Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martaina
4. sep 2009

No jasné... Vláčik Thomas.

stanulav
4. sep 2009

Tak toto nepozeráme. Moje deti sú už väčšie...oni teraz najradšej Simpsonovcov...

kiwinka
4. sep 2009

ahojte babulenky 😀 prosim o radu , zajtra mame svadbu a podla pocasia to nevyzera najlepsie .. 😅 nevieme vymysliet alternativu ked bude prsat kde sa budeme fotit...nemate nejake napady? alebo baby co ste uz vydate, nejaka skusenost? Bratislava!
prosiiiiiiiiim 😲

tantama
4. sep 2009

ahojte babulky.. ja som sa práve vrátila z poradne.... všetko je ok aj tehu knižku už mám.. a termín mi dal že 11.4.2009... takže Gajanka toto su moje udaje do tabulky. tantama Michaela 27 Pavol Tp 11.4. Modra 😀

lucinka1104
4. sep 2009

tan super gratulujem ku knižke aj aj mam narodky 11.4 😀

ja idem do poradne až na konci mesiaca 😝 dufam, že už mi konečnedá aj knižku 😅

kiwi zajtra pršať nemá neboj my sa chystáme do bojníc... a čo tak na zamku

moj malá fičí len na bebe 😀

civavava
autor
4. sep 2009

tantanmka vitaj a moc gratulujem! aj mna to dnes caka, idem k dokymu na 12:30 🙂)

kiwinka, my sme mali svadbu v marci a fotili sme sa v atelieri a potom v Primacialnom palaci, kde sme mali aj obrad a poviem ti, ze tie fotky odtial su uuplne nadherne.

len neviem, ci spristupnia palac aj ked tam nemas obrad 😠 a asi je uz neskoro na vybavovanie ☹ ale snad sa pocasie umudri zajtra, pisal mi moj muz ze u nas na Kraamroch uz neprsi a ze tam prsalo len slabucko tak snad tie dazde nebudu take nebezpecne zajtra..ak vobec bude prsat 😉

drzim palceky

lucinka1104
4. sep 2009

roxi ked saje veľa je to vraj chlapček a ked malo tak dievčatko 😉 no mne je vkuse zle aj tak jem toho dosť lebo aspoň ked jem je mi lepšie ,,ale s lukym som jedla viac

kika29
4. sep 2009

Ahojte baby. Aj ja mám malú slečnu a tiež sa ma pýtala ako sa bábo dostálo do bruška ale kým som si stihla niečo vymyslieť tak ju zaujalo niečo iné a na to zabudla. Ona mi stále hladká a pusinkuje bruško a rozpráva sa s ním. Stále sa ma pýta čo robí braček ale my jej s manželom hovoríme že to môže byť aj dievčatko ale malá chce len bračeka. Stále si prikladá uško či ho nebude počuť aked mi škrká v bruchu tak si to malá vymyslela že si braček varí granko. 🙂 😅

lucinka1104
4. sep 2009

že granko 😀

klongova
4. sep 2009

Ahojte ja mám tiež termín v apríli. vo štvrtok idem do 1 poradne takže ešte nemám nijaké bližšie info. pravdepodobne som v 4tt. Môžete mi objasniť o akú tabuľku ide nie som nejako zorientovaná a nechce sa mi všetko čítať ďakujem 🙂 Ale doktor mi povedal že reakciu srdca už vidí takže po poradni budem vedieť viac. Som rada že je nejaká takáto téma ja som začala podobnú no, vraj ju zablokujú tak som sa pridala k vám dúfam že ma k sebe príjmete. 🙂

lucinka1104
4. sep 2009

potom určite nie si v 4 tt ale aspon v 6 gratulujem a vitaj

tantama
4. sep 2009

civavka sa drž u dokyho a daj vedieť čo a ako...a kivinka moja kamoška sa fotila v daždi ale zohnala si genialny biely čipkovaný dáždnik a tie fotky su asi najkrajšie aké som kedy videla..... a niektoré im spravil fotograf v sepiových odtieňoch a je to ako z minulého storočia.. su úžasné...

tantama
4. sep 2009

no moj školák pochopil že ja som mimčo nezjedla ale včera mi strašne začal kričať do ucha .. tak ja že čo jačí nie . a on mi na to že šak sa musí nejak s bábom rozprávať a cez ucho počuť do brucha........

lucinka1104
4. sep 2009

civavka držkaj sa na poradni a kiwi neboj zajtra fakt pršať nemá

kika29
4. sep 2009

Pravdaže ťa príjmeme ved každý je tu výtaný. Čím viac nás tu bude tým viac skúseností a rád sa dozvieme.
Ja som bola u doktora v 5tt a teraz som okolo 7tt. V 5tt mi bolo vidno len gestačný vačok. V pondelok idem na ultrazvuk a prvú poradňu tak sa velmi teším že uvidím tú fazuľku. Dúfam že je všetko v poriadku.
A vy baby ste v ktorm týždni? A ako to znášate?
Ja od začiatku zvraciam a je mi veľmi zle. Pri prvom som ani nevedela že som tehu a zle mi bolo len 3 mesiaci aj to len mesiac a prešlo ma to.

klongova
4. sep 2009

lucinka on mi povedal že som otehotnela 1-2.8.2009 takže logicky mi to vychádza na 4tt bola som už raz tehotná no nikdy som nevdela ako sa to ráta. Takže ak je to 6tt tak som rada. Dúfam že nevyzerám ako nejaká husička z dediny. Takže ešte raz dííík 🙂

kiwinka
4. sep 2009

jaj lucinka snad mas pravdu,,ja som pocula ochladenei a prehanky an sobotu .. =( a ideme sa fotit do prezidentskej zahrady je tam krasne, ani sa neplati zato, je to verejne...len fakt mam obavu z dazda =( do kelu =( neviem kam by sme sli,,,fotograf ma atelier v BA Dubravke ale tu su take stavané fotky moc, naaranzovane umele mi dojdu,,vies ako kedysi sa fotili mladomanzelia :P

babyyyy a v kostole mame svadbu, farar mi povedal ze bolo by dobre keby som dosla na spoved,ale nedal mi to prikazom,,myslite ze je to hriech ak nepojdem? mam s tym nejaky vnutorny problem, neviem co to je,,asi stres uz zo svadby,,,

lucinka1104
4. sep 2009

no to maš ale od vtedy + 2 tt lebo sa to počíta od poslednej mrchy takže už uačínaš 7 tt 😉 a nevyzeráš ako husička z dediny 😅

stanulav
4. sep 2009

kiwinka na tú spoveď choď iba ak sa na to cítiš. Ja som bola...aj môj manžel, ktorý bol po pár rokoch a vlastne odvtedy naposledy.
Ale je to také krajšie, ak nevesta aj ženích ide počas obradu na prijímanie...

kiwinka
4. sep 2009

stanulav mame svadbu v kostoliku bez sv. omše... manzel buduci ma len krst, ja mam sv. prijimanie aj... a farar nam povedal, ze manzel nemusi nic...nechapem 🙂 a ja? ze bolo by dobre keby som sla na spoved...

ale na sobasi nebudeme prijimat oblatku podla jeho reci,,takze spoved vlastne nieje nutna úodla mna...len pre ocistenei mojej duše teda.. ci mylim sa?

mizulienka
4. sep 2009

ahojte, tak ak mozem rada sa k vam pridam 😵 dnes mi dr potvrdila, ze som tehotna, 9 tt., tak sa tesime 🙂

kiwinka
4. sep 2009

mizu, gratulujemeeee !!! 🙂 a vitaj medzi nami tehulkami 🙂 ...

mizulienka
4. sep 2009

dakujem 🙂 vidim, ze tu sa to uz riadne rozbehlo 😉 skusim vas precitat 🙂

iveta72
4. sep 2009

Bon Giorno Ladies,

Hmm, ja ako tu pozeram, tak je vas tu dost vydatych. Ja sa teda vydavat nebudem (uz som raz bola, teraz som uz 6 rokov stastne rozvedena).
A ked sa babo narodi, tak uvidime s priatelom, co bude. Ja uz potrebu vydavat sa nemam, ale ked vas tak vidim, ake ste stastne, tak mi je tak dobre pri srdiecku, a vsetkym, co sa vydavate chcem popriat krasne a dlhe manzelstvo!
NECH SA VAM to vydari!!! 🙂

GOOD LUCK 🙂

kika29
4. sep 2009

mizulienka a robil ti ultrazvuk? Ked ano bolo ti vidno srdiečko? Baby a nieste nejaké nafúknuté alebo máte už malinké brušká? Je to možné že by som tak skoro mala malé bruško?Alebo som len pribrala od jedla?

kiwinka
4. sep 2009

ano mizulienka rozbehlo, je tu supersky kolektiv 🙂 !

a Ivi72 dakujeme, ja uz mam motyliky v brusku, este ked viem, ze v kostoel musim aj daco precitat z knihy fararovej 🙂 fuuu, snad sa nezaseknem od strachu hahah 😖

ada_april
4. sep 2009

Ahojte,
rada by som sa k vam tiez pridala a poradila sa s vami. Tiez cakame aprilove dietatko, a dufam, ze vsetko vyjde dobre. Chcela by som sa vas spytat na ultrazvuk. Mam za sebou uz zamlknuty potrat a v tomto tehotenstve - za 2 tyzdne - t.j. 12 tt budem mat za sebou uz 5. ultrazvuk. Vy ich mate kolko za sebou? A tiez vam robia vnutorny? Mam z toho trochu obavy, lebo som pocula ze ten vnutorny vplyva priamo na plod.. neviem co je na tom pravdy. A od ktoreho mesiaca sa robi klasicky, vonkajsi?

kika29
4. sep 2009

ja mámzatial jeden vnútorný za sebou a druhý ma čaká v pondelok ale neviem aký. pri prvom tehu som vnútorný nemala ani raz.

kiwinka
4. sep 2009

ahoj adka 🙂 ja mam 3 ultrazvuky vnutorne za sebou plus jeden vonkajsi a sme v 11tt podla poslednej MS... myslim si, ze to neuskodi babetku, neviem, nazory sa lisia... a tym ze su mala miss tak asi preto si sledovana viac ako ine zienky, moj nazor... ziadne obavy, lekari snad vedia co mozu,,,ostava nam iba verit!

ale v tvojich tt uz je vidiet aj vonkajsim ultrazvukom babetko,,len asi nie tak dokonale tak preto robia vnutorny

stanulav
4. sep 2009

kiwinka, ak budete mať obrad bez omše, tak tá spoveď predsa nei je nutná. Fakt iba na očistenie duše 😉
V kostole všetci čítajú niečo z knihy...to zvládneš. Nie je toho veľa.

Ináč tie ultrazvuky ie sú veľmi dobré, keď ich máte tak často. Ty adi budeš mať už 5ty za sebou 😲 Lekári síce vedia, čo robia, ale mžono by sa mali krotiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre