Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
13. okt 2009

lubi to by ti ju už mali dať,no ani mne sa z rána akosi nič nechcelo,ale teraz už dovaram segedinský s knedlu a jedujem sa s malým pretože nechce papať 😠 inak už tak nebývam často unavená,ale občas to ešte namna pride 🙂

lubi44
13. okt 2009

mnam ala by som si segedin,my mame na obedik lsosa s pecenymi zemiakmi,no ja viem ale tu v uk to maju akesi cele spomalene,dufam,ze aj mna ta unava coskoro prejde ja by som niekedy spala od rana do vecera 😀 a kolko ma maly rockov?

lucinka1104
13. okt 2009

ahojte gratulujem k dobrým vysledkom...ja som stále hrozne chorá asi si budem musieť zajsť po ATB penicilin sa vraj môže 😝
tan prvý kočík je vo všetkých možných farbách ja sa rozhodnem podľa pohlavia ale zatial vedie modrý s kvietkami lebo tento zltý sa strašne špiní mam taký športiak doma...
oki idem si ľahnúť lebo moje dieťa jae od 8 mesiacov riaden nespavec ale posledných 8 dní je to neskutočné spí 3 hodiny za noc inak je hore celú noc 😝 pá držkajte sa

oliinka
13. okt 2009

no ja zase aj toho lososa malý ma tri roky,ale je taký slabý papkáč

lubi44
13. okt 2009

lucinka1104 posli link na kociky ja som nevidela ☹
oliinka,to je take pekne ked uz mas jedno bejby doma,ja sa toho nasho uz neviem dockat,neboj ved on to dobehne to papkanie

oliinka
13. okt 2009

neboj dočkáme sa aj ja sa velmi teším.no dufam,ale on bol vždy taký drobný,maličký

lubi44
13. okt 2009

no keby to aspon rychlejsie utekalo....no vdis,napr.moj mladsi brat,ked bol maly tak bol taky drobucky a teraz je najvyssi z nas vsetkych 😀

oliinka
13. okt 2009

no manžel je vysoký meria skoro 190 cm a ja zase také nič ani nie 160 cm tak snad bude vyšší a dobehne to.no hej mohlo by,šak začne a ani sa nenazdabe a budeme stresovať že kedy to asi pride

lubi44
13. okt 2009

tak ty si tky drobec ako aj aj,ale musime si povedat,ze dobreho vela nenarastie 😀 ,no ja viem,lenze ja by som chcela aspon uz vediet co to bude 🙂

oliinka
13. okt 2009

jéé aj ty?čo by ste chceli?mi dievčatko,ked už chlapca máme

lucinka1104
13. okt 2009

lubi dve strany dozadu ťažko as mi to sem vkladá mam to tak hlupo uložené
musela som vstať lebo som svojim zachvatovým kašom budila malého

oliinka
13. okt 2009

luci tak šup šup k doktorovi,aj mi uvidíme ktoru farbu,podla pohlavia,ale dnes je to asi jedno,chlaček nemusí mať len modrý kočík a tak mi sme malý červeno šedý

civavava
autor
13. okt 2009

ahojte babenkyyy

hlasim prveho chlapceka v aprilovkach!

Dnes v poradni mi doki na 100% potvrdil CHLAPCEKA, pekne sme videli pipííka 😀

A ma obrovske chodidla 😀 som ziiirala 🙂), asi po drahom, ten je vysoky skoro 190 cm 🙂)

Juuj taks a tesiime 😀 no a najma manzelik, ze prvorodeny synator 🙂)

😀

civavava
autor
13. okt 2009

a ozaj, pytala som sa kolko trvaju tunak vysledky na tripple, tak do tyzdna vraj, ale ze sa stava ze su uz aj do 3 dni 😉

lubi44
13. okt 2009

civavavka tak to ti pekne gratulujem,ty sa mas ze uz vies,aj ja u chcem vediet, ked to bude dievca tak mi to asi tak rychlo nepotvrdiii ☹

oliinka
13. okt 2009

🙂 jéééééééé civavavka tak chlapček,blahoželám,no ja idem zajtra do poradne aj na sono tak možno by aj niečo videl 🙂 no lubi neviem ak by to bolo dievčatko možno to je vidieť tiež tk skoro

tarinka333
13. okt 2009

civavavka, gratulujem k chlapcekovi a k dobrym vysledkom 🙂 Kolko meriate?
My sme sa s manzelikom rozhodli, ze sa nechapem prekvapit a nebudeme skor zistovat, co cakame... Tak som zvedava 🙂

michalag
13. okt 2009

Ahojte kocky 🙂
civavka, jeeej blahozelaaam k chlapcekovi 😵

aj ja som dnes bola na sone a sme v 11tt+0d, mame 4,5cm a krasne nam bije srdiecko 🙂
Ake boli vase fazulky ked ste boli na sone, myslite si ze je to dost 4,5cm na 11tt?

lubi44
13. okt 2009

no ved uvidime na buduci tyzden 🙂

oliinka
13. okt 2009

tarinka no asi by som nevydržala čakať 🙂 ja idem na sono zajtra tak uvidíme ale naposledy bolo mimi menšie o týžden

civavava
autor
13. okt 2009

michalka, lubi, olinka, tarinka, dakujeeem 🙂)

dnes nas nemeral, kontroloval priechody pupocnikovej snur a prudenie krvi v nich a este nejeke veci na doppleri a nakoniec sme pozreli mimi. a tam sa ukazal pipik v celej krase
ale ma obrovske chodidla, aj cely sa mi zdal nejaky dlhy 😀 😎

michalka, my sme mali v 11t+4 6 cm 🙂

tarinka, to je super ked to vydrzite, bude to urcite nadherne prekvapko..ale ja som nedockavec, takze ja som to xcela vediet cim skor 😝

tantama
13. okt 2009

civavka ja moc moc moc gratulujem k chlapčekovi... a dúfam že si to dievčatko prenechala mne 😀 😀 😀 😀 mi ideme na 3D 29 tak dúfam že tam už bude všetko pekne vidieť

oliinka
13. okt 2009

tantama tak dufam,že tam to dievčatko bude,aj miby sme chceli dievčatko 🙂

tantama
13. okt 2009

olii u nás všetci hovoríme o dievčatku a asi to bude hlúpo znieť ale trošilinku by som bola sklamaná ale to by ma hneď prešlo....ale aj ako ty by sme chceli párik... 😉

civavava
autor
13. okt 2009

tantami, kludne si ho ber 😀

no nam to bolo uplne jedno, takze sa tesime velmi, ale teraz vidim, ze manzelik chcel asi viac chlapceka - sudiac z jeho reakcie dnes,ked som mu zavolala 😀

😀

oliinka
13. okt 2009

hej tantama chceme párik,ale ked nebude,nevadí aspom všetko znosí po paťkovi.ale aj tak tužím po dievčatku,no uvidíme.aj moj manžel chcel prvého chlapčeka a teraz hovorí že to bude dievča tak...........

tantama
13. okt 2009

ved to nejak dopadne ale hlavne nech sú tie naše uzlíčky zdravučkééééééé 😀 to potom bude jedno čo má alebo nemá medzi nožičkami 🙂

oliinka
13. okt 2009

to hej to si pekne napísala,len ked tý chlapci mávaju problémy s pipíkom,ako náš 😒

civavava
autor
13. okt 2009

ake problemy, olii? 😲

oliinka
13. okt 2009

moj malý sa narodil s jedným vajkom normálnym a s druhým velkým ako pesť a mal ho modre.vtedy mi to ani tak nedochádzalo ešte na sále,povedali,že to može byť pruch.ale na tretí den som bola s paťkom na vyšetrení,na sone to bolo v pondelok a v utorok mi ho už aj brali do Bratislavy na Kramáre,tak som len plakala a plakale,pretože mi povedali,že to je rakovinového povodu.tak rano malý išiel ale bezomna,ja som ostala v porodnici,bolo mi ťažko,tak som sa vypýtala domov na druhý den.chvala bohu ešte vten den som volala a povedali,že malý je po operácii,že mu vyoperovali vajíčko,takže máme jedno a nieje to rakovina,ale počas vývoja v brušku sa vajíčko zatočilo a odumrelo. ☹ takže tak.tento rok sme boli na druhej operácii,fixovali mu to druhé vajko,velmi dufam,že bude funkčné a bude mať raz deti.a tiež s tým preťahovaním cikulky sme si zažili.ale to bolo,je to zanami. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre