Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
24. feb 2010

fleury 😀 len máloktoré mimčo zaspí za 5min - teda aspoň tak to chápem.. pokiaľ ho to teda bude uspávať.. ah jaj..

baby mne je to až blbé, že ja o mesiac mám rodiť a nemám žiadne bolesti, ani poslíčkov, ani kríže (v poslednej dobe vôbec) ani nič.. aj spávam dobre.. len keď sa malý prevaluje, dáva mi lakeť riadny do brucha aj kope, tak to aj bolí celkom.. ale inak nemávam nič.. občas také pichanie dolu ... tak ja neviem.. asi si to vytrpím pri pôrode
😅 🤐 😅

kika29
24. feb 2010

silvia šťastná to žena si vymeň sa somnou 😀

fleury
24. feb 2010

silvia no ja dufam, ze malicka bude po tatkovi a zaspi len co ju dam spat inak bude kolotoc natacat tatko 😀

a neboj, kazda sme ina a kazdej telo sa na porod pripravuje inak 😉

jankako
24. feb 2010

áno ale ešte mám čas...no potom ako rozoznám že idu namna porodne bolesti..kto to vymyslel dopredu bolesti,posličkov... 😠

kika29
24. feb 2010

janka tak tie pôrodne rozoznáš neboj to bude silnejšie a častejšie a bolestivejšie ako sú tieto bolesti. a ked voda odtečie tak už budeš vedieť na isto že to niesu poslíčkovia. tá pravá bolesť pôrodná bude iná ako toto strašenie neboj to ty sama vycítiš že je to tu ten deň D 🙂

fleury
24. feb 2010

janka no ja ti nehelfnem, ja som nerodila 😅
ale ty uz asi budes chodit na kontroly kazdy tyzden a dr uvidi ci sa deje nieco

fleury
24. feb 2010

😀 inak aj vy uz chodite ako kacer? sa sama na sebe smejem, ze vyzeram ako donald 😀

kika29
24. feb 2010

snažim si na mobil natočiť kopančeky ale kým držím foťak tak nekope a ked ho vypnem tak v tedy začne kopať a kým zapnem už zase nekope 😠 naťahuje ma drobec jeden. 😉

kika29
24. feb 2010

káčer dobrá 😀 ale áno ja chodím tak nejako a hlavne ked ma chití cikanie tak to je frmol káčer na rýchli pohon 😀

fleury
24. feb 2010

😀 no to hej to na zachod idem ako tie hracky na klucik 😀 a vonku ked idem s mm za ruku tak sa citim ako taka kacka pri nom, furt ho brzdim ze ide rychlo a potom postojim a zase 5 krokov a tak dokola 😀

jankako
24. feb 2010

aky neprijemny su tí poslíčkoviai,fňuk 😢 .musim zhltnuť magnesko..

kika29
24. feb 2010

mne akosi škrká v bruchu asi sme hladný. idem uvariť zemiačiky a mňam rybky sú dnes na obed.

fleury
24. feb 2010

ja som sa prave dozvedela, ze byvalej spoluziacke sa narodil syn 😵 plodny to rok, ja budem tretia v poradi a dalsie tri za mnou este 😀

denisa1111
24. feb 2010

Ahojte tehulky ,som tu prvy krat,citala som prispevky a som rada ze mame viacere spolocne radosti a starosti.Som teraz v 33 tt a akurat druhy den na PN,bo mi lekar zistil,ze je uz hlavicka v panve a krcok skrateny,tak musim lezat a uz sa hrozne nudim a veci este nepoprate neozehlene tak drobceka prehovaram nech este pocka,mate skusenosti s tym krckom?som citala,ze viacere uzivate magnezium...

sanyk
24. feb 2010

ahojte tak som spat a ako som dufala ze to nedopadne tak to dopadlo zajtra opat nabieham do nemocky tentokrat do Ruzinova kvoli tomu tlaku. Chcel ma tam supnut uz hned ale ja nemam zabezpecene dievcata az zajtra si ich zo skoly berie ich otec tak som povedala ze pridem na prijem zajtra rano zas budu nestastne bambulky moje ale hlavne ze chapu ze je to potrebne pre Chrisa aby bol v pohode. nechce sa mi tam ist ale ked musim tak musim, poznate niektora nemocnicu v ruzinove ako to tam funguje aky su tam lekari? idem nieco zhltnut bo sme dnes este nic dokopy nezjedli

fleury
24. feb 2010

denisa vitaj 🙂 sme tu viacere leziace, ja osobne uz od novembra lezim, takze ty to uz urcite zvladnes do porodu lezat. Co ja by som za to dala, ze mi to zistia az v 33tt 🙂) Magnezium papame tiez viacere.

kika29
24. feb 2010

ahoj denisa. tak s týmy krčkamy tu máme viacere problémy niesi sama. ja osobne som kôli tomu doma už začal 3 mesiac 😝 a aj ostatné babulky sa s ním pasujú 😀

fleury
24. feb 2010

sanyk, tak sa drzte aj s malickym, snad ti ten tlak rychlo klesne a este ta pustia domov k dievcatam

vejula
24. feb 2010

Ahojtze kočky...

No kika my sme tiež tak biedne s peniazmi na tom, fakt už aj ked ideme jkupovať potraviny tak sledujeme čo fakt potrebujeme a čo môžeme vynechať... A na kočík nám prispeli rodičia 100 Eur starí rodičia 100 E aj svokrovci 100Eur, takže kočík máme vybavený takto. Máme zlaté rodinky že takto na nás myslia 😵

Inač mna posledné dini sem tam pichá v podbrušku, myslíte že je to OK??? Ako nieje to uplne neznesitelné ale cítim to. Máte to niektzorá?

denisa1111
24. feb 2010

Dakujem fleury,tak to klobuk dole od novembra lezat,ja som do teraz makala a este 2 tyzdne som chcela pokracovat...len neviem ci mam dobry termin,bo je vacsi od zac. a podla pohybov mam termin o mesiac skor.ty mas tiez problemy s krckom?ja normalne ked idem na velku tak ma chytia take cudne krce...

kika29
24. feb 2010

vejula áno máme aj ja napríklad a ešte tu písal niekto. spätne prečítaj ale dnes to tu už odznelo.

fleury
24. feb 2010

denisa a kedy mas TP? ja mam krcok skrateny a aj som sa otvarala, tak ma zasili a odvtedy len lezim

fleury
24. feb 2010

co je s kami nevie niekto?som ju tu dlho nevidela

vejula
24. feb 2010

fuuu tak som zbežne kukla čo ste dnes napísali, no tak s tou dokinou čo si ju má Zuzka zazmnluvniť je riadna sila 😒 Mne povedal na rovinu doki že to stojí 200 Ečiek a to ešte nieje isté či to zoberie, podla toho kolko žien si ho na to obdobie zazmluvní... Ale vravel že tam v CA su všetci lekári dobrí a že podla neho sa nemusím báť, takže absolutne nenahana peniažky do vrecka... Ale to čo urobila Zuzke tak to je fakt sila, by som jej ten papier roztrhala pred očami... to ako môže byť niekto tak drzi 😠 Fakt hrôza.

IOnač dnes je fakt krásne, to slniečko, ked som bola s chlpáčom vonku tak si lažkal na trávičku na slniečko a nedalo sa s ním pohnuť proste si chcel aspon pár minut vychutnať 😵 Tak som sa rozhodla že s ním pôjdem poobede na taku dlhšiu vychádzku nech si užije pekne počasičko, aj mne to celkom dobre padne...

jankako
24. feb 2010

kami je v poho...včera boli na predporodnej príprave.. 🙂 mi písala..

kika29
24. feb 2010

fleury a minka sa ti neozvala alebo niekomu inému?

u nás je zamračené a poprcháva 😖

kiwinka
24. feb 2010

zuzka, Maxik je krasne velky uz, ty brďo! nadhera vaha veru!!! 😀 ja mam poradnu 02marec ale pochybujem, ze mu bude robit ultrazvuk, takze vahu vediet nebudeeem.... inak vcera som bola n kramaroch... babku tam mam hospitalizovanu, tollko babetiek tam bolo krasnych jaaaj! :P naadhera 🙂 mozno sa tam aj stretneme Zuzik!! :D myslim pri porode,, terminy mame poodbneeee.

fleury
24. feb 2010

janka tak potom je vsetko ok, ja len ze som ju nevidela dlhsie tu 🙂

vejul ti zavidim to slnko, u nas je od rana zamracene a aj poprchava

fleury
24. feb 2010

kika nie neozvala sa mi, ale verim, ze vaneska je ok a ze uz coskoro tu nahodi nove fotky malej princezny 🙂

denisa1111
24. feb 2010

No Tp podla MS mam 20 aprila a podla pohybov 20 marca,tak uvidime...tak ti drzim palce nech to este vydrzi,vy mate kedy Tp?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre