Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minius
12. mar 2010

Tantamka drzim vam silno presilno palceky. Nech si gretku cim skor mozes riadne vystiskat a zobrat domov.

Fleu tu ta ku gynde neposlu iba ak by bolo nieco vazne zle. Oni ani raz neskontroluju zo spodku. Iba toho 01 ak maly nevide mi tam bude sparat.
Oni tu hovoria ze to zbytocne drazdi vo vnutry zena sa z tych "navstev" moze zacat aj otvarat.
A ked som sa spytala na test na toho streptkokoa skoro spadla zo stolicky. 😠
Dalsie babo asi pridem odrodit na SK.

tantama
12. mar 2010

ano je v inkubátore ale už len takom obyčajnom nie je pripojená na žiadne pristroje a mliečko sa rozbieha len dnes..... po cisarskom to niekedy aj tt trvá....

lucinka1104
12. mar 2010

držím silno palce 😉 a seuš všetko naj k narodkám

minius
12. mar 2010

tantamka a rana sa ti hoji dobre?
A kde je Gretka odfotena, nevidela som ju v tvojom albume. 😕

tantama
12. mar 2010

no rana sa hoji celkom dobre ale bruška a svaly stále bolia ☹ a foto sem niekam dávala seuška ale hned ako sa dopracujem ku kablu do mobilu tak sem dám foto..

fleury
12. mar 2010

minius no tak to je pekne..a ked sa zacne zena otvarat uz v 4 mesiaci a potrati potom jej povedia co, ze sorry, mali sme vas pozerat aj zo spodu? Zaujimave..A toho streptokoka ani nekometujem. Takze ty cele tehu chodis len k obvodnej, chapem spravne?

fleury
12. mar 2010

tantam bola si v celkovej narkoze?

tantama
12. mar 2010

fleury nie rodila som spinalom....

minius
12. mar 2010

tantamka tak sa setri nech sa to cim skor zahoji, jooooj tu bolest ti nezavidim 😖 a uz sa tesim na fotky.

fleu tu je to medzi porodnymi babami, 2x mas utz v nemocnici a par krat medzi tym obvodneho lekara ale on len odmera tlak, skontroluje moc a popucva babatko.
Ale tu porodnu babu vidis asi tak 8 krat a robi to iste co obvondy lekar.
A o tom otvarani zo spodu tu ak donosis do toho 29 tt super ak nie Bad luck... next time. Od 29-37 je to 50/50 a od 37 tt uz odrodis

Ale ak mas nahodou nieco pred otehotnenim tak sa staraju lepsie ale ak vsetko v pohode tak je to take Bio babatko 😀

moni
12. mar 2010

tak som docitala, a medzitym bum dalsia strana 😅

seuske vsetko najlepsie k narodeninam, nech sa splnia vsetky sny, plany a tuzby!

ja som na prenatalnych vitaminoch uz vyse roka, napriek tomu ze mam pestru stravu citila som ze to nie je ono. takze aby ma maly parazit uplne nevycucal, dokrmujem sa 🙂

baby v americkej teme tiez piekli, tu sa torticky spominali....suma sumarum, cez vikend bude kremes 😵

tantamka, vitaj naspat a prihod si druhe dietatko v pase 😵 zvladli ste to s gretkou na jednotku! ty sa hadam das rychlo do poriadku, mliecko sa rozbehne a maly papkacik vsetko dobehne 🙂

fleury
12. mar 2010

minius nikdy by som neverila, ze raz poviem zlate dobre slovensko 😀 aspon co sa kontrol v tehu tyka, o porode to uz neplati 😀

kika29
12. mar 2010

na MDŽ som brala auto domov od svokri lebo si mm dali šampanské no mne tak zavadzalo bruško za tým volantom že až. ako sa vám šoféruje z bruškamy?

fleury
12. mar 2010

moni si si to tak vygenerovala na kremes? 😀 tak a uz mam toho dost!dam si cokoladu 😀

fleury
12. mar 2010

tantam a dali ti na vyber ci chces ty spinal?

moni
12. mar 2010

fleury, na kremes na navnadili v usa teme 😀 oni za to mozu, ja som v tom nevinne 😅

tantam, zle si znasala ten spinal?

juliap
12. mar 2010

kika, mne sa soferuje celkom fain, horsie sa mi lezie do auta, tak si odsuniem sedadlo a potom prisuniem, vcera dokonca mm na to, ked som mu hovorila, ze na porod si zavolam sanitku, tak ze naco, ved mame auto, tak sa mi vidi, ze by chcel, aby som sa aj sama odviezla potom do nemocky, on ma take napady, ze ked to pride, tak zavolame deda, aby prisiel a odviezol ma /dedo byva na druhom konci mesta, nemaju auto, takze kym by dosiel na buse tak by som aj odrodila/, tak ked nie tak, tak sa odveziem ja k nim a od nich uz ma povezie dedo ... no nezabijete ho? 😉

fleury
12. mar 2010

moni a ty kedy na matersku ides?

denisa1111
12. mar 2010

Tak som si Vas pocitala,akurat odisiel manzel,aj ja som mala vo Februari 24,ta hlienova zatka mi odisla v 33 tyzdni aj par dni,ale zatial to drzi.no fakt dufam ze ma buduci tyzden pustia...

jankako
12. mar 2010

kika zle sa šoféruje..hlavne ked dieťatko tlači na rebra a ja sa nemožem na tú stranu ohnuť k páke,lebo to boli..
máme na aute tvrdu spojku,čiže ked vkuse spojkujem pichá ma v podbrušku,alebo mi tvrdne brucho zavolantom..no a potom mám krče..

fleury
12. mar 2010

julia hehe tak to by bolo dobre, ze si to odsoferujes k dedovi a potom on odsoferuje do nemocnice, to by ste boli unikat 😀

juliap
12. mar 2010

fleury no neviem co ma proti sanitke, ved je to normalne, na to predsa su, aby odviezli pacienta ak treba, no a este zacal, ze ked tak on sadne za volant aj bez vodicaku a pojde pomaly ...

fleury
12. mar 2010

denisa a co ti k tej zatke povedali, to mozez bez zatky potiahnut az do TP potencialne??

fleury
12. mar 2010

julia niekedy ani sanitka nie je vyhra..u nas napriklad vezie sanitka tam, kde ma podla bydliska odniest..kebyze chcem rodit v nemocnici, ktora tam nespada, mam smolu..

tantama
12. mar 2010

no na výber mi nedali.. ak nie su predpoklady na komplikacie tak vždy tu robia spinal.. a znášala som ho dobre ale bol problem mi ho napichnuť.. tk až na 3x sa to podarilo a trošku ma bolelo miesto vpichu a potom po celkovej tie najväčšie bolesti prespíš ale pri spinale ako náhle odtrpnu nohy je to brutal

juliap
12. mar 2010

fleury, v po su len 2 porodky, obe na 1 mieste, takze s tym odvozom nie je problem, aj keby ma odviezli do starej, prejdem 50 metrov a som v novej

fleury
12. mar 2010

julia tak to mas v pohode, u nas to uz je problem

denisa1111
12. mar 2010

Povedali ze to moze vydrzat az do tp,a sestricky sa smeju,ze mozem aj prenasat,tak uvidime.primar vravel ze este ten buduci 36 tyzden je dolezity a ze potom to je uz jedno,len by bol mensi,ale mozno mam aj zly Tp,ja mam taky pocit cele tehu a nikto ma nepocuva

moni
12. mar 2010

fleury, no uvidime ako mi mala dovoli, po polovici aprila asi ostanem doma.

julia, sefova manzelka sa odviezla do porodnice 😅 pri tvojich super rychlych porodoch by som to nechala na sanitku.

fleury
12. mar 2010

denisa aj moj porodnik hovori to iste, ze po 36tt sme uz za vodou, dovtedy to treba vydrzat

moni fuuuha, tak ty budes makat az do porodu 😅

moni
12. mar 2010

fleury, no mne nic ine neostava 🙄 ale zas doma by mi prepinalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre