Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
15. dec 2009

nasla som, ze sa odporuca kompletne vysetrenie krvneho obrazu 2 az 3x pocas tehotenstva...
kika ako vam dopadlo sono na srdiecko?

adasik
15. dec 2009

kika-nič to nie je, len si zober citron a vytlacis si to do toho...

civavava
autor
15. dec 2009

ahojte babenky,

mne je uz lepsie, boze, hned som iny clovek...hnusna viroza, neprajem ani najvacsiemu nepriatelovi..
ale som smutna, lebo 2kg su od vcera fuc a teda od zaciatku tehu mam na sebe len +4kg, co sa mi zda malo...
no nic, zajtra ma poradnu tak sa doki hadam vyjadri ci je to OK 🙄

zuzi viidm, ze si dobre nakupila a mala aj super zazitok s taxikarom, veru, kiezby slusnych ludi bolo viacej..nic by sa nestalo 🙂

zuzakbar, naadherne fotky! Ja sa uz neviem dockat na 3D, buduci pondelok, huraaa 😉

kika29
15. dec 2009

stanusa srdiečko je v poriadku aj bábo je v poriadku tak sa teším. Doktor sa vyjadril že dieťa je bez hrubých chýb plodu. Zajtra mám poradňu a som zvedavá či mi bude robiť ultrazvuk. Ináč malé ma kopká častejšie ako pred tým. Kopkalo ma len večer ked som si ľahla a teraz už aj počas dňa a dosť často 😀 Tak sa poteším ked sa ozve len v robote mi to kus prekáža lebo ma kope do mechúra a utekám každú chvílku na záchod.

civavava netráp sa kilamy už som to spomýnala kamoška je o mesiac viac tehotná ako ja a bruško má oveľa menšie ako ja ani na nej nevidno skoro nič. A pohyby už si začala cítiť?

Oplatí sa dať tolko eur za ten 3D ultrazvuk? Ja sa neviem rozhodnúť. 😒

civavava
autor
15. dec 2009

kika, tesim sa ze mas super vysledky! 😵 nech mimi pekne rastie 🙂

ja male este necitim, lekjar povedal, ze az tak od 28tt mam cakat....aj vcera ked som bola na pohotovsti, mi lekarka pocuvala stetoskopom mimi, ale nepocula cez placentu nic....tak si musim pockat na kopanceky este 🙂

co sa tyka 3D, je to sice vela penazi, ale s mm sme si povedali, ze to bude nas darcek pod stromcek, ine ani nechcem, cize potom sa to oplati 😀 je to pamiatka na cely zivot 🙂

sasurin
15. dec 2009

Ahoj babenky, dnešná noc bola u nás rušná lebo Sofia z tej angíny vracala až do polnoci, ale dnes ráno vstala a už jej nič nie je tak sa teším. Už sú obidvaja zdraví aj Erik aj Sofi lebo sa už stihli pohádať 😀 Ostávajú doma až do konca týždňa takže máme všetci traja predĺžené prázdniny. Sa celkom teším, lebo už ma unavovalo chodiť do práce, potom rozviesť decká na krúžky a domov sme prišli až večer. 😝

kika29
15. dec 2009

civavava a kedy ideš do poradne? Potom daj vedieť čo ti povedal doktor. Aj ja som pôvodne myslela že ten 3D si dám ako darček pod stromček tak možno sa zajtra ešte objednám.

sasurin tak len sa vyliečte nech ste zdravý na sviatky držím palce.

malalady
15. dec 2009

takže už som objednaná na 3D sono 🙂 juj 😀 😀 už sa teším

kika29
15. dec 2009

malalady a kedy ideš?

malalady
15. dec 2009

až 12teho januára

civavava
autor
15. dec 2009

kika, do poradne idem zajtra a na 3D v pondelok, ale to uz v BA, lebo v piatok cestujeme na sviatky domov.
podla mna to bude super vianocny darcek 😉

malalady, kedy ides?

malalady
15. dec 2009

čivavka 12.januara

civavava
autor
15. dec 2009

🙂

civavava
autor
15. dec 2009

jeej tantami 😵 to je kraasa, poslala som aj mm 😉

tantama
15. dec 2009

civi ja som bola z toho úplne hotová..... až mi slzy išli...

civavava
autor
15. dec 2009

sak aj mne prave 😵 strasne je to mile....juj uz aby sme tie nase pokladiky mali v naruci 🙂

tantama
15. dec 2009

mi hovor... ja už sa neviem dočkať apríla....ale po sviatkoch to už utečie ako voda...... ani sa nenazdáme a budeme kočíkovať🙂)

sasurin
15. dec 2009

tantama, fakt super stránka práve sme spolu so Sofi pozerali ako rastie naš malý 😉

civavava
autor
15. dec 2009

baby, varim si trocha suchej ryze, to mozem po hnacke???

sasurin
15. dec 2009

alebo ako rastie naša malá, lebo v 18 tt. mi na obyčajno ultrazvuku povedala dr. že to bude chlapec ale podĺa toho čínskeho kalendára mi vychádza že dievčatko tak ako to vlastne je? 😀
My so Sofiou by sme radšej brali babu ale ak to bude chalan aj tak sa tešíme a nevieme sa dočkať toho apríla 😵

tantama
15. dec 2009

sasurin mne podla čínskeho vyšiel chlapček ale budeme mať dievčatko.... vedela som to už od začiatku teda skôr tušila a na 3D dr povedal že to bude baba ako lusk..... 😀

sasurin
15. dec 2009

no to 1% ukáže, ale na obidve deti ktoré už mám mi to vyšlo podľa čínskeho, ale to je jedno len nech sú tí naši drobci zdraví 😵

tantama
15. dec 2009

presne sasurin...len nech su zdravé...

civavka aj suché zemiačky môžeš... 😉

malalady
15. dec 2009

civavka 🙂 ešte si užívaj tehu 😀 😀 😀 😀

civavava
autor
15. dec 2009

juj malalady, ja uz chcem aby bolo mimi vonkuuu 🙂)))

sasurin
15. dec 2009

civavava, len pekne vydrž aj my musíme vydržať 😀

malalady
15. dec 2009

civavka🙂 len si uživaj rajský pokoj 🙂 potom už včul smola 😀 😀 😀

sasurin
15. dec 2009

presne tak potom to už bude rušné ale príjemné, už sa teším na tú bábätkovskú vôňu 😵

kvietok23
15. dec 2009

ahojte, mate uz vybavicky? ak by ste nieco potrebovali, mam kooopec krasnych veci, od HM, Zara, cherokee, next, loana, vsetko velmi pekne, malo nosene. Ak by ste boli z BA a okolia, oplati sa prist pozret 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre