Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
1. mar 2010

no ved hej sloboda zvierat je jedna vec a vychova druha......kde je moja sloboda?

😲

Raz mi psisko obsralo cely byt,zatial co sme boli v restike na veceru,ale bytku nedostala,bo bola chora,a to je nieco ine.....tak som vytierala koberce s dvoma vedrami, v jednom som plachala handru a do druheho som grcala !
😀 😝 🤐

kika29
1. mar 2010

ja v poslednom čase tak málo cítim pohyby ako si je lenivá ta moja kočka. 😒 musím si pošťuchať bruško aby ma aspoň troška kopla. ja by som chcela aby v kuse kopkala.

fruchtbar
1. mar 2010

zuvinka,ty si sikovna,hodis potom aj nejake foto do albumiku? To ma celkom zaujima,to bude vyzerat isto super ! Aj ked teda moc nerozumiem,take odborne slovicka v mojej zasobe este nemam !

martina05
1. mar 2010

No teda Frucht...ochranárov na teba 😀 😀 😀 ale úplne to chápem, to človeka naštve...
baby práve mi dorazil balík s látkovými plienkami čo som objednávala...no krááásne sú normálne by som sa do nich zabalila aj ja... 😀 😀 😀

zuvinka102
1. mar 2010

no nas pes ma preistotu uz 3t kvasinky na uskach.. ako ide ma z neho porazit nemozem mu dat ani golier na krk nakolko potom stale bura do niecoho a mam pocit, ze kvoli tomu satelitu ma ani nepocuje 😀 😀

fruchtbar
1. mar 2010

no Kika ten moj mi da zase tak zabrat,sa tam vrti,toci ,kope,prdelku vypuca,....niekedy to celkom fajne zaboli !
Ale to robi asi to,ze mam vela plod.vody a tym padom ma viacej miesta sa predvadzat !

martina05
1. mar 2010

baby, idem variť, lebo MM bude hladný chudáčik 🙂 🙂 🙂

fruchtbar
1. mar 2010

nie Martinka,nasa macka sa ma lepsie ako ktorakolvek ina macka ,uz som povedala,ze v druhom zivote chcem byt nasa macka,len by som si rozmyslela,kam chodim na VELKU potrebu... 😀

aktakk
1. mar 2010

Zuvi- no ja som tiez bola akcna, este len prvy tyzden doma a som vsetko porobila...teraz mozem odpocivat....som aj tak uz akasi nemastna neslana..

Frucht- pokial si stihla hlavu otacat k tomu druhemu vedru, tak je dobre....

A na Tamtamu a Gretku samozrejme budeme mysliet!!!!!

fleury
1. mar 2010

frucht no ved to, ze zbit psa ked za to nemoze je jedna vec, ale jeho vychcanost je vec druha..nas pes sa napriklad naucil knucat casto, aby sme s nim sli von, a vonku nic, len vyziera..posledne noci takto mm prehnal vonku aj 2X za noc, teliatko nase zakerne 😀

kika no moja ma kope fakt ze vkuse, aj v noci, uz som sa aj dr pytala, ci je to ok, ci mi to nemoze nedajboze spustit kontrakcie, lebo miesta uz moc nema, dost ma to boli..

zuvinka102
1. mar 2010

fruchtbar hej ale skor ako v tom mojom 37tt to nebude tak potom urcite sa pochvalim.. ak myslis slovicko dataprojektor tak to je ta vec ktorou premietas na platno bud v kine alebo ako sme mali my ako detska tu premietacku tak teraz je take elektronicke.. jaaaaaaaaj no ja som tymi slovami asi uz nakazena nakolko studujem informatiku

mattinka a kde si objednala tie plienky.. lebo aj ja chcem nejake kupit take farebne

zuvinka102
1. mar 2010

no ja som zvedava co mna bude cakat doma ake prekvapko nakolko sme krpca nestihli ani jeden rano vyvencit ale tak niekedy to zvlada udrzat aj do 17h a dnes musi len do 14h tak snad sa mu to podari..

zuvinka102
1. mar 2010

idem na poradu 😅

tarinka333
1. mar 2010

Ahojte dievky,
juj tak pozeram, ze Zuzka a Tantamka su ete kinderka, to je dobre, len k Zuzke by sa mohli aj lepsie spravat !!!
ja som od dnes na materskej 🙂 Chystam sa zehlit, ale zatial sa mi nece... 😠

susanita555
1. mar 2010

tarinka neprides aj ku mne pohezlit? 😉 ja sa k tomu tiez nejako nemozem dokopat

vejula
1. mar 2010

čavte kočky tak nám dnes zas pekne svieti slniečko nie ako včera 😠

No kočkám držím prsty nech to všetko dobre dopadnu, tak dufam že už trošku prehodnotii lekári správanie ku zuzke, ked už je jasné že je to dosť vážne, teda ak sa jej fakt odlupuje ta placenta, to by potom mala porodiť čo najskôr 😔

fleury
1. mar 2010

tak ja som to rano zakrikla s tym vetrom, uz fuka fajne 😀 aspon to slnko, ze sa konecne ukazalo, clovek ma hned lepsiu naladu 🙂

vejula
1. mar 2010

jaj fleury fakt hned je človeku lepšie ked tak pekne svieti 😵

Inač dnes ideme po kočík tak už budeme mať doma, sa teším budem trénovať 😀

fleury
1. mar 2010

vejul my uz mame dva mesiace kocik doma zlozeny na skrini, a neviem neviem, keby som nemusela lezat, asi by som sa sla prejst aj s prazdnym kocikom 😀

vejula
1. mar 2010

😀 😀 😀 nooo dobrý nápad, vyskušam ako to pôjde aj s kočíkom aj s havinom... Minule som tak rozmýšlala, že ako to budem zvladať s nimi chodiť na prechádzky v jednej ruke kučík v druhej chlpáča a ked sa mi ešte vykaká tak už fakt neviem ako budem zbierať to hovienko.. A keby sme mali aspon na každom kroku kôš, ale prt... No uvidíme 😒

Jej fleury ty už má 34 tt kukám 😵 no ešte dva týždne a si za vodou 😉

fleury
1. mar 2010

vejul no to aj mna zaujima ako zvladnem nasho psa a kocik, teda pokial nestretneme ziadneho psieho kamosa tak to sa, ale ked sa stretne so svojimi kamosmi, tak chodime domov obe spinave jak prasiatka 😀

a mas pravdu, uz mi svieti 34, sa tesiiim, uz tlacim ocami kalendar den po dni 😅 ale myslim si, ze aj keby som rodila uz o tie 2 a pol tt, zdaleka nebudem medzi prvymi rodickami, tie co maju termin zaciatkom aprila to urcite uz coskoro rozbehnu vo velkom 🙂

kiwinka
1. mar 2010

ahoojte,, 😀 dnes je tak krasne vonku, len trosku fuk vietor 😒 ale nevaadi,,, slnko pridava na nalade, no nie?

tak zuzka a tamtamka este s brusenkaami, no teeda.. tesim sa na nove spravy..! 🙂

baby, boli ste niektora v obchode na podunajskj v BA? nejaky velkosklad c 2 to ma byt..
som chcela objednat cestovnu postielku z webu- slnieckovo.sk a odporucili ma na tento velkoslad v Blave,, mate skusenost niektora?

zuvinka102
1. mar 2010

tak ja sa na dnes uz luci.. nudnejsi pondelok som uz dlho nezazila.. ale co uz.. idem si kupit tricko a potom idem domov nieco navarit.. prajem pekny dnik mozno vecer sa ukazem.. 😀 😀

martina05
1. mar 2010

baby na STV 1 práve hovoria o dojčení....

Zuvi, tie plienky som kúpila na www.ekoplienky.sk a www.plienka.sk

tarinka333
1. mar 2010

Aj u nas dnes svieti slniecko, tak sa vytesujem, akurat, ze som chcela zehlit (susanita, ked sa dokopem k zehleniu, tak Ti telepaticky vyslem energiu, aby si aj ty pozehlila, hehe) aj sa zbalit do porodky, ale s tym bruskom to ide fakt velmi tazko ...

vejula
1. mar 2010

no fleury a to ta máš ešte o čosi väčšieho psíka ako ja. No bude to brutal snad najdeme nejaký týžden a o dva a pol týždna už určite nebudeš medzi prvými. Ja by som chcela rodiť už tak o tri týždne, akosi som netrpezlivá

kiwinka krásne je vonku 😵

žuvinka tak ahoj večer 😉

aktakk
1. mar 2010

Veji- tak nasi susedia to robia tak, ze sa s prepacenim "vys.ru" na psie vykali, ktore zanecha ich pes. Okrem toho byvame v takej starej bytovke akoby v parciku a kazdemu prislucha nejaky ten pozemok o ktory sa stara...a oni ich nechaju vencit sa na nasom pozemku(to by tak nevadilo) ale nechavaju tam aj kopky po sebe a neodpracu ich...ale teraz, ked budem kocikovat si to vsetko odsledujem a vybavim to velmi rychlo. Uz ma napadla aj moznost, ze im tam hodim plienku okadenu ako by sa im to pacilo.

fleury
1. mar 2010

vejul ja ta chapem, ja som uz tiez netrpezliva 🙂 a moj vnutorny pocit mi hovori, ze to uz ozaj nie je daleko 🙂

vejula
1. mar 2010

aktak to urob to bude super hádž im na ich trávnik pokadene pampersky, to som zvedavá či si to konečne uvedomia 😀 😀 A ked budu pindať tak máš dobrý dôvod prečo to robíš. To je hrozné fakt niektorí tí psíčkari... Ved ja ked idem zobrať po mojom malom chlpáčovi tie dva kozie bobky čo vytlačí tak mám normálne prekažkovu dráhu aby som cestou nestupila na tri take riadne... To je fakt horor 😠

joj fleruy ked ja mám pocit že je to ešte daleko 😅 ja už by som najradšej zajtra rodila, samozrejme keby už bol na to čas, určite nie v 35 tt to je ešte skoro 😝

kika29
1. mar 2010

fleury a vieš že aj mne chodí po rozume či nemáme o týždeň viac? stále mám taký pocit že som už v 36tt. neviem asi to robí ten strach predpôrodný 😀 ja by som to už chcela mať za sebou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre