Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
7. apr 2010

dnes ma Maxik 3 tyzdne, ten cas ale leti!!!

fleury
7. apr 2010

je to len nepochopitelne, ked sa niekto nezaujima o vlastne dieta..ale ved podstatne je, kto maxika vychova a nie splodi 🙂

majca424
7. apr 2010

Ahojte, tak môže mi tu niekto prosím zreferovať aké máme nové bábätka? 🙂

Inak, ja by som Vám tiež rada ukázala našeho Jurka, ale ja to nechápem, ale mne tu stále ukazuje chyba pri nahrávaní fotky... 😠
Ja to fakt už nechápem 😠 😠

veve23
7. apr 2010

Zuzi...v rodnom liste ale je uvedeny ako otec, alebo si nedala nic? nevyznam sa v tom, ale alimenty by mal platit

Cici, vitaj doma....

Frucht...aj ja chcem ten prvy tyzden aspon klud od vsetkych...

no moja polovicka, si zafixovala do hlavy ze idem v piatok rodit a on uz ide zurovat cely vikend, len nech mu doma necham veci oprate a ozehlene , ostatne zvladne...katastrofa ten moj chlap 😀

monva
7. apr 2010

baby tiez to nechapem, akokolvek by dospeli mali medzi sebou nastrbene vztahy, dieta je castou kazdeho z nich, nechapem, ako moze otec dietata toto ignorovat. Ak uz nic ine, tak len zvedavost by ho mala motivovat k zaujmu. Zuzka prajem ti vela sil a lasky pre Maxika za oboch rodicov 😵

vejula
7. apr 2010

ahojte kočky tak som sa poprechadzala s chlpačom, dnes je fakt krásne 🙂

inač žuvinka to čo sa ti stalo je otrasne... By som tomu staremu paprdovi asi niečim klofla o hlavu, nech sa spamatá 😠 Mne sa stavaju dokonca aj starší ludia niekedy mi je až trapne si sadnuť ked sa ti tostaví taká postaršia teta, ale toto je otrasne. Hanba, fakt.

majca a ked klikneš na vlastnosti tak aku velkosť má ta fotka???

zuzi, ser na takého chlapa, nezasluži si ani aby maxika videl... Už na neho vôbec nemysli 😉 Vy si urobíte pekný život aj bez neho, príp. s niekym lepším, s niekym kto si vás zasluži 😉

Ozik neviete niekto čo je s Kamilkou???

fleury
7. apr 2010

veru, piatok je pre chlapov idealny den co sa porodu tyka..maju cely vikend na oslavu 😀

grekyna23
7. apr 2010

majca, vitaj domka a s tymi fotkami to skusaj, skusaj, na maleho jurka sme velmi zvedave 😉

zuzi, ten chlap si vas fakt vobec nezasluzi, ale tie alimenty si mohla nejak vybavit, maxik by mal neco do buducna ulozene 😉

veve, aj mojmu mm sa piatok pozdava 😀

tarinka333
7. apr 2010

Zuzi, posli mu SMS, ze sa s Maxikom stretavat nebude, ale platit bude. Ak nebude chciet, pojdes na sud. Jednoducho on si co mysli? Ze sa ho to netyka? Skus sa s nim dohodnut a ked to nepojde, daj navrh na okresny sud. Oni to vyriesia. Peniazky potrebujes a pre Maxika detto.

majca424
7. apr 2010

veji, má 1,62 MB, mám ju zmenšiť? koľko musí mať? ja som fakt antitalent 😀

grekyna, dakujem, a idem ju teda skúsiť zmenšiť a uvidíme... 😒

vejula
7. apr 2010

majci tak to je velké, može mať max velkosť 700kB. Ja fotky zmenšujem tak že v malovaný ich orezávam 😀 Ale to je dosť zdlhavé, Určitew to ide aj inač.... Ale bohužial neviem ako 😅

kikarv
7. apr 2010

monva tak mi povedal že som na 4 palce otvorená tak neviem ako sa to ráta.

zuzka možno vám bude samím takto lepšie ako sním aj ked každý chce mať rodinu. no však nikdy nevieš či nestretneš ešte lásku svojho života a vynahradí aj ocina Maxíkovi. prajem vám to aby si už nebola nikdy sklamaná.

majca424
7. apr 2010

no mne to nejde, ja to fakt nechápem... alebo kde by som mohla poslať civavke aby mi ju hodila medzi aprílovčatká? 🙂

fruchtbar
7. apr 2010

no konecne som dotelefonovala s nasimi,vsetko ma boli,idem natiahnut trosku kostru......
Babulky,prajem vam pekny vecer....

Majca,mne zobralo fotky tu v prispevku a mali cez 1GB,vyskusaj ich pridat v prispevku!!!

CMUK

katarina1234
7. apr 2010

Kocky...takeho chlapa ako mala Zuzka je strasne vela a moj ex presne to iste nezaujem. Jedine co takymto chlapom prajem, aby uz nikdy nemohli mat deti. Nezasluzia si nic ine.

juliap
7. apr 2010

ktarinka, zuzka, to je pravda, lenze oni su ti byvali take mrchy, ako napr. moj ex, pokial boli deti male, tak o nich nejavil zaujem, ani jeho rodina, ale ked som ich vypiplala a maju viac rokov, tak teraz bojuje a zrazu sa chce ukazat ako milujuci otecko ... vecne ma po sudoch vlaci, dala som odvolanie, pre zdravotny stav teraz a dnes mi prislo zase zo sudu, ze nesuhlasi z odrocenim, lebo pride o moznost byt ten cas s detmi, proste ko... na entu, sak napisem zase, ja nemozem teraz lozit na sudy a po porode hned tiez nie, to musi uznat kazdy sudca

marika1902
7. apr 2010

zuzi, kati nezavidim vam problemy ktore mate ale ja viem ze keby mna mm opustil alebo nechcel vidiet vlastne dieta asi by som ho osklbala do posledneho centu. Clovek uz nemoze mysliet na seba ide predsa o maleho cloviecika a ja by som mu nechcela odopriet nic co by mal keby rodina bola kompletna. A som si ista ze sud bude stat na vasej strane.

kikarv
7. apr 2010

juliap a toto bábätko čakáš s ním?

marika1902
7. apr 2010

Julia u teba dufam ze vsetko dopadne dobre

katarina1234
7. apr 2010

Juliap....vacsinou je to tak ako vravis, ja dufam ze mi da ex pokoj a hlavne aby sa malinky nemohol stretavat so jeho rodicmi lebo ty mi ublizili najviac. Radsej iba jednych starych rodicov, ktory ho budu milovat nadovsetko.
Ja si myslim, ze ta nebudu teraz natahovat po sudoch ak su s tym oboznameny. Moj sudny proces tiez asi odlozili kvoli vysokemu stadiu tehotenstva aspon si myslim kedze sa to zastavilo.

kikarv
7. apr 2010

bože baby to naozaj máte takéto problémy? ☹ nechce sa mi veriť že tý chlapy sú také svine 😠

domika9
7. apr 2010

ahojte baby dnes som mala poradnu tak do týždna by sme mali mať drobca na svete 🙂

majca424
7. apr 2010

fruchtbar, tak to robím, ale stále, že chyba pri nahrávaní fotky... už to fakt nechápem... a

fleury
7. apr 2010

frucht tak uspesnu poradnu zajtra prajem 😉 a nezabudni.. 😀

vyhlasujem patranie po moni 😀

kika ty nic nove?

marika1902
7. apr 2010

dominika nechcem ta sklamat ale mna uz dva tyzdne tvrdi dr. ze uz uz a stale nist 😒 tak ja uz sa moc netesim ze to bude skoro

fleury
7. apr 2010

myslim, ze je nas tu viacero, ktorym dr predpovedali prichod babatka na svet a furt nist 🙂

marika1902
7. apr 2010

fleury skoda ze do usa je to daleko ale ak nas vsetky predbehla tak jej to spocitame 😀 😀 😀

katarina1234
7. apr 2010

kikarv...chlapi su rozni ale nastastie tych sviniarov je menej ako tych zodpovednych 🙂 Ved mozno aj mi niekedy stretneme tych zodpovednych 😀

kikarv
7. apr 2010

fleury nie nič zatial ☹ čakám aj bolesti mám pomenej. uvidíte žeja ešte aj toho 12.4 pôjdem do poradne 😒 tak ja už som z tohto čakania na nervy 😖 a mm hovoril že je už tiež unavený z toho napätia..

fleury
7. apr 2010

marika len aby sa neprihlasila uz zajtra, ich tam 2 dni nechavaju v nemocnici 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre