Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
30. mar 2010

monika, no cheer sa veru dnes neozvala. aspon teda ja som nepostrehla. vcera riesila lakovane/nenalakovane nechty 🙂

moni
30. mar 2010

alicc, drz sa zajtra! budeme na teba mysliet, aby vsetko dopadlo na jednotku, hlavne aby si sa rychlo zotavila a mohla sa tesit z malickej!

kamilakd
30. mar 2010

ahojte baby no ja neviem co sa deje ci su to poslickovia ci co ale bolia ma krize a brucho zatial kazdych 30 min teda 2x za hodinu mi stvrdne brucho 😅 a bolia ma slabiny...pockame asi este hodku a asi pojdem do nemocky nechcem stresovat ale ale v pondelok som uz bola na 3cm otvorena dufam ze sa mi to nerozbieha babenky

alicc
30. mar 2010

moni dakujem a všetkým prajem dobrú noc 😉 😉 😉

zuzkabar1983
30. mar 2010

Caute baby ...

Drzim palce vsetkym, ktore idu zajtra do nemocky a nech vam to rychlo ubehne a hlavne skore zotavenie!

Kami, myslim na teba a drzim palce ... skus dat sprchu, mozno to prejde.

Inak ja sa ani pohnut nemozem .... som sa napchala palacinkami, ale som si povedala, ze si ich este uzijem pokym mozem 😝
Ledva sa hybem ...

moni
30. mar 2010

kami, veru skus teplu sprchu ci to prejde aby si sa tam zbytocne netrepala (teda, mna by tu dalej ako po vratnicu v nemocnici s takym nepustili). kamoska mala kontrakcie kazdych 12 min vyse 24 hodin az potom sa to rozbehlo. no ved uvidis ako sa budes citit 🙂

kamilakd
30. mar 2010

zuzka dam vediet poslem sms....
tie palacinky by som si dala aj ja

kamilakd
30. mar 2010

moni,zuzka idem dat tu teplu sprchu mna ln plasi to ze mi uz odisla pred tyzdnom ta zatka a v piatok som bola na 1a pol cm otvorena a v pondelok uz na 3cm 😅 fuuu dufam ze to budu len poslickovia ale tie krize su strasne jak keby ma seklo sa neviem postavit

zuzkabar1983
30. mar 2010

Kami budem cakat. Ja asi ani nezaspim .....co budem zvedava ako ti je. Isto daj vediet .

zuzana1971
30. mar 2010

jeej kamilka ide asi rodit 🙂 budem na teba silno mysliet ak pojdes do nemockzy

dejnas
30. mar 2010

no alicc, už nestihnem odpísať, ale veď zajtra sa stretneme 😉
kami, žeby sme napokon predsa porodili v jeden deň 😕 🙂 ak sa to rozbieha, tak ti držím silno palčeky 😵
idem aj ja babulky off, síce na spánok ešte nemám pomyslenia, ale tak ešte nejaké inštrukcie musím porozdávať a podobne... a vymojkať si sofinku 😵
pápá 🙂

majca424
30. mar 2010

jeeeejky, to Vás tu ide zajtra toľko rodiť??? 😉 Ved aj ja už chceeeem 😀
alicc, dejna držím palce... 😉
kami aj Tebe ak to na Teba už prišlo 🙂

moni
30. mar 2010

dejna, ty sa tiez drz!

kami, no som zvedava. zatka moze odist aj tyzden-dva pred porodom. ale zas ked uz sa otvaras tak ten zbojnik je ozaj akysi nedockavy 🙂

michalag
30. mar 2010

no baby nejako ste sa rozbehli 🙂

moni
30. mar 2010

miska, no veru kamilka nam trha nasu koncoaprilovu partiu 😀

majca424
30. mar 2010

no veru, rozbehlo sa to tu naporiadok 😀
moni, miška, mám taký pocit, že tu o chvíľku budeme fakt len my 😀 😀 😀

michalag
30. mar 2010

ja som zvedava ktora bude dalsia, teda CS porody neratam kedze su planovane

vo stvrtok idem do poradne tak uvidim ci sa aj my niekam posuvame alebo sme na tom istom

jana3
30. mar 2010

Ahojte, hlasim sa z porodnice, zatial sme pokope, ale mala som zly zaznam, tak teraz vyckavame, co sa bude diat... ale vyzera to zajtra na cisarsky...

majca424
30. mar 2010

ja idem zajtra prvý krát na ten monitor, viete dať nejaké rady aby malý moc nedorabal ale aby zase ani nespal??? 😀

majca424
30. mar 2010

kde ste zase všetky zmizli??? 😀 😀 😀

moni
30. mar 2010

majca, ja idem tiez zajtra, isto na sono a dufam ze aj na ctg. tiez sa bojim ze to mala rozkope, lebo ona neznesie ked je cosi polozene na brusku. brani si domcek 😀
janka, tak snad sa coskoro dockate! 🙂

kikarv
30. mar 2010

aj ja mám zajtra poradňu a isto pôjdem aj na monitor 😀 naposledy mi museli opakovať kôli rýchlemu bitiu srdiečka tak zajtra nepijem kávu. bolesti ustúpili ale slabiny ešte pociťujem kus aj kríže. takže poslíčkovia tu boli.

moni
30. mar 2010

kika, kolko to tak trva? teda, ak krpec spolupracuje..

majca424
30. mar 2010

a kočky, ten monitor zobrazuje vlastne čo, jeho srdiečko a čo ešte? asi kontrakcie alebo niečo také? či? 🙂

tak zajtra sa tu všetky stretneme a povieme ako naše malinké miminka vystrájali 😀
ja sa tiež bojím, že bude moc kopať, lebo tiež keď odkryjem tričko a vystavím bruško svetu, tak malý sa teda táááák ukazuje 😀

michalag
30. mar 2010

vsetkym ktore mate zajtra poradnu, monitor, CS drzim palce 🙂

bruuuuuuu noc 😔

michalag
30. mar 2010

moni ctg trva zhruba 20-30 minut podla toho ako babo spolupracuje

moni
30. mar 2010

majca, presne tak, jeden ozvy babatka a jeden kontrakcie.
taka som zvedava ako uz davno nie, co sa dozvieme 🙂

miska, dobru!

kikarv
30. mar 2010

moni mne dávajú tie pásy na polhodinku.
majca zaznamenáva to srdiečko bábätka a placentu čiže kontrakcie zachytí ked sú.
to nevadí že budú kopkať. moje spalo či čo a mala som skoro rovnu čiaru radšej nech kopká.

majca424
30. mar 2010

miska dobruuu noc 🙂

no tak to som teda aj ja strašne zvedavá čo sa dozviem. Dúfam, že si ma tam nenechajú, lebo u nás to tak radi... 😒
sa im len trošička niečo nezdá a hneď na príjem 😒 😠

kikarv
30. mar 2010

ja som tam už bola 4x a vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre