Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
22. nov 2009

čavi pipi... No kukala som čo mi od teba prišla IP a je tam len preposlaná správa čo som ti poslala ja... Tak neviem 😕 kde je chyba tento raz

michalag
22. nov 2009

a niekedy mi to ide az do krizov 😒 , mna to uz trapi zhruba od 13tt-14tt, ale myslela som si ze to prejde a cim dalej sa mi to zda horsie 🙄 ... no dufam ze to prejde, lebo ma svihne

pipimiska
22. nov 2009

vejuli,moja chyba 😀 😀

michi,aj ja to mam uz niekolko tyzdnov a ako pises zhorsuje sa to..

kiwinka
22. nov 2009

babulky, dakujem Vam vsetkym za Vasu podporu!!!
zajtra idem na konzultaciu na kramare rano,, ale na 100% AMNIO nechceme s MM !! :S definitivne rozhodnutie,, dakujem Vam naozaj,, pomohli mi Vase slova, riadky, dakujeeeeeem! 😉

michalag
22. nov 2009

kiwinka, budeme na vas mysliet 😉 🙂

michalag
22. nov 2009

zuzka, krasne vecicky pre drobceka 🙂

pipimiska
22. nov 2009

kiwinka,drzte sa,a hlavne pozitivne myslenie lieci vsetko 😵

pipimiska
22. nov 2009

co znamena podla vas ,,terapeuticke davkovanie cesnaku,,?nerozumiem 😅

michalag
22. nov 2009

pipimiska 😕 😕 😕 , to teda neviem 😅

vejula
22. nov 2009

kiwinka. Moooc držím palce, uvidíš všetko bude dobre... Budem na vás s maličkým myslieť 😉

pipimiska
22. nov 2009

michi tak pisu na nete ze netreba uzivat cesnak v tehotenstve terapeuticky...ja milujem cesnak,neviem jak to myslia 😉

zuzana1971
22. nov 2009

ahojte babulky...fuuuha tu sa uz vo velkom preberaju kociky....ja asi pockam aj do 8. mesiaca 😝
asi predsa len kupim aj hlboky, aj ked som povodne nechcela...jeden mi padol do oka na fotke na internete teda dvojkombinacia a da sa k tomu dokupit aj autosedacka a da sa napojit...ale ktovie ci aj nazivo by sa mi pacil...
ja mam pocit, ze aj ja zeriem, neviem ako somprisla k tym minus 7 kg 😝 , a to lezim, nehybem sa a ani som nevracala na zaciatku tehu

dala som nejake fotky z ultrazvuku do mojho fotosalbumceka aj tie modre vecicky co som kupila, dalsie nakupy oblecenia asi az po vianocnych zlavach...

je tu vela novych babuliek, idem pozriet civavkinu tabulecku nech mam prehlad aj o nich, kedze som tu za posledne 3 mesiace skoro vobec nebola ☹

zuzana1971
22. nov 2009

kiwinka budem zajtra na teba silno mysliet a drzim palceky

minius
22. nov 2009

zuzka tie vecicky a kociare mas super v albume, mas tam aj niektory co mas na plane kupit?

Seuska aj ty mas krasne vecicky ja sa tak rada pozeram na vase albumy, a zbieram inspiracie a hlavne ze ci kupujeme to co mame a nie kadejake somarinky 😖.

Kiwinka drzim celej rodinke ale hlavne tebe a babenku aby Vam to zajtra vsetko dobre dopadlo xxx 😉

cicimon
22. nov 2009

caute
my sme mali cez vikend navstevu, vcera sme cely den behali po Viedni, az sme ledva chodili...hladala som aj tehu veci, ale bud onicom vyber, abo drahe a to co som aj skusala, mi nejako nesedelo. a o tyzden idem do divadla a stale nemam nic slusne. A prvy raz som zobrala tehu rifle a stale mi padali,,,

ked ste uz pri tych kociaroch, mne sa momentalne paci tento http://www.e-kociky.sk/?51,jumper-gt-01-s-autos...

inac...ja sa furt necitim ako tehotna....

blondy12
22. nov 2009

zuzka krasne veciciky pre malickeho si kupila 😉

bude fesak, takze Maxim nakoniec? ako pises pri tych fotkach 😀

lucinka1104
22. nov 2009

zuzi vecičky su nadherné fakt pekné.....

kiwi držkaj sa

aj ja idem pridať foto vecičiky no ja toho veľa nemám ale zase najlepšie su aj tak len dupačky a košielky do 6 mesiacov 😉

fruchtbar
23. nov 2009

dobre ranko kocky......cez vikend ste nacali rozne temy,povymienali si kopu nazorov tak by som sa chcela nieco spytat: Co si myslite o epiduralke pri porode?

Pekny den

michalag
23. nov 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,

frucht, zalezi aky mas prah citlivosti, ale ja som rodila prveho bez a prezila som 🙂 a urcite budem rodit aj druhe bez EPI, podla mna su to vyhodene koruny, ale kazdy ma iny prah citlivosti...

stanusa
23. nov 2009

caute baby,
fruchtbar tazka otazka na rano 😅 keby som vedela ze budem mat dlhy a bolestivy porod tak ano, ale keby bol zase kratky a bolestivy tak to asi bez...mozno by ho ani nestihli dat

poculi ste co sa stalo v SNV matke a dietatku...som zvedava kto bude zodpovedny 😔 😠

lubkamik
23. nov 2009

Dobre rano 🙂
ja som zatial rozhodnuta ze si epiduralku nedam tak dufam ze to neolutujem 😀 Spolieham sa na to ze budem mat kratke a dobre porody ako moja mama 😝 😝 Dufam ze je to dedicne 😉

martina05
23. nov 2009

Ahojte, ja tiež o EPI neuvažujem, možno budem ľutovať, neviem ....
Na psychprofyl. príprave nám k tomu sestra dávala skôr negat. stanovisko, matka vraj tak dobre nespolupracuje a sú možné aj komplikácie...no neviem. Ak by som ale mala sekciu, radšej by som chcela s EPI ako s celkovou anestézou ...

Inak všetkým kráásny deň...
Lubi ako sa má manžel???

zuzana1971
23. nov 2009

dobre ranko 🙂
ja sa citim chora 😢 uz len prasacia chripka mi chyba ku stastiu pri tych mojich zdravotnych problemoch 😠

stanusa je to hrozne to v SNV, pri takychto pripadoch sa este viac bojim porodu...a toho ze ja sa tu s mimim trapim 9 mesiacov a bojujem o kazdy den, a potom keby sa mi stalo daco take... ☹ hrozne len pomysliet ☹

o epiduralke rozmyslam, ono sa to da dopredu zaplatit a potom pripadne nevyuzit...opacne to ale nejde...ak nebudem rodit cisarskym kvoli cukrovke, tak si epiduralku pre istotu zaplatim...niekedy sa stane, ze ju ani nestihnu podat a peniaze vratia...aspon takto mi radili baby ked som bola v nemocnici

cicimon a to uz maju vo Viedni aj v nedelu otvorene obchody? volakedy nemali...alebo ci uz bol prvy advent?

stacynka
23. nov 2009

dobre ranko,
co sa tyka EPI ja som drobca rodila bez a zvladla som to a takisto planujem aj pri druhom. mala som v mojom okoli negaivne skusenosti, co ma odradilo-sesternica nevedela vytlacit maleho lebo dobre necitila tak jej ho kliestami tahali, a kamaratka mala problemy este tyzden po lebo jej to nejak zle pichli.
ale myslim ze sa to da zvladnu v pohode bez, ja som mala hned ako mi odtiekla plodova voda silne kontrakcie ale mala som tam mm a nejak sme to zvladli, tiez som predtym chodila na taku pripravu tak som sa riadila radami a maly bol vonku o tri a pol hodiny...
ak by bola sekcia tak to robia vacsinou s EPI vtedy by som isla s EPI ale spontanny chcem zvladnut bez

roxi
23. nov 2009

ahojte baby, malá mi zas spí ako ruženka a to sme chceli vyraziť do mc, no neviem či to takto stihneme, aj som ju bola budiť, ale len sa otočila na druhú stranu, odtlačila kocúra a spí ďalej 😠

zuzana - tuším obchody v SCS sú otvorené aj v nedeľu, myslím, že aj v o veľkých obchodných centrách, teda aspoň myslím, lebo neviem, žeby sme niekedy boli rozmýšľali v ktorý víkendový deň tam ideme, ale metro to tuším v nedeľu nie je otvorené, zdá sa mi, že aj v sobotu majú kratšiu otváraciu dobu, to si pamätám, že sme sa tam raz vybrali a mali zatvorené,

cicimon
23. nov 2009

zuzi - my sme boli v sobotu, ale kedze sme mali 2 dni navstevu, tak som nestihala pisat. ale co som si vsimla, tak v sobotu su otvorene do 18.00 a v nedelu zavrete.

mne treba slusacke nohavice, asi kupim prve v sekaci co mi tento tyzden padnu do oka 🙂)

a som taka nevyspata po tomto navstevnom vikende,,

lubkamik
23. nov 2009

Mati, dakujem za opytanie - vcera som ho doviezla z nemocnice ale nemoze chodit - iba tak prejde na WC s barlami ☹ A v noci mu bolo zle - vobec som sa nevyspala co som sa bala ze sa mu daco stane. Tak rozmyslam ze si zoberiem OCR a ostanem s nim doma lebo ani do kuchyne sa nedostane 😒

blondy12
23. nov 2009

bre ranko babenky 🙂

no ja kedze som nerodila ani som nad tym nejako neuvazovala...ta neznalost 😅

ale aj tak to nejako neriesim, ked bude mi mozno treba dam si, a ked nie snad to nejako prezijem, popreklinam muzov a potom uz snad porodim, moj mm tam so mnou nebude tak si budem musiet nadavat potichu, ale tak snad,

a co sa to stalo tej mamicke a dietatku???? 😨 😨 😨 😨

malalady
23. nov 2009

čawino bambíny 🙂)) tak dneskajz už možna budem vediet pohlavie baba 🙂)) ojha 😀 😀

michalag
23. nov 2009

malalady tak snad nam das potom vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre