Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana232
30. sep 2009

klongova
Jacková Soňa, Liptovský Mikuláš [o firme] ... Gynekologická ambulancia. 3D/4D ultrazvukové vyšetrenie, vyhotovenia záznamu na DVD, CD, VHS. 3D fotky plodu toto som ti našla skus to najst 😅

klongova
30. sep 2009

ďakujem skúsim to pozrieť myslela som že v LM to vôbec nerobia už idem o tom zisťovať viec ešte raz dííík 🙂

zuzana232
30. sep 2009

klongova.. to je somarina.. to mi ten googl somarinu vypísal.. dilino juj.. ja ti to skusim ešte pohladat.. 😉

zuzana232
30. sep 2009

klongova mi je lúto,ale nič som nenašla ☹

lucinka1104
30. sep 2009

ahojte tak na infekčnom sa vyjadrila, že podľa nej toxoplazmozu nemam , ale zobrala mi radčšej krv a podrobnejšie vyšetrenie

tantama
30. sep 2009

luci to je super neboj aj tie výsledky budu ok.. 😉

jana3
30. sep 2009

Baby dakujem za podporu, na amniocentezu ist nechcem, len neviem, ako to prezijem do aprila....
Vyzera to dost zle, zatial bez vysledkov krvi je pravdepodobnost 1:120, a krv, si myslim, ze to este zhorsi ☹ ☹
Hm, a k tomu veku, ja mam 24.

tantama
30. sep 2009

Jani neboj sa ved teraz ti budu ešte robit AFP a možno to bude len planý poplach......uvidíš že to dobre dopadne....držím palčeky..

minka21
30. sep 2009

Ahojky🙂tak som sa vratila z kontroly,vraj prvu poradnu dame az o dva tyzdne🙂 nase malinke ma zatial len 3cm aj par mm,🙂 vase boli ake velke v 11tt+3?a zasa spalo🙂 to bude cele po mame🙂))

zuzana232
30. sep 2009

minka ja som bola 11+2 a malo 4,8cm 😉

matenka
30. sep 2009

minka, ono sa kludne mohlo stať, že bábo ste počali neskôr, oni to presne nevedia, počítajú to od poslednej menštruácie, takže nemôže sa porovnávať, každá mala ovuláciu inokedy 😉
jani, ty si možno ten prípad kamarátky ktorý som tu popisovala, tiež mala 24 a 1:190 a teraz má zdravé a krásne bábo, takže hlavu hore, tie testy sú naprd, ja už teraz viem, že mi dopadnú horšie ako naposledy

minka21
30. sep 2009

fiha🙂ten moj je potom riadny drobec,myslite ze je to v poriadku?

minka21
30. sep 2009

matenka dik za vysvetlenie,na tu ovulku som ani nepomyslela 🙂

kiwinka
30. sep 2009

aktakk no tak mozno od cisla 40 hore maju,,,pod 40 isto nie... ale mozn ouz doplnili tovar neviem,, ale men sa ten vyber v CA nepaci, velmi maly vyber pre tehule
na vajnorskej a na bajzovej ze je dobry obchod v Blave pre tehule za rozumne ceny.. tak mozn otam pojdem kuknut aj neviem..

baby ja stale trpim tou zacpou na zachode ale katastrofa.. nic nepomaha na to..
vcera to bol doslova boj o holy zivot ☹ az sa mi revat chcelo do bolesti jak to neslo a chcelo ist, no katastrofa!!!

zajtar ideme do poradne juuj 🙂 tesim sa uz , zajtra mame presne 13tt+6 takze koncime 14ty tt,,juj, babetko uz by mohlo byt velke 🙂 snad mi aj UTZ urobi...
fuj dnes je blbee pocasie 😒

martina05
30. sep 2009

Minka podľa mňa je to ok, vek plodu určujú nie len podľa dĺžky od hlavičky ku kostrči ale aj podľa veľkosti hlavičky... My sme mali 3,7cm a myslela som si že som 10tt a hneď mi povedala, že bábo je podľa hlavička staršie min. 12tt - to bolo 16.9. ....

tantama
30. sep 2009

kiwi tak skus zajtra povedať dokymu nech ti poradí čo je na to dobré... tie čipky si sa nepýtala v lekárni???

martina05
30. sep 2009

Kiwi a neskúšala si na tú zápchu pravidelne nasadiť probiotiká?? Ja mám tie Swiss a pomáhajú ... Keď si nedám 1-2 dni , hneď to cítim ...

martina05
30. sep 2009

baby, neviete niektorá čo je so zuzanou1971 ??? Voľakedy sem prispievala pravidelne ...

tantama
30. sep 2009

martinka zuzka je v nemocnici.

cheerlady
30. sep 2009

jani hlavu hore,budeme drzat palce k dobrym vysledkom krvi 😉
minka no mne vcera povedala dr.,ze podla uzv som 12+1tt a drobec ma 5,46cm 😵 a pred 3tyzdnami mal len 2,3cm,takze neboj sa,este podrastie 😉
janulik no zistila som,ze tam robi sestricku na tej "recepcii" mamina znama 🙂 a inak v pohode,citila som sa tam prijemne-nie jak v klasickej nemocnici,az sa mi odtial nechcelo ist 😀

lubi44
30. sep 2009

ahojte babulky,mavate ranne nevolnosti ako zvracanie?no ja ani nie,teda skor nie,dufam,ze to je ok,bo som citala na nete,ze ked zena v tehotnosti vracia,tak aspon vie,ze je babo v poriadku,dufam,ze som neni sam nezvracajuca

kiwinka
30. sep 2009

ano zajtra musim dokine na poradni povedat lebo uz sa to neda vydrzat,nie nic nezabera 🙂 aby si moj mily este nemyslel ze ho podvadzam sak ja so mtaka ubolena stale tam dolu v psolednom case =(

no probiotika mam doma,,skusim,,zato nic nedam,, no hlavne verim, ze mi dokina poradi co a ako :(

a stale mi to nie je jasne s vitaminmy pre tehule,,niekomu to gyn. doporuci, niekomu t ozakaze doslova, niektoremu gyn je to uplne jedno.. aj neviem,,brat ich vobec? ci nebrat?

ake beriete vy ? ja som mala femibion na prvy trimester a teraz na druhy mam calibrum mami 60tbl je vnutri ale uzivaju sa 2 denne,,takze ej to iba dávka na mesiac ... a potom si uz asi nekupim nic a hotovo,,uz len kys. listovu samotne budem uzivat.mam kupenu 1000 listovku a tusim mi z nej je nevolno an zaludok,,je to mozne?samozrejme ked uzivam vita,iny calibrum mami teraz tak zvlast listovku neberem, ved ta uz je obsiahnuta v calibrume..

zuzana232
30. sep 2009

ja sa tomu nerozumiem ako to oni počítaju.. 😀 ale určite je všetko ok.. 🙂 ked nám nič nehovoria.. keby bolo zle už to vieme 😉

lubi44
30. sep 2009

kiwinka,ja nemam ziadne vitaminy,lebo tu u nas v irsku,mi dali ,ale tie mozem brat az od 13 tyzdna a ani kys.listovu tu nepredavaju taku ktora by sa mohla brat skor ako od 13 tyzdna,takze este budem musiet pockat par tyzdnou
no a aj ja mavam bolesti zospodu,ale kamosky mi povedali,ze je to normalne ked mi rastie maternica,ze vsetko mozne bude boliet,takze ja neviem,ale urcite napis co ti povedal doki

pipussa
30. sep 2009

kocky, moze sa v tehotenstve obcas uzivat iskra, na travenie....... / taky ten sumivy napoj /, obsahuje to same kyseliny tak neviem........
vcera som si skusila dat z 1/2 sacka, a hned sa mi ulavilo...
som 6tt

martina05
30. sep 2009

Kiwi, mne povedal lekár že čím menej chémie tým lepšie a aj namiesto Celaskonu si mám dať radšej citrón ...
Multivitamíny mi vyslovene povedal, že nie ... jedine v prípade nedostatku železa Femibion /po jeho súhlase/ a inak nič ....
Ja si dám sem tam čistú listovku ... nejem totiž žiadnu zeleninu - robí sa mi z nej zle a vraciam....

martina05
30. sep 2009

pipussa , mne ešte na trávenie pomáhajú 2 citróny vytlačené do cca 3 dcl vody....myslím že je to podobné a lekár mi to schválil ...

kiwinka
30. sep 2009

tak uz som z toho jelen 🙂
este aj v navode o pouziti su menovane vyhody a dolezitost vitaminov pre tehulky a ich babetka 🙂 pocas trimestrov 🙂 uplne krasne rozpisane a ze doporucene genetikmi a gynekologmi,, tak ja uz fakt neviem co si ta chudina tehulka ma mysliet 🙂 😀
co lekar to nazor, to je neskutocne ... 😒 😠

cheerlady
30. sep 2009

ja som brala femibion800 ale minul sa mi asi pred 2tyzdnami a uz som si dalsi nekupila...a po tom,co tu citam,tak uz si asi ani ziadne vitaminy nekupim-ved kyselina listova je aj v ovoci,nielen v zelenine a to mi teraz chuti 🙂

pipussa
30. sep 2009

martina05
a to pri akych problemoch ti pomoze ten citron ??

tazoba, vracanie ? kyselina ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre