Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

p69majka
11. jan 2011

@annika11 naša tiež olizuje ovládače, ešteže máme tri na stole a vyberá si 😀 no nie som moc nadšená, lebo na tom je najviac baktérii, no ale čo ju mám zavrieť do vitrínky? nech si buduje imunitu, ja jej to moc nedávam, beriem ich, ale ona potom tak plače ☹ , tak jej to aspoň utriem, prípadne dám dudu a ona sa s nimi len hrá. u nás je tiež všetko zaujímavejšie než hračky. rada sa hrá v kuchyni s vareškami, miskami, ale keď ju to omrzí už zdrhá na chodbu a vyťahuje metlu. 😀

aaangella
11. jan 2011

Ahojte poznate niekto ze ichtiolovu mast mozem dat na vystipanu ritku ???

lenushka
11. jan 2011

@aaangella Ahoj, pokial dobre viem, tak ichtiol "vytahuje" hnis, nie? Mne kazala doktorka na dezinfekciu tu fialovu vodicku, co sa dava do pusinky. Len neviem, ci to nebude malu stipkat. Vyskusaj na sebe

aaangella
11. jan 2011

@lenushka hej aj mne sa zda ze je to na vytiahnutie hnisu ale vraj je to stary babsky recept tak preto ci to niekdo pozna

karmelka77
11. jan 2011

@aaangella nie ichtiol ale pythiol treba, je to skoro to iste, teda takisto to smrdi...inak ja som dala Imazol lebo ako sa mi rozkakal tak tiez mal vsetk cervene🙂))

aaangella
11. jan 2011

a neni to to iste tiez to smrdi a je hneda ta mast ?

aaangella
11. jan 2011
karmelka77
11. jan 2011

@aaangella myslim ze to neni to iste, ale obsahuje to nieco rovnake ako je ichtiol + nieco ine...je to na zapaly, mi sme to dostali ked mal maly pod pazuchou zapareninu, takze mozes aj na zadocek kludne dat...

aaangella
11. jan 2011

@karmelka77 ok dakujem za radu

karmelka77
11. jan 2011

@lenushka
@p69majka dakujem baby🙂)) teraz vidim aspon ze ziadne babske recepty a pod...ale len bud cista chemia, alebo nieco s mliekom...co uz...teraz sa musim rozhodnut ci zmenime mlieko...no uvidim...poobede sa mi tak pokakal zas, ze skoncil v umyvadle🙂))

almita
11. jan 2011

@juliap ok,dakujem.Ja som myslela,ze uz by som mala nejaku davku vynechat 🙂

p69majka
11. jan 2011

@aaangella je to ichtozil a určite nieje na zapareniny. dáva sa, keď máš napr. triesku v prste, vyberieš si ju a stále ti to hnisá. 🙂 napísala som to ako tatar, ale hádam pochopíš 😀.

p69majka
11. jan 2011

@aaangella aj nám raz lekárka predpísala Imazol krémpastu, pomohla. dobre je dať aj klasický púder ešte na masť. aj canesten je dobrý. 🙂

annika11
11. jan 2011

@karmelka77 paráda, takže konečne niečo zabralo 🙂

annika11
11. jan 2011

@p69majka k tým vareškám 😀 😀 😀 niet nad také podomácky objavené hračky ....sa pamätám, ked sa nás chcela babka zbaviť na chvíľku, dala nám počítať gombíky 🙂

p69majka
12. jan 2011

@annika11 no malá je zlatá, aj moja mamina mala také cedidlo. 🙂 bude z nej gazdiná veliká. aj my sa tak nejako hráme, ale musím ju aj vyfotiť. mám tu jednu z Filipkovej izby. tam Sárka načína zásuvky a Filipkove autíčka 😀 .

p69majka
12. jan 2011

foto 🙂
@annika11

p69majka
12. jan 2011

@annika11 foto 🙂

karmelka77
12. jan 2011

Pripajam aj ja nejake foto🙂))

juliap
12. jan 2011

ahojte kocice, tak my mame za sebou 1 uspechy na nocniku, ten nas gavalier je stastny jak blska, ked zbada nocnik, dnes dokonca poobede zacal po mne kricat a natahovat sa a ja ze, co chces piskat, taaaaaky usmev hodil, no a sup na nocnik a fakt, hned aj piskal ... tak sa tesime, ze mozno sa skoro odplienkujeme ...
inac je to betar velky, asi budeme tak ako pri dievcatach bez 4nozkovania, ked ho polozime, tak sa snazi dvihnut nie na kolena, ale rovno na nohy ...

aaangella
12. jan 2011

@p69majka ahoj tak dnes je to uz lepsie nechala som ju aj bez plienky a nakoniec som bola v lekarni kupit pythiol ten je dobry na zapareniny a vraj ten ichtyol je uplne nieco ine Ichtiol vytahuje hnis a pythiol je na zapareniny dufam ze do zajtra to zmizne uplne

maya30
12. jan 2011

ahojte, aj ja hodim fotecky 😉

karmelka77
12. jan 2011

@maya30 jaky chutny🙂)) ja som dnes dala do ruky malemu rozok, parkrat odkusol premlel a potom hodil tycku:(( tak teraz neviem preco, lebo toto mi robi so vsetkym co je vacsie ako mixovane🙂)) ale vidim ze ten tvoj asi nema problem🙂)

p69majka
12. jan 2011

@aaangella super, držím palce. ak nie, skús vymáčať v repíku. to nám vždy zaručene zabralo, lebo to pekne vysušilo. 🙂

miska246
12. jan 2011

Maminy, ake mame krasnucke tie nase anjeliky, vsak? Aj ja pripajam foto 😝 😝 😝

ivka1603
12. jan 2011

@miska246
@p69majka
@karmelka77
@maya30
@aaangella
@annika11
Ahojte kočky....Od rána som vás nečítala a už nestíham....ale pozerám na tie vaše krásne deťúrence, ako rýchlo rastú a aké sú šikovné....Takže aj ja pripájam fotku môjho macka 🙂

p69majka
12. jan 2011

@ivka1603 ahoj. zlatý macko. 🙂 aj nám sa páčia hyg. vreckovky.

ivka1603
12. jan 2011

@p69majka
Ahoj Majka, ďakujem....malý sa naučil papať rožtek a od včera vždy keď my jeme rožky už automaticky si pýta a keď dopapá si vypýta čaj na zapitie...zaujímavé je, že sa nikdy nedrhne a pekne vždy všetko spapá 🙂

aaangella
13. jan 2011

Aj ja pridavam fotku

annika11
13. jan 2011

jéééééj, rásne máte deťúrence, ja zbožňujem malé detičky 🙂 a teraz už idú do toho krásneho obdobia, ked už začnú komunikovať, ja sa na to stráááášne teším 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre