Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
3. nov 2009

inac aj mne je obcas tak zle z nicoho nic, napr.ako dnes, nemozem skoro zaspat, a ranne vstavanie sa tomu malemu nepaci....neviem po kom to dieta bude v tomto, asi po tatinovi...vsak cez vikend vstavat pomaly na obed no to uz je strasne.. 😀

cheerlady
3. nov 2009

blondy neboj nic,vsetko bude ok 😉 ja idem za tyzden k novemu dr.tak som zvedava aky bude,ale horsi ako ten predchadzajuci urcite nie,to viem 🙂 a dufam,ze mi spravi sono,lebo miminko som nevidela uz mesiac a pol ☹ a este dufam,ze mi bude vediet uz povedat aj co cakame! 😵 nejdes inak na tie tripple testy nejako neskoro? 😕 v ktorom budes vtedy tt?

stacynka
3. nov 2009

stanusa aj ja gratulujem k dobrym vysledkom
ja idem zajtra rano na krv tak som zvedava ako to dopadne dufam ze dobre... utz pocitam ze az na dalsej poradni tak neviem ci sa dovtedy dockam to bude tak o mesiac

ludka140281
3. nov 2009

blondy..nebud smutna a za vysledkami sa caka do dvoch tyz...neboj vsetko dobre dopadne a v aprili si budeme ukazovat fotecky babatiek 😀 ....aj ja mam dcerku Sarku...milujem to meno 😀 😀

cheerlady
3. nov 2009

ludka ty si mi inak strasne odniekial znama 😀 ale z videnia urcite nie,ked byvas v sabinove,tak ja neviem,ci sa mi tak moc na niekoho podobas,no ale strasne 😅

kiwinka
3. nov 2009

stanusa, gratulujem k vysledkom! parada !
ako dlho trval ten MORFO prosim ? ja idem 12novembra..uz sa tesiiim 😀

ludka140281
3. nov 2009

...cheerlady.......nepracovala si v Plzni?ak nie,tak sme sa mohli poznat z minuleho zivota 😀 ....srandujem
mozno mam dvojca a nevieme o sebe..hm mimochodom v rodine sa na nikoho nepodobam a najmensia foto co mam je 2 rocne babo=ja 😀 😀 😀

cheerlady
3. nov 2009

ludka v plzni urcite nie 😀 no tak asi to zostava len na ten minuly zivot 😀 😀 😀

adasik
3. nov 2009

Stanusa aj ja sa pripajam k dobrým výsledkom 😉 ja idem do poradne až 9.11-pondelok, tiež už chcem vidiet male, ako narastlo a hlavne, ci je vsjo ok...modlim sa, aby bolo...aj mne napadaju take myslienky-no total kraviny-ci sa male neomota pupocnou snurou a tak...no nech mame už všetky po vysetreniach a nech je už apriiil.
baby teraz som dojedla paradajkovu polievku a dostala som nenormalnu chut na chilly-aj som si trocha musela dat. V poslednej dobe mam chut na pikantne a v knihe Tehotenstvo- 9mesiacov otazok a
odpovedi pisu, že ak nemame problem s kyselinou, tak v poho. No ja neviem...a vy?

kiwinka
3. nov 2009
adasik
3. nov 2009

Nie je to fotomontáž? 😎

kiwinka
3. nov 2009

nie,,maju aj oficialnu stranku..v trencine fakultna nemocnica 😉
vyzerá to veelmi pekne a čistulinko

cheerlady
3. nov 2009

adasik urcite to nie je fotomontaz 😉 neviem,ci ste baby pozerali modre z neba,ked tam ta holka rodila-tak tam bola tiez celkom pekna ta sala-a to bolo este v nejakom zapadakove,v malej nemocnici,takze toto v trencine klude moze byt 😉

adasik
3. nov 2009

nadherneee, len skoda, že je to jedna z mala nemocnic, kde takto vyzera gyn.-prodnicke odd. ☹ ktovie, či aj personal je tak prijemný ako to prostredie...
😉

kiwinka
3. nov 2009

preco take nieje v blave, hend by som isla ..
sa mi zda byt daleko do trencina ..HM..ja neviem,,lebo je to parada naozaj,, tá čistota!! to je neporovnatelen z kazdou inou nemocnicou u nas v BA!!! ☹

adasik
3. nov 2009

Más pravdu...bohužial 😠 ☹ 😢

kiwinka
3. nov 2009

adasik a ty kde chces rodit??? si z BA?
cheer ty sa rozhoduejs medzi ruzinovom a antolskou?
ja si dám Kramare :D uz som rozhodnuta ... tam aj patrím podla obvodu.. 😎

adasik
3. nov 2009

Ja na 99% ružinov-kvoli dobrej referencii doktorov...a rodili tam aj 2 moje kolegyne, 1 az 2x a boli vcelku spokojne. Kiwinka-mas už aj vybrateho doktora u ktoreho budes rodit?

lenka7984
3. nov 2009

Ahoj buduce mamičky
poradte: je normalne že ma už druhy den picha v podbrušku trošku viac

kiwinka
3. nov 2009

Dr. Dedinská na Kramaroch,,chodim k nej aj teraz ,,som maximalne spokojna 😉
Len ma hneva, ze manzela ti povolia az do porodneho boxu,, na antolskej s nim mozes byt od prvej doby co ti zacnu kontrakcie,,prechadzat sa na oddeleni moze s tebou, chrbatik masirkovat, sprchovat krize atd...

cheerlady
3. nov 2009

no ja vlastne ani neviem kam patrim podla obvodu 😅 nevies nahodou,kam patri Pezinok? 😕
ja chcem ten ruzinov,mam odtial aj teraz toho noveho lekara a pocula som,ze vsetci lekari su tam dobri-aj co som tu citala od bab,co tam rodili 🙂

kiwinka
3. nov 2009

podla mna kramare si ty cheerlady :D
ked mas odtial lekara tak chod tam, jasnačkaaaa

adasik
3. nov 2009

kiwinka-Aha, no to je skoda ☹, že manžel až v porodnom boxe a nie v pripravovni. a vidis? Toto neviem ako maju v Ružinove...kto vie-nech povie... 🙂
leni- presne dole v podbrusku by ta nemalo dlho pichat...je pravda, že sa ti zvacsuje maternica, ale vraj by to malo tahat-pichat skor na bokoch, neviem,,,možno nech svoje skusenosti povedie už maminy na tomto fore.

stanusa
3. nov 2009

diky baby, nebojte sa bude to dobre 😵 drzim palceky
aj ja som si kadeco myslela, ci je v poriadku ak nie tak co dalej atd. zivot sa vie s nami niekedy pekne zahrat, ale co ma prist to pride a nema zmysel sa stresovat

ultrazvuk trval asi tak pol hodinu, ukazala nam aj pupocnu snuru je kratka nemoze sa nou omotat, bolo pekne vidiet aj placentu.

cheerlady
3. nov 2009

no ja tiez neviem ako je to v ruzinove s tym mm 😕 aj ked ja este ani neviem,ci tam mm so mnou vobec pojde 😖 ale ktovie,mozno zmeni nazor s rastucim a kopkajucim bruskom a bude chciet ten zazrak vidiet medzi prvymi 😵 uz je nalomeny tak napolovicu 😀

adasik
3. nov 2009

Ja tiež mojho nemienim nutit...ak bude na 100pro rozhodnutý, budem rada, ked bude pri mne, ale ak nebude chciet alebo sa bude tvarit nerozhodne, tak radsej nie...

cheerlady
3. nov 2009

no len ja by som tam rada niekoho mala,lebo viem,ze vtedy sa budem menej bat 🙂 tak moja mamina sa hned ponukla,ze ona by so mnou isla,no ale ona je taky dirigent,tak aby tam nedala vsetkych do pozoru! 😀

stanusa
3. nov 2009

lenka aj mna niekedy pichne a pobolieva v podbrusku, pokial je intenzita bolesti ako zvycajne tak ma to neznepokojuje, ked je to silnejsie tak radsej skoc k lekarovi

moj mm bude pri porode, aj sme pozerali video a ten zaver je dost krvavy... 😝 ale jeho to neodradilo, tak neviem, ale vyhovarat mu to nejdem

cheerlady
3. nov 2009

stanusa ja by som to mojmu neukazovala,lebo on aj tak neuvidi to,co je na tych videach-bude stat predsa pri hlave a nie pri lekarovi 😉 aj to mm nemal vobec predstavu o tom ako to byva-az ja som mu vysvetlila,ze chlap stava len zene pri hlave a zena mava aj tak na nohach plachtu,takze az tak moc z toho neuvidi,akurat,ked uz bude babo vonku a bude take spinave,ale to uz je radost 😵

stanusa
3. nov 2009

ked ani neviem ci ho tam chcem 😀 nebude to isto prijemny pohlad ani na mna, a tie bolesti na ne ani ibalgin nezaberie 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre