Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
6. máj 2010

my kupeme kazdy druhy den, len tento tyzden sme spinavci 😀 kupali sme sa v nedelu, no a v utorok nam po ockovani zakazali 2 dni kupat, takze dneska to bude radost vo vanicke 😀

planujete niektora chodit s babatkom na plavanie? My urcite, len ma zaraza, ze kurzy su az od pol roka, sa mi to zda neskoro nejako ..

aaaa, dosla nam manduca, uz sa kocham aj take frajerske navleky 😀 Civi ty si tu manducu prala, ze?

fruchtbar
6. máj 2010

ja by som rada chodila na palvanie,my to tu mame pre deti od 5 kilov,tak by som eventuelne uz mohla ist 😉 ,ale pockam do tretieho mesiaca!

Co je to vlastne ta manduca?

vejula
6. máj 2010

frucht 😀 nebolo času, som ratovala 😝 Ale teda spomienka by bola riadna... LEn asi by nám v tých 15 - 16 rokoch za také videjko moc nepodakoval 😀 😀 😀

fleury tak to sa riadne vyčlapocete vo vaničke teraz... A daj maličk do manduci a odfoť ako sa nosí frajerka

vejula
6. máj 2010

no a s tým plavanim chcem aj ja chodiť, ale je to hrozne drahé a ked som mm minule povedala že nech sa pripraví kolko to stojí, tak ostal zhrozený.. si predstavte že 10 tých kurzov stojí nejakých 110 Eur 😒

civavava
autor
6. máj 2010

babule, uz som nazad, mame 4010g, za 6 dni pribral 320g 😀

sono klbikov a ladvin dopadlo super, lekar povedal ze klbiky su perfektne, a to som nebalila na siroko. Najkrajsi darcek na dnesne ocinkove narodeniny! 😵

kojenie- ja zatial len v jednej polohe - futbalova lopta ci ako sa to vola.co som mala znicenymesiac pravy prs, tak sa bojim experimentovat...frucht, zaviidm, ze aj za chodze dokazes kojit, ja by somto tiezpotrebovala,aby sommohla chodit von castejsie..takto si musim furt planovat, ze medzikojeniami stihnut,co sa da 😒

ja kupem 3x do tyzdna: PO-STR-PIA 😀, nechty mu strihal zatial muz 2x... ja sa neodvazim 😕

fleu, ja som manducu neprala 😲

vejuli, aj mne sa raz maly pocikal rovno do ust .....sodoma gomora 😉

k tomu brusku - mne to tu dula odporucala, ze ked je hore, dat ho ASPON raz za den na brusko, nech si cvici svaly..vraj tie deti co takto posiluju, zacinaju skor chodit 😉 no a neviem ci preto,ale maly mi uz pekne dviha hlavu a dokonca sa uz 3x sam pretocil z bruska na chrbatik!!!! 😉

ja sa prisposobim, ked bude nova tema 😵 , zalozite niektora? ci mam ja? len ja nejak moc nechodim pri malom na net, tak neviem... 😲

uz mi place, idem kojit 😝

fruchtbar
6. máj 2010

ja by som nasu temu ponechala,ved vystihuje vsetko,co vystihnut ma.....a zvyknute sme tiez uz !

civavava
autor
6. máj 2010

plavanie - my ideme tunak ked dovrsime 2 mesiace, uz mame termin na 23.5....ale je to SAKRA drahe, 75 EUR na 45 min...
😖 😠 takze setrim inde,aby som aspon na tych 10 seans mala...co uz, na materskej nove handry nepotrebujem, investujem do maleho radsej..
je to sukromny bazen , na super urovni, vraj nejaky specialny instruktor tam je, tak som zvedava 😉

su tu aj lacnejsie kurzy, ze16 EUR na hodinu,ale tie su zial plne az do septembra a my ideme koncom jula do BA...inak tu je zvyk, ze uz od 2 mesiacov robia plavanie pre mimi 🙂

civavava
autor
6. máj 2010

suhlas s frucht 😉

fleury
6. máj 2010

frucht my mame tuto .. http://www.eskrina.sk/842-nosic-manduca-cervena...
Povodne som chcela svetlomodru ako ma civi, ale mm ma zrusil s farbou

vejul vecer sa pofotime, potom hodim foto 😉

U nas stoji 10 kurzov plavania (45minutove) s mimi cca 100 eur, mna trapi len to, ze je to limitovane tym vekom 6 mesiacov, co mi pride uz neskoro

civi aj mm vravi, nech neperiem, len ja furt vsetko periem, tak som si to overila radsej 😅
Gratulujem k dobrym dnesnym vysledkom 😉
Ja ked som videla vek ortopeda, hned som vedela, ze nam da balit nasiroko aj dalej..stara skola je stara skola, hlavna vec, ze nas pochvalil ako dobre nozky vyzeraju 😝

fleury
6. máj 2010

inak vam baby straaasne zavidim, ze vam babatka cez den tak spinkaju, ja sa citim ako vyzmykany citron uz poobede 😝 😝 Vecer ale malinka spinka, ja viem, ze niektore to mate vecer horsie, ale pre mna je dneska ked vkuse prsi hotove utrpenie kazdych 20 minut behat utisovat, lebo sa zobudila..samozrejme utisovanie trva 3/4 hodinu priblizne, takze toho moc nenaspime

Vcera som u kadernicky normalne pri fukani vlasov takmer zaspala, hlava mi klesala a klesala .. 😀

fleury
6. máj 2010

este som nedokoncila vetu s tym dazdom..ze clovek nemoze ani vonku ist len byt doma..uz nech je tu pekne pocasie!!!!

fruchtbar
6. máj 2010

aha,tak to je ta manduca,tak to mam aj ja doma....svetlo hnede ,ale maly to moc rad nema.....radsej ma toto:

fruchtbar
6. máj 2010

Fleu,tak to ti vobec nezavidim,ja si neviem predstavit,keby mi maly stale plakal, 😒 ,ta obdivujem,ze mas take pevne nervy!

cicimon
6. máj 2010

no moja zas nechce pravidelne spat doobedu - tak od 7-10, ale potom ako zabita...

civavava
autor
6. máj 2010

michalka, cici, krasne su vase malicke 😵 😵

frucht, to je aka satka? 😲

vejula
6. máj 2010

civi tak aj tvoj renko je tiež taky labužnik???

No Dominik tak posledné dva dni a dve noci je taký ako hovoríš fleury, aj ked zaspi za chvliku sa zobudí... To pred tým prespal tri hodiny vkuse a zobudil sa len papať... No teraz ho asi musi bolieť to bruško 😔

fruchtbar
6. máj 2010

civi,taka obrovska dlha satka,ale je to s dietatom velmi prakticke a je to velmi "vazny osobny kontakt"............ 😀 ,v tej manduci bol tak navolno ,ale v satke je tesne na mne...a su rozne sposoby viazania........... 😉

fruchtbar
6. máj 2010

ale ja mam xxl satku pozicanu od kamosky,s mensou satkou to vyera lepsie!

zuzub
6. máj 2010

ahojte aprílovky 🙂 už ste asi všetky komplet s bábätkami, tak všetkým vám GRATULUJEM, nech ste všetci zdravučký a detičky vám robia radosť 🙂

fruchtbar
6. máj 2010

cici,Martinka je uplne chutna s tymi blondavymi vlaskami!

michalag
6. máj 2010

cici, mala je rozkosna 😵
fleury tak sme na tom podobne😅

ja neviem co je dnes za den ale mne mala este od rana poriadne nespala, len si podriemala 5-10 minut a tot vse a teraz sa napapala a je v postielke ale je ticho tak ju tam necham nech si zvyka ze ked budem sama nebudem moct okolo nej skakat a nosit ju na rukach ako ked je doma aj tatino

cicimon
6. máj 2010

vdaka baby

no mala sa pred chvilou najedla a samozrejme sa jej zacalo ckat....takze za chvilu pusti do plienky....a ja ze este si pospi a potom pojdeme von...

fruchtbar
6. máj 2010

miska,u nas bolo vcera tak,ale dnes spinka ako zabity......ale aj tak si mi nic nechce a cely cas sedim pri compe!
Az ma prdelka boli........... 😕

vejula
6. máj 2010

babyyy malý si riadne zaškrabol do vyrážky a tera to ma červene sa bojim že sa mu to zapali 😖 Dala som mu na to materske mliečko - frucht som si na teba spomenula... Aj doktorka myslim vravela že to ma protizapalové učinky... Dufam že to bude mať OK

vejula
6. máj 2010

ozaj miška cici maličké su prenadherné

cicimon
6. máj 2010

frucht - mne by trebalo popratat byt a mala nechce spat..

zuzkabar1983
6. máj 2010

Ahojte baby,

tak aj ja sa pridavam k tym, ktorych deturence dnes vobec nechcu spat ☹ ☹
Chcela som aj nieco popratat, ale neni sance, tak to bude musiet pockat ... Dokonca som teraz ranajkovala 😅 ... doteraz ani nebol cas 🙄

Civi, vsimla som si, ze nasi maly maju rovanke ciapocky 😀 vid foto .....

kikarv
6. máj 2010

tak my máme už po poradni. mali sme ísť až zajtra ale mm chcel ísť dnes vybral si aj dovolenku lebo bol nespokojný že malá po papaní zvracká a tak sme išli pre jeho klud v duši. samozrejme doktorka povedala že je to normálne že detičky ked negrgnú tak troška to zvyšné mliečko vyzvrackajú. a neodporúčila nám nechávať malú spinkať na brušku. mám ju dávať na bruško iba ked je hore ale nenechať bez dozoru. takže ozaj kolko ludí tolko názorov. malá pekne priberá vážime 4400g a zajtra ideme s nožičkamy.

aké sú zlatučké tie detičky 🙂 🙂 🙂
moja dnes len drichme a večer bude šou 😀 dnes od 4:30 sme boli hore lebo sa jej nechcelo už spať a potom o 2 hodinky zalomila a spala do 10h.

kikarv
6. máj 2010

michalag ja ju podstate natieram každý deň od kedy sme doma olejčekom a ručky a nôžky jej natriem najviac. asi po 2 týždňoch jej to zmyzlo. používam olivový olej z lekárne.

gajana1
6. máj 2010

Ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre