Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
1. apr 2010

doprala mi druha várka tak ju idem vyvesiť hned som tu.

veve23
1. apr 2010

Michalag...podla mna ta berie podla TP , tak to mas este mesiac, az potom ti da mensi odstup. ja som mala poradnu 29.3 a teraz mam 12.4 a TP 21.4, takze pohoda, a prietoky mi nerobil a Cs mam 5, aspon nas na poradni nerozrypu 😉
Frucht ma tusim raz za mesiac a za par dni rodi, tak dr. vedia co robia, teda myslim......to skorej ked je niekto na rizikovom tak ho viac kontroluju alebo ak je problem, podla mna ak je vsetko ok, tak netreba stresovat 😉

michalag
1. apr 2010

kika, ved hej 🙂 .... a aj keby sa mi nieco nezdalo tak stale mozem prist bud k dokimu alebo do nemocky

baby a ked ste prali vecicky tak ste prali vsetky ci len tie najmensie 56

michalag
1. apr 2010

veve, ved jasne este mesiac a mne to az tak nevadi ze sa vo mne neripe, ale skor to ze neviem ako postupujeme, no bez toho aby sa pozrel dnu to nejde .... sestricka mi povedala ze tie posledne 2tt pridem raz za tyzden, teda ak sa malej este bude pacit v domceku

fruchtbar
1. apr 2010

ja som si vyprala vsetky vecicky....aj tie do jedneho roka !

fleury
1. apr 2010

veve mame rovnako poradnu 🙂

ja som prala len najmensie veci, ostatne az neskor, aj tak by som ich neskor preprala este raz 😀

aktakk
1. apr 2010

Ahojteeeee

Alic, Dejna, Zuzkabar- GRATULUJEME K BABATKAM. My sme mali dnes oficialny termin a uz mame takmer dva tyzdne. 😉

veve23
1. apr 2010

Michalag, a teba nepozera zo spodu? alebo som to zle pochopila. Ja som oprala len 56 a 62 na zaciatok, som ja ale lenivec. Ostatne postupne ako budeme rast.......

michalag
1. apr 2010

ja mam tych 56 velmi malo to sa mi neoplati zapnut ani pracka 😅

kikarv
1. apr 2010

ja som teraz vyprala len najmenšie vecičky a potom postupne budem vyťahovať tie väčšie. komu by sa chcelo tolko žehliť 😅

fleury
1. apr 2010

nam to vyslo pekne..mm ma v januari narodky den pred meninami nasej malinkej a keby mala vydrzala az do TP tak maju zase spolocnu oslavu s mm, lebo ten ma meniny v aprili 😅 Budu moct spolu chodit zurovat 😀

fleury
1. apr 2010

frucht a ty sa ako citis? Bolesti ziadne?

fleury
1. apr 2010

kika ma nakazila, idem dat aj ja prat 😀

fruchtbar
1. apr 2010

fleury,ja sa uz ani necitim ako tehotna....dakujem za opytanie.....bolesti nemam ziadne,ani problemy,proste nic !

kikarv
1. apr 2010

fleury čím som ťa nakazila 😀 😀 😀

marika1902
1. apr 2010

Dobre ranko kinderka alebo skor obed?

tak vidim ze dnes je fakt spenatovy den lebo aj mz mame na obed spenat s vajickom a zemiacky. Ale ja spenat zboznujem takze som rada 😀 😀

Zuzkabar Gratulujem k Patkovi 😀 😀 Inak tieto dva dni su niak moc porodne 😀

marika1902
1. apr 2010

Frucht inak to nic neznamena ze nemas bolesti moja segra to mala podobne a na druhy den porodila 😀 😀 Podla mna ani na dr. sa neda spolahnut. Telo asi vie kedy to ma prist a dokonca mam pocit ze niekedy dr. nahovoria tolko len aby ta upokojili ze uz to dlho trvat nebude 😝 A nakoniec to trva ako lacnemu sr...... 😀 😀

fleury
1. apr 2010

frucht tak to je super, ze sa tak pekne drzis bez tazkosti!! Uz len aby sa maly vypytal na svet 🙂

kika si ma nakazila pranim, som sa pokukala okolo seba a hned mam veci na dve pracky 😀

kikarv
1. apr 2010

fleury nemysli si že by som bola takáto hyperaktívna kebyže nejdem rodiť. odkladala by som všetko na potom 😀 ja som lenivec. to len teraz makám aby tu nebola spúšť ked sa po týždni vrátim čo aj tak bude ale aspoň pôjdem s dobrým pocitom že som niečo porobila. 😀 ja nap. žehlenie neznášam bože to je moje utrpenie ale teraz žehlím ako o dušu bez frflania a vysávam každý deň a tak. to je asi tehotenská choroba 😀 😀

marika1902
1. apr 2010

baby aj ja by som mala prat ale tak sa mi nechce. Lebo na dnes som si zaviedla upratovanie na chalupe. Zajtra aj ked je sviatok vynasaju smeti tak chcem naplnit smetiak vsak ked ho uz platime tak nech maju niaku skodu 😀 😀 😀

michalag
1. apr 2010

no vidim ze dnes je praci den 😝 😀

fleury
1. apr 2010

kika ja ta plne chapem, ja by som tiez upratovala jak besna, predsa len nechat doma chlapa sameho prinasa aj krute nasledky 😀 ale ja mam furt kludovy rezim, a nemienim sa zas vratit do nemocky na infuzie na udrziavanie 😝 Minimalne do buduceho utorka by mi porod zase tlmili, takze pekne polihujem spolu so psikom 😀

fleury
1. apr 2010

miska pridaj sa k nam 😀

michalag
1. apr 2010

fleury uz som sa 😀 , pracka zarezava na plne obratky 😀 😀

fleury
1. apr 2010

miska 😀
jaj a hned ma clovek lepsi pocit, len to zehlenie potom musim nejako domysliet 😀

michalag
1. apr 2010

rozmyslam ze si idem na chvilku lahnut k TV lebo ma nejako boli v podbrusku odkedy sa tam doki sparal 😒

fleury
1. apr 2010

zeby poprosim opat seusku? mozno bude pred porodom povolnejsia ako naposledy 😀 😀

michalag
1. apr 2010

fleury, skoda ze este nie je nejaky vynalez ze operie vysusi, zavesi a ozehli samo

fleury
1. apr 2010

miska ja lezim v obluceni NB, telka, hifi veza 😀

fleury
1. apr 2010

jaaaj tak to by bol iny vynalez... 😅

michalag
1. apr 2010

.... ze 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre