Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cinocka
6. apr 2010

cheer: tak ja uz som tiez dost alergicka ked pridem na fb a hned otazky typu: este nerodis?? : 😠 si pomyslim ano, keby som rodila urcite som na nete..jaaaj...ja mam poradnu az vo stvrtok, tak uvidime kedy to na mna pride 😀

kikarv
6. apr 2010

fleury ale brzdi termín máš o 10 dní po mne tak sa nepredbehuj 😉 ty len pekne oddychuj 😀 žeby moje bábo pribudlo dnes? 😀 haha

ryzu ahoj 🙂

cinocka
6. apr 2010

marika ja som vcera aj po bojnickom zamku pobehovala a nic....ziadne priznaky porodu po tych nekonecnych schodoch...len ma neskutocne nohy boleli 😝

fruchtbar
6. apr 2010

tak ja som sa uz vratila.....kupila som si pudingovo cokoladovy roztek a spenatovu pizzu k obedu 😀 ,asi ma chyta obzerstvo !
Ryzu,vitaj medzi nami

aktakk
6. apr 2010

Ahojte, prajeme pekne dobre ranko...
Marika- ak ta to potesi, ja som mala v stredu krcok 1, 5cm a v piatok som uz rodila 😀 .

Mne sa dnes kocky snivalo, ze idem rodit. Uz som sa asi vzila opat do Vas, tak mi to vyhrava 🙂 . Ale bol to pekny snik.
Malinka sa dnes v noci o dvanastej rozhodla ze bude objavovat svet tak po napapani nie ze by zaspinkala ale namiesto toho mala oci ako tenisaky a kukala kade tade. No radost. 🙂

Ryzu vitaj medzi nami!

fruchtbar
6. apr 2010

dufam,ze to nezarieknem,ale dnes ma neuveritelne bolia krize! 😵

kikarv
6. apr 2010

dala som prať veci a idem povysávať keby niečo tak píšem 😀 ked už sa vám snívajú sny o mne tak by sa aj mohli splniť 😀
a nesnívalo sa vám že čo som porodila či dievčatko alebo chlapčeka? 😀 😀 😀

marika1902
6. apr 2010

cinocka veru ja uz neverim ziadnej povedacke o tom ze spusta porod 😀 Podla mna to pride ked to najmenej cakame 😀 😀 A asi treba malo chciet 😀 😀

kikarv
6. apr 2010

fruchtbar žeby to bolo tu? ved ty už máš aj dnes termín 😀 no tak snad to je prvý príznak dňa D 🙂

maxii
6. apr 2010

caute,pridavam nejake prvotne fotky, potom pridam dalsie ked stiahnem🙂

aktakk
6. apr 2010

Frucht- IP

maxii
6. apr 2010

Nasa Natálka

cinocka
6. apr 2010

maxii: natalka je nadherna 🙂

marika1902
6. apr 2010

Aktakk veru je mi to jasne aj segra mi vravela ze dr. jej povedal ze porodne cesty uplne uzavrate a ona na druhy den porodila 😀 😀

Mna len hneva ze dr. mi stale hovori ze uz to bude uz to bude a ja stale nic 😒 Ako ja vydrzim ako kinderko vsak co insie mi ostava ale nech radsej nic nevravia lebo potom sa iba zbytocne tesim 😒

marika1902
6. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeeej maxi Natalka je nadherna 😀

kikarv
6. apr 2010

maxii zlatučká je malá 🙂

ja sa neviem na tých drobcov vynadívať hned mám slzičku v oku od dojatia 🙂 😅

fleury
6. apr 2010

kika kupovala si neutralne farby oblecenia radsej? 😀

frucht tak to by si bola hadam prva co porodi na termin sa mi zda, az by ta to dnes chytilo

kikarv
6. apr 2010

fleury ja mám vela veci po malej ale dokúpila som aj nové neutrálne 😀 keby niečo 😀

fleury
6. apr 2010

aktakk tebe sa to rodenie nejako zapacilo 😀

fleury
6. apr 2010

kika to mas dobre, to u mna by mal chlapcek smolu, prvy polrok by bol ruzova babika 😀

maxii
6. apr 2010

Dakujeme krasne🙂
Natalka je zatial velke zlaticko,vnoci spinka,pekne papa,cika kaka🙂))))))) vsetko ako ma byt 😀 😀
Nech jej to len zostane🙂

kikarv
6. apr 2010

my sme pri prvej nevedeli až do konca čo to bude tak preto sme kupovali všetko neutrálne a jej prvé ružové dupačky kúpila moja sestra ked sa narodila 🙂 teraz mi už ružová lezie hore krkom 😝 čo tolko veci má ružové.

fruchtbar
6. apr 2010

Natalka je krasne babätko,krasna mala slecna!

fleury
6. apr 2010

na to, ze dnes ma tolko bab poradnu je tu nezvycajny ruch 😀

fruchtbar
6. apr 2010

Fleu,bola by sranda,keby ze je taky presny.... 😀 to by mal isto po mne,ja tiez nikam nemeskam!

kikarv
6. apr 2010

fruchtbar no ako sa cítiš? bude sa nieči diať? 😅

fruchtbar
6. apr 2010

baby,co dnes varite?

Ja idem rychlo poumyvat a vydrhnut zachody a kupelku a potom zasa nieco pojem.....ako bojujete proti vsezravosti ? Ja sa v poslednej dobe vobec neviem ovladat !

maxii
6. apr 2010

Fruchtbar drzim na dnes palce 😉 😉

fleury
6. apr 2010

frucht tak to mame rovnake, ja tiez byvam presna stale 😎 Tak ale to by si uz mala dnes definitivne porodit, lebo zajtra sa to uz bude brat ako meskanie 😀 A ako to tam u vas praktizuju, ako dlho nechavaju prenasat?

fruchtbar
6. apr 2010

Kika,vo vseobecnosti sa citim velmi dobre,nic a nedeje...kvazi....len ma krize bolia a taky ten kramovy pocit....ono sa to uz ale asi tyzden takto graduje,tak to neviem presne popisat a vysvetlit!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre