Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
20. feb 2010

jaj kočky tak ja som si dnes aj pospala... No a idem het za chvílu bo kamarat ma narodky a robi sa žurka tak to bude zas zábava ked budu všetci piť huliť a ja budem len kukať na nich. No ale tak mm je už tam a mne sa nechce zas do noci samej doma trčať, už mám tej samoty akurát tak dosť. Tak snad to nebude až taká katastrofa... Inač som teraz natlačila dva kremeše do hlavy tak už vidím aku tam budem mať kyselinu, cestou si asi zbehnem ešte do Billy Fatru kupiť

A všetky kočky ktorým hrozí nemocka držím palce nech vás to obíde a pekne to doma zmaknete až do toho apríla... Inač čo som kukala do mojej tehu knižky tak tam mám nejaký rozmer že 3cm a asi to bude ten krčok. Ale ja ho od začiatku mám 3 cm a nič mi na to nepovedal. Stále hovorí že je všetko v poriadku, tak možno každá máme ten krčok inak dlhý, Len nechápem že niektorým kočkám lekári stresuju ked maju aj nad 3 cm, či to závisí aj nejako od výšky psotavy alebo čo 😕 echapem 😒

civavava
autor
20. feb 2010

dobry vecer babenky,

som si myslela, ze dnes mi Renko vypadne v obchode, jak mi tvrdlo brucho a pichalo dole....takze doki asi vedel, preco ma vypoisal, ze mam byt doma a nasadit oddych,,,, 😠 😠

kami, juuj to mi je luto, ze sa ti ta choroba furt este taha, dufam, ze do porodu uz budes fit! Ta cuza sestricka - no comment 😠 😠 😠

tantamka, drzte sa!!!! moc vam drzim palceky.....

cici, u mna je to trpnutie prstov na rukach furt horsie a horsie, tak ako tebe aj mna to boli az na kost...dnes som dokonca musela uz dat dole aj obrucku... 😢 😒

vejulcek, dobre sa zabav a oddychni si od starosti!

moni
20. feb 2010

dejni, ja len dufam ze nebudu take hyperaktivne aj ked vylezu 😝 lebo u nas je jedno ci je den, ci noc, ci som hladna, najedena, sedim, stojim, lezim, stale sa tam mrvi. kedy spi? 😕

civavava
autor
20. feb 2010

moni, aj nas certik sa v kuse mrvi....mm sa rehoce, ze bude zly po mne 😀 😝 😀

seuska
20. feb 2010

Tamtami juuuj ja som ta nechcela rozplakat tou sms, len potesit ze Vaneska je uz na svete... Prosim ta nestresuj sa dobre? Drzkaj sa, ja ti pisnem nieco pekne vzdy....

Ja mam zas depku ☹ ☹ ☹ vyzeram jak hroch, vsetci isli do krcmy a ja zas vecer pri tv.... uz keby tu aspon malinka bola nech sa mam s kym bavit a nemysliet na somariny...

moni
20. feb 2010

veji, veru dobre sa zabav, snad prides trosku na ine myslienky 🙂

civi, uz ti bolo dlho doma, ked si sa vybrala po obchodoch chodit? 🙂 pekne zalahni naspat.
chcela som ist aj ja cosi popozerat lebo od rana sa tu povalujem, ale akonahle sa postavim, tiez ma akosi taha, tlaci, ci co 😕

vyzera to tak ze budeme mat slovensky vecer, ma prist kamarat, tak som operativne presunula bryndzaky ku hokeju, tak snad nam nezabehne ked budeme povzbudzovat 😀

moni
20. feb 2010

seuska, mne vcera moj drahy manzel povedal ze vyzeram ako slon. skoro som mu tresla 😅 viem ze to mysli z lasky, a taaaak, ale ja sa citim obrovska a nemotorna, tak na kieho frasa mi to pripomina 😔 zas tie hormony 😠
takze ziadne depkovanie, este mame par tyzdnov pred sebou, a za tie male zazraky to stoji! 😵

kika29
20. feb 2010

seuska neboj aj môj mm mi už volal že o plonoci ide na hokej do krčmy s kamošmy a že mu mám pripraviť 20€ 😀 tak som sa len zasmiala ale nech ide dnes lietal somnou tak ho pustím 😀

mňa tak páli zase záha idem skúsiť tie mandle. a od toho železa som mala utrpenie na wc aúúúúúúúúúúúúúúúúú 😝 vyšla som ako by ma niekto fikol zo zadu 😀 😀 😀 😀
idem nahodiť fotky.

ttiffanny
20. feb 2010

ahojte kočky!
postupne vás čítam, ale píšete ako divé 😀 . my sa máme fajn. včera som bola posledný krát v robote, budúci týždeň mám dovolenku a potom nastupujem od prvého na materskú. tak sa tešíííím. postupne začínam aj ja prať vecičky. nakúpené už máme všetko a aj zariadenú detskú izbičku. bude sa mu tam dobre hajať 🙂 .
už sa balíte aj do nemocnice? lebo mne na cvičení povedali, že by som sa už aj mala.

civavava
autor
20. feb 2010

kika 😀 😀 😀

moni, isli sme s mm najskor ku mne do roboty zobrat si moje veci, bo uz sa tam nevratim tak skoro 🙂 mala som tam taku tazku krabicu, tak mi ju odniesol mm do auta a potom sup do obchodu nakupit dake jedlo...v podstate som ani vela nechodila a predsa...ale uz je dobre, lezkam si v postielke 😉

mnaaaaaaaaaam bryndzaky 😝 😝 😝

seus, ta foto co mas v pase - to ste vo Vatikane? pekna fotecka 😉

sme mali na veceru fondue a uz sa ozyva zaha...idem si dat hrst mandli.... 😅

civavava
autor
20. feb 2010

ahooj ttiff, ja som uz veru zbalena aj do nemocky, mame hotovu izbicku, poskladany kocik, aj oprate a ozehlene...bo mlady pan sa nejak pyta na svet skorej.... 😀 😝

veve23
20. feb 2010

tak samoosebe je april blaznivy mesiac, tak si neviem predstavit aki mali blazonkovia z nas vidu 😀 , tak ja by som prijala takeho maleho blazna 😀 ak bude po tatovi a hlavne nech je baran po mamicke 😀

mi robite chut na bryndzaky 😢 , len nemam nic na ne doma, a o kyselinke ani nehovorim, ale to by som prerazila

seus, nedepkuj, lepsie hroch jak roztrt... koza s hrosimi stehnami

civi, tusim ty si spomynala ten obchod baby one, som ho dnes bola kuknut 😎

dejna3
20. feb 2010

moni, no mne zas včera drahý povedal, že som "trieska" 😀 😀 ale to len kvôli tomu, že v správach ukazovali nejakú ženskú, ktorá porodila dieťa a tá žena vraj vážila cca 250kg 😝

veve23
20. feb 2010

kika 😀 , tak to musi byt iny pocit

dejna3
20. feb 2010

tiež mám pocit, že môj drobček snáď ani nespí 😅 ale na druhej strane - sofi bola presne taký istý divoško - keď cucala energiu zo mňa, a keď bola už vonku a musela fičať "na vlastný pohon" tak to radšej vzdala a úplne sa skľudnila 😵 😵

michalag
20. feb 2010

baby a nemate niektora skusenosti s touto znackou? http://www.babyono.pl/

civavava
autor
20. feb 2010

veve, a ako? spokojna si bola?

kamilakd
20. feb 2010

VEJULCEK dobre robis ze tam ides kuknut a mozno sa ti tam bude pacit a ked nie tak sa pekne vratis a budes tu konikovat 😀

CIVKA a ty preco lietas po obchodoch 😠 chces aby ti renusko fakt vypadol?posluchaj pana doktora a mm odkaz ako moze byt renusko zly ked ma mamicku tak fajin zensku???

MONI ta tvoja zabinka je aktivna tak co uz s nou ved ta uz s tebou polietala 😀 a mm nech si necha tie lichotky ze slon by som chcela vidiet ich ako by vyzerali aj ked nas lubia nemozu takto 😒

SEUSKA nech len isiel ten moj tiez hlavne ze pojde zas na 2tt mimo ale uz posledny krat vraj 😨 a tiez cucim doma akurat stale vyvolava ze ako sa citim...ze este chvilku a pride bo dnes mal turnaj a tych chvilok uz bolo 😀

VEVE a dnes nemame ziadne kolaciky,sisky alebo nieco???ja mam trdelnik mi mamina s tatom doniesli

DEJNI no to sme potom vsetky triesky 😀 ja som lokomotiva a este mi aj spieva 😠 sak nech si len robi srandu ked bude spievat krpec po nocia 😠 ch ho to vsetko prejde

veve23
20. feb 2010

Civi, hej, som prevetrala kreditku....som si hned vyhliadla predavacku a isli sme 🙂 taka zlata teta....jedine co nemali su zavinovacky a take tvrde prebavacie podlozky na postielku, mali len makke, alebo cele pultiky. Ale inak som sa vyblaznila, no a nakoniec som tety vymenila a dali mi prednasku o kocikoch , tak sme skladali, tak aspon cca viemco chcem 😉

veve23
20. feb 2010

Kami...ale mame, vsak co by to bolo....svokrusa poslala jablkove pyte 🙂 vsak je sobota a mame klub sobotnych osamelych tehuliek, ten moj sa tiez niekde flaka, vsak bol so mnou na nakupy tak to isiel vykompenzovat 😀

civavava
autor
20. feb 2010

kami 😀 uz budem dobra a budem lezkaaat 🙂)
mm odkazem 🙂)

a kam ide tvoj drahy zase??? 😕

veve tak super, 😉 hej, ani tu nemali zavinovacky, som objednala zo Slovenska...ale inak som tam tiez veeelmi prevetrala kreditku 🙂)))

babule idem, hrat s mm scrabble v posteli 😎 ked uz ine nemozeme 😖 😲 ,mame zakaz od dokiho 🤐

pekny vecer a zajtra vas ciiitam 😉

juliap
20. feb 2010

civavi som ta chcela poprosit o pridanie mojho bruska do albumu apriloviek, mam ho vo svojom fotoalbume, dik

juliap
20. feb 2010

aj my sme pozerali na tu 240 kg maminu, vecer sa zo mna mm smial, lebo mu hovorim ze zase vyzeram jak vetchy pavuk, ruky, nohy chude a len brusko jak lopta ... no a potom mu ukazujem ze na zadku celulitida, tak sa zacal smiat, ze aky pavuk, ze on este pavuka s celulitidou nevidel ... 😀

kamilakd
20. feb 2010

veve to bude u nasich zajtra ten kolacik milujem 😵 mnaaam tak dobru chut 😉

civka ten moj sa ide lyzovat ale to je ok bo to on miluje a tesi sa a na slovensku nebol ze ma nenecha samu ked je teraz rozlietany ide do francuzka
a vyplieskaj ho o vsetky pismenka 😀

dejna3
20. feb 2010

ja budem robiť nejaký koláčik až zajtra 😉
no, inak, môj drahý, každé moje tehu tuším priberá zo solidarity so mnou 😝 ... bruško mu veru pekne vyrástlo.. tak sa doťahujeme 😀 keď niečo poznamená, tak ja mu hneď odpoviem, že ja sa brucha zbavím raz - dva, zatiaľ čo on, už asi nie😝

juliap
20. feb 2010

dejni my mame s mm teraz tiez bruska rovnake, konecne som ho dobehla ... 😉

cheerlady
20. feb 2010

no caute,vidim,ze klasicky klub osamelych tehuliek sa ako kazdu sobotu zacina rozbiehat 🙄 😀 mm isiel na futbal ako kazdu sobotu a potom ma ist este kamaratovi na oslavu,povedal,ze len zagratuluje,tak som zvedava,lebo sak v noci kukame hokej 😎 teda ak sa prinutim vstat 😅

kamilakd
20. feb 2010

julia no vidis pavucik s celulitkou 😀 ale ved to pojde dole teda dufam 😅

danka vidis ako pekne pribera solidarita je fajin 😀

dejna3
20. feb 2010

ja dnes celé poobedie brázdim na MMB a našla som nádherné rifľové šatičky a sukničky pre sofi... a sa neviem rozhodnúť, ktoré objednať 😝 najradšej by som ich asi všetky vzala 😅

seuska
20. feb 2010

joj kocky dakuejm Vam za podporu, viem ze ste na tom podobne... to len asi hormony dnes nejak so mnou kmašu alebo co? To vyspim. Zajtra ideme kuknut tu porodnicu tak budem zas depkovat asi z porodu 😉 No furt sa nieco najde...nie? Bozeeeeeeeee jakaaaa je chudaaa ta Judiniovaaaaaaaaaa!!! Vyžla vybranaaaaaaaaaaa!!!!

Ja som teraz doprala potahy z kocika, mm hovoril ze uz to asi naspät neposklada, lebo to nebude pasovat, tak som zvedava, chcem kocik odlozit este do graze a zabalit ho, len nech je pripraveny.... Takze moja prva varka pre mimi je oprata....

Civi hej to je z Vatikanu, minuly rok sme boli v septembri na aute.... to som bola v nejakom druhom mesiaci tehu, pomodlit sa za fazulku nasu nech je zdrava.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre