Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

denisocka
2. apr 2010

malalady , uprimnu sustrasť a hlavne vela vela síl 😔 ....

kikarv
2. apr 2010

malalady úprimnú sústrasť ☹

moni
2. apr 2010

civavka, tuto je tema kde radi mamickam
https://www.modrykonik.sk/forum/laktacna-poradna/vsetko-o-dojceni/

pripadne jej posli IP...

cicimon
2. apr 2010

malalady - uprimnu sustrast...

cicimon
2. apr 2010

ked ste tu uz davali tie miery - tak ja mam 163cm a mala mala v 37tt+1 3300g...tak som zvedava,. ako to bude nakoniec 🙂

ja tu dnes nic nerobim, len hovorim mame kde co mame a cakam na pohyby - mala uz 3x ckala, tak okrem toho, ze bude asi pazrava, tak som viac v strehu, ked nie som na tom monitore..

civavava
autor
2. apr 2010

moni dakujeeeem 😵

moni
2. apr 2010

cici, ani mne nerobili monitor...asi az porodnici. myslis ze je to take nevyhnutne?
btw, aj nasa mala bude asi pazravec 😀

civi 🙂

cicimon
2. apr 2010

moni - no mne to tam robili len preto, ze ma hospitalizovali - keby sa v utorok dr. rozhodol, ze mi stacia tab. a idem domov, tak mi tiez nikto monitor nerobi, len tym sa utesujem - ale ved ked kope a cka, tak to snad je ok

moni
2. apr 2010

cicimon, no ja sa tiez spolieham ze na kazdej poradni popocuva srdiecko a vsetko ostate je v poriadku. kontrakcie mam nepravidelne a slabucke, takze je mozne ze aj keby som bola na monitore, nic z toho.
no ved hadam vedia co robia 🙂

juliap
2. apr 2010

civavka na tie prsniky po kojeni oplachnut vlaznou vodou a natriet mastickou, ta co pisali kocky je vraj dobra, no a na to odgrgavanie skus maleho po kojeni nedrzat akoby vzpriamene na pleci, ale sadni si do takeho ako pololahu a renka si poloz hlavkou na ramienko ... my sme taketo ceremonie mali so synovcom, mamka potom mala na starosti jeho odgrckavanie, presne ako si pisala, ze sa zacal vrtiet, kopkat nozkami a bol nespokojny, no a ked sme presli na tuto polohu, tak si odgrgol hned po napapani a bol spokojny ...

cicimon
2. apr 2010

moni - neboj, na monitore je vzdy nieco, pokial obe zijete 🙂 ja som tam vzdy mala nejake cisla

moni
2. apr 2010

cici, no to je pravda..ale to ze jej bucha srdiecko a ze mi tvrdne bruch viem predsa aj bez toho 🙂
viem ze sa z toho da kadeco povedat, ale nechyba mi to ku stastiu 🙂

cicimon
2. apr 2010

no ja vobec neviem rozoznat, ci mi tvrdne brucho ci nie. len ked je pricapena na bruchu chrbtom, citim to tvrdo

moni
2. apr 2010

no niektore baby to neciia, alebo nemavaju. tak tfuj tfuj aby si aj naozajstne kontrakcie mala bezbolestne ;)

veve23
2. apr 2010

...tak uz som sa dovencila, bola som sa trocha odreagovat, nasla som jednu csardu kusok za hranicami, tak sme si boli posediet troska a napapat a teraz som ho vyhnala pozicat niaky film a kupit mi Vineu,
..som trocha googlila preco sa stavaju take veci s tou nestastnou pupocnou snurou, tak bolo tam uvedene zdvihanie nad hlavu, vesanie zaclon a umyvanie okien.........ale to budu len povedacky, lebo ako si pamatam okna sme umyvali asi vsetky, ono je to asi lotto ☹ 😢
Moni, takze ked sa tu ozves uz budes byvat v novom 😀

marika1902
2. apr 2010

malalady uprimnu sustrast celej tvojej rodine je mi to strasne luto

marika1902
2. apr 2010

babeny idem asi rovno spat clovek si neuvedomuje ze sa nieco take moze prihodit kym sa to nestane 😢 😢 Dobru noc

moni
2. apr 2010

veve, no este tu stale oxidujem, leniva som bola slapat na metro. zabila by som minimalne hodinu, takze som si povedala ze pockam mm.
vineu by sm si veru aj ja dala, musim si objednat!

ja tym povedackam o dvihani ruk, ... neverim. neviem si to fyziologicky vysvetlit/predstavit co by to mohlo sposobit.

veve23
2. apr 2010

Moni...vsak ani ja tomu neverim, vsetko je lotto....kazda sme ina, a je niekde vo hviezdach co je spravne a co nie...
ja tak asi posledny tyzden sa nadajam cervenou vineou, nahradila som kofolu, ja musim pit nieco bublinkove a studene, potom dobre grgam
😀 😀 😀 😀 , teraz jak sme sa boli najest som mala chut na kofolu, len oni tam nemaju a ani vineu, tak som supla na odgrgnutie colu...

moni
2. apr 2010

veve, mne viac chuti biela nez cervena...a vlastne maju iba bielu, uz mam 2 flasky v kosiku 🙂

veve23
2. apr 2010

Moni....no som ti spravila chut 😉 ja som praveze doteraz vineu niak nepila, ale bola som kuknut kamosku co ma maleho a ona mala doma len vineu, tak som si dala a odvtedy ficim na vinei, ja mam vzdy niake obdobie ked mi nieco chuti a potom ma oslovi nieco ine

moni
2. apr 2010

veve, no ja mozem vineu na litre...akurat ze tu je draha ako prasa, takze to mam len tak za odmenu raz za par mesiacov 😀

moni
2. apr 2010

dviham kotvy konecne...vsetkym pekne sviatky! dajte si za mna kus sunky s chrenom a salatik 😀

veve23
2. apr 2010

ahoj Moni, uspesne stahovanie 😉 iba komanduj 🙂

stacynka
2. apr 2010

ahojte baby, mna z vas svihne, uz hodinu vas citam a este som neni na konci. zatial viem ze ste sa vcera nejak veselo rozrodili tak gratulujem vsetkym maminkach, inak aj ja sa pridavam do klubu koncoapriloviek aj ked taky stred by som tiez brala. cicimon ty kam sa chabres, sak som chcela s tebou rodit nech nejaku kamosku mam pri sebe 😉 moni prijemne stahovanie, len neporod z toho.
no idem dalej citat

stacynka
2. apr 2010

malalady, prave som si precitala tvoj prispevok a placem pri nom. prajem vela sil, aby si to zvladla.... 😢 😢

stacynka
2. apr 2010

baby, co vsetky rodite?

kikarv
2. apr 2010

stacynka ja som tu ale nemám chuť velmi ani písať po tom čo sa prihodilo malalady ☹ od kedy som si to prečítala chodím ako bez duše ☹

michalag
2. apr 2010

kika, tak to sme asi viacere ☹ ☹ ☹
a ty sa ako citis?

stacynka
2. apr 2010

kikus aj ja som ako obarena, bojim sa aby nam vsetko dobre dopadlo
a ty si sama doma, si nieco pisala ze chlapi na chatu idu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre