela vtedy sa viem dost rozcertit 😠

kika29
4. jan 2010

😝 kamilakd ejhá ty si ale ostrá. ale máš pravdu tie kravy tam len sedia a kávičkujú. tiež mám zlú skúsenosť a tiež som sa sťažovala. síce trocha decentnejšie ale ked treba tak aj po stole by som buchla tiež. no našťastoie mne neprišli koruny len jeden mesiac.

kamilakd
4. jan 2010

kikus ja som isla pekne slusne asi 3x ale ked to neslo po dobrotky muselo ist po zlotky!zial ja som radal robila v ramci slusnosti akurat s velkym dorazom..a nasralo ma to ze ja mam od notarky potvrdenie o plnej moci vo vybavovani za mna a daka neandrtalska krava povie ze to neplati???a nemala pravdu tak hold jej chyba.ved co si tam myslia uz o sebe no nie?

oliinka
4. jan 2010

kami zajtra mu to poviem a uvidím čo mi dá a myslíš že by manželovi stačil canesten krem?ale jeho nič nesvrbí.no ja sladkosti nemusím,takže stoho to nebude.ale ono to svrbí ked sa s manželom milujeme naplno,čo je teraz normálne,ale asi to mi vadí,ale neviem prečo.pred tehotenstvom som nemávala takéto problémy.

kamilakd
4. jan 2010

olinka ani moj mm nemal ziadny problem..lebo chlap je odolny akurat nase susky su citlive ty sa vyliecis a mm ta zas naockuje 😅 staci preliecit partnera nam brali aj m oc na kultivaciu a to mozes aj sama kupis sterilne skumavky ty aj muz sa vycikate zanesies lekarke a povies ze chces moc na kultivaciu poslat.ci nema daku bakteriu v mocovej rure...a povedz ze chces preliecit aj muza ze spolu spavate,inak to pojde do okola

oliinka
4. jan 2010

no budem musieť to poriešiťa zajtra sa nato opýtam čo a ako a stým citronom to je ako?može sa?

kamilakd
4. jan 2010

olinka pories aby si mala klud...a na tu citronovu stavu sa opytam aj ja v piatok lebo ja sladke nejem a nesladim ani caj a mam strach hlavne z toho ci to nevyhodim zo seba 😅

kika29
4. jan 2010

kamilakd dobre si robila. ja také veci tiež nemám rada.

saudi
4. jan 2010

v bratislave je v tej cukrovej vode automaticky aj citronova prichut, aby sa to dalo lahsie vypit, aspon na Mickiewiczovej. dalo sa to v pohode vypit, hoci v tehotenstve mi sladke vobec nechuti

kamilakd
4. jan 2010

kikus ani ja a hlavne nemam rada povysenestvo,,,keby bola normalna tak sa ospravedlni a poradi a nie odpalkuje jak keby bola osloboditelka...ja si po hlave nenecham skakat a rozpravam sa s ludmi tak ako oni so mnou...

kamilakd
4. jan 2010

saudi ty mas to vedierko na kupanie ze?si spokojna?neutopim tam to male 😅

kika29
4. jan 2010

o akom vedierku sa to rozprávate? ja mám vaničku na kúpanie. som kus podriemala už mi je lepšie. svokra ma zobudila že pôjde po malú do škôlky.

veve23
4. jan 2010

ahojte, ja som dnes spala az doteraz, co je vynimka lebo stale koli tym oblickam beham na wecko ale dnes ma nechalo moje telo spat, a inak porovnavala som ceny v AT a a tu a v akciach sa mi daju plienky ze maju lepsie ceny, aj oblecenie a aj in veci pre babo su neni tak pehnane a da sa naupt ya royumne ceny .

malalady
4. jan 2010

ahojte babenky.. tak bola som dneska na tom cukre 🙂 eh.. ale bodla aj tá cukrová voda heh ked som včera od 18tej nič nejedla a nepila od polnoci heeeeeee 😀 😀 😀 😀 ale na mna cukor má zle učinky 🙂)) hyperaktívna som.. 🙂 heeeee.. 🙂) tak som sa celý čas tam zabavala a srandovala 😉 😀

cicimon
4. jan 2010

michala - ja som to myslela tak, ze tie kontroly bez utz. beriem s rezervou - mne to nerobi zakazdym, tak podla pohmatu je to take...Tak aj preto sa tesim na 3D, ze konecne nieco uvidim.

oli - mne sestricka napisala na papierikl ako presne na ten cukor = ze citronova stava a voda = 300ml a do toho pridat tu glukozu. Skus zavolat a sa spytat, ci by si si tu stavu tam mohla dat

vejula
4. jan 2010

čavte kočky... Ako sa máte???? Ja som akási nervézna bo už hodinu a 15 min čakám na pizzu a stále nič... 😠 Už mi žalúdok vykrúca od hladu tak tam asi zavolám alebo čo...

Ja idem na cukor 7.1. No a ja si mam vraj v lekárni vypýtať už roztok. A sestrička povedala že si tam mám vytlačiť citron a dať do ladničky, vraj je to tak lepšie.

cicimon
4. jan 2010

veve - odkial si? a ake rakuske stranky pozeras? ja by som chcela pozret kociky, ci sa to tam viac neoplati, nasla som jednu rakusku znacku, co sa mi celkom pozdava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre