Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
13. mar 2010

moni ja som na vlčincoch prežila najlepšie roky... Je odtial moj bývalý frajer a jeho partička s ktorou som sa vláčila nejakých 5 rokov od 17 do 22... Tam čo su tie tenisové kurty ak vieš teraz tam to všetko zastavaju, už som to pomaly nespoznala ked som to tam videla... Ale boli to krásne roky života moc rada si na to spomínam 😵

moni
13. mar 2010

veji, ja mam zase najlepsie kamosky z hlin a soliniek...krasne casy 😵
naposledy som bola v ziline minuly april, a vela sa zmenilo. tie mega stavby v centre mesta sa mi teda moc nepacia, no ale co uz.
zilina bude vzdy moja srdcovka 😵

marika, veru sa radsej podme o inom bavit.

marika1902
13. mar 2010

inak mne tvrdne brucho uz asi dva mesiace a doky mi vobec nepredpisal dokonca ani len neodporucil magnezium a mne je fakt dobre aj ked to tvrdnutie hlavne ked chodim je neprijemne

moni
13. mar 2010

marika, mne tvrdne od nejakeho 17tt, len ma pozrela ci sa neotvaram a bolo vybavene. je to neprijemne (hlavne posledne dni), ale zas mne to magnezium vobec nechyba. uz to nejako doklepeme 🙂

marika1902
13. mar 2010

no moni ani mne nechyba vsak ak by bolo nieco zle doky by mi povedal

cicimon
13. mar 2010

no mne bud netvrdne brucho alebo neviem ze mi tvrdne...

vejula
13. mar 2010

srnada moni 😉 Ale ZA je aj moja srdcovka... Aj s mm sme sa zhodli že chceme bývať niedke v blízkosti, určite 🙂

Inač mne asi tiež netvrdne, stvrdlo mi pár krát a to asi už tak pred mesiacom. Tewraz len ked sa ntlačí mmalý na nejaké miesto tak je také stvrdnuté 😒

moni
13. mar 2010

marika, presne tak. ja to beriem tak ze sa ten sval pripravuje. pokial to nie je velmi casto, pravidelne, alebo s dalsimi bolestami, tak to asi tak ma byt 🙂

veji, no ja som v ZA nemala uplatnenie, takze preto sme zostali v BA.

aktakk
13. mar 2010

AJ mne sa Zilina velmi paci, aj ked som tam nikdy nebyvala...ale bola som tam x krat. AJ na diskoteke dokonca 😀 . Mala som odtial spoluziacku a ta byva momentalne na Solinkach 😉 .

aktakk
13. mar 2010

Prave nam odisla navsteva, moje milovane dvojicky 9 mesacne...booooze, zjedla by som ich.

ludka140281
13. mar 2010

cicimon...tak ti mozem zavidiet...mne tvrdne aj 20x za den,,,a doki povedala,ze je to normalne 😖 ....

moni
13. mar 2010

aktakk, a ty si odkial?

ludka, no ved uz to nejako vydrzime 😵

aktakk
13. mar 2010

Moni momentalne byvam pri piestanoch ale inak som z Novej Dubnice- ale to neviem, ci ti nieco hovori.

ludka140281
13. mar 2010

musime...jooooj,ale uz sa neviem dockat.. 😀 som otvorena na 1cm uz tyzden a malej sa nechce,budem mat cisarak,lebo sa neotocila,tak netusim dokedy mam cakat 😠 ...uz ju chcem drzat v naruci

moni
13. mar 2010

aktakk, tak dalsia povazanka 🙂 piestany su krasne, velmi rada tam chodim. zvykli sme tam travit skoro kazde leto.

aktakk
13. mar 2010

Presne tak, prve mesto "byvaleho stredneho slovenska"....a tusim aj vtedajsieho Povazia...

No ja som predtym ako sme sa tu nastahovali bola v PN asi tak 3krat a to sme sli na "skolsky vylet" kde nam dali rochod pri Priore 😀 .
No teraz som tam uz samozrejme varena pecena...

moni
13. mar 2010

aktakk, prior si pamatam 😀
ked sme boli decka, tak sme sa hrozne bali tych zahalenych arabiek. nas strasili, ze ked nebudeme posluchat, tak nas zoberu 😅

ludka, ked mas cisarsky, nemas rovno dohodnuty termin? CS sa robi po 38tt, takze o chvilu bude von 😵
kamoska bola od 36tt na 4cm a nakoniec prenasala....vidis to tebe nehrozi 🙂

cicimon
13. mar 2010

my sme prave dojedli pizzu, mnam

a mam dozehlene detske veci, konecne,,,,,akurat ze to vsetko nemam kde dat, musim nieco vymysliet 🙂

aktakk
13. mar 2010

Moni- no ved ten tam dodnes stoji s nazvom Prior... U vas v ziline ho premenovali na tesco, ze?

Cici- a to si sama vsetko zehlila??? Ja by som teda nevladala.

Inak, mne sa uz ani sediet neda. Mi brusko zavadza...asi uz ozaj kleslo

cicimon
13. mar 2010

aktakk - hej, 3 pracky,,,,,trvalo mi to sice 2 dni, mm neviem ako by to zvladol a nikto iny tu nie je, kto by to mohol spravit
a este mam 1 susiak nasho bieleho...postelne a tak, tesim sa zajtra bo este dnes

moni
13. mar 2010

aktakk, hej v ziline sa z prioru stal k-mart a potom tesco

cici, ty si sikulka!

kika29
13. mar 2010

ahojte tak my sme konečne dooslavovali. torta super čokoládovoorechová mňam. malá dostála tortu Mikimauza pekná bola.

to tvrdnutie brucha trápi aj mňa a v poslednom čase dosť vela. neviem kolkokrát za deň ale 20 určite nie len je to nepríjemné a tvrdne už aj ked sedím. A dnes som si všimla že mi nohy opuchli. Ale nemusím sa znepokojovať však teraz je to už normálne nie?

cicimon
13. mar 2010

no zatial idem podla planu - vecicky, potom rozne upratovanie a to mam v plane poprat vsetky koberceky, deky a pod 🙂) a ked uz nebude co tak budem sediet pred TV, Pc a pozerat filmy 🙂) a nebolo by odveci sa aspon teoreticky vzdelavat "ako deti"

moni
13. mar 2010

cici, no super. ja uz mam tiez plan 😀 len neviem kedy to idem stihnut 😅
mne sa velmi pacila ta knizka co poslala seuska...kazde dieta sa vie naucit spat. celkom zaujimave citanie.

kika, nemusis sa veru plasit, to je uz normalne. neprijemne, ale normalne. pokial velmi neopuchnes zo dna na den, a nemas bilekoviny v moci, tak to treba vydrzat 😝

aktakk
13. mar 2010

Cici- no ja oprat operiem v pohode...ale to zehlenie ma zabijalo....som mala normlane flaky pod prsiami. Co som sa tak zapotila 😀 . Este mam aj ja par veci, ale to je uz to najmenej..

Moni- a ako sa vola ta diskoteka oproti zel.stanici?

A tvrdnutie bruska...no mne sa staci postavit zo sedacky a tvrdne mi este aj v noci...
Kika- mne opuchli nohy vcera z toho, co som upratovala a mam ich stale take 😖

cicimon
13. mar 2010

moni - mam dojem, ze niekde - asi na kluci - tu knihu mam

tie opuchy - mne to cez noc trochu ustupi a ku veceru zas napuchne..

cicimon
13. mar 2010

mna zas zabijalo triedenie podla velkosti...ked som zehlila tak rovno som davala aj na kopky podla velkosti....a naj boli veci, co nemali stitok...

aktakk
13. mar 2010

Ja to iste som robila, triedila podla velkosti a ked nemalo stitok, tak som prirovnavala 😉

moni
13. mar 2010

aktakk, neviem ktory podnik myslis 😕 ja som bola skor barova, ako diskotekova 😉
a zo ZA som odisla v 1997, booooze to je davno 😨

aktakk
13. mar 2010

Juuj Moni, no to je dost davno...ale na tej diskoteke som bola tiez uz davnejsie, cca 2002 🙂)). Este taka mladaa 😀 .
Tusim Tiffany sa to volalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre