Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
3. apr 2010

fuuu veve ty si dobracisko, ja som mojho budila uz 8mej, aby stihol vsetko porobit

aktakk
3. apr 2010

Fleury, grekyna- vy mate teda ukazkovych manzelov 🙂 .
Nasa mala princezna bola pomaly od pol deviatej hore a konecne zabuvala....dufam ze aspon tak na dve hodky 😉 . A poobede by sme chceli ist na vyletik von aspon na pol hodku hodku ked je tak krasne, ak ked troska zima.

veve23
3. apr 2010

Fleury, no to som, rano som bola kupit cerstve rohliky a redkovky aby mal na ranajky...tak sa napapal a spi dalej 😉 ....este sa o neho staram, potom sa bude musiet podelit s malym, tak nech si uzije kym je jedinacik 😀 😀 😀

marika1902
3. apr 2010

Baby tak ja mam mm ranostaja on vzdy vsata skor ako ja. On uz niekedy o siestej, siedmej buntosi. A ja lenosim aj do deviatej a niekedy aj dlhsie. 😀

fleury
3. apr 2010

aktakk jaaaj, ti zavidim, ze uz kocikovat mozes ist 🙂

veve 😀 😀 hehe pekne napisane, treba uznat

fleury
3. apr 2010

marika tak to je druhy extrem, aspon ti bude mat kto k malemu rano vstavat 😀

marika1902
3. apr 2010

fleury no to dufam ze bude aspon cez vikend xixi 😀

marika1902
3. apr 2010

inak baby strasne mi puchnu ruky normalne mm obrucka mi je mala

zuzana1971
3. apr 2010

babule, ja ked som si vcera precitala odkaz od malejlady tak som sa rozplakala a musela som vypnut pc, nebola som schopna ani pisat a isla som si zobrat spiaceho maxika do naruce a pomojkat sa s nim a vyplakala som sa...to je take hrozne, ani slovami sa to neda vypovedat...ja som sa bala tej púupocnej snury tiez strasne, kvoli tomu som bola rada ze ten cisarsky

v noci ked som krmila maxika zade som si na to spomenula a zase som si poplakala 😔

seus drz sa

este teraz ina tema, dostali sme s Maxikom od jednej pani Lenky tu z konika krasne drevene pismenka MAX (foto v albumceku), tak ak by mal niekto zaujem o take pismenka alebo ine pekne drevene vecicky tu je jej stranka www.lenkinpark.sk, pani Lenka je velmi mila, odporucam

zuzana1971
3. apr 2010

aha a este som chcela monve napisat, źe aj ja som odmietla amnio 😝

aktakk
3. apr 2010

Fleury- uzivaj si klud kym mozes 😀 . Ja som v porodnici po tom ako mala zacala byt stale hore ostala zufala veru...ze skoncili casy nicnerobenia. Samozrejme som rada, ze malinku mame, to je to najkrajsie co nam asi zivot moze dat ale niekedy v noci ked mi hlava pada a ja musim byt hore , krmit ju a cicikat tak mi je aj do placu. Proste si musim zvyknut, ze uz nie sme sami.

fleury
3. apr 2010

mne prsty na rukach chvalabohu nepuchli cele tehu, ani nohy .. mne prsten praveze leti stale z prsta

fleury
3. apr 2010

aktakk hej, vsetci mi to vravia, ale na druhu stranu sa skus ty vzit do mojej situacie, ze lezis cele mesiace len a ozaj NIC nerobis, tiez to nie je med lizat..chcelo by to zlaty dobry stred 😀

stacynka
3. apr 2010

ahojte baby, moje dieta mi chce asi brucho rozkopat normalne citim vsade kopance, az nemozem dychat pomaly potvorka mala
akurat som si na nete pozerala stravu pocas dojcenia.... vypisala total alergeny a potraviny kt. treba sledovat ako babo reaguje tak si to chcem na chladnicku vylepit potom

stacynka
3. apr 2010

dala som udene maso varit tak sa na neho tesim 😉 a chren k tomu uz to vidim ze mi vsetky sople vylezu 🙂

lucinka1104
3. apr 2010

Ahojte konečne chvíľu na nete tak ja už mam na pôrodnici prax mam za sebou klistýr .......pred včerom som v noci dostala silné bolesti po príchode do nemocnice - po 7 hod bolestí a silných kontrakcií som bola otvorená na 3 a pol cm strávila som v nemocke 7 hodín po spasmopane mi kontrakcie ustúpili a pustili ma domov teray som otvorená na 5 ide ma roztrhnúť ale kontrakcie ako také nemám tvrdne mi brucho neviem kedz pôjdem do nemocnice lebo tvrdia, že som len v 37 tt a vzvolať to nechcú tak sa riadne trápim koľko detičiek sa už narodilo???? všetkýžm gratulujem

aktakk
3. apr 2010

Fleu- to mas pravdu, musi to byt na hlavu....Ale na druhej strane aby som nevravela negativa musim uznat, ze napriek tomu ze malinka sa v noci budi, tak moj spanok je ovela lepsi ako pred porodom s tym velkym bruskom. Teraz si viem viac ten spanok uzit a ked spim tak spim. POcas tehotenstva som sa len prehadzovala a budila sa na bolest toho ci onoho a k tomu samozrejme patrila aj nonstop navsteva toalety.

aktakk
3. apr 2010

Lucinka- a to sa vravi, ze druhy porod je ovela rychlejsi. Tak ako vidim vynimka potvrdzuje pravidlo... Drzime pastiky, nech to vsetko dobre dopadne.

lucinka1104
3. apr 2010

dakujem mne povedali zase že aký bol prvý druhý bude podobný je tu niektorá otvorená na 5 a je s tým doma?

aktakk
3. apr 2010

Ja som bola na 5cm a porodila som asi do 6hodin...ale mala som kontrakcie kazde 3minuty, tak to je asi rozdiel. A okrem toho mi doktor praskol vodu, co tebe nerobia aby malinke bolo v brusku co najdlhsie.

lucinka1104
3. apr 2010

ja som mala kontrakcie každé 3 min len mi prestali po tom čípku....

aktakk
3. apr 2010

A cipok ti davali kvoli comu?

zuzana1971
3. apr 2010

ahoj lucinka 🙂

zuzuj
3. apr 2010

ahojte baby vsetky Vas zdravim, aj teba zuzka a zdielam s tebou rovnake pocity, ja som si vcera otvorila PC a precitala, ze prajete uprimnu sustrast a neverila co sa malady stalo...je to strasne...musela som vypnut PC a si hovorila, ze ja sem uz asi ani nedojdem aj teraz som neni schopna si precitat spatne stranky dozadu...som vcera fakt ze revala jak male dieta...
co sa vlastne stalo? ju nechali rodit a nevsimli si snuru obmotanu?...ci ako je to mozne...je mi jej tak luto...pisala som IP.

moni
3. apr 2010

ahojte, hlasim sa z rozbomardovaneho bytu, priamy prenos zo stahovacky 😀 ...mm mi stihol este aj ranajky kupit, posadil ma k pocitacu a teraz tu pobehuje a naklada krabice. baby tolko haraburd pokope ste este nevideli. chcela som to odfotit, ale taky je rychly, ze o chvilu mi aj gauc spod zadku zoberie 😅

ta sprava od malalady nas vsetky hlboko zasiahla 😔 samozrejme ze som mala zle sny, akokolvek som sa snazila na to nemysliet. vecer som tu rumazgala ake je to nespravodlive a krute....velmi na nich myslim 😢

aktakk
3. apr 2010

No Moni- hadam ta upozorni, kym ti ten gauc zoberie 😀 . A tie "haraburdy" si viem predstavit, ja som to mala stahovanie uz niekolkokrat..

Malady to urcite nema lahke, my jej zial ziadno nepomozeme ale nech vie, ze na nu myslime...

fleury
3. apr 2010

moni odfot to!!! 😀

moni
3. apr 2010

fleury, neviem najst fotak 😅
idem skusit improvizovat 😀

aktakk, no hadam by si vsimol ze ma ten gauc tazsi keby to dvihol spolu so mnou 😀

martina05
3. apr 2010

Moni, pevné nervy a hlavne dávaj pozor nech sťahováci neodnesú aj teba 😀 😀

kikarv
3. apr 2010

moni nám ked všetko dobre pôjde a výde nám ten byt tak nás čaká to isté. len už nebudem s bruškom ale s dvoma deťmi. normálne sa teším na ten chaus 😎 😖 no už len modliť sa aby všetko dobre dopadlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre