Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
25. okt 2009

bre ranko babule,ja uz skoro hodinu nemozem spat,neviem,ci to bude tym posunutym casom alebo co,ja som vzdy prave naopak spavala jak medved 😀 co mate nove? ja teraz kazdy vecer skusam s rukou brusko,ci uz zacitim mimi,ale zatial sa mi to nepodarilo,este je asi casmaj ked dr.mi povedal,ze kazdu chvilu by som uz mala citit pohyby,no ale ked som prvorodicka asi tazko 😒 ja citim len v noci,ked sa prehadzujem na posteli a nedam si pozor,tak ma pichne v jednom alebo v druhom boku,dufam,ze je to ok 🙄

civavava
autor
25. okt 2009

ahoj kocky,

ako ste sa vyspali? Ja uz tiez buntosim skoro, len som este poupratovala a idem asi zase zalahnut 🙂

Juuj zacinaju sa nam skore tmave vecery 🙄 ....esteze v aprili kym budeme rodit, bude zase letny cas a svetloooo
😉

zuzana232
25. okt 2009

dobré ránko babulky vyhajinkane? 🙂 asi nie.. ked je obed a nikoho nikde.. 😉

vejula
25. okt 2009

Hallo... No čo kočky, ako znášate posun času ???? Mne to dnes celkom dobre šiklo. Poobede také rodinné stretnutie, aspon stihnem do vtedy obed navariť a tak... A čo vy máte dnes na pláne?

lubi44
25. okt 2009

ahojte babule,no my sme si dnes s manzelikom pospinkali az do 10tej 😀 ,takze este obedik dovaram,ale som hrozna cooo?esteze je tu take pocasie na nic a nic ani nemusime robit len oddychovat,takzema to ani moc netrapi,no ja som sa vlastne dozvedela vcera od maminy,ze je posun casu 🙂 ,aj sa nam to siklo bo by sme spali az do 11tej,pocujte nasla som jednu stranku s obleckami pre babenka,ale je to uk,ale poslem vam stranku aj tak aspon kuknete,xixixi
www.vertbaudet.co.uk,no sup kuk 😀

cicimon
25. okt 2009

caute,
ja som uz druhy den nevyspata zrejme som zle spala a dajak ma z toho boli krk, ani cvicenia ani masaze od muza nepomahaju. A ta hodina naviac mi vobec nepomohla, kedze som podla noveho case bola hore uz 6.15. A hned po tom som hodila rec so zachodovou misou, rovno nalacno... Naj bolo, ze ked som dala piect maso, zalahla som k TV, zaspala som a moj muz ma dosiel zakryt, dohliadol na obed a este ma zavolal jest 🙂
Este mam v plane ist zrelaxovat do vane

lubi44
25. okt 2009

cicimon,este ze mas takeho dobreho manzelika,no a tu misu ti nezavidim,ja som este zatial take moc nezazila,mozno aj preto,ked si tak bola zavcasu hore,ci?

cicimon
25. okt 2009

lubi - diki 🙂 no neviem, zatial sa mi to stalo asi 3ti raz a naj ma prekvapuje, ze to bolo nalacno...

nika12
25. okt 2009

ahojte🙂 lubi krasne vecicky, ale zdaju sa mi drahe :-/ a mam pocit, ze co mi midwife dala vselijake prospekty, tak medzi nimi jej aj zlava 10£ na prvy nakup cez tuto stranku ....a pozerala som tvoj album, oproti mojmu mas mini brusko 🙂

cicimon
25. okt 2009

baby, na nejake cvicenie pre tehotne sa nejdete prihlasit?

kats
25. okt 2009

sorac flakam vas 😅 precitala som len poslednu stranu 😅

na cvicenie som chodila k zore, bolo to super, kedze nam precvicovala porodna asistentka, zaroven mamina dvoch deti a cakajuca dvojcata 😀 vedela ako nas poriadne vyblaznit a davala nam stale dobre rady a mala aj super prednasky 😉 teraz by som tam tiez chcela ist ale neviem kto cvici 😅 a hlavne to mam na 5 minut 😅

a uz 3 vecer mi je super 😀 😀 ziadne grcanie a nevolnosti 😀 dufam ze som to teraz nezakrikla 😅

s vecickami som uplne vypatlana 🙂 stuplovi som kupovala bodyna a vobec mi nenapadlo ze mozme predsa daco nove kupit aj drobcekovi v brusku 😝 😀

cicimon
25. okt 2009

kats - zoru som pozerala, ale ma to v blbom case, ja mozem najskor po 17.30...a aj to co som nasla je uz obsadene
nevies, co je lepsie, fitlopty ci gravidjoda?

kats
25. okt 2009

hej casy ma moc skoro 😝 a netusim, ci joga alebo lopta 😅 najlepsie by bolo vyskusat jednu hodinu z oboch a rozhodnut sa 😀 ja neviem chodit na 'kurz' kde si kupis jeden kurz napr 20 x ak zmeskas a nemas ospravedlnenie tak ti to prepadne... a pod... mne vyhovovalo mat permanentku do fitka a ked sa prihlasim tak idem 😀 bolo mi luto aby prepadla daka hodina tak som ficala do porodu 😅 dva vstupy mi este ostali 😀

cicimon
25. okt 2009

kats a kedy si zacala chodit na tie cvicenia? asi od ktoreho tt?

kats
25. okt 2009

hned ked mi prestalo byt blbo 😀 asi takto v 15tt 😉 ale boli tam babenky co boli v 7tt ci 8tt 😀 to bol pohlad ked my s brucham sme funeli a babiky uplne ploche 😀 😀

cicimon
25. okt 2009

7-8tt sa mi vidi skoro na cvicenie, to som ja nemala ani TK 🙂 ja rozmyslam, ze ak nestihnem ziaden kurz do Vianoc ci po Vianociach bude stacit

kats
25. okt 2009

jasne ze hej :D to je len pre tvoju pohodu 😉 hlavne je aby tebe bolo dobre 😀

aktakk
26. okt 2009

Bre ranko prajeme...
Tak uz mame po vikende opat ☹ , ale pozitivne je, ze celkovo aj tie tyzdniky ubiehaju a nase babatka viac a viac rastu. 🙂
Prajeme teda pekny tyzdnik.

tantama
26. okt 2009

dobré ránko🙂)
dlhšie som sa neozvala bolo veľa práce a tak som to nejak nestíhala ale v sobotu sa mimi začalo mrvkať a strašne sa teším z toho 😀 😀 dúfam že ste všetky ok 😉

tarinka333
26. okt 2009

Bre ranko dievky, tak ja som uz v praci, ale taaaaaaaak by som spala... Tak hadam to nejako prezijem. V stvrtok ma caka poradna a zistim aj vysledky tripple, tak verim, ze je vsetko OK 🙂

tarinka333
26. okt 2009

Hm, tak predpokladam, ze vsetky spinkate... tak ja idem opravovat pisomky 🙂
Inak, mate aj vy bolesti v maternici, akoby pri menzese?

oliinka
26. okt 2009

dobre ranko tak to je super tantama,aj ja by som už chcela,aspom by som vedela,že je maličké v poriadku.no hej tarinka aj ja mám také chvilové bolesti,aj vaječníky akokeby ma boleli,snad to je ok,do poradne idem 3.11.

klongova
26. okt 2009

Dobré ránko tehulky,
prečítala som vás od mojej poslednej návštevy a reagujem :

lubi44 - písala si že ideš na MD už 8.2 nie je to nejako skoro veď sa chodí 6-8 týždňov tebe to vychádza skoro 11 to si sa ty pítala tak skoro. Máme podobný termín pôrodu a ja som chcela robiť minimálne do polovice marca ak nie celý.
suzanita, tiffanny - gratulujem ku chlapčekom veľmi sa teším s vami a ticho vám závidím ja by som tiež chcela strašne chlapčeka no uvidíme čo to bude. Podľa čínskej tabuľky by to mal bych chlapček tak dúfam že neklame.
..... čo sa týka cvičenia, chodila som aj keď som čakala Samka a chystám sa chodiť aj teraz no až po 20-tom týždni nech mi je aj niečo vidno, aby som tam nebola jediná plochá. Keď budem v najbližšej poradni tak sa pozriem kedy cvičia a možno sa prihlásim aj skôr.
...... čo sa týka pohybov nejaké jemné som cítila no len 2 dni a cez víkend nič. Asi je to riadny spachtoš lebo ho necítim ráno, na obed ani večer. Malý sa už veľmi teší a keˇmu poviem že ma bolí bruško tak ho hladká a fúka no je proste zlatý len aby mu to ostalo. Včera sa ma spítal : mami a ako ti vyjde bábetko lebo mne cez pupku aj tebe ? nevedela som čo mu mám povedať tak som povedala že aj mne. No nie je zlatý ???? 🙂

blondy12
26. okt 2009

ahojte babenky, tento tyzden mam 3dni volna, aj s mm sme si dali taky cas pre seba, teda on nam robi jedlo a tak...vcera bole cely happy, ze citil pohyby, ja viem, ze pre niektore to bude asi skoro, ale ked som mu povedala, ze teraz citim male akoby nizsie, dal tam ruku a zachvilu take kopnutie a on na mna to koplo, potom este asi 3krat ale to som zas ja necitila, no on hovoril,ze to bolo slabsie ako tamto predtym

lubi mas pekne brusko, ja este ani take nemam, niektore kamosky sa ma pytaju ci som vobec tehotna 😅
esteze mam dokaz...

a chcem sa opytat...hoci som prvorodicka a v nejakom 14-15tt podla doktora sa to meni..tak by som mohla citit?ked to citil aj mm?lebo hovoril, ze to bolo ine ako obycajne...take male buchnutie z vnutra..a este, ze ten pohyb som obcas citila aj ja..teda taky ten pocit maleho kopnutia

tarinka neboj uvidis, ze aj tie tripple testy budu v pohode, mna to caka az 16ho ked mi este len vezmu krv

lenka7984
26. okt 2009

AHOJTE
klongova ty si z LM? kde ideš ak ideš na 3D?

martina05
26. okt 2009

Ahojte, tak ani ja moc nestíhať ani prispievať ani čítať .... Všetkým držíma palce na dobré výsledky...
Mamina už začala nakupovať zopár vecí pre bábätko, tak sa z toho teraz vytešujem...
Na cvičenie pre tehotné chodím od minulého týždňa ..je úplne super ..je to taký mi jogy, strečingu a lôpt ...ale veľmi dobrý. dnes sa chcem prihlásiť aj na psychofyzic. prípravu na pôrod ....

Ja zatiaľ pohyby necítim, ale dúfam, že všetko bude ok, pribrať som nepribrala nič a bruško ... no s Lubi alebo niektorými sa rovnať nemôžem 🙂)) , mám len také mini a aj to neviem či od papania alebo od bábätka.

Toto som našla, neviem či to poznáte, tak pre radosť ... /ja som nad tým revala - hormóny 😅 😅 /

V brušku tehotnej ženy boli dve bábätká. Prvé sa pýta toho druhého: - Veríš v život po pôrode? - Určite. Niečo po pôrode musí byť. Možno sme tu hlavne preto, aby sme sa pripravili na to, čo bude potom. - Hlúposť, žiadny život po pôrode nie je. Ako by mal vlastne vyzerať? - To presne neviem, ale určite tam bude viac svetla než tu. Možno budeme behať po vlastných a jesť ústami. - No to je predsa nezmysel! Behať sa nedá. A jesť ústami, to je úplne smiešne! Živí nás predsa pupočná šnúra. Niečo ti poviem: Život po pôrode je vylúčený - pupočná šnúra je už teraz veľmi krátka. - Ba nie, určite niečo bude. Len všetko bude asi trochu inak, než sme zvyknutí tu. - Ale nikto sa predsa odtiaľ po pôrode nevrátil. Pôrodom proste život končí. A vôbec, život nie je nič iného, než vlečúca sa stiesnenosť v temnote. - No, ja presne neviem ako to bude po pôrode vyzerať, ale každopádne uvidíme mamu a tá sa o nás postará. - Mama? Ty veríš na mamu? A kde má akože podľa teba byť? - No predsa všade okolo nás! V nej a vďaka nej žijeme. Bez nej by sme vôbec neboli. - Tomu neverím! Žiadnu mamu som nikdy nevidel, takže je jasné, že žiadna nie je. - No ale niekedy, keď sme potichu, môžeš počuť ako spieva, alebo cítiť, ako hladí náš svet. Vieš, ja si fakt myslím, že skutočný život nás čaká až potom a teraz sa naň iba pripravujeme

Všetkým pekný deň

ninuska8
26. okt 2009

jeeej martinka pekny pribeh🙂))) kraasny🙂

cheerlady
26. okt 2009

ahojte babule,tak ja dnes zacinam podla velkosti drobca 17tt 🙂 do stredy som este doma,lebo mam v stredu skusku,tak by som sa uz aj zacat ucit mohla 😅 drzim vsetkym palce na vysledky 😎

minka21
26. okt 2009

ahojky ☹ mne sa urobili afty a nemozem ani poriadne papat 😖 a to je asi najhorsie lebo mi akosi zacalo chutit,a teraz toto...
ale brusko mi v strede uz vystupilo,je to vidno a je take ine,tvrdsie, rada si ho hladkam 😵 je to take ine,cakam pohyby ale je skoro,vselico mi tam zblnkoce len ci to je male? 😅

ja pojdem na krv buducu stredu,som moc zvedava,tiez drzim vsetkym palceky!!!!!!!!

martina05
26. okt 2009

http://www.pali-hana.sk/

Tu som našla krásne postieľky pre bábätká ....
Minka aj mne sa také niečo 😝 😝 😝 😝 porobilo na puse, mažem si to Florsalminom a takým dezinfekčným roztokom.... tak dúfam, že to skoro prejde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre