Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
31. mar 2010

viem aká to je bolesť aj to viem že ju vydržím a že nebudem hysterčiť ale aj tak sa bojím. ale asi nie bolesti ako toho či je všetko s malou v poriadku, či nenastanú komplikácie a také veci s tým spojené. možno mám vädčí strach o malú a skrývam sa za bolesť. viem že môj prach bolesti je vysoko aspoň dúfam.

no ale dosť začínam byť trápna. 😠

moni
31. mar 2010

kika, nie si vobec trapna! vies do coho ides, co ta caka....a to prinasa aj to, ze si uvedomujes co vsetko sa moze skomplikovat.

monva
31. mar 2010

AHojte, tak uz idem spat, zajtra dam info, ako som dopadla na poradni - drzte prosim palce 😉
dobru noc 😉
papa 😵

ttiffanny
1. apr 2010

ahojte kočky.
tak mne včera zistili, že mi presakuje voda. dr. ma ale našťastie pustil domov. v noci mi odišla zátka - riadny štupel 😀 . dnes idem zase k dr., tak uvidím, čo povie, či rodíme, či nie. držte palce. zatiaľ stresy nemám, tak dúfam, že ma tam nechytí panika, ak ma tam nechajú. papa

evil15
1. apr 2010

Dobré ránko tehulky 😀

konečne nám svieti slniečko 😀 😀 😀 tak dnes idem vysádzať kvetinky 🙂

tiffanny no asi budeš mať prvo-aprílovčiako 😀 😀 😀 držím palce a nech ti všetko dobre dopadne 😵

kikarv
1. apr 2010

dobré ránko.
noc bola otras. nebudila som sa kôli tomu že mi treba ísť na wc ale kôli aprilovým dátumom. celú noc ma mátali čísla-dátumy. niečo v tom zmysle že kedy sa malá narodí alebo by sa mohla a tak. ale nepamätám si konkrétny dátum 😒 dobré nie. ináč bolesti už mám také mrchové tak len čakám na víkend. mm odchádzal do práce " keby niečo volaj" oči vypučené 😀. v čera som mu hovorila že sa bojím a on mi povedal že on sa bude báť viac ako ja ked to prídde 🙂 no aj on to prežíva somnou chudák. tak ale čo si navaril tak nech si aj papá no nie? 😀
tiffanny držím ti palce.
monva aj tebe všetko dobre v poradni.

kikarv
1. apr 2010

ináč dnes som sa rozhodla že nebudem nič robiť len pustím pračku a povysávam a celý deň už budem vegetiť 😀 tak snad to aj dodržím a nebude ma metať niečo robiť.
ráno ma zase fajne prehnalo a prečistilo až som prekvapená lebo železo beriem stále a našťastie nemám zápchy. 😅

fruchtbar
1. apr 2010

Dobre ranko Babulky,
no skoda,ze tie fotky povymazavali,ale hadam si date nove,nech je to tu krajsie a nech sa mozeme lepsie rozoznavat!
Boykotovat sa neoplati....

Drzim palce vsetkym dnes novopecenym mamickam a gratulujem vcerajsim mamickam.... 😉

kamilakd
1. apr 2010

dobre ranko tehulky

ZUZKABAR dnes o 6:27 som sa stala najstastnejsou matkou na svetePatko ma 3620g 52cm je nadherny.som ubolena ale stalo to za to 😵 😵 😵

fleury
1. apr 2010

Bre ranko

gratulujem vcerajsim maminkam, som si aj myslela, ze dejna bude mat chlapceka 😉 a alicc k princezne 🙂
a prave pozeram, ze uz sa rodia aj aprilovcatka, zuzkebar gratulujem k suncekovi a skore zotavenie prajem 🙂

fleury
1. apr 2010

syncekovi malo byt samozrejme 🙂))

susanita555
1. apr 2010

dobre ranko vsetkym prajem 😎
gratulujem ZUZKE k malemu uzlicku nech su zdraví 🙂

fruchtbar
1. apr 2010

jeeeeeee,to je super......ZUZKE gratlujeme aj syncekovi,nech je stastny na svete!

Baby,co dnes varite k obedu? ...ja som uz teraz hladna....rozmyslam nad palacinkami,ale neviem este.....a vlastne dnes je zeleny stvrtok,tak by mal byt spenat,nie?

fleury
1. apr 2010

frucht jj, zvykne sa robit spenat, ja este netusim co budem jest na obed, teraz som doranajkovala a v podstate som ani hladna nebola, ma nejako prechadza zravost 😝

fleury
1. apr 2010

ale aspon som sa kooonecne vyspala, ale sen si nepamatam, len rano som automaticky po manzelovom budiku do prace vystrela ruku na posteli, ze mi pridu zmerat tlak 😀 😀

veve23
1. apr 2010

Dobre ranko babule,

Zuzkabar...gratulujem k malickemu, vahu ma teda poriadnu. Je to prve prvoaprilove babatko.

Frucht...ano, dnes by mal byt spenat, alebo nieco zelene........

fleury
1. apr 2010

tak baby a dnes uz sme skutocne aprilovky 😎

fruchtbar
1. apr 2010

a ja mam taky hlad teraz.....uz som zjedla 4 pomarance a jogurt a furt by som nieco srotovala.....mozno spravim spenatove palacinky ! 😉

ludka140281
1. apr 2010

Zuzkabar.....srdecne blahozelam a zelam vela zdravicka a sil....to je chlapisko 😀
takze mame prvoapriloveho drobca 😀 😀 😀 😀
dnes som volala porodnej asistentke:totiz ustali mi bolesti a prestalo sa otvaranie 🙄 .....doktorka ma objednala na 8.4 a asistentka,vraj 6.rano uz definitivne,ze ma napichne,lebo vtedy doktorka ma volno a bude tam niekto iny....nepaci sa jej ako sa kumne sprava a ze ma chce takto nechat...mam lezat,aby sa nieco nestalo....asi aby nevypadlo,ak sa to nahodou pohne....no sila..neviem ci este niekedy pojdem rodit do tej nemosky,ale skor nie...
OBEDIK:spenatova polievka ,.....a asi pangasius rybky 😀 to chce mala

fleury
1. apr 2010

moj mm robi skvele spenatovo nivove placky 🙂 zeby som mu dala pracu na vecer? 😀

kikarv
1. apr 2010

no konečne máme prvé originál aprilovčatko zuzkabar gratulujem 🙂 🙂 🙂

ja som uvarila grenadír a hotovo.
tak a už mám povysávané, pustenú práčku, umytý riad a idem ešte požehliť mi tam ostálo pár veci. no ale ked budem takto robiť tak asi budem následovať aj ja zuzku 😀 ale ked jednoducho sa to nedá nechať to tak. a čo ked to príde a týždeň bude stáť prádlo nevyžehlené. 😀 a to že budem vegetiť a už teraz mám kopec plánov 😀

fleury
1. apr 2010

kika len aby ta mala natruc nenechala cakat, ked sa takto snazis dostat ju na svet 😀

fleury
1. apr 2010

ozaj a ako sa ma sestra?

kikarv
1. apr 2010

fleury nesnažím sa ju nasilu dostáť von len mi nedá sedieť a pritom viem že treba to spraviť. ja len nechcem nechať všetko na mm a aby mali popripravované 😀 aj s malou. viem že im nebude nič chýbať lebo im pomôže aj svokra býva tu nedaleko ale nech si nemyslí že som na všetko kašlala.

sestra sa má z hladiska gynekologie dobre aj bábätko je v poriadku. ale hlava sa jej krúti že vraj asi z krčnej chrbtice ale zatial nezvracala dnes. v čera jej pichli na pohotovosti iniekciu proti zvracaniu. tak uvidíme že čo bude dalej.

roxi
1. apr 2010

ahojte baby,

jej zuzkabar - srdečne gratulujem 😵 😵 😵

roxi
1. apr 2010

alic, deina - tiež srdečne gratulujeme 😵 😵 😵

tu sa to teda poriadne rozbehlo, len môjmu sa nejak nechce 😅

michalag
1. apr 2010

Ahojteeeeee 🙂 🙂 🙂

michalag
1. apr 2010

zuzkabar gratulujeme k Patkovi !!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

fleury
1. apr 2010

kika ved hej, mala pride ked uzna za vhodne 🙂
Uvidime, ci vyjde tip tvojho dr 😉

fleury
1. apr 2010

stanus sa nejako neozvala, ktovie ci nerodi aj ona

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre