Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliver1
11. feb 2010

Kočky ale nechápem napríklad toto: kamoška je v 4 mesiaci, čaká dvojičky a viete koľko pribrala? 1 kg

kamilakd
11. feb 2010

ZUVI no sup sem tie vonave sacky inak ja som daco nasla v kauflande dake levandulove

VEVE chi chi napodobne ja som strachoprd ale snazim sa to predychavat

a hlasim ze sa tlak celkom dava do poriadku 125/85 to je uz omnoho lepsie

moni
11. feb 2010

ahojte, tak ja som aj dnes doma 😵

minka, fluery, evil (a dalsie co maju zdravotne problemy)...drzte sa!

dejni....no musela som sa rehotat ked som si predstavila ako jazdis po obyvacke 😀 v labaku to tiez robim, lebo mi je zatazko vstat 🙂 hlavne ze ste OK!

mne ked nieco spadne na zem, najprv porozmyslam ci mi to naozaj treba, a potom kricim nech mi to dvihnu 😀
ja som maly krpec, a vyzeram ako pavucik (alebo africke dieta), tenke rucicky a nozicky a buuum balon vpredu. zatial mam +12kg takze ja si myslim ze este takych 5kg do konca tehu dam 😝 ale zacinala som na nizkej vahe, a ked mi zopar kil ostane navyse, budem len rada 😅

kami, ked tam nad tym rozmyslam, neviem ci tu nie je spinal...lebo baby sa zvyknu stazovat na bolesti hlavy. tie mozu byt aj pri epine? no ved uvidime v aprili 😅

kamilakd
11. feb 2010

Oliver ja som v 4mesiaci tiez este nic nepribrala mozno pol kila ja som sa rozsupla az od 5mesiaca ale ja vahu neriesim neobmedzujem sa ...ved potom to vybehame nie? aby sme sa tym nasim chlapom predsa pacili

kamilakd
11. feb 2010

MONI myslim ze mozu byt aj pri epine bolest hlavy ale vsetko je to indivindualne akurat treba pit lebo sa znizuje tlak...ale jasne ved uvidime.

idem si troska zdriemnut tak zatial 😉

tantama
11. feb 2010

zuvi ja idem v nedeľu robiť naklepávané rezne mm ich miluje a tak urobím tie... 😀 a k tomu restovanú zeleninku a zemiaky....

seuska
11. feb 2010

zase o jedleeeeee 😠 ja tu najviac priberam lebo zerem jak zadarmo a vy v kuse o jedleeee!!!! Ale dobre, apson mam onspiraciooooo 😀 zajtra su u nas pene so spenatom a kuracim maskom a v sobotu rizoto a snad ostane aj na nedelu, lebo ideme na tu Ukrajinu a ozaj sa mi nebude chciet varit ked prideme...

Kami v kazdej nemocke je to inak s tou Epinou... ja som zvedava jak to dopadne, lebo ako pise Veve tak si urcite nemusim vychutnat cely porod ked nemusim, tiez som riadny strachopud....Aj ja Zuzku a Maxika pozdravujem.

Prave pozeram na nete konecne chcem objednat ten Angelcare 401 tak porovnavam ceny, trebalo by mi zistit este nejake rakuske stranky na porovnanie cien, lenze ja neviem po nemecky... nehelfnete mi daktora?

stacynka
11. feb 2010

ahojte baby,

ja som bola vcera na tej poradni, som sa tesila na uzv a ona ze to az nabuduce tak som trosku smutna zostala....
inac krcok pohoda aj sexovat vraj mozeme, akurat ze tam neco zas mam tak mi macmiror predpisala cela som zhava si tam strkat nieco ☹ 😒 pribrala som 3 kila za mesiac 😲 takze som plus styri
oliver ja som este v 6 mesiaci bola len plus nula lebo som nepriberala ale chudla najprv a potom som sa dostala na povodnu vahu zato teraz sa zda ze to aj dobehnem 😉
kamilka davaj si pozor na seba a ten tlak nech sa drzi dole, ked tak si spriemerujeme, ja mam nizky stale 😉 🙂
ja som dnes varila take zapekane zemiaky, ala co ladnicka dala :D dala som tam cukinku mladu syr na struhany a sunku a veru dobre boli
tamtamka ake su to naklepavane rezne?
dejni ty co stvaras preboha, esteze sa nic nestalo

veve23
11. feb 2010

Kami....presne, ja sice placem ze som jak hroch, ale mm mi vzdy povie ze v pohode, ze pri krpcovi vybeham a aj kamosky mi vraveli ze je dobre mat navyse koli kojeniu.
Moni, tak my dve sme na tom rovnako, krpate s kotlikmi, ja ma plus 13 kg
Seus..Angelcare, kukni madarske stranky, nie nemecke, ja som aj ten moj nasla v madrsku abol lacejsi a to som ho tu kupila v akci, nemecke preklady ti pomozm keby nieco
tamtama...ake su naklepavane rezne??

tantama
11. feb 2010

stacy oni sa naklepu so strúhankou obalia vo vajíčku a vysmažia na rýchlo aby nenabrali tuk... potom sa daju piecť a kto chce môže tam dať trochu slaniny alebo nakoniec posypať syrom... su strašne po upečení mäkučké a dobré...

tantama
11. feb 2010

ja ich mám radšej ako klasické lebo su jemnejšie a také zaujímavejšie..... a peču sa na cibulke.... u nás je to jedno čislo jedna teda aspoň u chlapov🙂

seuska
11. feb 2010

veve madarske stranky? Tak uz som uplne skoncila, lebo po madarsky vobec neviem.... Keby si mala dakedy cas nepozries mi Angelcare 401?

mnamky tamtamkaaaaaa.... to znie dobre....

moni
11. feb 2010

veve, to ma tesi ze nie som sama 😵 teda, nie ze by som z toho mala tazku hlavu, ale stale si akosi neviem zvknut na tie nove tvary a makkucke casti 😀

stacy, skoda tej pliagy 😝

seuska, hod sem prosim ta potom tie ceny angelcare. len tak pre zaujimavost chcem vediet 🙂

veve23
11. feb 2010

seus...ja tiez neviem madarsky, len na tom mojom co som kupila boli madarske nalpky a tak, tak som kukla stranku www.angelcare.hu, ten co chces je najdrahsi, vide na cca 135 eur pri dnesnom kurze, a plati ta akcia plus smetiak na plienky

k.a.t.k.a.
11. feb 2010

helou veronika a ty stale nevies co budes mat? 🙂

veve23
11. feb 2010

cau Kati, este ne, ale v utorok uz by som mala vediet, nech mozem dokupt veci, a ty ako??

seuska
11. feb 2010

Moni najlacnejsi ten ANGELCARE 401 som nasla za 101 eur aj to na Mimibazare a ten inzerat na predaj je uz asi pekne stary, lebo tam pise, ze uz odpovedalo uz 79 zaujemcov. A potom okolo 152 €. Ja chcem novy ziadny bazar. No potom hod aj ty ceny ze kolko vychadza v Amerike.... Ja chcem ale presne tento typ 401 lebo to je aj s vysielackou...

veve ja som tam ceny nenasla, a nerozumiem ani slovo, idem asi poprosit baby v teme "Komarno" nech mi to posmyruju 😀

veve23
11. feb 2010

Seus, tam hore v strede stranky je ze AKCIA, klikni na to. Ja som to pozerala.
AC 420....cca 60 Eur
AC 301 R.....122 Eur
AC 300...81 Eur
AC 401....tych 135 Eur
ku vsetkym ten smetiak, kurz som supla 270, tak som to zaokruhlila Ja som ten AC 300 kupila tu za 87.

moni
11. feb 2010

seus, na amazone neviem najst ten 401 len nejaky Angelcare Baby Movement and Sound Monitor, Blue ten je s vysielackou, $120. zas sme na tom lepsie 😔

seuska
11. feb 2010

Veve no je lacnejsi jak u nas a ten smetiak ja nechcem... ten by som predala... diky si zlata

Moni tak to je nejakych 85€ to je super cena.... len postovne by asi drahe bolo z ameriky nie?

seuska
11. feb 2010
cheerlady
11. feb 2010

ahojte babule,ja mam doma maroda-mm ma odvcera rana hnacky,vecer mal aj teplotu,tak som okolo neho lietala a modlila sa,aby to bola len viroza,dnes isiel k lekarovi a povedal,ze je to fakt len nejaka viroza a dal mu smectu.ale dnes uz je nastastie bez teploty a aj na wc-ku bol len 2x,tak uz je to hadam na ustupe 😒 ja som dnes robila rezne,tak len slintal,co jem,lebo jemu som spravila len na prirodno s ryzou 😀 i
nak vcera mi prisla sada do postielky-ta 11dielna od kristny11,no ale chyba mi tam navliecka na podusku a perinu,tak som jej pisala,som zvedava,co odpise 😖 inak je to krasne,som bola z toho nabodana cely den a vlastne este som 😀 lebo konecne som sa rozhybala,vcera som dokonca aj vanicku na kupanie kupila v hypernove,taku peknu pastelovu zltu 🙂 no a dnes som objednala kocik,maju ho na sklade,takze buduci tyzden nam uz asi pride! 😵 poskladame ho,ci je ok a potom ho odlozime k nasim,nech ho nemame dovtedy doma.

domika9
11. feb 2010

dievčata ktore ste už na materskej kolko papierov vam dal doktor ked vam vypisoval matersku?

moni
11. feb 2010

seus, no to je presne on! postovne je dost drahe, a co je najhorsie colnici by ti vyrubili dan 😝 takze by sa to nakoniec dostalo na tu istu sumu 😒

cheer, tak snad to nechytis aj ty, tie virusove zvyknu byt putovne 😖

veve23
11. feb 2010

seus, tak pokial sa nechystas do madarska , ten co si nasla je tiez v pohode za tu cenu, vsak uvidis. Ja som ten smetiak tiez nechcela, ale ked uz bol k tomu, tak to vyuzijem.....

tantama
11. feb 2010

domika mne dal pre zamestnávateľa jeden..... 😉

domika9
11. feb 2010

tantama a ten ti potvrdi zamestnavatel alebo si mu ho nechala ?

tantama
11. feb 2010

ten som mu nechala.... on to dá do sociálnej poisťovne....

kiwinka
11. feb 2010

domika, mne dala gynda 1 papier, nic viac...

domika9
11. feb 2010

a v zdravotnej poistovni sa kedy nahlasuje že si na materskej ked sa male narodí alebo ked nastupiš na matersku tak ideš nahlasiť ty alebo zamestnavatel?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre