Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aaangella
10. máj 2011

jupiiii konecne po dlhej zime za 3 hodiny odchadzame ku moru jak ja tesim vsetko zabalene malinka uz spi a ja uz len cakam kedy ju prenesiem do auta 😀

karmelka77
10. máj 2011

@aaangella a kam smerujete???

aaangella
10. máj 2011

@karmelka77 ahoj dole do chorvatska

karmelka77
10. máj 2011

@aaangella no super ja este tento rok nechcem ist lebo krpec mi nevydrzi v aute ani pol hodku🙂) tak si to uzite 🙂)

aaadinka
11. máj 2011

@karmelka77 Nasa mala tiez nechcela vydrzat v aute,tak sme jej kupili dvd prehravac a pozera rozpravky.Viem, ze je to zle,ale ked sa chceme niekam dostat (zase moc casto necestujeme,ale manzel ma rodinu asi 70 km od nas...)tak musime ju takto zabavit.Nic ine nezaberalo,to boli histericke vylevy...My sme chceli skusit tiez dovcu,chceli sme letecky,vraj je to pre taketo male deti najlepsie riesenie,len sa bojim,ze co ak na dovolenke dieta ochorie?Auto rychlo otocis ale lietadlo?

luka03
12. máj 2011

Ahojte!
Tak sa po dlhsom case ozyvame aj my 🙂
Kamilka spinka, uz mame povysavane a v kuchyni ako-tak spratane, este by bolo co robit ale nechce sa mi 🙂 Ako sa mate?
@karmelka77 vy ste uz v poriadku? Uz ste sa z toho vsetkeho dostali? Dufam, ze uz je Filipko fit a z uz pekne papa 🙂
@aaangela Daj vediet ako bolo na dovolenke a ako to Adka zvladla 🙂 Som zvedava. A kludne sa pochval ako vam bolo fantasticky a ako si si paradne oddychla, ja si to budem aspon predstavovat a ticho zavidiet 😀
My sa tento rok chystame len niekde na SVK, kedze presne ako karmelka a @aaadinka mame problem obsediet v autosedacke... Cestujeme akurat k manzelovej babke co je (aj s prestavkou cca polhodinovou) asi 3,5 hodinova cesta, asi hodinku z toho prespi, polhodinku ju vieme nejako zabavit hrackami a opickami ale zvysok je rev a mrncanie a katastrofa... 😀 takze my len niekam co je tak max 2 hodimy cesty.
Inak rozmyslame nad prehodenim predobednej prechadzky na rano, lebo teraz nam to vychadza od 11:30 do cca 13:00 co je uplne najhorsi cas a uz teraz je vonku upek tak co bude v lete... tak budeme chodit rano, ved vstavame o pol siestej, tak do deviatej kym ide spat prvy spanok casu dost 🙂

luka03
12. máj 2011

ja som to zase zle napisala 🙂 chcela som napisat @ aaangella 😅

luka03
12. máj 2011

Tak treti pokus, prepacte 😖 @aaangella

karmelka77
12. máj 2011

@luka03 Ahoj, dakujeme za opytanie uz je dobre🙂) teda choroby skoncili a krpec sa vracia do povodnej formy, dokonca sa snazi dohnat jeho chudnucie obdobie🙂) nemozeme pred nim nic jest lebo po vsetkom ide...boli sme dnes na chirurgii koli pruhu ktorym nam zistili v nemocnici a kakaniu. Tak pruh je ok ze je taky malicky ze zmizne casom sam, a s kakanim este bude maturita...krpec po rotaviruse ma vsetko este zapalene, tak ideme zajtra na vyter, a buduci tyzden ked to bude mat preliecene naspat na chirurgiu a pozre sa na to nejaky p. profesor...som strasne zvedava ci nieco zistia, lebo uz sa nemozem na to jeho kakanie pozerat ako sa trapi chudak...aj ta doktorka sa divila...ved uvidime...u nas sa tiez spi doobeda do 11.00 a potom okolo 14.00 - 14.30 cize tiez v case obeda by to chcelo von...niekedy ked mam s kym to riesim tak ze spime doobeda vonku a cez obed sme iba pri dome v chladku🙂))

karmelka77
12. máj 2011

ako sme schudli, vyrastli a zhodili zo seba zimne oblecko🙂))

p69majka
12. máj 2011

@karmelka77 ahoj. tak to máte nejaké pestré s tmi chorobami a slintavka už ok? máte teraz aj nejaké atb? inak malý je zlatý na tej foto. ohromný fešák! 🙂

p69majka
12. máj 2011

@luka03 ahoj. my idem na dovolenku do Talianska. bojím sa tiež tej cesty. malá je celkom ok v aute,ale ako kedy. snáď nejako s prestávkami vydržíme. to vstávate tak skoro? my tak o piatej pijeme mliečko a spinkáme do pol ôsmej . Tak okolo 10:30 ideme spinkať a spinkáme tak 1,52 hodiny a potom okolo 16:00 a spinká tak hodinu. Večer zaspáva až okolo 21:00. niekedy spinká len raz denne 2,5-3 hod a vtedy chodí spať okolo ôsmej. vonku chodíme 3 krát denne, raz na kočíku a medzitým behať po nôžkach. naháňame sliepky a opalujeme nášho psíka a zajace. musím ju aj pofotiť v akcii. 😀 hojdáme sa vonku na záhradnej hojdačke a polievame kvetinky a okopávame záhradku , pomáha maminke vešať prádlo. rozhádže mi všetky štipce kým povešiam ,ale aspoň to stihnem dovtedy, 😀 . pohrá sa aj v piesku, len keby všetko nekoštovala. hlavne nech je pekné počasie, lebo keď začne pršať, to bude zase o nervy s tými deťmi vydržať vnútri. Filipko je tiež stále vonku zvyknutý kopať a bicyklovať sa.

p69majka
12. máj 2011

@aaangella ahoj. to máte pekne. my určite nemáme ani 9 kilov. malá zle jedla, keď bola chorá, ale teraz pekne papá. zhoršila sa len s obedom, ale jogurty a ostatné chutí dobre. my máme ešte stále Bebu Pro3, ale v lete ideme na plnotučné mlieko. 🙂

p69majka
12. máj 2011

@maya30 ahoj. prečo dávaš polotučné mliečko a nie plnotučné? 🙂

p69majka
12. máj 2011

baby dávate ešte tielko? ja som už včera nedala, len body s dlhým rukávom, ponožky a nohavice. je to ok?

maya30
13. máj 2011

@p69majka skusala som plnotucne ale zvracal z neho, asi mu bolo este silne...ale chcem zas skusit, mozno to uz bude lepsie
Posledne 2 dni som malemu dala len tricko s kratkym rukavom, nohavice a ponozky (v kociku bol len v ponozkach bez topanok, lebo mal aj nohy spotene). My sme z juhu takze tu pecie slnko poriadne a v dlhom rukave bol cely spoteny.
My ideme koncom juna do Chorvatska, tiez mam obavy ako dopadne cesta, navyse ide nas viac aut, ale len my mame take male dieta, tak neviem ze ked spolu vyrazime, ci aj spolu dojdeme.. 🙂

karmelka77
13. máj 2011

@p69majka ano choroby uz presli, on nemal nakoniec slintavku ale herpesy...:(( a plus potom rotavirus...ale ani na jedno sme nemali atb lebo to je virusoveho povodu, iba na tie herpesy mu davali v nemecnici nejake antivirotika...u nas to bola neskutocne sprosta zhoda okolonosti - tym ze mu islo vela zubov naraz mu v podstate zlyhala imunita, vysledkom coho boli herpesy a nakoniec sme si z nemocnice doniesli rotavirus...nic z toho nemuselo byt nebyt tych nestastnych zubov...:( co uz...snad sme posilnili bunky imunity🙂) inak ja nedavam tielko malemu ani v zime, ja sama tielka neznasam...ja davam body s kratkym rukavom teraz a ponozky a teplacky tenke...iba vcera mal tie kratasy...a ked je chladnejsie na bodycko mu dam mikinu...

aaangella
15. máj 2011

@luka03 ahoj ahoj tak uz sme domka pred 2 hodinami sme dorazili tak naozaj bolo super teplo tak ze sme spaleny jak raci a mala sa vysantila v bazene zajtra pridam par foto cesta super cesta tam isli sme na noc tak celu prespala a cestu dom sme mali asi 3 zastavky inac bola uplne super 🙂

16kristina02
15. máj 2011

Ahojte, možem sa kvám pridať? Ja mám synčenka narodeného v Aprili 2010, volá sa Maximko 🙂

aaangella
16. máj 2011

Takze par foto

aaangella
16. máj 2011

@16kristina02 ahoj samozrejme pridaj sa ku nam

lenocka84
16. máj 2011

cauky cauky

baby mate niekto babulo ktore este same nechodi? ci len my sme taki lenivy? 😅

aaangella
16. máj 2011

@lenocka84 ahoj moja este sama nechodi len za ruky a teraz sa snazime za jednu .Srvornozkuje ale moc rada straduje si po celom dome a vsade upratuje 😀

lenocka84
16. máj 2011

@aaangella za jednu sa uz naucil chodit celkom slusne, ale sam ani za svet

aaangella
16. máj 2011

@lenocka84 no moja by aj sla ona sa aj rozbehne ze ide sama ale keby som tam nebola tak 3 kroky a rozcapi sa na zem tak som stale pri nej no nic musime byt trpezlive ale neviem ako dalej to zvladne moj chrbat 😖

lenocka84
16. máj 2011

@aaangella u nas zatial ziadne samostatne kroky

aaadinka
16. máj 2011

@lenocka84 nasa mala tiez este nechodi sama....Za jednu ruku v pohode,spravi sama maximalne 3-4 krocky a uz sa ma chyta,ze ide spadnut....Je velmi opatrna,ale ja ju ani nenahanam.Nech sa sama rozhodne kedy bude ten spravny cas 🙂Neboj oni vedia same , kedy budu pripravene chodit.... 🙂

lenocka84
17. máj 2011

@aaadinka tak ale aj tak sikovna ked uz urobi aspon par krokov sama, u nas ani jeden jediny

karmelka77
17. máj 2011

@lenocka84 Leni Patko sa ti rozbehne, ved len nedavno sa zacal stavat si zober odkedy uz mi chodime popri vsetkom a stale nema odvahu sa pustit, sem tam v nestrazenej chvili prejde sam ked si skracuje cestu napr. v kupelni, ale to len preto ze si to akurat neuvedomi...a tiez sa drzime za jeden prst a ani za svet sa pustit...co uz no...su to chalani a su lenivy...🙂))

lenocka84
17. máj 2011

@karmelka77 nedavno?? ved uz sa dviha 3 mesiace, a chodi pri nabytku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre