Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
4. mar 2010

moni a vy date rydzo slovenske meno? 😅

aktakk
4. mar 2010

Tak verime ze malinka bude sikulka a coskoro ju pustia a budete spolu!!!

fleury
4. mar 2010

ivka takze Vaneska ma kamosku vedla seba 🙂) uzasne, ake malinke mimi dokazu uz zachranit 🙂

moni
4. mar 2010

aktakk, to je zaujimave, vraj okolo pupka je vela nervovych zakonceni 😕 mozno mas tu kozu tak natiahnutu ze to necitis.

minka, no tak nech sa drobcek usiluje 😵

toto som nasla: VANESA- meniny 24.5-madarský kalen., 26.5- český kalend, .pôvod anglicky, pomenovanie podľa motýľa...vraj v slovenskom 25.5. - Urban, Vselovod, Vševlad, Vanesa

tarinka333
4. mar 2010

MInka ! Juj ta posledna Vaneskina fotka je aka zlatucka... ale rastie, uz vidno na nej, ze je vacsia, baculatejsia 🙂
Seuska! Ja som ete nebola v Saci na poradni, ale buduci tyzden idem ete k svojmu gyn. a potom ma uz hadam posle na poradne do Sace, mozno sa stretneme, dame si vediet terminy 😀

Kocky, ja od kedy som na MD (od pondelka), tak verte ci nie, vobec nestiham konikovat, najprv som prala, potom som zehlila, ete som nieco potrebovala pisat a tak prispievam len raz denne, lebo kym Vas docitam...

Inak sa mame dobre, len uz som ako slonica,uz nevladzem tolko, co kedysi... fuh 😅

moni
4. mar 2010

fleury, nie rydzo slovenske nie, aby jej ho neskomolili. rydzo americke nam zas zakazali babky 😀
vyberame teda 2 mena, lebo davame aj stredne meno (nam sa kazdy cuduje ze mame len jedno).

kiwinka
4. mar 2010

ahojte babule,,, tak nic nove so zuzkou ci tamtamkou? 😅
ja som dnes jak mechom praštená,,, hlupe pocasie je dnes, ,,
inak sa mame dobre s mimi,,len som dost unavena a stale viac a viac .

fleury, MM vcera nejedol palacinky, tak ich dostal dnes do prace a boh ho chran doniest mi to späť! 😀 😀 😀

fleury
4. mar 2010

moni to je tam zvyk dve krstne mena?

kiwi len aby ich v praci nedal nejakej kolegyni 😀
ziadne nove info o nikom a ja som tak zvedavaaaa

aktakk
4. mar 2010

Moni vidis to, tak ja som asi divna...mne sa asi ozaj tak natiahla ta koza, ze aj najcitlivejsie miesto ostalo necitlive...

Kiwi- potom daj info, ci zjedol...Ale myslim, ze ak by on nechcel, tak by ich rozdal 😉

moni
4. mar 2010

fleury, hej skoro kazdy ma 2 a viac mien. oficialne pouzivaju prve, ale v rodnom liste su zapisane vsetky.
ono je dobre ze tym strednym menom mozes spravit kompromis 😉 ale zas najst taku kombinaciu co sa ti/vam bude pacit, moze byt tazsie 🙂

aktakk
4. mar 2010

Moni a ake ste si vybrali? Ci to je tajomstvo???

kiwinka
4. mar 2010

fleury,neprovokuj 😀 😀 😀 nieeee, ked tak kolegovi ich da ... snaď 🙂

aktakk ano suhlasim,,, ale myslim, ze ich spapá..

ja som taka unavena baby.. cakam nasich za chvilku dojdu ma kuknut ..tesim sa 🙂 🙂

moni
4. mar 2010

aktakk, uz mame horucich kandidatov, ale komentare ma tak nasrdili, ze sa teraz vykrucame a teda, ze bude prekvapenie. a to pritom nie su vobec ziadne nezvycajne mena (aj tu v aprilovkach bude zopar menovkyn)
tak teraz nam zas vsetci radia 😀

fleury
4. mar 2010

moni no ja by som mala problem vybrat dve dievcenske, mne sa dievcenske mena nejako nepacili, teda aspon v slovenskom kalendari..zato chlapcenske druhy extrem, tam by som nevedela pretriedit 😀

kiwi tak chlapi radsej masko, ale zeny palacinky luubia, ale oki neprovokujem 😀 moj si da palacinku v ramci siesticky ku kave, ale mne to nevadi, hlavne, ze ja sa najem 😀 😀

kiwinka
4. mar 2010

hej chlapi su takí,,, oni palacinky skor ku kavicke a nie ako hlavne jedlo HM.. 🙂
ja lubim viac slané ako sladke, ale zas raz za mesiac by mohli byt aj palacinky, no nie? 😀

moni
4. mar 2010

fleury, no k nasmu priezvisku sa hodilo dokopy asi 5-6 chlapcenskych, z toho sa asi 4 manzelovi nepacili. a boli sme vybaveni velmi rychlo 😀
ten vyber mena nie je lahka vec, niekto v tom ma jasno od zaciatku, niekto dlho vybera.
vy uz mate vybrate k vasej aj vseobecnej spokojnosti? 😅

mm vedel robit palacinky ako 6rocny 😅 takze momentalne take plnky vymysla, ze sa neviem dozrat, mnaaam!

fleury
4. mar 2010

kiwi ved palacinky sa daju robit aj na slano 😀 ja lubim aj plnene so syrom, sunkou, porom a sampinonmi 🙂

fleury
4. mar 2010

moni my sme vyberali, ked este nebolo jasne co cakame, pri chlapcekovi sme mali rozne nazory, pri dievcatku sme obaja po zhliadnuti kalendara ukazali na to iste, Emka 😵

moni
4. mar 2010

fleury, Emka je mooooc pekne 😵 ...vidis, to je moj problem, cim blizsie k TP, tym viac mien sa mi paci 😅

jankako
4. mar 2010

jéj ddik moni.takže 25.5???

moni
4. mar 2010

janka, no este si to radsej over....ale to som vygooglila 🙂
myslim ze aj tu na MK je tema kedy oslavuju deticky meniny ked meno nie je v kalendari

fleury
4. mar 2010

jaj ved to, ze uz sa nam to blizi, pred chvilou boli vianoce len, letiiii to 🙂
A o chvilu uz budeme riesit problemy s odgrgavanim, spanim a kojenim 😅

moni
4. mar 2010

fleury, veru leti to nenormalne. este pred rokom som nariekala ze sa nam nedari otehotniet a teraz aha co mi prekopava vnutornosti 😅 bestia mala 😵
takto o rok budu mozno niektore kocky druhykrat tehotne 😅

fleury
4. mar 2010

moni tiez ma to uz napadlo, ze kolko bab z tejto temy sa zase stretne o rok v dalsej 😅

veve23
4. mar 2010

no, aj ja sa pridam....pred rokom som menila zamestnanie a mali sme s mm debatku ci budeme pokracovat v snazeni, kedze menim flek.........no jasne ze sme pokracovali, vsak naco odkladat, tak by k tomu nikdy neprislo keby sa cakalo na vhodne obdobie 😉 , no a v lete sa zadarilo a bude maly Domino, ktory este neni nasvete a uz je jak cert 😀 😀 😀 😀

evil15
4. mar 2010

brý večer bambulky

čo to tu vidím aké témy, vy už tu rodíte a plánujete druhé bábatká fíííííííííííííííííííííííííííííha 😀 😀 😀 ja som bola dnes na kontrole v nemocnici a dr ma vééééélmi potešil aby som sa nečudovala ked už koncom marca budem čičíkať 🙂 🙂 🙂 srandista jeden som mu povedala že to je skoro mňa čaká ešte jedna svadba 10.apríla tak nech nevymýšla, len problém je v tom že tento sa nemýli 😀 😀 😀 no ved uvidíme ....

kika29
4. mar 2010

no ja sa tehotenstva budúci rok vzdávam kedže už budem mať 2 deti a to mi úplne stačí 😀 😀 😀

alicc
4. mar 2010

ahojte,
veľmi som sa na vás tešila.
tak ja som od včera doma z lyžovačky, bolo super, som vyoddychovaná, teda rááno som ešte bola, ale hned som sa vrhla na tie okná a záclony, ktoré ma už mátali, vyupratovala som celý byť. poskladali sme postielku, postavili baldachýn, hniezdo.... a ešte som chcela zbaliť tašku(lebo ked som včera prišla domov mamina na mna hladela a hovori, že mi to brušino zo dna na den rastie a vraj mi už aj padlo dole) ale už som hotová, takže asi až zajtra.

idem si prečítať-teda ako to bude v ludských silach, čo ste popísali a som veľmi zvedavá čo zuzka a tamtamka, veľmi som na ne myslela, dúfam, že sú obe aj s detičkami v poriadku

aktakk
4. mar 2010

Fleury....aj mojim favoritom pre dievcenske meno bolo kedysi Emma, ale k priezvisku by bolo velmi divne, tak bude Barborka...AK bude teda dievcatko samozrejme...

Juuj, ja mam zasa nervy v nohach, ako kazdy vecer. Ake ja uz mam na to jedy, by ste neverili.

Alicc vitaj, to je dobre ze si si oddychla. Mali by sme to vyuzit, kym mozme.

No ja tiez neplanujem druhe babatko tak skoro...ale clovek mieni pan boh meni...takze nikdy nehovor nikdy, ze?

moni
4. mar 2010

no sice planujem mensi vekovy rozdiel medzi deturencami, no ale kedy sa zadari vtedy bude 🙂

vitaj alicc, len to neprehanaj s tolkou aktivitou. si asi nacerpala sily 🙂

aktakk, som si vsimla ze chlapcenskych mate viac vybratych. rozhodnete sa teda ked uvidite malickeho (ak to bude chlapisko)?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre