Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
14. okt 2009

minka, veru bolo vidno poriadne, 😀 kuk do mojho albumiku na foto 😀
jeej sneh 😉

ifs aj tebe samozrejme gratulujem k vysledkom

klongova tak to je veru super cena za cizmy.

lucinka1104
14. okt 2009

krásne foto

civavava
autor
14. okt 2009

lubi, to znamena ze si 3. den z 12ho tyzdna.
Cize 11tt+0 zacina 12tt 😀

kiwinka
14. okt 2009

civavka no tusim v tabulke nasej su uz dve dievcatka napisane,,,tak neviem, mozno sa mylim :D mozno som to ja doplietla 😅

lubi ked si 11tt+3 znamena to, ze mas za sebou 11tyzdnov tehu a teraz ti bezi treti den z 12teho tyzdna ...takze momentalne si v 12tom tyzdni v tretom dni :D xixix

alebo sa mylim babulkyyy??? 😀

civavava
autor
14. okt 2009

lucinka dakujeeem 🙂

kiwinka to ja som tam mala napisane dievcatko, 😝 lebo doki mi vtedy povedal ze na 95% to je baba..no ale tych 5% to tam zamotalo a vcera sa to cele vyjasnilo 😀

oliinka
14. okt 2009

dakujem civavavka ,lubi 🙂 🙂 a nezdá sa vám byť malinké 6 cm?

lucinka1104
14. okt 2009

lubi ja som dnes 14+0 čiže prvý den 15 tt chapeš ? 😀 ale podľa mna aj tak začínam 15 tt až v sobotu viem kedy sme sexíkovali a splodili drobca mne povedal dr že podľa sona to uvidí až v 19 tt no ja verím, že mi povie už 26.10 to budem na začiatku 16 😉

lubi44
14. okt 2009

dakujem vam babulky,bo uz se mali rozpor aj z manzelikom on mi stale tvrdil,ze to budem asi iba 3 den z jedenasteho,lebo podla sona som v 11tt+3,takz super ason som o tyzden viac ako som bola 🙂
civavka mna si tiez mozes dat do tabulky lubomira,vek 23,chceme vediet co to bude a dufame,ze dievcatko ale aj ked chlapcek bude tak budeme moooc stastny 🙂 a idem kuknut albumik,ja si moj zalozim az na buduci tyzden ked budem mat prvu foto 🙂

klongova
14. okt 2009

si 11 týžden + 3 dni
ako kto nektorý z PM a nikto podľa sona a veľkosti bábetka

kiwinka
14. okt 2009

ahaa,, to ty si tam mala defcatko? xi,, no ale , ze 95% sakra to je dost nie?? a teraz ze chlapcek :D miléé prekvapenie :D
este aj mne nech zistia na sone, ze cakam chlapceka 🙂 a bude sranda 🙂 ale tak hadam DNA neklame !

lubi44
14. okt 2009

civavka este som zabudla,mozes vlozit meno otca,peter a meno babenka dievcatko ema a chlapcek jakubko som z ilavy

civavava
autor
14. okt 2009

kiwi, hej 🙂) ale on to vtedy ani nikde este nepisal, lebo to nebolo 100%..ale vcera to tam teda bolo, pipik ako vysity 😀 a uz mi to aj napisal do karty 😀
neboj u teba to je urcite iste, ked ti to robili z krvicky 😉

lubi44
14. okt 2009

no sranda je ze uz takemu malickemu je videit pipika 😀,to uz ta musi pekne hriat pri srdiecku a ked je to este zelane chlapciatko 🙂

civavava
autor
14. okt 2009

lubi, nam bolo pohlavie jedno, jedine co sme si vyslovene zelali, aby bolo zdrave....ale samozrejme ze teraz manzel je uplne vo vytrzeni zo syna 😉 a ja sa samozrejme tiez moc tesim 😉

lubi44
14. okt 2009

presne tak,to je hlavne aby bolo zdrave,no skor moj manzel by chcel dievcatko,asi preto,ze mame znamych a tym sa narodila mala,no eraz uz ma 8 mesiacov a moj ju vola maly mimozemstanko,ale taka je nadherna a voa ju tak preto,,ze ma velikanske modre oci a nea vlasky,no teda trosku ma,ale je fakt nadherna,tak asi preto mu to tak otalo,ze dievcatko ale mne je je tiez jedno,ale zacalo ma to tahat k tomu dievcatku,kady vravy ze budeme mat dievca 🙂

civavava
autor
14. okt 2009

🙂 jeej tak vam drzim palce, nech to je dievcatko 😉

lucinka1104
14. okt 2009

mne je to jedno ,ale už to chcem tak vedieť........... pri synovi som bola trpezlivejšia asi zato, že som si bola istá ... 😵

tantama
14. okt 2009

ja som pri synovi vôbec nemala potvrdené pohlavie ale tušila so že to bude chlapec a vyplnilo sa tak dúfam že tušák nesklame... 😀

oliinka
14. okt 2009

no mne pri prvom všetci hovorili,že to bude chlapec a ja som si hovorila,že dievčatko,aj som sa cítila inak ako teraz.no uvidíme,ale priala by som si dievčatko 🙂

civavava
autor
14. okt 2009

jeej a to sa da ako tusit? ja som enmala veru ziaden tusak...ci to az neskor pride???

blondy12
14. okt 2009

ahojte babenky konecne doma, dnes to bol namahavy den... 😢, este k tomu ta nadcha, ktorej sa nie a nie zbavit a aj to hrozne pocasie, ja mam rada ked na vianoce snezi, ale to je asi jediny den, a este ked si spomeniem na to, ze s vacsim bruskom budem cez vianoce a treba sa teplo obliekat, nove vetrovky kupovat...

inac ja ked som bola na sone teraz, tak male malo 6,5cm co mi pride dost, ale posunul mi termin este o tyzden, takze oni hovorili, ze som vlastne v 12tt, ale kedze mi to posunuli tak asi potom iba v 11tt nie?lebo toto mi doktor nepovedal na aky tyzden to vypada po zmene terminy, povedal, ze je vsetko v poriadku, a nic viac,

inac s tym pohlavim, mne bolo zo zaciatku jedno co to bude, ale kazdy zacal hovorit ja si myslim dievcatko...a ja som sa s tym tak vzila, ze teraz neviem, ci tie sny, ktore obcas mam (bolo ich iba 5, ale v nich iba chlapec) mam brat ako nejaky tusak, ze asi chlapec alebo nie...lebo sice radsej dievcatko, no podvedome si tak hovorim, ze asi nakoniec chlapec...

lubiku
14. okt 2009

Ahojte kocky mamicky 🙂

Zasa som tu dlho nebola, no docitala som a som v obraze 🙂
Veeelmi gratulujem k vysledkom prejasnenia a civavava gratulujem ku chlapcekovi (aj ja chcem 😀 ).
Zavidim maminam co este nemaju brusko, nechcete polku z mojho 😲 ? Ja uz mam teda riadne. Som asi +3kg.
Zajtra idem na krv na tripple testy, dufam, ze budu ok.

A musim sa vam pochvalit, od dnes citim drobca, ako sa mrvi 😕 😀 😀 😀 😀
Aj ked som to uz niekolkokrat zazila, je to vzdy velmi krasne opat v sebe citit novy zivot. 😉

Tak sa riadne obliekajte a papkajte, nech ma dozeniete. 😀

monikkka
14. okt 2009

aktakk: chodim k dr v hlohovci, ale nie k Brešťanskému /on má to 4D/ 😒

monikkka
14. okt 2009

ja nemam este skoro ziadne brusko 😒 iba ked sa napapam dost 😀 ale to neni ono.... xixi

civavava
autor
14. okt 2009

lubiku, zaavidim pohyby, aj ja xceeem 😉

monikka,ani ja este nemam brusko 😖

civavava
autor
14. okt 2009

baby mne je zase zle, na grc, je to normalne??? Vsak v piatok zacinam uz 16tt 😠

seuska
14. okt 2009

ahojte kocky. Vsetko som precitala co som vcera nestihla, gratulujem ku vsetkemu dobremu co vam vyslo 🙂
civavka asi to je normalne ze ti je zle, uz som to tu pisala ze mojej kamoske bolo pocas celeho tehu dobre asi tyzden, este vraj aj na porodnom stole hodila sablu, tak sa netrap, zvladnes to Renečko ti za to stoji 🙂

Ja uz mam normalne brusko, uz na mne vidiet normalne aj ked som oblecena, dnes som sa doma vazila a skoro som odpadla, lenze mne jest chuti tak ja sa ani necudujem....

monikkka
14. okt 2009

ja som pribrala asi 2 kg. 😠

aktakk
14. okt 2009

Tamtama- ja som vlastne dnes vlastne 16+6 a nerobil mi sono(teda urobil, bo som si ho vypytala ale to len tak na dve minutky)a 3D mi bude robit v 20tt automaticky aj foto mi da. To co som spominala tak som mala na mysli 4D, tak ako pises. Lebo sa tu kocky na to pytali 🙂)))

Civi- ja som bezne v zivote netrpezliva, tak sa celkom cudujem, ze ma vobec nelaka vediet co budeme mat. Iba minimalne. A ozaj, drzim pasticky, nech prestane byt zle konecne!

Monikka- aha, ja len ci nahodou. A mate tam este nejakeho dobreho lekara? Ja dochadzam az z Piestan, lebo tu mi nik dobreho lekara nevedel poradit.

monikkka
14. okt 2009

aktakk:najlepšie vybavenie má Brešťanský, čo sa ultrazvuku a pod. týka, chodia tam baby aj z BA, on robieva sono aj v nedelu. samozrejme za príplatok. Moje sesternice zase chodievali do Piešťany k doktorovi, ale ako sa volal neviem 🙂 obidve už maju babatka, aj jedna rodila v PN, druha v TT. Ty chodiš k Brešťanskemu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre