Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
25. feb 2010

kiwi jeej, tak to bude pekne rozmaznavana babkami a dedkami 🙂)) to my budeme radi, ked si nasu vsimnu popri dalsich vnucatach 😀

bubinkaaa
25. feb 2010

BABY to ste videli ten hokeeeeej??????ci pana!!!to Vam poviem napinak jak traky od zac-do konca,a po kazdom nasom goli mi bolo od stastia do placu,este ze som to kukala sama a drahy bol v praci,lebo by si pomyslel, ze mi sibe 😀 a to tie nase hormony, o Boze!!! 😝
-------lienkad-------tak ja mam bolesti krizov uz asi 3 tyzdne...lekarovi som nehovorila nic, ale co som citala na nete tak su to tie falosne predcasne kontrakcie,ktore ma zena uz od 29tt..myslim tak nejak 🙂 takze ziadne strachy!!!

fleury
25. feb 2010

bubinkaaa nevideli, ale kukneme si poobede reprizu 😀

bubinkaaa
25. feb 2010

---fleury takze za chvilku bude malinke na svete 🙂 tak super Ti to zbehlo,myslim to lezanie 😉 ...inak aj mne tie bolesti vyrazaju z krizov do noh obcas aj do zadku 😠 , a okrem toho ma bolia aj strasne slabiny, akoby som robila 100 drepov kazdy den ☹

Hokej si kukni,o kolkej bude reprizaaaa??aj drahy bude chciet kukuk 🙂 o 16:00??

bubinkaaa
25. feb 2010

inak aj mne dali zoznam veci do nemocky, (to nieco znamena!?!..)a lekar vravel, ze mam velke brucho akoby som isla uz zajtra rodit 😅 😨 ...no potom mi meral len tak volne rukou vysku maternice pod rebrami a vravel nie nie, tak este je moc vysoko..... 🙂 tak som si vydychla...Ja som mala inak vzdy take velke brucho, este som ani nebola tehuuu, mam uzku panvu a krivu chrbticu, takze niekde tie crievka byt musia 😀 no nie???

kiwinka
25. feb 2010

no tak super fleury 😉 mne je to jasne, ze bude rozmaznana 😉 ale nic netreba prehanat, o to ide.

prosim vas kto hra s kym zajtra hokej vecer o deviatej?MM mi spominal,, ale nepametam si to,, ja vobec nekukam hokej,,len chcem vediet kto hra s kym??? ze je to tak dolezite pre mm.

michalag
25. feb 2010

kiwinka, ja viem ze my hrame 27.2. o 3:30 nasho casu

fleury
25. feb 2010

bubinkaaa hej o 16tej je repriza 🙂

kiwi zajtra teda asi hraju usa s finskom mi to logicky vychadza 🙂)

michalag
25. feb 2010

kiwi
USA-FIN o 21:00
SK-CAN o 3:30

kiwinka
25. feb 2010

dakujeeeeeeeeeeem! potom nechapem preco je to tak dolezite ten hokej sakra.. 😖
jej michalag o 3:30 nasho casu?? tak to zas bude kukat,,mna uz slahne asi,, ja sa nevyspim asi nikdy vazne,, uz aj tak nespim v noci kvoli tehu a este aj pocuvat komenty hokeja uff... no zlee obdobie toto 😒

michalag
25. feb 2010

fleury a kde bude repriza na STV2 ci STV3 ?

kika29
25. feb 2010

fleury ty sa len neponáhľaj nech ešte vydržíte troška 🙂 a nepredbehuj sa ešte civavava má rodiť skôr.

kiwinka
25. feb 2010

baby rizikove,,nebolia vas zadky, chrbty, krize z tolkeho lezania, sedenia a sedolahu? 😔 auauauau

kika29
25. feb 2010

mňa dnes strašia poslíčkovia 😒

fleury
25. feb 2010

miska STV3 myslim

kika poviem ti uprimne, ze sa rada predbehnem, len nech to tam este dotiahnem 🙂))

kiwi no ja mam boky uz uplne mimo, bolia jak des, kedze na chrbte mi nerobi dobre, tak sa len valam jak tulen 😀

fleury
25. feb 2010

ten konik je dneska mimo 😝

michalag
25. feb 2010

tak to mi mozu vyliezt na hrb 😠

to hej, nejako sa nam konik plasi 😅 😝 😀

fleury
25. feb 2010

nemate stv3?

tarinka333
25. feb 2010

Ahojte kocky, napisala by som aj skor, ale som cakala, kym sa ten kon rozbehne... hijo konik... dnes mu to akosi nejde.
Seuska, ma napadlo, ze ten zoznam do Sace, ktory mam v albume, je vzdy aktualny, vcera na pohotovosti som si ho stihla vsimnut.
Inak som sa vcera smiala vecer, ze aj ked sme sa tam trepali zbytocne a zacvakali 2e+ parkovne, tak som 20 minut pocuvala tlkot srdiecka nasho maleho stvoreniatka a stalo to teda za to !!!Akurat sa mrvilo riadne, tak sem-tam tie monitorovacie veci ani neboli na nom, ale skor vedla, tak aj tlkot bolo pocut trosku tichsie.
Po vcerajsku som si teda povedala, ze tu tasku do porodnie ete dobalim !!! Kolko beriete osusiek a uterakov? Staci jednu osusku a jeden uterak?
FLeu, ty budes teda dalsia aprilovka? Ci to ty budes ete marcovka potom?

PS: Ja velmi hokej nemusim, kiwi, sme dve na konovi tusim 🙂 Dufam, ze nas ostatne neoskalpuju, mna tak maximalne zaujima stav na konci zapasu 😀 😀 😀

fruchtbar
25. feb 2010

ahojte holky,aj ja som sa uz vratila z poradne.....zistili mi,ze mam moc plodovej vody 😖 ,tak mam zajtra naklusat a urobiia mi este test na cukrovku a co jaaa viem ake este testy.....ved brucho mam ako balon,povedala aj doktorka,hned ako ma zbadala!
Uvidime....

kika29
25. feb 2010

fleury verím ti aj ja by som to už chcela mať za sebou ale tiež ešte by sme mali vydržať aspoň 3-4tt. ja cítim pohyby dakde skoro dole až v šuške 😅 a tlačí ma z každej strany. neviem už ležať len sa prevalujem. a tvrdne bruško a pobolieva ma dole. no vydržíme už nejako ved nám nič iné neostáva.

baby aká strava obsahuje železo? beriem kvapky ale chcem aj stravu aby boli výsledky krvi lepšie.

jankako
25. feb 2010

tarinka jednu osušku na telo,uterák na intimne partie a uterák na prsia...
fruchtbar to je zle ked je vela pl.vody?nepýtala si sa?

michalag
25. feb 2010

fleury, nie mame len zakladne od UPC ale ked sa nam nahodou podari prestahovat tak budeme mat inu kablovku tak snad tam bude ... ale vie to nasr.t, ja milujem lyzovanie a z toho som nevidela nic ☹ a na STV2 davaju len futbal 😠 😒 😠 😒

tari, ja som mala jeden uterak a jednu osusku ale obcas som mala pocit ze mi to nestaci ked som sa bola sprchovat aj 2-3x za den koli sitiu, ale zase tam byva dost teplo ... ja si asi zoberiem 2 osusky

fruchtbar
25. feb 2010

pridavam sa do NEfan klubu hokeju,´keby vas necitam,ani by som nevedela,zesa nieco deje!

kika29
25. feb 2010

ja mám jednu osušku a 3 uteráky.

fruchtbar
25. feb 2010

Kika,ja papam melasu,okrem zeleza je tam aj kalcium a magnezium,od kedy to jem,nemam krce v lytkach v noci a celkovo sa citim lepsie a sviezejsie.....stacia dve kavove lyz.denne!

u nas svieti slnko uz tri dni,panuje tu super jarna nalada....

fruchtbar
25. feb 2010

Fleury,ked sa nam raz rano neohlasis,tak vieme,ze sa z teba stala mamicka ! 😀

michalag
25. feb 2010

baby a nemate niektora problem s prsiami - pisala som to na str. 797 ale nikto mi neodpovedal ☹

jankako
25. feb 2010

michalka mňa pobolievaju didi..

tarinka333
25. feb 2010

MIchalag, podla mna je tvoj problem v poho, moje su tiez velmi citlive, hlavne na dotyk... mm sa ich niekedy ani nemoze dotknut... dotyk podporsky mi az tak nevadi, ale podla mna to je individualne u kazdej z nas.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre