Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
7. mar 2010

a mne povedala,že nalačno vrrrrrr.. svinucha je tá sestrička 😀 😝

dejna3
7. mar 2010

drahý bol v obchode a priniesol nám (aj sofi 😀 ) zákusky - vraj k mdž 😵 tak idem robiť kafčo a poruším trošinku diétu 😅

dejna3
7. mar 2010

inak mne veštky odbery tak robili, že som nebola na lačno 😉 aj predošlé tehu... ale viem, že niektroí dr. si špeciálne kvôli odberom objednávajú na ráno, a treba byť nalačno 😕 neviem, čo všetko sa tam zisťuje, ale asi až tak veľmi nevadí, ak to nie je nalačno, lebo môj doki je dosť precízny a ak by to vadilo, určo by to tak nerobil...

kika29
7. mar 2010

MDŽ je až zajtra ale aspoň nezabudol. aj ja by som si dala zákusok mňam.

mne nebudú brať zajtra ešte krv až potom lebo mi bude kontrolovať či sa mi polešilo to železo a idem do poradne až o 13:30h joj tak pozde 😒 ma objednali teraz.

dejna3
7. mar 2010

kika, jasnačka, on vie, že až zajtra, ale to zas bude dlho do večera (ak nie do noci 😝 ) v robote..

kika29
7. mar 2010

u nás teraz tak začalo snežiť a to sme už chceli mať jar 😒

michalag
7. mar 2010

huraaaa pozehlene 🙂
pred chvilou mi volal drahy ze uz su za chvilku doma ale prve co bolo sa ma spytal ci som este sama bez Lucky 😅 😀

zuzi, tak to ja uz mam pobalene od vcera 😝 ale tiez som sa dlho odhodlavala 😅 , len este mi chyba nocna kosela a kojenecke podprdy... no ale hadam mi aspon das vediet uz budete styria, ked teraz nechodis na skype tak casto, hmmm?

kiwinka
7. mar 2010

AKTAKK, aj moj mm sa boji sexovat... ale tak, na to pristupil, kedze sa uz tesi na malinku, no som zzvedava ozaj 🙂

tak, po obede som spratal, este puding cokoladkovy spravila s piskotikmi a mandarinky na to , mnaaam 😀 😀 😀

fleury
7. mar 2010

citala som, ze toho streptokoka ma az 40% zien, takze pri mojom stasti to schytam aj ja 😝

kika29
7. mar 2010

no aj môj mm sa bojí dnes som mu dala návrh tak samozrejme že mi povedal už vydrž 😠 hmmm a ja by som si tak vrzla že až 😅 no ale aj tak zajtra mám poradňu takže nič z toho by dnes nebolo. ale som mu povedala že do pôrodu sa aj tak ešte pomilujeme a on sa smial. 😠 😠

kiwinka jeden puding aj mne pošli mňáám

fleury
7. mar 2010

kiwi tak puding este.. ty sa maaas, sa prestahujem blizko k vam asi 😀

aktakk
7. mar 2010

No Kiwi- ja to svojho asi neukacam...

Baby, ako to je u Vas v porodnichach? Mozte si rozhodnut, ci chcete babatko hned na izbu alebo az na druhy den?

fleury
7. mar 2010

aktakk u nas davaju cca 8 hodin po porode uz na izbu, ak nema mamicka nejake problemy, zeby sa nevladala este o mimi starat, pri cs je to samozrejme neskor podla stavu mamicky na 2-3 den..

dejna3
7. mar 2010

u nás je rooming in, čiže takmer hneď po príchode na izbu maminky dostane bábätko... tiež samozrejme výnimka sú sekcie.. , ale ja som mala malú aj tak už druhý deň celý pri sebe a dala som im ju až na noc 😉 podľa toho, ako sa žena cíti... na noc mi ju dali až 3 deň po sekcii

kika29
7. mar 2010

v RV je tak že po pôrode ťa nechajú 2h na sále a potom prevezú mamičku na izbu a až na druhý deň dajú bábätko ku nej. Ale donesú bábo nakojiť aj v ten deň kedy porodila. Aspoň u mňa to tak bolo.

jankako
7. mar 2010

dejni dosť nepríjemne to potenie že??ale mňa tieto potiace stavy trápia už veeelmi dávno...mysleli sme so sestričkou že je to štítna žlaza,ale všetko ok.aj vysledky krvi sú ok...žeby tie bacily zospodu robili takuto šarapatu,ked mám aj to CRP zvýšene...hm..

grekyna23
7. mar 2010

dejna, jankako dajte sa pekne do poriadku, nech sa vam polepsi, no nie je to nic prijemne take chorobne stavy...
ja idem v utorok tiez na odber krvi a tiez si mozem dat take lahsie ranajky, nalacno by som to asi nevydrzala 😉

michalag
7. mar 2010

aktakk, u nas zoberu sestricky babo a ked ho dokina poriadne vysetri tak ho donesu na rooming, potom je tam s tebou ale ak si velmi unavena z porodu alebo rodis pred vecerom tak ti ho zoberu aj na prvu noc aby si si oddychla a vyspala sa 🙂

susanita555
7. mar 2010

peknu nedelu prajem zienky.Tak mne je dnes uz o nieco lepsie ale aj tak ziadna slava boli sme na prechadzke s mm a potom sme si dali dobry obed 😉 teraz oddychujem a citam co mate noveho
chcela som sa vas spytat ako casto teraz chodite do poradne?

dejna3
7. mar 2010

jani, no možno je to tým, že je oslabený organizmus 😕 ja to mám len teraz asi 3 dni, sa v noci zobudím total mokrá, ako keď sa po horúčke spotím, ale pritom neteplotujem... štítnu mám tiež o.k.
inak som to mávala po pôrode a dlho som sa toho nemohla zbaviť... v noci som mávala triašky, mm ma každú noc prikrýval ďalšou perinou, potom som sa spotila a už bolo o.k. ... kúpila som si vitamíny na celkové posilnenie organizmu a nejak to potom ustalo...

jankako
7. mar 2010

no vidiš dejni a ja mám presne tieto stavy počas tehotenstva..triaška chvilku a potom nakomplet mokra..a tiež teplota nebola ani raz..fakt divne sa chova moj organizmus v tehotenstve...asi si berie všetku energiu mala..ja fakt neviem..začalo to tušim okolo 20tt...ja len dúfam že porodim zdrave dieťa.. ☹

aktakk
7. mar 2010

Dakujem....cize nie je moznost "rozhodnut" sa. Ja som myslela, ze to zavisi od kazdej rodicky, lebo v Ilave to tak tusim funguje. Ze bud chces alebo nechces.
A tie co uz mate porody za sebou, ako ste boli na izbe? Lebo ja si neviem predstavit, ze ma daju na izbu s dalsimi 3zenami a babatkami. Ved to mozes aj zblaznit, kedy sa mas vyspat, ked kazde babatko ma iny rezim?

michalag
7. mar 2010

baby a pridavam sa k tym co sa potia, ale ja som to zatial zpozorovala len cez den a to hlavne v podpazusi ... inak vraj taketo stavy su aj pri menopauze tak sa mame na co tesit 😠 😒 ☹

michalag
7. mar 2010

aktakk, zalezi na nemocnici ale co ja viem tak vacsinou maju rooming

kika29
7. mar 2010

aktakk ja som bola na izbe s dvoma mamičkami a bolo dobre neprekážalo mi to 🙂 potím sa aj ja ale len cez deň pod pazuší. začalo to len nedávno.

kika29
7. mar 2010

stále premýšľam o mi treba ešte kúpiť a pripraviť. ja som v poslednom čase strašne smädná, veľa pijem ešte aj v noci sa budím a idem sa napiť.

kiwinka
7. mar 2010

baby, no puding uz sme zjedli, mm ma pochvalil,,, tak som sa potesila, padne to vhod od chlapa 😀

ja sa pridavam k tym co sa viac potia 🙂 , musime to nejak vydrzat.. a v noci, ani nehovorim,, 3-4krat sa prezliekam, hroznee 😖

a co sa tyka milovania KIKA, ja uz neviem co to je dlho,,mm sa boji od kedy mi zacalo rast brusko,.,, takze NO SEX!

kika29
7. mar 2010

ha ale aký vedia byť frajery tý naši chlapy a teraz sa nás boja zbabelci 😀 😀 😀 ani my sme nemali sex ani nepamätám. no ale po šestonedelí má po chlebe chlapec.

aktakk
7. mar 2010

Takze nie som sama ohladne toho sexiku? Tak teda je to vsade tak...teda takmer. Moj sa boji odkedy sa male zacalo hybat. Resp. mu je to divne....

fleury
7. mar 2010

sus cavez, teba tu vidiet pomenej poslednu dobu..k tvojej otazke..ja som bola naposledy na poradni v 33tt a najblizsie idem v 36tt, ak by sa nic nedialo dovtedy. No a dufam, ze potom uz porodim 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre