Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
27. mar 2010

😀 😀 😀 veve, ten moj je už v sprche 😝 😀 😀

vejula
27. mar 2010

takže sa na chvílu odmlčím 😉

stacynka
27. mar 2010

veve, ja nenutim este zatial ale po velkej noci zacnem 🙂 😉

michalag
27. mar 2010

Ahooojteeeee 🙂

Lubka, tak zeby dalsie aprilovciatko 😕 🙂

civi, Renko je krasnuckyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

vacsina ste sa pytali na fleury nepisala som jej a ak by bolo nieco nove urcite by nam dala vediet, ale mozem jej zajtra skusit napisat ako sa maju 😉

U nas sa pokracuje v chorobe ale vyzera to tak ze malemu to pomaly prechadza 🙂 , len co ma serinka je ze som to chytila ja a tym padom som za cele tehu chora uz 5 krat 😠 ☹ ...... a zase ma zacala palit zaha 😒 a ako som sa tesila ze mala mi nekope do rebier tak predvcerom zacala 😅
Tiez sa pridavam k dnesnemu dnu, od rana som nebola vo svojej kozi, tvrdlo mi brusko v nepravidelnych intervaloch ale teraz je uz celkom fajn 🙂 a drahy vcera a dnes skonstatoval ze mam nejake velmi napnute a tvrde brusko

dejnas
27. mar 2010

malý renko je chutnučký 🙂
stacy, máme podobné myšlienkové pochody 😀 ja som si tiež dnes nakázala nakúpiť všelijaké dobrotky, citrusy a čokoládky s orechami a pod. ... nech si ešte naposledy "užijem" 😀 potom to tak ľahko už nepôjde... navyše pred cisárskym nesmiem jesť a po ňom budem mať tiež asi 2 dni hladovku 😝 tak len dúfam, že ma to nechytí dnes v noci, lebo som "dožratá" a na zajtra si ešte robím chuť na miešaný ovocný šalátik 😵 😵
miška, skoré uzdravenie obom! 😉

michalag
27. mar 2010

dejni dakujeme 🙂
aj ja by som si dala nejaky salatik kludne aj zeleninovy 🙂

stacynka
27. mar 2010

dejni, inak aj ja som povedala ze nechcem aby maleho za mnou do porodky nosili, lebo by sme obaja plakali urcite....
ja som bola inak zhruba ked mal timko tolko co tvoja mala 10 dni v nemocke so zapalom oblicky, a dovtedy sme boli stale spolu a kazdy vecer som plakala ked som volala s muzom, ale maly to znasal super len ked som dosla zacal plakat prilepil sa na mna a nejaky cas ma ani vycikat samu nepustil....

veve23
27. mar 2010

noo tak to mame rovnake chute, ja tiez jem vsetko co potom budem musiet asi obmedzit, prave som dojedla pomaranc a predtym som tlacila jahody, no a vcera oriesky, teraz mi velmi chuti ovocie a ani tolko netlacim a priberam, ale to asi krpec vela papa

kikarv
27. mar 2010

ja som teraz nepribrala ani kilo 🙂 sestrička povedala že môžem aj schudnúť teraz.
ja chcem aby ma prišla malá pozrieť do pôrodnice ved nevydržím bez nej ju nevidieť týždeň.

baby teraz som si všimla že mám napuchbuté nohy okolo členkou vôbec ich nemám ☹

stacynka
27. mar 2010

veve ja som si dala vcera francuzske s kvasenou kapustou , este musim porozmyslat co nebudem moct, tusim si arasidy este musim dat, a na velku noc chcem bob uvarit 😀

stacynka
27. mar 2010

kikus Vanda je mozno rozumnejsia ale verim tomu ze Timko by tam spustil ine rodeo ....

stacynka
27. mar 2010

tak mi brusko tvrdne dnes, a babo mi tusim chce cez brucho von vyskocit....

veve23
27. mar 2010

ja mam este na nieco chut, ale neviem na co ☹ , ale zajtra ideme gratulovat k meninam polovickynej mamine, tak sa natlacim jak cunik, ona tak dobre pecie kolace, uz teraz sa tesim jak sa s malym natlacime, musim to hodit na nho, nech som neni ja pazros

michalag
27. mar 2010

aj ja chcem aby ma prisiel Sami pozriet, tiez by som nevydrzala 4 dni ho nevidiet, ale som zvedava aka bude jeho reakcia, uz teraz ked ideme okolo nemocnice mi hovori ze mna a Lucku tam pride pozriet 🙂

inak neviem preco ale poslledne dni mam nejake depkove, zacinam sa bat ci zvladnem 2 deti, ci sa budem vediet venovat Samimu o to viac, ci si nebude mysliet ze ho odstrkujeme a davame do skolky ... a k tomu este aj byt .... no asi sa zacinaju ukazovat hormony 😅

michalag
27. mar 2010

aj ja by som si dala nejake dobre ovocie, ale uz mam strach nieco zjest kedze pred chvilou som bola objimat misu koli kyseline 😒

kikarv
27. mar 2010

stacynka aha tak on by tam asi plakal a nechcel odísť od teba čo? ale ved on je aj mladší od mojej. moja mala 4 tak snad by už nerobila cirkus ked jej to vysvetlíme.

kikarv
27. mar 2010

michalag kde si sa túlala už som ťa reklamovala. a v čera som ja mala depku presne ako ty. normálne som samu seba nechápala. taký pocit strachu som mala pred blížiacim sa pôrodom, bála som sa o malú bo si velmi udrela hlavku v škôlke a mala velikanský dumpel a potom to už išlo jedno z druhým. no dnes je mi už dobre. taká blbá chvílka ma včera lapila.

stacynka
27. mar 2010

kikus timko bude mat v juni tri roky, je trosku mensi.... plakal by urcite a ja s nim, aj tak so mnou budu hormony lomcovat.... aj ked rada by som ho videla ale pre oboch to bude tak lepsie, ved ked pojde vsetko hladko o 5 dni som doma

cicimon
27. mar 2010

ja sa tesim, ze sa posuva cas - aspon ma 1 den o hodinu kratsie budu boliet boky 🙂)

michalag
27. mar 2010

stacy, chlapci su podla mna viac naviazany na maminu ako baby (ale jasne ze nie vzdy)

kika, hlavne ze mala je v poriadku 🙂 ... dufam ze po porode to nebude este horsie, ja som pri Samkovi v porodnici plakavala a hlavne vtedy ked mi niekto nieco povedal .... mozno za inych okolnosti by som to riesila inak a nie placom, ale hormonom sa rozkazat neda 😝

kikarv
27. mar 2010

ja tiež budem plakať za malou ale aj napriek tomu ju chcem vidieť. ona možno nebude plakať lebo už teraz jej vela hovoríme o tom že nás príde pozrieť s ockom a berie to v pohode tak uvidíme aká bude realita. ale myslím že ona bude v pohode a ja budem fňukať ako sa poznám.

vejula
27. mar 2010

Čavte kočky... Tak ja som vyriadená... 😝 Ale bolo super, no ved bodaj by nie po skoro dvoch mesiacoch , fuuu, skoro som odpadla... 😀 😀 Len jednu menšiu traumu mám... Totiž pri org.... zo mna vždy vytečie taká vodička, a nieje jej málo, no teraz sa bojim že aby som si to nezmýlila s plodovkou... Ale to by musela byť asi fest riadne náhoda že by mi prábve voda odtiekla... No ale uppozornila som na to mm a ten mi povedal že on to spozná, tak snad mu môžem veriť... Ubezpečil ma že sa nemusím báť... Tak to nejdem riešiť. Snad by som zistila keby to bolo iné ako vždy, no nie???

veve23
27. mar 2010

Cici..este ze si napisala ze sa meni cas, rano chcem pozerat formulu tak si musim prestavit budik 😉 , ked som chodila do roboty tak som neznasala tento jarny posun ked som musela skorej vstavat, ale teraz je mi to jedno 😀 😀 😀 😀 😀

kikarv
27. mar 2010

tak ja sa na teraz lúčim mm chce tiež niečo popozerať tak ma duri 😀
dobrú noc

stacynka
27. mar 2010

ahoj kikus dobru noc

michalag
27. mar 2010

kika bruuu noc 🙂

stacynka
27. mar 2010

babulky nejak ste sa odmlcali, tak idem hodit sprchu a potom sup do hajan 🙂 tak sa majte a dobru noc vsetkym....

monva
27. mar 2010

ahoj miska som rada, ze si sa ozvala a prajem vam obom (obi-trom) skore uzdravenie 😀
a s tymi hormonmi to poznam, ja som mala placlive dni v nemocke aj pri dankovi a teraz fakt netusim, ako to zvladneme, ja sa rozplacem staci ak mi danko povie " mamka, pomojka", "mamka budem s tebou" ...

michalag
27. mar 2010

Moni dakujeme 🙂 , uz nech tie choroby skoncia, lebo 3tt byt len medzi "4 stenami" ma nebavi a maleho tiez 😒 .... zaciname byt na seba "alergicky" 😅 a ked pride domov drahy tak mna uz nepotrebuje, ale ani sa mu necudujem 😝
... a vy ako? uz ste sa rozhodli pre meno, ci este stale rozmyslate?

vejula
27. mar 2010

hmm asi mi na to nemáte čo povedať, no ved vlastne ani nieje čo, ja len , že ked moni včera písala o tej kočke čo jej odišla plodovka počas sexu, aby som si to náhodou nezmýlila. No ale zas celkom bez orgazmu to tiež nieje bohvie čo. Tak budem veriť mm že by zistil že to nieje je ako vždy... No tak upokojujem samu seba, ale v pohode 😀 😀 Niekedy si už pripadám zrela do cvokarne 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre