Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
24. nov 2009

Frucht, to máš super, že si sestrička.... aspoň máš predstavu ako to prebieha a do čoho ideš ......

lubkamik
24. nov 2009

Dobre rano 🙂
Mati a to kam chodis cvicit? Aj ja by som chcela ale neviem ci mam ist do fitka kde je cvicenie pre tehotne alebo do nemocnice - tak to robia asi asistentky porodne. Vobec netusim 😒

klongova
24. nov 2009

mati dík 10.12. idem do poradne tak sa ho určite na to spýtam a uvidím čo mi povie

michalag
24. nov 2009

Dobreee ranko 🙂 🙂 🙂 ,

susanita555
24. nov 2009

Dobre ranko kocky dnes som tu zavitala po dlhej dobe a skoro mi spadla sanka kolko vas tu je novych tehuliek. Tak pekne vitam 🙂

klongova
24. nov 2009

baby jeden čas sme sa bavili o podložkách do vaničiek ak má niektorá záujem nech si otvorí miniaukcie.sk a tam v sekcie kojenecké potreby je presne taká o akej som hovorila stojí asi 3 EUR no vyzerá nová. Náhodou som na ňu natrafila. Ak ešte nemáte kúpenú skúste pozrieť túto ja som s ňou bola veľmi spokojná

lenka_ba
24. nov 2009

Dobre ranko 🙂
saudi - v prvom rade gratulujem ku chlapcekovi a dakujem za info ohladom antolskej
lubka - cvicenie a pripravu na porod robi na antolskej p. jezikova (prave vcera som sa o nej rozpravala s kamaratkou, dala mi aj tel. kontakt), vraj je potrebne sa na nu nakontaktovat a prihasit sa, spytam sa na to na najblizsej poradni v pondelok mojho lekara. a planujem od januara vyskusat aj pilates pre tehotne, mam odporucanie od kamosky na www.etnodance.sk.nove kurzy zacinaju 11.1. a koncia 4.4., pilates pre tehotne bude byvat vzdy v sobotu 9.00-10.00hod.

ninuska8
24. nov 2009

Ahoj dievky, ked uz ste povstavali po tom vcerajsom zure tak mi mozete poradit....🙂))

nemavate aj vy niekedy take tlaky dole, v lonovej kosti? neviem ci je to normalne, ci sa tam nieco neposuva, no ono by sa posuvat malo ale neviem ci naisto...

inak aj ja mam skoliozu a nie je to nic prijemne, najma ked som teraz prestala cvicit, neviem ci to nie je nahodou indikacia na sekciu🙂) pekny dnik prajem

cicimon
24. nov 2009

caute
lenka - pozeram tu www, ale nejako to tam este nevidim....keby to fakt bolo ako hovoris, aj by som sa mozno prihlasila, mam to na skok 🙂

stanusa
24. nov 2009

dobre ranko tehulky,
aj mna vcera dost pobolievalo brusko, no nie je to strasna bolest ale zda sa mi potom aj take tvrdsie zospodu...opytam sa 2.12. na poradni.
ako dopadla kiwinka, nepostrehla som ze by sa ozvala
nas dnes caka zubarka a potom sono...uz nech to mame za sebou

pekny den baby!

lenka_ba
24. nov 2009

cicmon, na stranke nie som si ista ci maju rozvrh, nakontaktovala som sa na nich mailom a poslali mi uz rozvrh na januar (teraz maju myslim brusne tance pre tehotne). posli mi pripadne cez IP tvoj mail a preposlem ti ho 🙂

lubkamik
24. nov 2009

Dakujem Lenka 😵 Skusim sa aj ja spytat v poradni - idem buduci tyzden. Pozerala som aj cvicenie pre tehotne v Zoracentre len sa mi to zda trochu drahe 😠 Ale aspon je to tak vecer a aj v nedelu tak mi to vyhovuje z roboty...

malalady
24. nov 2009

čawme babeny 🙂)

michalag
24. nov 2009

malalady ahoj 🙂

malalady
24. nov 2009

michalag ako? 🙂)

michalag
24. nov 2009

fajn 🙂 , vdaka za opytanie, len som tuto noc moc nenaspala lebo ma budil vkuse maly a ked nie maly tak ma strasne palila zaha 😒

michalag
24. nov 2009

a vy???

malalady
24. nov 2009

michalag v pohode.. no ja toho tiež v noci nepospím 😀 ale nie koli Tobíkovy.. neviem,len tak sa zobudím a nemožem spat 😀 😀

michalag
24. nov 2009

no tak ja by som zato aj spala, len moj cvirik mi dnes robil budicek uz o 4:00 🙄 , ale nejako nevedel zaspat tak potom prisiel ku mne ze chce byt pri maminke a babatku a o 5:00 zaspinkal a uz o 7:00 som ho musela budit 😅

malalady
24. nov 2009

jujdo.. tak sa mu určite nechcelo ani vstávat ni?

lenka_ba
24. nov 2009

lubka, rado sa stalo. v perzalke stoji 12 lekcii 48€, vychadza to podobne aj v zoracentre? alebo je to tam drahsie?

michalag
24. nov 2009

to teda nechcelo, chudacik mi este 20 minut vyzyvoval a vravel ze chce spinkat, ale ked sa naranajkoval a obliekol tak uz ma tahal ze ideme 🙂 , aspon naobed zaspinka

michalag
24. nov 2009

nastastie mi taketo budicky nerobi casto 🙂

malalady
24. nov 2009

😀 😀 tak máš dobre🙂

michalag
24. nov 2009

a vy co robkate v tomto otrasnom pocasi?

cicimon
24. nov 2009

ja som v praci a celkom vynimocne je dnes pekne 🙂

lenka - obcas maju kurzy aj v miraclestudiu, ale to sa asi rychlo obsadi..

ada_april
24. nov 2009

Ahojte, pozeram ze ste rozoberali cvicenie pre tehotne. Ja chodim tiez v Petrzalke na pilates pre tehotne, maju pobocku aj na feriencikovej aj niekde pri Mileticke. Ak chcete pozrite sa na: www.studiomiracle.sk
A je tu tiez to cvicenie s p. Jezikovou z Antolskej. Na to sa chystam - ale tusim od 24/26tt sa tam chodi. Na antolskej berie az od 30tt, ked uz su zeny pomaly na materskej, lebo tam to cvicenie je cez tyzden a vraj niekedy doobeda, aspon tak mi hovoril moj doktor z antolskej.

silvia7
24. nov 2009

ahojte kočky! 🙂
no kým som prečítala tie necelé dva dni, čo som tu nebola, tak to trvalo hodinku... 😉

ja som našla cvičenie pre tehotné v dúbravke (sunflowerstudio.sk) - mám to bližšie, lebo potom všetky sú v petržke a tak centrum... tak som zvedavá, možno už tento štvrtok vybehnem 😉

asi som si našla robotku - i keď len brigádu, no aj tak dačo aspoň.. v stredu mám pohovor 2.kolo, tak som zvedavá, čo a ako.. bolo by to fajn, sedela by som na zadku a otravovala telefonicky neplatičov... 😅 dúfam, že nebudem musieť volať aj samej sebe 😀

včera mi drahý fotil bruško - teeeda v mojom prípade brušisko.. asi by som si tiež mala zadovážiť ten krémik alebo olejček proti striám, aj keď nikdy som nemala kocky na bruchu, takžee... prsia mi narástli len o trošku, snáď časom 😅 potom sem dám fotky aj vecičiek nejakých, čo mám... s drahým sa pokúšame vyrobiť komodu pre mimčo aj na prebalovanie, no som zvedavá, zatiaľ vyzerá dobree 😝 aspoň za ňu nevyhodím 100 a viac Ečiek.. ups, som sa rozpísala..

Kiwi tu ešte nebola??? snáď je šetko ok!! pekný deň babulky 😎

lucinka1104
24. nov 2009

fuj baby mne je zase tak zle tieto nevoľnosti ma ničia 😝

ja mam olej z DM najlacnejší ako existuje a nevymenila by som ho, je super

lucinka1104
24. nov 2009

inak nakoniec budeme mať kočík zdruhej ruky lebo sa nam vyskytli nejaké vedľajšie vydaje amusím sa dnes rozhodnúť medzi týmito dvomi poradte

http://deti.bazos.sk/inzerat/2596999/Kocik-PIER...

druhý hodím hned

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre