Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
5. máj 2010

ahojte,
baby nam detska sestra vyslovene zakazala pouzivat teplomer namiesto tej rektalnej rurky 🤐
a dnes som chcela ist kocikovat, lebo doteraz sme kocikovali spolu s mm a ten ma ku kociku skoro ani nepustil, ze ja sa ho natlacim dost, ked budem sama chodit, ale je taaaaak skaredo a iba 9 stupnov
a nasa Emka tiez dnes nejak zle spinka, stale sa budi, puci, natahuje, myslite, ze to moze byt zo svieckovej omacky, co som vcera jedla??? 😕

fruchtbar
5. máj 2010

grekyna,a nehovorila ta detska,ze preco nemame ten teplomer pouzivat?

Tu hovoria stare zeny,ze deti placu a su nesvoje pri zmene pocasia,ze to velmi citia.....ten nas sa aj cosi naplakal pred burkou!

grekyna23
5. máj 2010

frucht, nehovorila, ale ja si myslim, ze preto, ze v tej rurke je aj taka dierka, cez ktoru vychadzali bublinky vzduchu, ktore su v crievku nahromadene a tiez mi cez celu rurku vychadzala stolica, co pri teplomeri nie je mozne
a s tym pocasim to moze byt, vcera aspon kde tu vykuklo slniecko, ale dnes je uplne skaredo 😖
ale dufam, ze v sobotu bude pekne pocasie, lebo je den matiek a u nas v meste sa chysta nejaky program na amfiteatri pri priehrade, tak by som tam chcela ist pozriet, ked uz som ta mamina 😉

fruchtbar
5. máj 2010

a ako to je stym formularom na prispevok?

zuzkabar1983
5. máj 2010

Grekyna, ja si myslim, ze z tej omacky by to nemala mat ... Vsak to neobsahuje nic co nafukuje. A nejedla si k tomu knedliky? Lebo tie zvyknu nafukovat ... Alebo jedlo zato vobec nemoze, mozno sa mala len nahltala trosku viac vzduchu pri papani ...

fruchtbar
5. máj 2010

baby,my sa stale sledujeme,ci to ci ono nie je pricinou bolesti brucha,ale ja si myslim,ze male deticky bez rozdielu este nemaju tie crievka a celu tu traviacu sustavu este "dokoncenu" a preto ich to boli ! To asi nijako neovplyvnime,to chce len cas.... 😔 ............tazko povedat,co malym skodi a co nie....ja napr.nepijem bublinkove mineralky.

grekyna23
5. máj 2010

zuzka, mala som k tomu kupovanu knedlu 😨 🤐
joj, s tym jedenim a dojcenim je to strasne, ja to neviem urcit, ci to ma z jedla, alebo ma iba proste nejky horsi den 😒

aktakk
5. máj 2010

Frucht- na vsetky prispevky su samostatne formulare.

kiwinka
5. máj 2010

baby, chcem sa poradit s vami.. uz pocas tehulkovani sa mi vysypal chrbat- nieco ako akné,,, teraz je to este horsie po porode,,ako jeden zmizne pribudnu dalsie tri.. ☹ uz som z toho zufala...
neviete co na to pomoze? pripadne netrpite tym niektora tiez? 😖 strasne som uz nestastna z toho, nikdy som to nemala! 😠

kikarv
5. máj 2010

idem ja na úrad práce si povybavovať tú žiadosť a popýtať sa čo ešte nemám

fruchtbar
5. máj 2010

Kiwinka,skus si to potriet mliekom ked kojis.....

aktakk,musi to byt original formular,ci si mozem aj sama skopirovat a vytlacit ?

kiwinka
5. máj 2010

frucht,,ty vsetko potieras mliekom xiix 🙂 ale asi to naozaj funguje podla tvojich skusenosti! 🙂
ja to teda skusim, dk za radu 🙂 xixi dam vediet ako to dopadlo! 😉

fleury
5. máj 2010

aktakk pri demencii nasho suseda sa mu aj ta okadena plienka zapaci a bude to vyzadovat pravidelne 😀 😀

jaaaj, moje male chudatko az teraz zaspalo, od 6tej rano bojujeme, mam dost 😝 😝

fleury
5. máj 2010

tak moni uz je asi v nemocke

fruchtbar
5. máj 2010

no Kiwinka,to mas pravdu, inac potieram vsetko mocom.... 😀 ....ja som za prirodnu alternativnu medicinu. Mliecko obsahuje vsetko,co ti ziadna masticka,krem ci pilulka nemoze poskytnut ! ...a nic nestoji a mas to vzdy po ruke!

fruchtbar
5. máj 2010

Fleury,to mi asi uniklo,prepac,ale co robi tvoj dementny sused,ked sa tak rozculujes? 😕

fleury
5. máj 2010

frucht praveze nic nerobi, len sedi doma cele dni, hlavne na balkone a fajci vkuse, takze malu nemozem dat na balkon..a este ma doma 4rocne rozmaznane dieta, ktore neda spat nasej malej ☹

aktakk
5. máj 2010

Frucht- mozes aj z netu vytlacit alebo skopcit.

Fleury- Ak si zvykne, mozme ti vsetky aprilovky posielat plienky, aby si mala dostatok. 😀
no ja mam taku susedu, ze ta vie podla mna aj kedy si prdnem. Vsetko ma odsledovane. Vcera som bola s kocikom na dvore, sedela na trave a malu som homprlala, lebo sa prave mrvila a mrnkala. A ona prisla a vravi- nekolis ju, zvykne si na to. Ako keby ju to malo trapit.

fleury
5. máj 2010

keby s nou isiel aspon raz denne von, nech ma moznost kde vybit energiu, ale on jej zapne telku, prip. nejake shitove pesnicky stale dookola, no a potom uz mala iba vrieska az do vecera, kedy asi v deliriu uz upadne do spanku

inak predvcerom ma mala riadne okadila, aj perinku, som ju musela az 2x preprat, normalne, ze ochranne stity si uz robim, ked vidim ako sa puci 😀

fleury
5. máj 2010

aktakk zeby som tu hodila jeho adresu do eteru, nech mu kazda posle raz za mesiac pekny balicek? 😀 😀
Mna vcera stretla jedna suseda a kukala jak puk, ze uz mesiac pomaly mam odrodene, myslim, ze este sa najdu aj taki, co nevedia, ze som bola tehotna 😀

aktakk
5. máj 2010

Fleu, tak ked si mala take male brusko asi ani netusili. Inak vcera ako si pisala, ze malinka bola ukazkova u lekara...to bude tym, ze uz je otrla, ved ked bola v brusku tak tam bola s tebou varena pecena...
No susedov si nevyberieme, zial....

fruchtbar
5. máj 2010

Aha,no ttak takeho suseda si asi nik nepraje,mozno by si mu mohla dohovorit.....povedz,ze mas malu dcerku,ktora by rada aj spala,ale koly tomu hluku nemoze.....mozno si ani on nevsimol,ze si bola tehotna......... 😉 ..........alebo zavolaj rovno policajtov,ved na co su,aspon budu mat robotu!

fruchtbar
5. máj 2010

aktakk a nevies,kde by som ten formular nasla?

cicimon
5. máj 2010

my sme po navsteve kamosky a v tom pocasi sa mi nechce ist von..

kikarv
5. máj 2010

no baby tak mám našťastie všetko vybavené už len v pondelok mám doniesť tie papiere potvrdené od lekára a mám všetko z krku 😝 euráče dostanem teraz v máji. len som sa zabudla opýtať že ked som už 1 materskú dostála ale bez deckých prídavkov na Leu či ich ešte dostanem alebo nie. neviem či mám na to nárok musím sa opýtať.

fleury
5. máj 2010

frucht ten hnup nas uz videl aj s kocikom, takze mu je jasne, ze uz mame dieta doma, a ten krik malej, ked nemoze spat je tiez znacny..s hlupakmi je to tazko..

aktakk veru veru, na to som zabudla, ze malinka si so mnou v brusku pochodila po lekaroch jedna radost 🙂

zuzkabar1983
5. máj 2010

Fleu toho suseda ti nezavidim. My sme to mali podobne, ked som byvala u nasich. Nad nami byval taky starsi manzelsky por, oni boli v pohode, ale ked tam po rozvode prisla byvat ich dcera s vnuckou, skoro nas dr .... Ona kazde rano (hlavne cez viken) okolo siestej - siedmej sa vozila cez cely byt na stolicke na kolieskach. To boli nase budicky a potom cele dni vrieskala ....
Ale ty to mas o to horsie, ze mas malinku a tu to rusi .... Dufam, ze sa to zmeni ... Drzim palce ...

My sme akurat dofrcali z vychadzky. Som to riskla, ze idem aj ked hlasili dazd .... no a bolo to len tak tak ..... Po dvoch hodkach vonku zacalo hrmiet, tak som smirovala domov .... chuda maly, tak ho v kociku muselo vytriast, co som takmer utekala 😅 ... ale nastastie sme to stihli ... zacalo prsat ked sme dosli k baraku 😝

cicimon
5. máj 2010

kika - pridavky budu asi inak chodit ako materska, mne tiez este nedosli za april

kikarv
5. máj 2010

no už mám všetko našťastie vybavené a euráče dostanem teraz v máji. v pondelok už odnesiem len potvrdenie od lekára čo treba poi tých 28 dní.

kiwinka ja mám samú vyrážku na chrbte a na rukách a tiež sa toho neviem zbaviť. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre