Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
12. mar 2010

aj ja som si trochu poplakala,ani neviem preco vlastne,zacalo to tym,ze mm nechcel ist so mnou do tesca kupit plienky-lebo uz len to mi chyba do tasky do porodnice,tak mi to nejak prislo cele luto,lebo teraz isiel zase za kamaratmi a som sama doma ☹ a este nasa retrieverka nieco zozrala na zaciatku tyzdna-asi zase rozkusala nejaku handru,lebo sa bala jest,teraz papala ale ovela menej ako inokedy,ale vykakala sa normalne a na zaciatku vyvracala hned granule,co zjedla a boli tam aj kusky handry 😒 ale na velku chodi normalne a je vesela ako vzdy,ja som ale aj tak chcela ist k veterinarovi,nech ju radsej pozrie a mm,ze sak jej nic neni,ze keby to bolo take zle,ze nebeha a nehra sa ako vzdy,ze aspon sa pouci,ze nema byt pazrava a zrat handry 😠

moni
12. mar 2010

marika, no tak aspon nieco. veru treba sa tesit z malickosti, lebo inak by cloveku preplo. skoda ze svokra ti takto kazi naladu 😒

veji, neboj sa dievca, vsetko zvladnes 😵

alicc
12. mar 2010

tamtamka malá grétka je nádherná 🙂 🙂 🙂

vejula
12. mar 2010

ďakujem moni, ved si hovorím že už to musím zvladnuť, len dufam že drobček bude v poriadku, a že niečo nepokazím 😔

no kočky je dnes asi nejaký zvláštny den, možno aj to počasie alebo čo, nech už aspon svieti pekne slniečo, nech trošku optimizmu pridá...
cheer nebojaj psíček bude v poho 🙂 ja sa o toho nášho tiež tak bojím a zakaždým volám mm do roboty ked sa mi nezdá, ale podla neho je všetko vždy OK 😝

alicc
12. mar 2010

baby ja ked som čakala prvú moj mm povedal, že ked sa narodí bábo s vlasami, tak mi donesie nožnice do porodky a ostrihá, asi preto malá nemala vlasy skoro do dvoch rokov 😀 😀 😀

malalady
12. mar 2010

tantamka malinká je nádhernáááá 😵 😵 😵 juj už sa teškám na moju 😀 😀 😀

moni
12. mar 2010

veji, cheer, no to su uz tie materinske instinkty. vzdy sa budeme viac strachovat ako chlapi. s tym sa neda nic robit, skoda ze to oni obcas nechapu 🙄

veji, bude v poriadku, ako inak.
pekne si ho narastla, a o chvilu bude tu 😵

marika1902
12. mar 2010

baby ja som dnes oprala dve plne pracky mimi veci a este tri pracky budem mat chzta ma hroza so zahlenia

kiwinka
12. mar 2010

ahojte dievcata 🙂 tak sa ozyvam po nejakom case...
aktakk dakujem za "strachovanie",,, som OK, neboj a este kinderko,,, v utorok mam poradnu najblizsiu , tak budem zas o nieco mudrejsia ako sme na tom..

my sme dnes vyzdobili postielku konecne, matrac sme kupili s kokosovou vloskou...

marika, uplne Ta chapem s obavami ci Ti "niekto" nebude kafrať do vsetkeho ohladom mimi a podobne.. 🙂 !!!

Tantamka, gratulujem Vam baby, aby ste co najskor boli v rodinnom kruhu spokojní a stastni s Gretkou a s MM!

cheerlady
12. mar 2010

marika ja som mala len 2pracky mini veci a jednu s plienkami,ale poviem ti,ze toho zehlenia mi stacilo 🙄 ja som oprala len tie vecicky 0-3 mesiace a par 3-6 na leto,zbytok ma casu.

moni ja som bola vzdy taka citliva na havina-aj na toho,co maju nasi-teda kym som sa neodstahovala bol "moj",ja stale hovorim,ze pes je najlepsi priatel cloveka,100x lepsi ako clovek.. 😔 🙂

marika1902
12. mar 2010

cheer mne kamoska doniesla strasnu kopu veci preto mam toho tolko mozno to ani vsetko neznosime ale pre istotu to operiem inak by som mala tiez tak dve pracky

kiwinka
12. mar 2010

cheer, ako sa mate s malym v brušku? 😀

a s MM sa netrap,, tes sa, ze za chvilku bude mimi 🙂 juchúu! :P

cheerlady
12. mar 2010

marika ja som mala pokupovanych len par veci,lebo som vedela,ze mi prinesie kamoska po malom vecicky-on ma teraz rok,takze su ako nove a este aj pekne,presne moj styl,tak som viac nekupovala a tiey mam pocit,ze tych do 3mesiacov je tolko,ze to vsetko ani nevynosi.

kiwi dobre sa mame,sudim podla toho,ze sa prevaluje ako na plazi,niekedy sa az uhybam 😀 a co mala karolinka? 🙂
inak najnovsie mena-lukasko alebo tomasko...ja uz som z toho fakt zufala,co im poviem na sale,ze pockajte,meno vam poviem zajtra??? 😠

marika1902
12. mar 2010

ja uz periem skoro vsetko lebo tych vacsich veci bolo len par tak na zaplnenie pracky som to tam supla

moni
12. mar 2010

ako to vlastne na slovensku prebieha s tym nahlasovanim mena? treba to dopredu? 😕
ja trubka vlastne ani neviem ako je to tu 😀

cheerlady
12. mar 2010

moni pytaju sa na to hned pri narodeni a potom sa mi zda,ze chodi matrikarka na izby a zapisuje,aby ti mohli vydat rodny list,ale pre ten chodieva otecko-vacsinou este pocas tych 4dni,co si v nemocke.

lucinka1104
12. mar 2010

no to ja som tiež ešťe stale rozmýšľam či Olívia alebo Timea...
konečne mi bolesti prešli

marika1902
12. mar 2010

moni mzslim ze pred porodom teda ked pojdes rodit povies chlapcenske aj dievcenske meno ake chces a podla toho co sa ti narodi ho zapisu lebo vies mozno to bude chlapec preto obe mena aspon tak to je tu teda kamoska mi tak vravela

kiwinka
12. mar 2010

cheer,, tomasko je uplne super 🙂 ! aj krasne zdrobnelinky su zz toho mena,,my keby sme mali chlapca tak by bol Richard- Riško 😀

no aj my s Karolínkou sa mame dobre,tiez sa prevaluje ako na pláži 😉

cicimon
12. mar 2010

no mne kamoska tiez poslala asi mesiac dozadu velku kopu veci, tych 3-6m mam tolko, ze mi netreba kupit snad nic = keby som vedela, ze tolko toho dostanem, tak ani nic nekupim a to som toho kupila fakt malo,,

mm siel na pivo, tak si idem dat zmrzku so slahackou 😝

marika1902
12. mar 2010

ale asi to je podla zvyku nemocnice kedze cheer pise ine

moni
12. mar 2010

aha, lebo tu nemusis hned povedat.

ja mam zase kyselinu hnusnu, ani tabletka mi nepomohla 😝 noziska opuchnute, jooj ako by som domov isla!

cicimon
12. mar 2010

marika- ani nestras, ze aj chlapecenske aj dievcenske meno treba nahlasit- ja som pripravena na dievca aj podla vsetkych UTZ a chlapcenske meno nie je v zalohe

marika1902
12. mar 2010

aj moj mm siel na pivo zas bude smrdiet ako fajciarske kupe bleeeeeeeeeeeeeee

cicimon
12. mar 2010

no ja sa spolieham ze uz sa tam nefajci... a po 22.30 nam nejde tepla voda tak neveim ako by sa sprchoval,,,

marika1902
12. mar 2010

cicimon tak daj hoci ake vsak to sa da kedykolvek zmenit. Inak ja som akurat stretla po rokoch kamarata a im cele tehu vraveli ze budu mat chlapceka a nakoniec sa z toho vzklulo dievcatko 😀 Mna by to asi aj mrzelo lebo ja mam vsetky veci modre

michalag
12. mar 2010

moni pridavam sa k trpitelkam s kyselinou 😝 😝 😝 , uz som musela navstivit aj misu 😠

michalag
12. mar 2010

inak hlasim ze torta bola eno nuno, teda aspon drahy tak povedal 🙂 , uz polovicu zjedol 😀

vejula
12. mar 2010

joj kočky som akási vyčerpaná, idem si asi už lahnuť alebo čo... Pekný večer prajem 😉

kika29
12. mar 2010

no aj môj išiel na pivo a nejako sa mi to dnes nepozdáva ked mám od včera boliestky, no ale zase nemôžem ho pripútať. ale v poslednom čase mi to vadí ked sa túla po nociach ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre