Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

dejna3
26. feb 2010

u nás už od rána pobehujú po sídlisku puberťáci ale ja dospelí s tými "hokejovými" trúbkami a vykrikujú slovenskooooo 😅

michalag
26. feb 2010

babenky dakujem 🙂 ... a co myslite hodili by sa ku kremovej stene nabytok z ceresne 😅 ?

alicc
26. feb 2010

dejna tak malá sofi bude na velkú noc kočka, ved polievači si u vás budú podávať klucky 😀

dejna3
26. feb 2010

alicc, čauko 🙂

michalag
26. feb 2010

no ja mam tiez trosku obavu aby sme ich nelutovali ako teraz komentator Finov, ale co aj bronz by bol pekny 🙂 , ale zemiakova medaila sa mi moc nepaci

dejna3
26. feb 2010

no, len ktovie, kde sa budem na veľkú noc nachádzať ja 😅

vejula
26. feb 2010

No cheer aj ja dufam že takto nezačneme 🤐 LEbo to je riadne na psychiku... A Kanada tiež vie riadne zautočiť však ked Rusom dali za prvu tretinu 4 goly 😒 A my sme s nimi vyhrali len tak tak.. Normálne že ti fíni maju slzy v očiach 😔 Ani sa im nečudujem ,určite to nečakali...

michalag
26. feb 2010

dejni, no uz mozno budete aj 4 🙂

kika29
26. feb 2010

michalag čo čooooooo 😲 😲 😲 ?

vejula
26. feb 2010

jj michalag ja to vidím na tu bronzovu... A to je super, to sa nám ešte nepodarilo 😉

kika29
26. feb 2010

jáj asi na fínov to bolo....
velká noc no ja ju nemám velmi rada a ktovie kolké ju budeme tráviť doma či už s deťmi alebo ešte s pupkami.

michalag
26. feb 2010

veji 🙂

kika, nevedela som ze FIN prehravaju nad Amikami 0:6, tak preto som bola prekvapena

kiwinka
26. feb 2010

aaahojte 😀 dnes som bola predporodnej konzultacii aj s MM,,bolo to supeeer! baby BA-Kramare, odporucam! budu vas boliet zadky z tvrdych stoliciek - trvalo to si 2 hodiny! ale velmi zaujimave info sme sa s MM dozvedeli,,,, tazko povedat ci mam vacsie ci mensie obavy po tej prednaske...
inak sa citim dnes od ran cudne,,,ink, vacsia unava, menzes bolesti jemné, konecnik ma tlaci, picha ma viac dole, lavy prsnik ma boli, krize ci ladviny ma bolia, curam kazdu polhodinu.... 😖 poradnu mam 02marec, tak uz sa tesim,,aby som mala zas srdce na mieste ako sa hovori , ze sme na tom dobre s mimi.

alicc
26. feb 2010

konečne som dočítala, čo ste od poobedia popísali 😉

ahoj dejna, aj ja mám niekedy pocit, že už sa ani nepohnem, no čo už asi som už stará, pri alicke som to zvládala akosi lahšie, alebo si už len na to nepamätám??, 😒

michalag
26. feb 2010

mna este velka noc velmi nezasiahla ako spolu byvame 🙂 , najskor sa narodil Sami, potom sme boli chory, ´potom neviem a akurat minuly rok ma Samko oblial vedrom s piesku 😅 😀 a tento rok zase nic lebo ako tehulku ma hadam nechaju tak 😝

michalag
26. feb 2010

s piesku= z piesku 😅 😔

alicc
26. feb 2010

aj my plánujeme pozerať hokej, aj alicka mi kázala zobudiť, minule tiež v noci sledovala a veru dlho vydržala byť hore.(totiž ten jej frajer chodí na hokej a robí brankára, tak asi preto ju to zaujíma) 😀

alicc
26. feb 2010

no my tiež pržijeme asi velkú noc v porodnici, ked sa teda nič mimoriadne dovtedy neudeje, lebo sekciu by mi mali robiť týždem pred termínom a to je 2.4. čo je velký piatok

cheerlady
26. feb 2010

michalag my mame spalnu zltu a vstavane skrine z ceresnoveho dreva a ladi to spolu super 😉

vejula
26. feb 2010

No ja odkedy bývam s mm tak chvalabohu tiež som obliata nebola 🙂 Teraz mi to už pripadá trapne ale do tej 13-tky som sa na to celkom tešila....Vtedy som to mala rada ked ma chodili chalani oblievať 😀 Sme si s kamaratkami potom počítali, ktorá sa viacej krát prezliekala... No šak puberta 😀 😀

dejna3
26. feb 2010

alicc, my asi budeme v tej porodke spolu... možno nás dajú po sekcii aj na jednu izbu 🙂

dejna3
26. feb 2010

aj my máme jemnučko žltú spálňu

vejula
26. feb 2010

alic ja by som brala aby sa malý narodil na velkonočnu nedelu, to je taký pekný den, a vraj nedelové detičky su šťastný ludia 😀 Nieže by som tomu verila ale bol by to pekný den 😵 A nieje 2.4 štvrtok??? Sa mi také čosi marí 😖

cheerlady
26. feb 2010

nie,velkonocna nedela je 4.4.,takze 2.4. je velky piatok.

alicc
26. feb 2010

babulky idem ja od vás, trochu sa natiahnuť aby som potom vládala pozerať, tak sa majte pekne a držte tým našim palce , ja budem aj na nohách 😀 😀 😀

vejula
26. feb 2010

som nejaká pomýlená cheer, ja som bola v tom že nedela je 5.4.... 😒

vejula
26. feb 2010

Inač marcovky už maju 9 bábätiek 😵

alicc
26. feb 2010

dejna to by bolo super, keby sme sa tam tak stretli

alicc
26. feb 2010

tak ešte raz dubrúúú....

vejula
26. feb 2010

alic dobruuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre