Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
21. sep 2009

Ja si idem uvarit zemiacky,asi urobim k obedu granadirsky pochod zapeceny so syrikom... 🙂 ja teda papat mozem kolko chcem,ale dnes som ani ja poriadne nespala,bo ma vzdy boli mechur,co uz sa mi tak moc chce a snivali sa mi pavucie hovadiny....no a potom vyspi sa,ked mas postel plnu pavukov!!! 😒

klongova
21. sep 2009

čo sa týka to ho zvýšeného príspevku niečo som našla na internete
Sľubované zvýšenie rodičovského príspevku na úroveň minimálnej mzdy od januára nasledujúceho roku bude. Aj napriek prepadajúcej sa ekonomike. Tvrdí to ministerstvo práce, hoci s návrhom na zvýšenie príspevku mešká. Už o pol roka by tak rodičia mali dostávať namiesto súčasných 158,67 eura (4 780 Sk) najmenej 295,50 eura (8 900 Sk) mesačne. Taká je totiž súčasná výška minimálnej mzdy.
Ešte prv ako sa tak stane, sa rodičovský príspevok zvýši ešte aj v septembri. O 5,55 eura (167 Sk). Vyššie budú i prídavky na deti – o 74 centov (22 Sk). Porastú z 21,25 € (640 Sk) na 21,99 € (662 Sk) mesačne.
To nám teda ide byť 😀 😀 😀 😀

lucinka1104
21. sep 2009

božinku ikushik ja som si to prečítala len teraz ty si už určite v nemocnici....

je mi to nesmierne ľúto ,neviem čo mam povedať všetko je zbytočné, veru čas je najlepší lekár a snad ked znova otehotnieš sa ťa už miminko nikdy nepustí držím palce ☹

minka21
21. sep 2009

Ikushik aj mna to moc moc mrzi 😔 😔 😔 😔 😔 😔

fruchtbar
21. sep 2009

Ja neviem,ci vobec chcem tehu nohavice,najradsej by som nosila len saty a hrube pancusky k tomu! Nastastie je tu taka,akoby tehotenska moda,tak si mozem kupit hocico a je to este aj moderne....ja nakupujem v New Yorkeri,tam maju celkom pekne volne tricka,kosielky a satecky a ...... nie je to ani drahe,7-15-30 eurickov!

tantama
21. sep 2009

klongova tu sú super infošky a myslím že pre tie z vás čo nerobia tak je to super.. ale všetkým sa nám korunky zídu..... Babulky tie čo ste zamestnané kolko sa si cca dostáva prvý pol rok od zamestnávateľa.. ja si to už z prvého nepamätám:((

minka21
21. sep 2009

babule co budeme s tolkymi peniazmi robit??? 😵 kedysi by som povedala ze sa asi pojdem opit ale teraz...hmmm,inak ja som vcera bola trosku pochodit po obchodoch a ja som este aj teraz z toho hotova...o 9tej som padla do postele a na viac si uz nepamatam🙂
inak,zistila som ze ked tu napisem ze mi uz zle nie je,tak mi zacne,takze uz tu pisat teda nejdem o mojich nevolnostiach🙂 inak kupila som vcera krasny overal taky chlpatucky,uz sa tesim az ho budem mat komu obliekat 😵

fruchtbar
21. sep 2009

Baby,co vravite na rumove pralinky?! Ja ich milujem a ten moj mi ich nedovoli.... 😢

klongova
21. sep 2009

ja nemám chuť na nič sladké, i keď si dakedy dám tak je to len sporadicky skôr nie ko hej. Neviem ako vaši drahý no môj je ako niektoré čo píšete, že máte záchvaty hladu on nevie ako sa má dojesť. Minule si otvoril študenskú pečať a priam ju zožral sám netrvalo mu ani 15 minút a mal ju v sebe. 😀 Ja som sa na to nemohla pozerať. Asi on chytil miesto mňa tehotenské chute no hrúza 😀

klongova
21. sep 2009

tantama neviem no myslím že dákych 55 % z platu asi tak

klongova
21. sep 2009

inak baby možno ste už o tom písali no nenašla som to - počúvate nejakú ukludňujúcu hudbu neviem od akého obdobia sa to má ja som to nerobila a dokonca ani nijakého "bacha" a podobnú hudbu ani nemám. Je to divné no ja som so Samkom počúvala chaozs, alkehol, kabát a takéto žánre a vtedy som sa vedela upokojiť 🙂

zuzana232
21. sep 2009

a ake si idete kupovat tehu nohavice na traky abo na tu gumu?

klongova
21. sep 2009

ja už mám na gumu a zdajú sa mi super tie na traky som čítala že sú nepohodlné hlavne v zime keď treba ísť na potrebu niektoá to tu písala no neviem ktorá 🙂

zuzana232
21. sep 2009

ja som tiež rozmýšlala,že na gumu 🙂

tantama
21. sep 2009

klongova diki 😀 a aj ja mám hate na gumu .... je tam taká gumička s dierkami a gombík tak sa dju prispôsobiť aj na teraz a ku koncu na brušisko🙂) ale chcem si aj na traky jedny kúpiť.. mm sa velmi páčia tak nech má radosť 🙂

maxii
21. sep 2009

ahojte

ikushik strasne ma to mrzi 😢 😢 😢 😢 drz sa, cas to iste vylieci a zachvilku budes stastna, drzim ti palce 😔 😔

ja hlasim treti den bez vracania, normalne si to uzivam, dufam ze sa nevolnosti uz neplanuju vratit, aj ked rano ma este napinalo, ustala som to.....dnes som bola rano na hematologii a uzvam zelezo...mate niektora anemiu tiez?

zuzana232
21. sep 2009

baby idete aj na 3D ultrazvuk?

cicimon
21. sep 2009

zuzana - ja mam cez den pocit plneho nafuknuteho brucha, akoby som bola prezrata a v noci ked lahnem do postele je to asi 3x horsie, to akoby som mala kamene v bruchu, a neviem z toho ani zaspat. A neviem, co s tym robit. jem vsetko v poho, akurat pocitu napinania pri otvoreni chladnicky sa neviem zbavit

tarinka333
21. sep 2009

Ikushik, myslim na Teba, viem, ze teraz to je velmi tazke, ale ver mi, preboli to. Zazila som to a viem, ze mas pocit, ako by sa svet zrutil. Podla mna je to najvacsia bolest, aku zena moze zazit. Ale neboj sa, prejde to, cas vsetko zahoji. A mysli na to, ze to bola Bozia vola. On vedel, preco to tak muselo byt.

civavava
autor
21. sep 2009

ahojte kocky,

tak ja som dnes lahsia o 6 skumaviek krvi, zajtra idem na dalsiu na genetiku a v stredu na NT ultrazvuk. 😲 bojim sa, ale snad bude vsteko OK.

tehu gate uz mam aj ja, na gumicku, ale chcela by som aj na traky, lebo sa mi take pacia 😉

dnes som sa po 2 tyzdnoch vazila a nic som nepribrala, ani deko, tak mam trocha obavy, vy ste ako na tom? 😲

fruchtbar
21. sep 2009

ja mam uz kilecko navyse ☹ ,ale papkam ako hrdza!

dejna3
21. sep 2009

ahojte

ja si chcem kúpiť gate na gumičku, lebo keď si spomeniem na to ustavičné behanie na wc-ko, tak traky mi, najmä v zime, keď je človek naobliekaný, prídu trošku nepraktické 😀 ale páčia sa mi aj také 😉
ešte mám doma tepláky z predošlého tehu, len tie sú na také väčšie bruško... boli drahšie, ale sú super, veľa báb ich nosí do práce namiesto čiernych nohavíc 😉

my sa ideme napapať a vyrazíme minúť nejaké peniažky 😀 musím ísť malej nakúpiť nejaké oblečko na jeseň 😉

lucinka1104
21. sep 2009

maxi ja ,ale nič na to neberem hlavne po pôrode som mala brať železo ale mne z neho bolo ťažko an žalúdku tak som ho nebrala aj malý bol zato anemický ☹ on ej už v poriadku bral železo asi 3 mesiace

len papkajte ked vam chutí ja mam opačný problém mne nechutí musím sa nutiť akurát som zavislák na tekvicových semiačkach nanukoch a pistáciovej deli 😀

zuzana232
21. sep 2009

baby a vy neviete ako je to pri druhom dietati ? dostávame aj my nejaké porodne? 😕 😅

kiwinka
21. sep 2009

caaute baby tehule 😀 ja som si vsimla ze mi zacalo dajako chlpatiet brusko ... taka ciara sa mi robi akoby od zaludka az dolu... co to je? kamoska mi vcera vravela , ze sa prebijaju zenske hormony ze to bdue defcatko asi...

a na mojich tehu gatach na gumu m iodletel ten gombik co bol na gume a teraz neviem ako ich pouzit uupslaa 😒

ozaj a dnes som volala do genetonu na zistenie pohlavia babetka,,,pani vlkova mi zavola po oebde ze teraz nema cas sa omluvila,,,tak so mzvedava kedy mi da termin... uz ste tam neiektora zahlasena? alebo chcete to vysksuat?

dejna3
21. sep 2009

zuzana, teraz dostaneš aj pri druhom a treťom dieťati 25 tis. Sk (neviem koľko je to eur 😀 ) 😉

zuzana232
21. sep 2009

dejna3 ano? to nie len prvorodičky? tak to je super 😀

tantama
21. sep 2009

Kiwi ta čiara sa vola linea negra.. a to je bežný jav v tehotenstve.. hneď po pôrode zmizne a z pohlavím to nemá nič spoločné..... ja som ju mala ako diaľnicu a mala som chlapca 😀

kiwinka
21. sep 2009

diky tantamka 🙂 no, ved nech je to cokolvek, moc sa uz tesime!
hehe ze linea negra uuuu to je nazov teda 😀 hehe take smiesne to je .

dejna3
21. sep 2009

je to fakt super, bolo shcválené od 1.1.2009 😉

baby, chutí vám káva? mne teda vôbec a keďže mávam nižší tlak, tak som riadne otreštená, niekedy ma aj hlava pobolieva 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre