Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lenocka84
18. nov 2010

@juliap my sme v 6m museli vanicku vymenit za sportak, mal asi 2cm rezervu ale bol z toho nervozny
a teraz v sportaku je uz spokojny, vidi dookola, tak som kludna a spokojna aj ja

maya30
18. nov 2010

baby, tak my uz sa hrame 😵

lenocka84
18. nov 2010

@maya30 jeeej podareny
a uz tak krasne sedi? nas to taha dopredu ☹

juliap
18. nov 2010

@maya30 super foto, vysmiaty, spokojny ... 😀

maya30
18. nov 2010

@lenocka84 sedi, ale este len par dni a bez dozoru by som ho este nenechala, sem tam sa mu este stane ze ho prekoti, hlavne ked chce dociahnut ovladac od telky 😀

lenocka84
18. nov 2010

@maya30 on aj ked sa nenatahuje to ho este taha,
do bokov nie len dopredu

maya30
18. nov 2010

@juliap on ked vidi fotak hned vie ze sa ma smiat a celkovo je on takej veselej natury 🙂

karmelka77
18. nov 2010

@lenocka84 to som si aj ja myslela ze mam vela, ale uz sa to zastavilo, resp. rastie to pomaly, a ked nanho pozriem nie je taky moc miselinkovy🙂))

lenocka84
18. nov 2010

@karmelka77 aj mne sa zdalo ze sa to ukludnilo, ved bolo na case 😅 ale teraz sa zacina viac hybat, tak uz menej pribera

karmelka77
18. nov 2010

@lenocka84 moj aj menej papa, odkedy ma tri plne prikrmy za den aj menej mlieka pije rano a vecer...akurat rozmyslam uz dlhsie nad choditkom...lebo niekedy mam pocit ze tie hracky ho uz moc nebavia...aj ked sa mu v rukach vystriedaju vsetky co ma...ale potrebuje asi iny druh zabavy🙂))

lenocka84
18. nov 2010

@karmelka77 my tiez mliecko rano a vecer kasa, a cez den len ked mu je malo obedu

p69majka
18. nov 2010

@maya30 zlatý a to už tak pekne sedkáte? 🙂

p69majka
18. nov 2010

@maya30 aj malá sa rada fotí a hádže pózy. 😀

p69majka
18. nov 2010

@karmelka77 ahoj. ja už som tu na koníku kúpila chodítko Chicco DJ a malo by budúci týždeň prísť. Už sa teším, lebo pre tú moju dračicu už neviem čo mám vymyslieť. 😉

p69majka
18. nov 2010

Baby nechcete niektorá zľavové kupóny na Pampers plienky a obrúsky? Platia iba do konca novembra. Už som ich tu ponúkala jednej kočke cez IP, ale sa mi neozvala a teda neviem čo s nimi. Je to škoda. 🙂

juliap
18. nov 2010

@p69majka a odkial mas kupony, teraz na stranke pampers nie su ... inac u nas v tescu boli krabice pampers 4 velkost predane mihnutim oka, neviem, ci je to najpouzivanejsia velkost ci co, tak zajtra rano musim nabehnut...
a nas svistik ma sice svoje kg, ale od malicka vyzera jak zizalka, natiahnutyyy jak pracovny tyzden po tatikovy 😀

p69majka
18. nov 2010

ahoj. ja mám ešte, čo mi prišli poštou od pampers a potom tie kupóny z DM babybonus. Nestíham to všetko použiť. ☹

juliap
19. nov 2010

@p69majka ja som sa zaregistrovala tiez na pampers, napisali mi, ze cca do mesiaca mi pride 1 obalka, a uz je to vyse 2 mesiacov a nist, tak si myslim, ci mi ju nezdzolila postarka ...

bublinka144
19. nov 2010

@lenocka84
S nami to bolo tak isto - do vaničky sa sice este horko tazko zmestil, ale ked tam bol uz vo fusaku, tak to sa mu ale vôbec nepacilo, takze sme uz aj mi v sportovej verzii.

lenocka84
19. nov 2010

@bublinka144 nam to totalne vyhovuje, je to super vec 🙂

p69majka
19. nov 2010

@juliap ahoj, mne to prišlo. Chceš tie kupóny? Kľudne ti ich pošlem, ak ich využiješ.

fiffinkaa
19. nov 2010

@maya30 dakujem kráásne🙂..ešte dnes idem kupiť...hehe

fiffinkaa
19. nov 2010

@juliap aj my v utorok, tak som zvedavááá🙂

karmelka77
19. nov 2010

Ahojte, ako sa teraz chovaju vasi drobci??? Lebo ten moj bezo mna nemoze byt..(no samozrejme kym nepride tato domov) nemozem sa od neho pohnut a pohnut znamena ze som 5 krokov od neho uz mrnci...dnes som ho dokonca uspavala doma v posteli (namiesto nasho osvedceneho kocara🙂)) no a to bolo teda, tristvrte hodinu pri nom a on sa len posuval ku mne aby sa mohol ku mne tulit, a len co som si myslela ze spi a postavila sa od neho uz bol hore...ked nie som priamo pri nom mrnka ked pridem zacne sa usmievat. Niekde som ciatala ze v 8 mom mesiaci sa zacnu deti takto fixovat na mamu, ak je to ono, tak dufam ze ho to prejde no nie ze si myslite ze nechcem aby sa na mna viazal ale nie az takto..🙂) Ide mu aj zub, ale nezda sa mi ze by to bolo tym...

lenocka84
19. nov 2010

@karmelka77 ahoj aj moj Patko je teraz taky, staci ze odidem z izby a uz je rev. staci aby ma videl, nemusim sa s nim hrat, nic len ma musi vidiet

miska246
19. nov 2010

@karmelka77 Moja Timejka je posledny tyzden presne na tom istom... Rano nemozem ist v klude ani na wc, ked zisti, ze sa jej vzdalujem, uz mrnci... 😝 😝 😝 A tak sme na sebe nalepene cely den... 😀

miska246
19. nov 2010

Ozaj maminy, este som sa chcela opytat, este stale kupete svoje deticky vo vanicke? Lebo my sme tam ako sardinky, ani nozkami sa jej neda kopkat, lebo ich ma pokrcene a sediet este nedokaze sama, tak posediacky sa nam kupat este neda, lebo sa vala... 😕 😕 😕

karmelka77
19. nov 2010

@miska246 my mame tiez tento problem...a este horsie je ze prebalovaci pult sa nam uz ohyba trcia mu nohy z neho...tiez cakame kym si sadne a ideme do velkej vane...lenze tam pridem o chrbat uz definitivne...🙂))

miska246
19. nov 2010

@karmelka77 my sme skusali kupanie vo velkej vani raz, ale bol to horor 🙄 Ja som pri vani klacala a ked som malu okupala, nevladala som sa ani postavit... no otras...ach jaj, co nas to len caka 🙂 🙂 🙂

lenocka84
19. nov 2010

@karmelka77 my sme vo velkej vani uz asi 2 mesiace
malemu sa to velmi paci, je vzdy na brusku, ma tam hracky a clapka sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre