Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
14. okt 2009

aktakk ja som sa do HC objednala na 29.10 to budem 16+5 a sestrička povedala že v pohode dá sa... od 20tt to robia len keď chceš aj záznam... a na tie záznamy máju fakt plno ale ja nechcem cd tak na zoberú aj skôr a bude to stáť len 10€ aspoň tak mi to vysvetlila. bola stráááášne zlatá 🙂

susanita555
14. okt 2009

Kocky neviem ktora chcela tehu nohavice tak ak este nemate nasla som dobru stranku tu je link dufam,ze som pomohla 😉 www.eurobutik.cz

tarinka333
14. okt 2009

mna tak dnes boli hlava, este take pocasie je na spanie... 😉 Mangel mi vcera povedal, ze mam brusko jak slon 🙂

minka21
14. okt 2009

Cawte kocky,ja sa z toho snehu tesim 😵 😵 aj tak nikam nesmiem ist,takze z teplucka postele sa mi to dobre sleduje🙂 nezavidim tym co chodia v takomto pocku do prace :( len vela vitaminkkov az neochoriete...

civavka blahozelam k chlapcovi,dufam ze nam tiez uz povie,a videla si aj ty ze to je chlapec?ci ma moc malinke este aby to bolo vidiet?

minka21
14. okt 2009

baby inak neviete aka farba bude tieto vianoce inn?lebo nemam co robit ,to lezanie je nudne,tak kukam ze co tento rok na vianoce vymyslime🙂

lubi44
14. okt 2009

minka,ja vam ten sneh taaak moooc zavidm,aj ja sa chcem pozerat napadajuci sneh,to uz je znak toho ze sa blizia vianoce 🙂

lfs
14. okt 2009

Ahojte kočky práve som sa vrátila z poradne.
Takže máme sa fajn, pekne priberáme, srdiečko bolo počuť pekne a hlavne pravidelne.
Dnes mi brali aj krv. Výsledky budú tak cca 10 dní.
No dnes chodiť po meste je niečo strašné...
Stále vyťahovať dáždnik, všade voda a hlavne tá zima no des... 😠

minka21
14. okt 2009

u nas je vsetko biele🙂 len je to este taky mokry sneh a dost rychlo pojde aj dole si myslim🙂ale nevadi aspon nieco pekne 😵

lubi44
14. okt 2009

minka,odkial si?dufam,ze aj na vianoce bude vsteko biele,to je take pekne potesenie,ze?

lucinka1104
14. okt 2009

u nas sneh poletuej ale neudrží sa ifs gratulujem k vysledkom 😉

lubi44
14. okt 2009

babenky,vy uz mate pokupene tehtenske nohavice?alebo lepsie povedane tehotenske veci?

klongova
14. okt 2009

tantama - to máš riadne bábo mne minule tiež doki povedal že má rozmer 8,5 cm mne to bolo divné že až tak moc no nakoniec sa opravil a povedal 8,5 aj s nožičkami takže po konečník 5,5 cm v 11tt+6 aj to sa mi zdá dosť veľké podľa toho čo píšu ostatné no uvidíme. Pritom neužívala som žiadne vitamíny a všetko čo sa dalo som vyvracala a schudla 2 kg. No nech je to zdravé to je najhlavnejšie

lucinka1104
14. okt 2009

lubi no mne jasné že ostaly ale praskla migumička na vrch som tehu veci nemala v normálnych obchodoch som si kupila dva dlhé svetry a bolo no zatiaľ na mne po tehu ani stopy 😝

kiwinka
14. okt 2009

jeej minka vy uz mate sniezik 🙂 aj ja by som uz chcela, je to pekne, ked je vsetko biele 😵 a ozaj znak toho, ze vianoce sa blizia 😀 !

baby mne sa nejak spomalil rast bruska,,od 13 tt to islo ryychlo a naraastlo tak , ze to uz vsetci vidia,,teraz sa to uplne akoby zastavilo, cudne , nie? 😖
zajtra ideme na tripple testy a ultrazvuk,,,verim, ze sme OK!!!

lucinka1104
14. okt 2009

kiwy aj nemám žiadne bruško

lubi44
14. okt 2009

mne uz praveze brusko trosku vytrca,mne to ide si vsetko do bruska,jedine co sa mi trosku boky zvecsili,ale inak nic,stale rovnako a brusk mi je vidiet aj cez svetrik 🙂 ,to je super pocit,ked uz si ho hladkam a rozpravam k nemu 🙂,no a ja neviem,ci uz si mam kuit,ale este pockam nejaky ten tyzden,dva a asi potom nieco poriesim

klongova
14. okt 2009

ifs - gratulujem k dobrým výsledkom
..... aj ja jem veľa ovocia a zeleniny to mi nevadí, dokonca mám pocit že tie nevolnosti prechádzajú no nechcem to zarieknuť
...... tehotenské nohavice už mám kúpené aj nejaký svetrík no ostatné nič takže možno pôjdem na nákupy ale najskôr po vianociach keď budú všade zľavy zatiaľ mi stačí čo mám. Dnes som si kúpila super čižmičky síce z druhej ruky no sú naozaj krásne - teplučké s kožušinkou a stáli len 10 EUR takže sa z nich vytešujem 🙂

oliinka
14. okt 2009

ahojte baby.tak teraz som prišla z poradne všetko je ok malé ma cm a NT je 0,9 a chcem sa spýtať čo je to NB dal ktomu + inak sme menší o týžden.

klongova
14. okt 2009

ja mám len nafúknuté bruško no hlavne večer a keď si lahnem tak cítim niečo tvrdé to je asi to malé no je to niekde v oblasti panvy. Keď mi doktor robil ultrazvuk tak mi stlačil presne tam takže to bude asi bábo. Inak už sa nevmestím do normálnych nohavíc nosím už len tehu nohavice a všetci to na mne vidia. Mám bruško ešte z prvého tehotenstva.

oliinka
14. okt 2009

tuším mi vypadla niekde 6 cm ma drobček

lucinka1104
14. okt 2009

ja som aj pri synovi v deň pôrodu vyzerala ako v 5 mesiacia pribrala som za celé tehu 6 kg , no v 15 tt som už bruško mala, ako miny vypuklina tam je ,ale až ked sa najem 😀

lubi44
14. okt 2009

klongova,no super,normalne ma sokovalo cizmicky za 10eur,no super ja keby si tu pozeram nejake poriadne cizmicky tak ma vyjdu aj na 40eur,ale jedny mam z minuleho roku,su tiez teplucke take ja ruske 😀 a druhe su vysoke okolo 7cm opetok,no neviem ci ich vyuzijem tento rok,ozik neviete,ci skdi abetku ked tehulky nosia vysoke opetky?no ja som zvyknuta na vysoke,bo som malinke 😀

oliinka
14. okt 2009

neviete čo to je NB

klongova
14. okt 2009

olinka to je super a v ktorom týždni si - gratulujem

oliinka
14. okt 2009

dakujem som 13+3 ale drobček je menší o týžden

kiwinka
14. okt 2009

susanita ten link co si poslala, kraasne veci tam maju aj jeansy aj svetriky 🙂 len ja som taka krpaňa, mam jedny tehu gate doma c. 34 a take potrebujem ,,,a prave to cislo nikde nemaju,,aj na tej stranke od c. 36 aj to maju len jedny gate sakra 😅
ale kraasne svetriky, rolaky tam maju!

mne sa velmi lubia tehu gate zahradničky take rozkosne to je,,ale aj tie maju len velke na mna, ide ma porazit 😖

civavka, takze chlapcek bude, jeeeej supiš, tak u zsme dve ci tri co vedia pohlavie..? tusim uz tri 2 D a 1 CH, kto sa pridá dalej? 😀 😀 😀

lucinka1104
14. okt 2009

jej civavka gratulujem k chlapčekovi ako vždy posledná 😀

tantama
14. okt 2009

klongová to hej am mne sa zdalo byť veľké ale dr povedal že zodpovedá týždňu tak je v pohode... a tehu gate ja mám 3x jedny som kúpila v h&m a dvoje v pk.... tak už kupovať nebudem 🙂

civavava
autor
14. okt 2009

oli, NB je nasal bone cize nosova kosticka 🙂

moc gratulujem k vysledkom 😉

kiwinka a kto dalsi ma dievcatko? myslis Zuzku1971? 😉

lubi44
14. okt 2009

oliinka gratulujem,inak baby,asi si teraz pomyslite ze mi asi svitori,ale chcem sa spytat,ked som napr v 11tt+3,tak to znamena,ze som tehulka treti de z jedenasteho tyzdna,alebo 11tyzden aj 3 dni,prepacte ale som z toho jelen a este mi to nemal kto vysvetlit,tu v uk su taky dr,ze az,vopred diky
a este by som sa chcela spytat,ci vam dr pocita tyzdne od poslednej menstr.alebo normalne podl sona

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre