Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minka21
17. sep 2009

inak ja som taka hladna🙂 a to som jedla asi pred hodinou,dvoma,ani neviem,a mam taku chut na pizzu a poriadne nezdravu,so slaninou🙂 mnam, a vazila som sa vcera a nepribrala som zatial ani kilo🙂 dufam ze do konca tehu priberiem len 10,aj to bude na mna moc,lebo som poriadne pribrala este pred tehu🙂teraz to len udrzatat

aj vy mate take hrozne sny?mne sa kazdu noc snivaju strasne bludy! dnes ze som bola na utz a ze mi povedal ze babo je zatoxikovane 😕 a niecim som ho otravila,a ze musi prec

jana3
17. sep 2009

ved mne nie je zle, len mala je chora... ona je prec aby som ja neochorela... si pripadam ako maximalne neschopna matka...
ale na druhej strane si ju aspon svokorvci uziju, oni ju strasne lubia a ona tam rada je. No len mi je za nou smutno, a este ked viem, ze sa chudatko trapi s nostekom.... Ale aj tak by som jej nijako nepomohla...

minka21
17. sep 2009

kolko je uz prec?tyzden? 🙂 aspon si uzije prazdniny u dedkovcov, radsej nech ti je smutno akoby si mala byt chora aj ty,nohy na stol nejaku peknu knihu do ruk,a uzivaj si samoty🙂

tantama
17. sep 2009

minka to hej ak pittbull... to poznám.
jani neboj to jej rýchlo prejde a budeš ju mať pri sebe.. a bud rada za dobrých svokrovcov 😀

tantama
17. sep 2009

a čo sa týka tých snov tak ja by som podla nich mohla písať horory... ☹

lfs
17. sep 2009

Ahojte kočky, idem sa Vám pochváliť, ako som dnes dopadla na odbere krvi.
Bola to nočná mora!
Okrem toho, že mi nemohla sestrička nájsť žilu, čo nie je nič nové, som 2x odpadla ešteže som sedela, tak sa mi zakrútila hlava a zrazu tma pred očami.
Musela som volať manžela do práce aby prišiel pre mňa. No otras.
Tomu sa hovorí zážitok... ☹

minka21
17. sep 2009

tantama mozno aj zarobime🙂

ifs to vzdy pri odbere odpadavas? 😒

tarinka333
17. sep 2009

minka, mne sa zas dnes snivalo, ze som zacala tak krvacat... krv bola vsade... och, volala som hned 112 v sne, no to je strasne !!! Rano som sa zobudila s takou ulavou, ze to bol len sen...
to preco mame take sny?

ikushik
17. sep 2009

ahote.. tie sny su fakt ine, mavam tiez nocne mory 😕 alebo strasne bludy 😒
janka, oddychni si 😉
tantama,kliiidek 😉 aj ked mne sa to hovori a to som pritom doma a furt stresujem a zlostim sa 🙄
blee uz mi vsetko lezie na nervy 😠

tantama
17. sep 2009

ninka to by nebolo zlé 😀 😀 .. mne sa snívalo že mi vymenili bábo v nemocnici a dali mi také veľké už sedelo..... ale bolo krásne ale ja som plakala strašne a chcela svoje malinké

lfs
17. sep 2009

Nie vždy ale zle mi býva dosť často.
No toto ma veľmi predvapilo či až šoklo.

tantama
17. sep 2009

ikushik a ty ako už je to doma lepšie??? inak vieš že som o tebe hovorila manželovi a aj on súhlasil že keď budeš niečo potrebovať všetko sa dá 🙂))

ikushik
17. sep 2009

tamtama, dakujem krasne, si strasne zlata,aj manzelik 🙂 pozdrav ho 🙂
no stale na rovnako..mama sa somnou rozprava obcas..ale len o tom ci treba kupit prasok alebo ci som bola so psom vonku 😒 aspon nieco... a ten moj "uzasny" partner? och stale o tom istom...hadame sa denno denne cez telefon,..ako u deb..ov.. 😠 skusim sa ho opytat ci pojde somnou na ten 3D, a uz ked ani to..tak nic..kaslem to..mam len jedny nervy a neznicim si ich pre debila..!
a co ta tak rozculilo v praci?

kika29
17. sep 2009

ikushik ten tvoj partner nechce bábo dobre som pochopila? a mame je čo že sa s tebou nebavý ani ona nechce vnúčatko?

zuzana232
17. sep 2009

babiky a my mame tiež tabulku? 😀

jana3
17. sep 2009

s tou tabulkou by to aj mna zaujimalo... viem ze nejaku robila gajana, a ze bola u zuzky v albume....

minka21
17. sep 2009

ikushik skus vypytat fotku a ukazat mu ju,ved nemoze byt taky,ved su to aj jeho deti!ako som pochopila cakate dvojicky,skus ho uz neriesit,nech si to rozmysli sam,chlapi neznasaju ked sa na nich tlaci,potom robia naschval zle,radsej nech sa urobi dobry sam od seba,ale je to smutne,fakt,drzim palce ☹

ikushik
17. sep 2009

kika a minka, najprv bol rad, no potom mu asi preplo v hlave,kazdy den mi zacal vycitat..a ze najlepsie bude ist na potrat..ze nemame ani na vlastne byvanie,ja som mu vravela ze nech zatial byvame u nas..s tym by sa mama nejako zmierila..lebo oni dvaja sa prilis nemusia.. ale on nechce..takze ani nie sme spolu..urcite by mama chcela vnucatka..len nie s nim... i ked mi povedala ze mi nebude mat ako pomoct (financne) tak neverim tomu ze by deticky nemala rada.. mam zopar kamaratov ktory ma dufam podporia, vas baby.. a hlavne fazulky moje v brusku ktore si nezasluzia toto zle co sa deje..

minka21
17. sep 2009

ved su vselijake bazary,kde sa da nakupit lacno,aj niektore kocky ajj daruju vecicky,a peniaze sa vzdy daju zarobit,a ked sa prihlasis este medzi socialne slabsi tak aj stat malinko prispeje,i ked dvojicky je uz vacsia zataz,ale zvladnut sa da vsetko!

zuzana232
17. sep 2009

ikushik.. na chlapa sa vykašli.. ja si myslím,že Tvoja mamina aj ked teraz trochen protestuje.. tak bude velmi rada 😉 a teda,ked možeš u nej bývat tak není čo riešit😉 teš sa s Tvojích dvoch fazuliek 😀 😀 😀 😀 musí to byt krásny pocit 😉 🙂

kiwinka
17. sep 2009

ahojte babulenky 🙂 ja som stale prechladnuta uff ... ☹
na tu tabulku so msa aj ja pytala uz vcera,,hej gajanka nam robila tabulečku ale neviem kde je teraz...?
od vcera som an PNke na rizikovom a nudim sa jak pes... akurat vyhoda,ze ranko mozem hajinkat, inak kazdy mesiac k dokine pre listok an peniaze a do prace odniest ach...
a co sa tyka snov,aj ja mam nocne mori blééé ale stale, to uz je nenromalne .

a vcera drahy doniesol uz DVDzaznam zo svadby sme kukali, 3 hodiny to ma, krasa! by som sa vydavala aj kazdu sobotu, paradne sme si to uzili obaja!

tantama
17. sep 2009

ikushik kašli na to keď nechce nech nechce... skus si pozrieť mimibazar tam je fakt za facku kopu krásnych vecičiek.... a keď niečo kľudne napíš.. vždy sa tu nájde dobrá duša....hlavne že sú drobci v pohode a to je hlavné
mna vytočil taký trafený zákazník ale už som sa ukľudnila ale bola som na infarkt.. čo už...

tantama
17. sep 2009

babulky ja ju mám na ploche už aj ju dávam do albumu.. teda tu tabulku🙂)

tarinka333
17. sep 2009

Jeej tantama, ty mas take brusko ako ja... 🙂 tiez take ete nesurode, kadejake, hrbolate... ale hlavne, ze ked si obleciem napr. sveter na zapinanie, tak uz vidno, ze som tehu, lebo to ten moj zaludok robi take divy, asi mi ho vytlacila maternica az het pod prsia a tak sa mi vyduva...hlavne, ze nohavice uz nezapnem... 🙂
Ikushik, neries priatela, neviem, aky mate vztah, ci ho lubis, ci s nim chces byt do konca zivota, ale osobne si myslim, ze ak sa Ti obratil chrbtom v takej tazkej chvili ako je tato, co od neho mozes ocakavat nabuduce? 🙂 Velmi Ti drzim palceky, aby si to zvladla. Hm a neviem, ci si veriaca, ale ver mi, ze Pan Boh ti dvojicky nezoslal len tak pre nic za nic... uvidis.
Hm a tabulku neviem velmi citat... je malililililinka 🙂

tantama
17. sep 2009

no je ale uvidím toto je tá čo robila Gajanka a teraz neviem čo je s nou .. ak sa mi bude večer dať ja ju skusim doma zväčšiť.. uvidím ako to pôjde🙂)

ikushik
17. sep 2009

tantama, poznam to..pracovala som v sportovej predajni a mala som vselijakych zakaznikov 🙄 treba ich brat s rezervou 😀
bruska su este take kadejake neforemne 😀 ale zachvilku sa to pekne zagulati 😀 uz mozno vecer citite ze su vacsie ako rano.

tarinka333
17. sep 2009

No ja osobne sa rano prebudzam ako "netehotna" a vecer zaspvam obcas ako "hrosik" 🙂 to kedy sa brusko zvykne tak pekne zagulatiet?

janulcek
17. sep 2009

Ahojte babenky.Chcem sa spýtat že kolko má merat mimi v 12tt???Lebo každa literatúra uvádza inak..Už mam z toho v hlave guláš... 😠

minka21
17. sep 2009

baby ja chcem byt tiez v tabulkeeeee ☹ komu sa mam hlasit?🙂

tarinka333
17. sep 2009

janulcek, lekar Ti povie... 🙂
Inak nasla som tie vypocty tyzdnov, kuk moj album.
Zistila som teda, ze kazdy 3. mesiac (teda 3. ,6., a 9) trva az 5 tyzdnov !!! NIe styri, cize prvy trimester koncime az po 13-tom tyzdni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre