Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
26. mar 2010

moni a ste ho aj kúpili hned?

majca424
26. mar 2010

moni, vidíš to, ja sa tomu tiež čudujem, ale tak mal by ísť ten teplomer dobre... ale dnes sme mali celkovo krásne, len akýsi vietor pofukuje...

Idem ja už, idem sa ešte pomojkať s mojim malinkým, keď už toho mm nemám doma 😀 vynatieram ho a on mi vždy odpovedá prehadzovaním, joooj, aký je zlatý 😀 Len dúfam že už potom zaspí, nerada by som bola do rána hore 😀 😀 😀
Majte saa 😉

Dobrú nocku babky a bruška 😉 😉 😉 😉

moni
26. mar 2010

kika, no zlozili sme zalohu, hypo sme mali odklepnutu takze len sme spravili prevod, a bolo. bezsenne noci ako to splatime zacali 😀

aj ja sa lucim, gulam sa domov! dobru noc a pekny vikend!

kikarv
26. mar 2010

dobrú noc majca.

ja ešte budem hore asi kým neprídemm domv. ja neviem zaspať kým nieje doma.

kikarv
26. mar 2010

moni a teraz sa vam kto stará o dom ked ste v USA?

kikarv
26. mar 2010

takže sme už od dnes v 39tt 😅

alicc
27. mar 2010

dobré ránko,
dnes to vyzerá na celkom pekný dník 😉

gajana1
27. mar 2010

Dobre ranko
dnes som sa vôbec nevyspala celu noc som sa len prehadzovala a rano ked som konečne zaspala tak Tomik sa zobudil. Len sa povaľujem na gauči a pozerame TV. Idem niečo navariť a cez obed zdriemnem s Tomikom 😉

cheerlady
27. mar 2010

dobre ranko,ja uz zase hodinu hore,celu noc sa mi snivalo,ze som rodila-teda viac som cakala v cakarni ako rodila 😀 dnes mam na plane roztriedit take 2sanony s dokladmi a fakturami a takymi hovadinami-proste s postou,lebo ked clovek nieco hlada,tak to je tak na pol dna 🙄 a potom zamiesit cesto na medovniky pre mna aj pre maminu,no a este idem dat spravit mm danove byvalej kolegyni.jaaaaj,no a nieco na obed uvarit,ale dnes to vidim len na nejake cestoviny,nie som nejak vo svojej kozi 😒

kiwinka
27. mar 2010

dobre ranko .

cheer, aj ja som rodila v sne celu noc, a cim dalej tym viac sa mi to stava,, to bude tym, ze ma uz chyta panika z porodu,,, 😅

ja uz sa aj bojim normalne najest, aby som nemala plny zaludok,,aj ked klistir robia,, ale zo zaludka ti to cele neodide... zacinam stresovat jak hovado 😀

cheerlady
27. mar 2010

kiwi aj mna to vcera vecer napadlo-ze som bola akurat najedena,ze keby to uz prislo,tak to nie je ziadna vyhra,lebo sak to ti odide len z criev,ale cerstva potrava zo zaludka nie 😒

gajana1
27. mar 2010

Baby mne začalo ako keby trpnuť bruško nestalo sa to niektorej?

cheerlady
27. mar 2010

gaji mne nie.ale akurat pozeram,ze na dvojicky mate uz paradny tyzden,to sa tak casto nevidi,super! 😉

stanusa
27. mar 2010

ahojte, tak som vas zbezne nprecitala
silvia drz sa 😵

mne tu tlak stale nejako kolise aj po tabletkach...inak monitor dnes rano dobry, ani 1 kontrakcia 😒 - lebo uz aj izbovy lekar chce od vcera aby som rodila, tak neviem...uz mu aj slovne dohovoril a maly sa tvari akoby nic 😀

vcera sa tu narodil chlapcek 3,5 kilo tej babe s vyvolavackou, zacala na obed a okolo 5 uz pisala sms...no a druhej kocke robil sekciu v 32 tt, ma dievcatko 1,7 kg a obe su ok 🙂

gajana brusko mi zvyklo tvrdnut

gajana1
27. mar 2010

cheer no ved už len čakam kedy sa rozpadnem 😉

cheerlady
27. mar 2010

gaji no ved uz by si aj mohla 😀
stanusa to musi byt zvlastny pocit-lezat v nemocke a sledovat ako sa babam okolo rodia babatka,to uz musis byt na to dobre navnadena 🙂

stanusa
27. mar 2010

gajana ako budes rodit?

cheerlady vies, za sa aj tesim 😵 len niekedy je tu dlho, doma by mi to slo rychlejsie...

veve23
27. mar 2010

Dobre ranko ....
ja v poslednej dobe spavam celkom dobre, iba nadranom sa prestahujem do obyvacky a dospim tu, inak pohoda a ani ziadne sny..........skoda na sny je expert Fleury, ktovie ci je este 2v1....
rano prsalo ale uz svieti oskar, tak hned je nalada 😉
no jak pozeram Kiwi a Cheer sa vam to krati, uz len par dni, no a Gaji ty uz asi tiez cakas kedy drobci vykuknu na svet.
Stanus, to musi byt zvlastny pocit pozerat jak sa naokolo rodi 😉

cheerlady
27. mar 2010

ja mam vlastne od zajtra za tyzden termin 😨 to som teda fakt zvedava,kedy to naozaj bude 😕 lebo uz sa citim vselijako,raz dobre,raz zle a potom neviem,co si mam o to mysliet 🙄

ninuska8
27. mar 2010

Dobre ranko, veve, napodobne, ja ja v poslednom case lepsie spim...len ma teraz drzi dajaka nadch, neviem ci alergia ci co...hadam to rychlo prejde, lebo nepredycham ani kontrakcie jak pridu🙂

Stanuska drz sa v nemocke a prajem skory porod🙂

Cheer velmi sa nenamahaj...inak uz mam doma Bexu, tiez mi ju doniesol Mark taky maskot to je🙂

gajana1
27. mar 2010

stanusa ja idem cisarskym len kedy to ešte neviem

stanusa
27. mar 2010

veve vcera pisala michala, ze nema od nej ziadne spravy, tak zrejme budu este kinderko

veve23
27. mar 2010

Cheer..vsak uvidis co v pondelok dr. povie, myslim ze nabuduci tyzden to mas zasebou. 😉

stanusa
27. mar 2010

ninuska diky, dufam ze tu nebudem musiet zostat az do velkej noci, lebo doki povedal ze uz nas pustia len dvoch - teraz neviem ci srandoval, alebo to myslel vazne 😅

gajana dvojky zvyknu rodit aj skor, a nerozpravala si sa kedy asi? lebo jedna kocka tak sla na sekciu v 38 tt

predvcerom som snivala o jednej, ze rodi, ze v noci sla za sestrickou, ze uz to ide...rano som nevedela ci to bolo naozaj alebo len sen 🙂

monva
27. mar 2010

ahojte, aj my sme uz hore, po sprche a po ranajkach 🙂
maleho si ma vziat svokra a ja chcem uvarit len nieco rychle (nam cestovinky s paradajkovo-smotanovou omackou a malemu zemiakovu mliecnu polievku s koprom a zelenou fazulkou) a potom ma cakaju 3 susiaky zehlenia.
Predvcerom mi prisiel balik z pampyshopu - pradielko, obliecky, baldachyn pre Tanicku a hracky pre Danka, tak som to hned vtedy oprala, vcera ozehlila a snad vecer prichystame uz spinkanie pre malu 😀

kiwinka
27. mar 2010

veve, ani ma neplaš , ja sa este na porod necitim a som strachoprd 😅 snad este vydrzim do utorkovej poradne a uvidime co mi povie co dalej so mnou... 🙂

veve23
27. mar 2010

ja si myslim ze asi ked su dvojicky este 3v 1 tak cakaju do toho 38 tt a potom cisarak, nech su pekne donosene ak sa nepytaju skorej. Gaji aspon budes mat pekne donosene dvojicky 😉
Ninuska.....ja mam tiez zapchaty nos, ale to uz mam dlho...ja musim spat pri otvorenom okne, inak neviem dychat

vejula
27. mar 2010

čavte baby... Tak ja som mala celkom v poho noc... Rano som chcela sex a mm bol akýsika ešte ospalý, že on sa musí ešte poriadne prebrať tak ma to prestalo baviť na neho čakať a navyše som sa mala stretnuť ešte s jednou kočkou čo som od nej ešte čosi kupovala, takže nakoniec zo sexu nič...

A ako vy kočky???

Stanusa, cheer máte spolu termín, no uvidíme ktorá bude skôr 😝 Ja by som tiež už rada tak do týždna porodila. No ale uvidííííme 😉

gajana1
27. mar 2010

V pondelok asi rozhodnu lebo idem do nemocky na prietoky a už mam predoperačne.

vejula
27. mar 2010

a ta by si už chcela rodiť gaji??? A Tomáška si rodila normálne či tiež cisarskym???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre