Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
1. máj 2010

😎

aktakk
1. máj 2010

Vy mozte kukat...ja som nechcela aby iní kukali, tak o chvilu mazem..

No nam vsetci vravia, ze cely tato...mne sa tiez zo zaciatku zdala cely on ale uz meni.

vejula
1. máj 2010

aktak prave som chcela povedať že sa mi zda že po každom ma volačo, mi príde taký vydarený mix 😉

vejula
1. máj 2010

ustočka ma asi po manželovi ale očka sa mi zda že po tebe aj líčka po tebe 😉

aktakk
1. máj 2010

Dakujeme za komplimenty..
no mne sa zda uz teraz tiez taky maly miesanko. 🙂

aktakk
1. máj 2010

No nic kocky, idem ja buvat, majte sa krasne.

Veji- zajtra si Ta poobzeram na FB 😀 . Teraz mi uz ocka klipkaju.

vejula
1. máj 2010

jj aj ja poobzeram tiež už idem hajať, kým môžem.
Tak dobru nocku všetkým maminkam aj kinderkam, a nech sa už čoskoro kinderka odkinderkuju 😀 😀 😀

malalady
1. máj 2010

Miška malinka je krásna 🙂

zuzkabar1983
1. máj 2010

Joooj baby vam zavidim ze idete spinkat ... aj ja som sa chystala, ale ten moj maly si robi co chce ... papa kazde 3 hodiny a mal papat o 22 hod., tak som si povedala, ze pockam, nakojim a pojdeme spinkat ... no a on bol cely cas hore a teraz ked som chcela ist kojit tak zaspal! Tak sa mi asi ani neoplati zatvarat oci, lebo ono je to ako naschval, ze ked ja zavriem oci on ich otvori 🙂

vejula
1. máj 2010

jej malady som taka rada že ťa tu vidím... Ako sa máte s tobikom????

cicimon
1. máj 2010

moja ma dnes tiez mesiac 🙂

sme boli dnes na nakupy - mala uplne v poho, aj v aute sa jej pacilo a nakupila som si slusne veci, tak mozme ist krstit 🙂

moni
1. máj 2010

cici, no tak budes maminka kocka 😵

dobru noc tym co sa chystaju spat!

kikarv
1. máj 2010

kto porodil?

moni
1. máj 2010

kika, mackopuf ma synacika 😵
evil, juliap a ja este cakame 😅

cicimon
1. máj 2010

moni - no konecne si mam co obliect 🙂 mm robil poradcu a aj doma kritizoval co hej co nie 🙂

kika - ved praveze nikto 🙂

baby - obliekate malym na bodycka este nieco resp v com ich mate doma oblecene? my mame doma 23C a uz neviem, co malej obliect, aby jej nebolo teplo

kikarv
1. máj 2010

jééé tak gratulujem k synáčkovi 🙂

vy 3 ste už len ostáli? nooo tak načo čakáte ved už april skončil 😉 😉 😉 šup šup rodiť skočte na mm nech sa to rozbehne 😀

michalag
1. máj 2010

cici, ja davam malej bodynko, dupacky, ponozky a je v zavinovacke

kikarv
1. máj 2010

ahoooj michalag už ste doma? ako sa máte?

michalag
1. máj 2010

kika, pustili nas uz vcera ale bola som uplne ko a vobec som nemala chut na net

mame sa celkom dobre len sa trosku trapime s papanim ale snad sa nam to coskoro upravi lebo inak budem chodiaca mrtvolka 😅 😅

michalag
1. máj 2010

julia, moni evil sup sup uz by ste aj mohli .... ja ze ked sa vratime uz budu vsetky aprilovciatka na svete

moni
1. máj 2010

jaaj dievcata, vam sa povie!
momentalne mame 32 stupnov, verte mi ze by som to mala rada za sebou 😝

kikarv
1. máj 2010

a mliečko už máš? a ako sa trápite s papaním v čom je problém? ja sa cítim tiež ešte ako tá mrtvolka. mm je málo doma tak som sama na všetko a to nočné vstávanie joooj 🙄

michalag
1. máj 2010

mliecko uz mame od vcera, ale mala by bola najracsej na prsniku non-stop, a najviac ma hneva ze mi zaspava a ked sa odtiahne tak si pospinka 10 minut alebo ju len prelozim, dam odgrgnut .... a uz znovu hlada takze znova ju dam na prsnik a takto to ide aj 1-1,5 hodky kym konecne zaspi a tiez si nejako zvykla na ruky tym ze je stale pri mne na prsniku ..... no musime vychytat muchy lebo moje bradavky su uz ako .... auuuuuuuuuu 😒 ☹

michalag
1. máj 2010

inak presne cez den sa clovek premoze, ale to nocne vstavanie je aj pre mna hrozne ... ci je to tym ze uz sme si zvykli nato ze nasi starsi spinkali celu noc alebo neviem .... a coho sa obavam ako ich dvoch zvladnem ked tatino pojde o tyzden uz do prace a ja budem na nich sama do vecera

kikarv
1. máj 2010

michalag úprimne ja to síce zvládam lebi nič iné mi neostáva ale je to ťažké, strašne ma to vyčerpáva a večer letím z nôch a kým zaspím tak Lea už chce papať. teraz dva dni po sebe vstáva o 6 ráno a už nechce spať až okolo 8 zaspí ale to už je Vanda hore a zase nemôžem spať ☹

michalag
1. máj 2010

kika no musime to vydrzat nic ine nam uz neostava ....

inak neviem si predstavit co ideme robit celu noc mala mi este stale spi - uz od 20:15 a kym ju nakojim tak ja rovno odpadnem do postele ani nebudem vediet ako

kikarv
1. máj 2010

moja spí od 21h tak o chvílku isto spustí že je hladná. dúfam že bude spať dalej potom.

michalag
1. máj 2010

moja sa uz prebera a zacina mlaskat 😅 😀

kikarv
1. máj 2010

moja zatial spí. ja som jedla dnes makovník tak asi preto malá spí 😀

michalag
1. máj 2010

tak moja mala tiez este spi ale uz kazdu chvilku bude hore lebo obcas sa uz ponatahuje ...... vidis zeby som skusila zajtra nieco makove 😀

a Vanda ako uz si zvykla na Leu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre