Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
16. sep 2009

sara alebo gabriel

kika29
16. sep 2009

ja mám zatial len chlapčenské meno vybraté Matúško a dievčenské ešte nevieme.

cheerlady
16. sep 2009

no ja som chcela najprv lindu a mm,ze dobre.a za 2dni mi povedal,ze jemu sa to uz nepaci 😀 tak som mu dala na vyber z nina,mia,timea,lea a este nejake a on,ze mia alebo timea 😵 tak zatial vedu tieto,uvidime,ako sa to este zmeni 😀 jemu musim dat na vyber len par moznosti a z toho hned vyberie,ale keby mal pred sebou kalendar,tak mimco by malo rok a furt by bolo bez mena 😀

kika29
16. sep 2009

ach ty chlapy aj môj špekuluje.

stanusa
16. sep 2009

😀 podobne...moj suhlasil s dievcenskym, ale si myslim ze to este nie je definitivne. pre chlapceka navrhol on a asi aj tak zostane.

ikushik
16. sep 2009

ja som tiez rozmyslala nad menam,kedze to bude asi len na mnei. keby to boli dievcence tak ninka a linda, chlapcenske asi riško,adamko alebo miško... neviem este..mozno to zmenim uplne 😀 ale ninku by som chcela..

kika29
16. sep 2009

v ktorom týždni ti oznámili že čakáš dvojičky? ja ešte čakám na potvrdenie ale vyzerá to že čakám len jedno. povedal že náhoda je náhoda a druhé sa môže schovávať. ale asi nie ja mám pocit len na jedno.

cheerlady
16. sep 2009

kika jednej znamej oznamili,ze caka dvojicky 2tyzdne pred porodom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 a to bolo pred pol rokom! to druhe sa muselo teda riadne schovavat 😀 😀 😀

kika29
16. sep 2009

no to je super. to by ma asi porazilo. 😀 😀 vieš ja aj moja mama sme z dvojčiat preto sa na to pýtam.

ikushik
16. sep 2009

kika, potvrdili mi to v 7tt, bola som aj v 6tt ale este to nebolo vidno... takze v 7tt 1d

cheerlady preeeeeeeboha...to ako sa podarilo? technika v dnesnej dobe je pokrokovejsia.. a ked to bolo pred pol rokom...achhh jaaaj... ja to este teraz predychavam.. a ako rodila? cisárskym?

ikushik
16. sep 2009

kika, u mna je to totalna zahada..ani z partnerovej rodiny ani z mojej nikto nebol z dvojciat...

kika29
16. sep 2009

no vidíš tak vám držím palce a hlavne nech všetko dobre dopadne. aj ti trošilínku závidím. 😉

cheerlady
16. sep 2009

baby ja som sa na to dvojickove "dedenie" pytala sestricky u gynda a ta mi povedala,ze ak v rodine su dvojicky,tak sa to MOZE prejavit do 4.generacie...ale aj NEMUSI. a takisto sa moze stat,ze v rodine,v ktorej dvojicky neboli, sa narodia dvojicky 🙂 takze je to vsetko osud 🙂 moja mama je napr.z dvojiciek,aj mm mama a necakame dvojicky 🙂

no to fakt nechapem,ako sa to v dnesnej dobe mohlo stat,ale vidis,aj take veci sa deju.. 😅 a rodila klasicky - prirodzene 😉

ikushik
16. sep 2009

cheer, neviem si predstavit porod, radsej by som asi cisarskym pod narkozou... 😖 och..uz teraz sa bojim 😕

cheerlady
16. sep 2009

ikushik ja som sa tiez bala predstavy,ze budem cakat dvojicky a mala by som rodit prirodzene 😒 ja som si myslela,ze dnes uz automaticky robia cisarsky rez,ale som prekvapena,kolko bab tu malo dvojicky a rodilo prirodzene 😨 pokial nie su komplikacie,tak nemaju dovod robit cisarsky...ale zase ked mas dvojicky,tak su povacsinou mensie ako ked cakas jedno,takze aj porod by mal byt jednoduchsi 😉 moje kamaratky mali na jar obidve chalanov a kazdy mal cez 4kg 😅

avuka
16. sep 2009

ja som zas pocula o jednej,ktora porodila babatko a o chvilu miesto placenty slo druhe...hoci to nikto necakal...takze riadne prekvapko...aj ja sa radsej pripravujem,lebo mm stale len cosi o dvojickach a cely nestastny,ked dojdem od dokiho a ze len 1 srdiecko bolo vidno...a tiez by chcel chlapceka...ale snivalo sa mu minuly tyzden,ze sme mali 1 babatko a bolo to dievcatko,tak je trosku krotkejsi 🙂

tarinka333
16. sep 2009

Ahojte dievky,
hm, tiez mate z casu na cas obavy ako ja? Ci je vsetko v poriadku, ci sa nieco nestalo... A potom sa napr. sledujete a pod???

jannuulik
16. sep 2009

subidubi ku ktorému dokymu chodíš, ja tam chodím od začiatku, teda keď sa tam nasťahovali a som spokojná, spokojná....trošku mi bolo ľúto, že ma môj doky nemohol odrodiť, ale potom som si našla super pôrodníčku 🙂 v Ružinove tak možno aj lepšie 🙂 , super je aj to, že oni organizujú aj cvičenie pre tehulky, aspoň pred rokom to tak bolo....
tarinka ja mám stále obavy,vždy keď idem na záchod, tak sa stresujem, či náhodou zase nekrvácam, alebo nešpiním 😒 , ale podla mňa je to úplne normálne, jednoducho hormóny, vyvrcholí to v šestonedelí 😀 😀

ikushik
16. sep 2009

janulik, ja presne to iste..obcas mam aj silnejsi vytok,tak vtedy casto chodim na wc a stresujem.. 😕 a hormony so mnou burcuju tiez, ale zialbohu si to odnesie vacsinou psik,kedze som cely cas sama.. a otec fazuliek s ktorym sa vadim po telefone 😠
urobili sa mi aj nejake vyrazky tak od dnes nastupuje kalciova masticka..dufam ze to neskodi..

klongova
17. sep 2009

dobré ránko baby,

ja sa tiež bojím či je všetko v pohode no pravdepodobne áno.

mená sme vyberali tak že ja chlapčenské a muž dievčenské lenže on chce Sabínu a mne sa nepáči. Prebehla som kalendár a našla som Eliška to je celkom pekné meno takže mám 7 mesiacov na prehováranie. Dúfam že sa mi to podarí. Malý má tiež svoje typy na meno lenže sú to skôr mená jeho kamarátov alebo také ktoré už v našej rodine figurujú čo ja nechcem takže prehovárať aj jeho no nejko to zvládnem.

inak včera mi bolo celý deň nejko čudne no nevracala som a dnes som vracala znovu už som si myslela že to mám za sebou tak ešte chvíľu čakať.

už aj ja mám zápchu, asi pijem málo tekutín to bude tým v tomto období je to normálne

cheer - na ktorej strane sa nachádza tá monika1 - ja som sa snažila ju hľadať no nenašla som ju dííík

minka21
17. sep 2009

Dobre ráááááááánko🙂 mna zatial len napina,ale zaludok ma neboli,takze super🙂 uz som si dala rychlo chocapic,a je mi lepsie🙂
ja sa tiez bojim ci male je v poriadku,a hlavne ked ja najradsej spavam na brusku,a snazim sa spat na chrbáte alebo naboku ale nejde to,vzdy sa zobudim na brusku:( hadam to zatial neskodi,potom neskor ma budu musiet asi priviazať az sa nehybem,

a mne uz vytok trosku prestal,som ho mala moc silny ale teraz uz len kvapocka🙂

klongova
17. sep 2009

baby neviete mi poradiť pozerala som albumy vás niektorých a našla som tam na začiatku malé bábo ako sa vyvýja kde to nájdem aj ja si to chcem dať do albumu je na to nejká stránka ak áno pošlite mi ju prosím nech mám aj ja niečo v albume. Musím tam pridať aj naše fotky + fotky malého dííík

minka21
17. sep 2009

www.babystrology.com www.pregnology.com www.baby-gaga-com alebo daj si do googlu pregnancy ticker

tantama
17. sep 2009

Dobré ránko... 😀

minka21
17. sep 2009

tantama dobre ranko🙂ako sa dnes mas?

klongova
17. sep 2009

minka ďakujem idm si to urobiť aspoň sa trochu zabavím 🙂

minka21
17. sep 2009

klongova potom napis ked budes mat,,kukneme to tvoje male ako rastie🙂

jana3
17. sep 2009

Ahojte...
mala je chora:( ma sopliky, teplotu
tak si ju uz vcera vzali svokrovci, ze nech sa nenakazim... joj tak mi je za nou smutno... tak teraz sama sedim doma, cumim do steny a myslim na to, ze asi ani dnes sa neuvidime...

tantama
17. sep 2009

Ahoj minka no celkom to ujde .. inak babulky čo ste doma ja vám tak závidím.. ale v dobrom . ja som sa práve pred chvíľou v práci tak rozčúlila až strach

minka21
17. sep 2009

jani aspon si trosku oddychnes,a venuj sa len sebe,ja obdivujem kocky co maju male dieta a cakaju druhe,ja si neviem predstavit ze mi je takto zle a este sa o niekoho starat:( a este o domacnost,o chlapa,fakt klobuk dole,

tantama naaaadych výdych! nevytacaj sa,skodi to malemu🙂 ja som teraz tiez ako odistený granát🙂 len nieco do mna niekto a hryziem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre