Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
11. okt 2009

ahojte tak ja som mala teraz strašnu chuť na volské oko.tak papáme 😉 aj mna akosi škrábe v krku,ale to možno t počasia,dnes sme boli v lese na hriboch,no nič moc,ale aspom čerstvý vzduch a fajn prechádzka.inak monikka vitaj 🙂

stanusa
11. okt 2009

ahoj kika, som 17 ale v skutocnosti zacinam 16 tt - podla poslednej ms a podla ovulky 15 tt
pohyby zatial neviem rozoznat, boli sme v RV v tom polskom obchode popozerat aj na kociky, a tehotenske oblecenie u cinana nemali. nakoniec sa mi podarilo zohnat u nas.

drzte sa, pite vela cajiku a vylezte to
😉 🙂

carrie4
11. okt 2009

ahojte babulky. stanuska ten čajík je super nápad 🙂. síce som neni chorá, ale hned si ho aj idem urobiť, takú chut si mi narobila.
monikkka vitaj medzi nami. máme rovnaký termín pôrodu 🙂 to som rada ... s 11.4. sme tu myslím jediné

stanusa
11. okt 2009

carrie len si daj, aj ja popijam ladovy
beriete aj nejake vitaminy, lebo mne lekar ziadne neodporucal

klongova
12. okt 2009

no ahojte baby som späť malý je už "zdravý" tak som znova v práci. Super som si oddýchla i keĎ mala som aj ťažké dni keď som nevládala vôbec nič. Tie injekcie čo mi predpísal internista ma skoro zabili, kým si telo zvyklo. Bola som vo štvrtok v poradni a všetko je OK. Mám aj fotečku za 3 eur. Doktor povedal, že akcia srdca tam je, pohyby už tiež a žiadne vrodené vady tam nevidí takže sa tešíme.
monikka vítam ťa medzi nami tehulkami 🙂

klongova
12. okt 2009

Inak keď som bola v poradni tak ma sestrička sfúkla, že asi mámo jem lebo som schudla 2 kg mislíte že je to moc no ja sa naozaj snažím jesť no čo mám orbiť keď skoro všetko išlo von. Teraz je to trochu lepšie no nie je to bohvie čo. Stále ma napína. Ako som čítala tak nemáte problém s varením u mňa to stále pretrváva varí mm ešte že ho mám asi by sme schudli všetci hehehe i keď jemu by to len prospelo. 🙂

zuzana232
12. okt 2009

dobré ranko babulky-tehulky🙂 😀

klongova tak mne niektoré veci stále vadia🙂 ale chvalabohu vela vecí aj prestalo🙂)) ja sa teraz inakšie pomaly cítim ako keby som nebola tehotna (okrem občasného vracania)

tantama
12. okt 2009

dobré ránko aj keď strááášne upršané.... klongová ja si myslím že ne priberanie máš čas... tvoje telo a miminko si vypýtajú svoje... neboj.. 😉 inak aj na mňa čosi lezie tak čajíčkujem ... hádam to prejde 😒

klongova
12. okt 2009

mne dáko nevadí že som schudla ani nemám taký pocit no váha nepustí. Z prvého tehotenstva viem že malé si zoberie čo potrebuje takže aj keď viem že to vyvraciam tak sa snažím jesť ovocie a zeleninu lebo určite tam niečo ostane - toho sa nebojím len ma dosť šokovalo že ma sestrička sfúkla - nečakala som to

tantama
12. okt 2009

a dr ti na to nič????? iba sestrička???

zuzana232
12. okt 2009

sestričky si viac dovoluju ako doktor.. to viem s vlastnej skusenosti 😉 takže so sestričiek si nerobit tažku hlavu babeny.. 🙂 😠 sú múdre,ale ked príde doktor tak sklapnu.. tak je to u mna 🙂 rozprava rozprava a príde doktor a je zrazu ticho a potom zase začne hustit ked prídem od dneho tam k nej 😀

susanita555
12. okt 2009

Caute kocky co mate nove? Dlho som tu nebola.Dufam,ze bruska rastu 🙂

lucinka1104
12. okt 2009

krásne ránko chorobách skoré uzdravenie somnou samou sa to ťahá už 6 deň som čím dalej choršia už ani nerozprávam to moje šidlo bolo hore do 2,00 !!!!!!!!!!!!!!!!už som z neho zufalá a otoho toto strašné počasie .....
ja mam zatiaľ - 1,5 kg zvraciem už len večer cez deň mi už býva lepšie klop, klop, klop.......no po brušku ani stopy ani naznak a v stedu začínam podľa ms 15 tt podľa ovu v sobotu.....

klongova
12. okt 2009

doktor mi povedal, že mám sa snažiť jesť častejšie a premenlivejšiu stravu ale že keď vraciam tak je to vpodstate normálne. Sestrička mala pindy - až som sa bála ísť ku doktorovi

blondy12
12. okt 2009

ahojte babenky, tak som tu od stvrtka nebola, citat Vas bolo zaujimave...

inac uz mam prve foto nasho miminka 😀 , ale doktor mi posunul termin na 1.5. z 24.4, male ma 6,5 cm, NT 1,1 vraj vsetky vysledky z krvi co mi robil na zaciatku su v poriadku, aj podla sona nic zle nevidel, potom niekedy v 16om tyzdni ma objednal na Tripple testy, tak snad bude vsetko ok...len dost divne, ze sa mi zda mimco dost velke, a termin mi presunul....no nic ale u neho sa tie terminy vraj menia s kazdym sonom, aj muzik bol, pozeral ako sa tam hybe atd...no a docela som bola milo prekvapena...na to, ze mi nebolo od zaciatku tehu zle som pribrala iba kilo 😀 😀 😀 ,

ale som pochorela dievcata, tak este dnes lezim, ale uz musim ist do prace odzajtra, este mam nadchu...taku silnu som dostala, nejake homeopatika beriem, nastastie teplotu iba jeden den som mala, tak to paralaen zabral, aj na hlasivky mi to zislo, ale uz dnes lepsie, no stale ta nadcha ma trapi 😢 , inac sa tesim, ze vsetky male tiez dobre vysledky... 😀

tantama
12. okt 2009

klongová kašli na sestričku asi si niečo dokazuje 😀 .... blondy gratulujem k dobrým výsledkom.. a choré sme asi skoro všetky... ☹ tak nech sa rýchlo vyzdravieme 😉

civavava
autor
12. okt 2009

caute babenky,

klongova, to je sila, sestricka je dost d veci..si ju nesvimaj 😠

mam pre vas dalsi pozdrav od zuzanky1971, este je stale v nemocninci, a podla nejake intelligender testu co si robila, caka asi dievcatko. 😉
internet bude mat od 23.10 a potom nam sem bude pisat 😉

ja idem zajtra do poradne, som zvedava co mi povie..ja tiez ziadne kilo navyse, ani brusko.... 😠

babenky co ste chore, zelam co najskorsie uzdravenie!!!!

blondy12
12. okt 2009

to bude asi tou zmenou pocasia......no nic babenky vylezat.......vypotit.........nech sa dalej tesime na kazdy tyzden, ktory pride.. 😀

civavava
autor
12. okt 2009

a mame novu tabulku, kuk a poslite mi info do IP, co treba doplnit /ak chcete/ 🙂)

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

blondy, gratulujem k super vysledkom!

blondy12
12. okt 2009

dakujem pekne civavava.....krasna tabulka sa rozrasta.. 😀

klongova
12. okt 2009

blondy gratulujem k dobrým výsledkom ja som v 11 tt + 6 a malé mé 5,5 cm doktor mi povedal že je na svoj "vek" veľké takže sa neboj bude to v poriadku v ktorom týždni si presne.

martaina
12. okt 2009

Po dlhom čase sa aj ja ozývam. Tak ja mám asi jedna z mála presný termín aj po poslednej menštruácií. Malé je ok, aj sono na vývojové chyby bolo v poriadku. Ak sa niektoré pýtate na pohyba, si myslím, že v 14 - 15 týždni ich určite ešte necítiť. Pri prvom som si stále myslela, že to je už ono, ale keď sa nakoniec pohlo tak som vedela presne, že je to ono. Neviem, kto to tu písal, ale aj my sme mali včera výročie svatby, aj keď už šieste. Všetkým chorým skoré uzdravenie.

blondy12
12. okt 2009

klongova dakujem aj tebe gratulujem k dobrym vysledkom..

no mne tak hovoril, ze podla poslednej MS som bola uy v 12tyzdni......ale vlastne male ma 6,5cm a posunul mi termin z 24.4. na 1.5 teda o ten tyzden dozadu nie?

blondy12
12. okt 2009

martaina a inac gratulujem k dorbym vysledkom........ 😀 😀 😀

lubi44
12. okt 2009

ahojte babulky,ja som vstala asi pred hodinou,dnes uz do prace,sa mi nechce 😒
inak vsetkym babulkam gratulujem k dobrym vysledkom a tie co su chore prajem rychle uzdravenie 😀

stacynka
12. okt 2009

ahojte baby,
klongova problem s varenim by aj bol ale jest musime, ale varim take jedla co najmenej smrdiace, ale musim aj ja niekedy predychavat neboj...
inak aj ja mam pocit ze zas na mna nieco lezie a to uz som bola taka "nachcipana" dva tyzdne dozadu ale preslo to
som si uvarila pol litra caju s citronom teraz

civavava
autor
12. okt 2009

baby tak ja som si tu na koniku rezervovaa od jednej babenky nas vysnivany kocik Jane Slalom Pro Strata 😉

ak budu dobre tripple testy, tak ho bereme 🙂) tesim 🙂

blondy, my sme v 11tt+4 mali uz 6 cm 🙂)))

lubi44
12. okt 2009

no babenky,tak to vam nezavidim,mne zatial bolo 3x zle,no na vracanie,sem tam mi je tazko od zaludku,ale inak v pohde,chuti mi papat vsteko,este ani zvlastnechutky nemam,no par krat na kys.uhorky 😀
stacynka ja sivarim kazdy den pol litra cajiku s citronom,bo robim v chladnom prostredi a tak sa bojm,aby som rychlo neochorela

seuska
12. okt 2009

Ahojte damy, konecne som vas docitala od vikendu, nestihala som, sobota bola pracovna a nedela bola nejaka depkujuca...
gratulujem k dobrym vysledkom vsetkym a pozeram ze vas je tu strasne vela choruckych, tak sa vyliecte rychlo,,.
zajtra idem na krv rano na tie tripple testy, neviete kedy budu vysledky? som z toho nervozna trosku.... ☹
civavka hod link na kocarik 🙂

civavava
autor
12. okt 2009

juuj seuska, moc drzim palce! mna to caka buduci utorok, uz xcem mat po tom a aj vediet vysledky..ja si myslim ze do tyzdna by vysledky mali byt...

a tu je link na kocik,

http://www.jane.es/construye/index.php?fuseacti...

ten inzerat z konika dala babenka prec, kym sa jej vyjadrim ci ho berem, alebo nie /podla vysledkov tripple/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre