Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

miroslava89
7. aug 2009

lucinka ked ti tu ukazuje 5tt.. tak si v 4tt+nejake dni

maxii
7. aug 2009

lucinka aj mne tu ukazuje viac....dolezite bude potom co povie lekar v kolko sme tt🙂

zuzana1971
7. aug 2009

lucinka a kedy nam ukzes ten krasny testik?

lucinka1104
7. aug 2009

mirka to ja viem ale ja mam len v zajtra dostať mrchu vieš takže 5 tt začínam v nedelu
zuzi ja neviem z fotáku zmenšovať foto takže v nedelu poprosím muža teraz musím bežať bozkávam vas juj tak sa teším

malalady
7. aug 2009

no ako babeny? 🙂 tehulkovanie ide? 🙂

fruchtbar
7. aug 2009

Tak som si aj ja pridala fotecku testiku,opatrujem si ho a asi ho ani nevyhodim 😀 !
Tehulkovanie ide ako sa patri,prsia bolia riadne,chrbat a krize si uz ani necitim a od hladu uz nevidim.....tak si idem nakrajat rajcinky a mozarelu.
Baby nieco vam prezradim,mne sa uz asi tyzden snivaju strasne eroticke sny ....!? 😉 neviete cim to bude???? 😀 😀 😀

maxii
7. aug 2009

fruchtbar krasne // 🙂 uz si bola u lekara?

inak aj ja som dnes mala eroticky sen 😀 😀 😀 😀

bolest krizov je OK?

fruchtbar
7. aug 2009

dakujem ja som tiez na ne hrda!!!
U lekara som este nebola,a ani sa neponahlam a potom,moj lekar ma este dva tyzdne dovolenky.. 😖
Krize ma bolia skor od roboty,ale ja mam aj krivy chrbat a myslim,ze je to normalne,nerobim z toho tragediu!
Ale co je zaujimave a asi aj nemozne,mne vykukuje uz brusko.....nejedavam o nic viac ako predtym a mam len kilo navyse....ale uz sepkaju vsetcia susedia... 😀

Bolia teba krize? A ako je to s tvojim alebo s vasimi bruskami???!?

maxii
7. aug 2009

hej mna celkom bolia krize ked dlho sedim..ale ja nemam moc spravne sedenie, sedim zhrbena 😖 😖

ja mam pocit ze ked sa najem mam zvacsene brusko...ale zatial asi skor subjektivny pocit 😀

malalady
7. aug 2009

maxii 😀 😀 😀 aj ty máš tie pocity,že si nafuknuta 😀 😀 😀 😀

maxii
7. aug 2009

hej akoby som bola nafuknuta ale len ked sa najem, ked rano vstanem brusko je ploche 😉

motylik6
7. aug 2009

ahojte,
tak ja som vcera mala dostat ms...spinila som, ale len trosku, tak ma to trosku zmiatlo, lebo aj bolesti mam ako pred a pocas ms, len to bolo trosku znesitelnejsie...dufam, ze ms nepride a vsetko je ok
vdaka tomu som mala vcera brucho ako balon a musela som si aj gombik na nohaviciach odopnut 😅
dnes idem na krv, takze vysledky az buduci stvrtok, aspon teda dufam a hlavne dobre spravy
doktor mi povedal, ze teraz je prilis skoro, takze ak nieco uvidime, tak najskor asi za dva tyzdne

ttiffanny
7. aug 2009

ahojte! tak ja som bola vcera u dr. robil mi sono a podla neho som v 6tt+5 dni, ale to nejak zle ukazuje, lebo mozem byt tak max. v 5tt. tak neviem, co si mam o tom mysliet. ale hlavne, ze mam uz fotku 😀 . vela tam nevidiet, ale ta podoba je ista 😉 . o dva tyzdne idem na odbery a zase chcem sono. dohodla som sa s dr., ze mi ho bude robit stale, ked pridem. tak sa pomaly vytesujem. my sme to este nikomu nepovedali. az v oktobri to vypustime do sveta. tak sme sa s mangelom dohodli.

motylik6
7. aug 2009

ani my sme nikomu nic nepovedali, mame to planujem povedat v septembri a zvysku rodiny az v novembri, ak to nebude dovtedy vidno

babenky, ako sa stravujete? okedy viete, ze ste tehu, aj rozmyslate co vlozite do ust? lebo ja som sladkozrut a mam potom vycitky, ze nemala by som, ale ked tazko sa mi je ovladnut
robite aj nejake cvicenie, teda ze ste chodili cvicit a pokracujete v tom?

zuzana1971
7. aug 2009

ttiffany blahozelam, si prva co ma fotku, ja ti tak zavidim 😉
motylik ja som si dala dnes na obed colu light a teraz mam vycitky svedomia ci umele sladidla neuskodia mimi, aky mate na to nazor babulky?
ja vas obdivujem, ze vydrzite toto tajomstvo skryvat do oktobra, novembra
😝

lenka7984
7. aug 2009

Ahoj no my sme sa pred 3 dnami dozvedeli že sme tehu a že sme v 4tt
U nás to vedia len najbližší a viac nikomu to ešte nechcem povedať až dako v oktobri

motylik6
7. aug 2009

ja som mame naznacila, ze by sme radi babatko cim skor, takze ona vie, ze by som rada uz kocikovala zaciatkom buduceho roka, ale este nevie, ze mam pozitivny test 😉
ja sa tym branim tomu, ze ak to vsetkym poviem a nahodou to nevyjde, aby ma nelutovali, lebo to by som asi revala na kazdom kroku...

lenka7984
7. aug 2009

No ani mi to nechceme preto zatial dako dalej rozkrikovať
My sme ešte k tomu všetkemu na rizikovom

zuzana1971
7. aug 2009

leni vitaj, gratulujem 😉
a bola si uz u doktora?

lenka7984
7. aug 2009

Ano bola a to mi povedal že som v 4tt a o týžden mám prisť znova

lienka2
7. aug 2009

baby, ani my sme to nechceli povedat, ale ked sa to podarilo, tak sme nevydrzali 🙂 velmi som sa bala toho, ze sa nieco stane a potratim a potom ma budu vsetci lutovat.. ale ta radost bola vacsia 🙂

lenka7984
7. aug 2009

Lienka a v ktorom si tt

zuzana1971
7. aug 2009

ja mam v sebe aj strach aj radost, divna kombinacia 😠

motylik6
7. aug 2009

ja to mam o trosku lahsie, ze som v zahranici, inac by to ludia okolo urcite zistili skor

lenka, preco si na rizikovom? akosi skoro ☹

lenka7984
7. aug 2009

Zuzi tak sme na tom asi rovnako aj ked u mna je ta radosť o dosť večšia
a ty si v ktorom tt

lenka7984
7. aug 2009

No lebo ja som brala tabletky aby som vôbec mogla zostať tehotná a tie tabletky ked užívaš tak je večšie riziko potratu
ale ja verím že ked som už otehotnela tak že sa tam už udrží to maličke

motylik6
7. aug 2009

lenka, tak silnooo drzim palceky, ako hovoris, ak to babatko zvladlo doteraz, tak urcite sa prebojuje az na svet mimo bruska 🙂

este som zabudla, ze ja pijem rano kavu, sice slabsiu ako som pijavala predtym, ale stale to je take kontroverzne, ze vobec nepit a inde pisu, ze 2 slabe za den su ok
ja mam velmi nizky tlak, tak sa bojim, ze ma bez tej kavy niekde svacne, ale asi si ju na par dni odpustim a uvidim co to spravi

lenka7984
7. aug 2009

No mne káva úplne prestala chutiť a aj cigarety

zuzana1971
7. aug 2009

lenka mne by mal zacat zajtra 7 tt 🙂 , k doktorovi idem az 11.8., skor ma nechcel zobrat 😖

babulky ja budem tiez na rizikovom, lebo vek a mam uz za sebou MA

lenka7984
7. aug 2009

Zuzi a kolko máš rokov ak sa smiem spýtať
Ja mám 24

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre