Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lenka7984
18. okt 2009

No povedali mi že sa mi odluplo s placenty. Mimi bolo OK.
Ale aj tak mám teraz ešte večší strach ako som mala doteraz 😒

minka21
18. okt 2009

lenka a povedal ti z coho si krvacala?lebo ja som tiez v poondelok,a ze vsetko je v poriadku,

lenka7984
18. okt 2009

minka a teba nenehali v nemocnici?

minka21
18. okt 2009

aha,no a dali ti nejake lieky? ja mam duphaston a musim lezat 😖

dejna3
18. okt 2009

lenka, držím palce, aby bolo všetko o.k.... už musím ísť chystať oslavu, papá, zatiaľ 😉

zuzana232
18. okt 2009

juj baby ja mam íst v stredu do poradne.. sa normálne bojím,či bude všetko ok.. 🙂 ale hádam bude.. eeeh

minka21
18. okt 2009

no ved chceli,ale tak som slubila ze budem mat doma klud,tak ma nechali doma,

zuzka aj ja idem v stredu,sa nenormalne tesim,a este viac z toho ze uz aj na brusku to vidno🙂

lenka7984
18. okt 2009

no ja mám tiež duphaston a ešte vitamin E a tiež musim ležat
no ja ležím už 2 týžden
stoho 1 týžden som ležala v nemocnici

blondy12
18. okt 2009

no bude mi pomahat aj mm samozrejme, no predtym ako prislo babo, sme vzali auto, takze to nam trosku ten rozpocet znizilo.....fakt to babo nebolo prave teraz planovne....ale budeme na zaciatok byvat u mojich rodicov......ale zas to je take.....nechcem od nich pytat peniaze.....

zuzana232
18. okt 2009

minka🙂 tak pojdeme obe.. aj ja sa teším.. len mna nejak čudne objednala nie na 3týžden,ale až o mesiac teda o 4týždne tak ja ju nejak nechápem jak to ona objednáva.. vrrr.. no,ale čo už... ktovie,či ma pošle na sono.. ja by som každý mesiac chodila na sono aby som vedela,že je všetko ok.. 🙂 😀

lenka7984
18. okt 2009

minka a tebe čo povedali, prečo si krvácala?

lubiku
18. okt 2009

Blondy dik za typy, Sofia sa aj mne celkom paci, no mame susedu Sofiu a pride mi to take,ze po nich opakujeme.
Inak u vas dobry vyber,ja mam Saru a je to super meno, velmi sa mi paci. Dala by som si ju znova.

Minka Simona mna velmi neoslovuje a kedze mame vcelku dlhe priezvisko hladame kratke mena, tak tak 😉

No budeme este musiet porozmyslat ☹

zuzana232
18. okt 2009

blondy.. ja to viem ako to je.. ja ta chápem velice.. ja nepýtam peniaze od maminy,ale aj to je plus ked nemusíš za to bývanie platit.. ale chcem čo najskor odtialto vypadnút.. ide o to,že ja mám velmi múdru sestru,ale čo už..

blondy12
18. okt 2009

no ja mam este 9rocneho brata, tak aj o to mi ide...a moja mamka je obcas taka, ze mi vie vytknut, a v nieco v tom zmysle, ze akoby svojho brata ukracujem o nieco, pricom mu kupujem a davam co mozem, aj z nasho, a samozjreme aj za plyn a alektriku jej chcem platit.....aby mi to potom nemohla vytknut.....no nie je nadsena y malickeho.......ani svokra.......tak sya tesim aspon takto s vami.....hoci najradsje by som uz porodila aby som ich neobtazovala svojim tehotenstvom ako mi to teraz pride......

minka21
18. okt 2009

lenka tiez mam aj Ecko,a on mi nic nepovedal,ze vsetko je v poriadku,ale ze akonahle zacnem zasa tak mam hned ist,ale vdaka bohu uz nic,vsetko je v pohode,len ma tam dost picha,ale tak poriadne,nie ako predtym,ale asi sa len uz moc natahuje maternica

zuzana ja by som to najradsej mala doma a pozerala ze ako sa mi to male ma a co robi🙂

lubiku a tak uz by aj patrilo mat po troch babach chlapca nieee? 🙂 a mate este cas,co som naposledy videla na nemcoch tak par cakal az ked mala sa narodi ze az ked ju uvidia sa rozhodnu🙂

minka21
18. okt 2009

blondy to fakt? ☹ tak hadam ked sa to narodi tak sa z toho budu vsetci tesit!a brusko ti je uz vidno?🙂

blondy12
18. okt 2009

no svokra buduca ma neznasa uz 3 roky...a je mi luto, ze vlastne kvoli tomu, ze som jej nepadala do oka, asi preto, ze jej beriem syna, ktory jej teraz pomahal najviac z deti, lebo nemal svoju rodinu, tak ze vlastne kvoli tomu, ju nezaujima ani to male, a to trapi aj mm, ale az tak to najavo nedava

trosicku mi je vidno brusko, ale fakt malo este, tak som v tretom sice mi nebolo zle, ale mam velmi vela pohybu, tak som pribrala iba kilo, este mam pracu, skolu, a popritom robim aj vedlajsiu specializaciu ucitelstvo, tak aj prax..takze mam toho vela, az sa bojim, ze budem mat nejake hyperaktivne dieta potom 😲 😲

a mozno naopak bude take unavene, ze bude kludne....

to dufam aj ja, ze kazdy zabudne na to zle, ked sa to male narodi, a ze sa zacnu tesit, aj preto by som radsej dievcatko, neviem preco, ale pri dievcatkach maju vsetci tendenciu ochranovat...a viac sa zaujimat o nu ako o toho chlapca....aspon tak mi to pride...ale nech bude hlavne zdrave...a nech ma pocuva 😀 😀 😀 😀

a baby vplyvaju na vas nejako hormony???no ja vam poviem, ze ja sa teraz dokazem rozplakat zo vsetkeho asi..aj z vtipu... 😀 😅

cicimon
18. okt 2009

caute,
ja som stale citliva na pachy, hlavne z chladnicky. Vcera som sa vazila, a od zaciatku cca 2,5kg

pozerala som aj tie tabulky, a vsade mi vychadza chlapec 🙂

minka21
18. okt 2009

blondy ja len nad niecim premyslam a cosi ma napadne tak uz mi tecu slzy,dnes som plakala koli tomu ze som mala chut na take slimaky a uz som ich sla robit ked som zistila ze kysla smotana bola po zaruke,a do obchodu mi nema kto zbehnut:(tak revy🙂

stanusa
18. okt 2009

ahojte,
idem vas na chvilku pozdravit a precitat co mate nove 🙂
boli sme v piatok na poradni a na tripple testy nas doktor objedanal 4 novembra, den predtym na sono...
nasa svadba sa blizi, vcera som si kupila popolnocne saty uz vidno brusko 😅

tak idem citat

blondy12
18. okt 2009

no mne moj mm povedal ze pojde o mesiac na sluzobky na 3 tyzdne, aby nam nasetril na kocik, lebo aj doma mu pobezi plat aj na sluzobke ma premie, tak som sa rozplakala, a sa zo mna smial, ze preco placem, a ja som nevedla, ci od dojatia, alebo od smutku..... 😀 😀 😀 , tak som sa potom aj ja zacala smiat, aj ronila krokodilie slzy...

a minule som bola nanho zas nastvana, chudak je to pri mne, lebo sa mi snival sen, a ma v tom sne strasne nastval, a cely den som bola nanho nahnevana a hnusna, a ked som mu to povedala, tak mi povedal,ze v realnom zivote sa snazi mi vyjst v ustrety, ale sen uz nevie ako ma ovplyvnit... 😀 😀 😀

cheerlady
18. okt 2009

ahojte babule,ako nedelujete 🙂 ja som u nasich,dopisala som seminarku do skoly a mala by som ist na byt pozehlit veci,ale taaaak sa mi nechce 😖
blondy inak aj mne sa snivalo nieco,ze bol na mna mm hnusny a som sa s tym aj zobudila a som na neho zazerala 😀

stanusa
18. okt 2009

blondy, s buducou svokrou mam tiez svoje zazitky, ale snazim sa vychadzat ...len mam obavy co to bude po svadbe, lebo uz teraz je niekedy ako med inokedy sa jej nic nepaci...nastastie sme ju neposluchli a byvame samostatne 🙂

cheerledy ja uz mam pozehlene, poupratovane, este vyvesit pradlo

blondy12
18. okt 2009

no ja ti poviem, ze mne je moja svokra ukradnuta, nikdy mi nic nedala, a ani to od nej necakam uz teraz...je pravda, ze som cakala ale nech da len svojmu vnucatu nieco malo, no ked neda nic, tak nech da niekomu inemu ak chce, ja s nou zit by som asi nedokazala, a navstevovat ju budem iba v nutnych situaciach...narodeniny...atd...a ked bude mm chciet ukazat vnuca nech ide sam..ja tam sediet nebudem a tvarit sa ze je vsetko ok, vsak ja som s nou este ani nerozpravala poriadne

stanusa
18. okt 2009

tak ked sa neda, tak naco sa pretvarovat 😉
aj my rozmyslame nad Sarou, pozeram ze je to popularne meno, ale k priezvisku sa nam moc nehodi 😵

lubi44
18. okt 2009

ahojte babulky,mi mame uprsanu nedelu,taku na spanie,chcela som ist pretriedit veci v skrini,ale taaaak sa mi moc nechce,najradsej by som nic nerobila a asi ani nebudem a pojdem spat pri tv,treba si aspon jeden dnik poriadne oddychnut,no nie 😀
babenky,ja si zatial so svokrou vychadzam,no mozno zatial preto,ze chodime iba 2x do roka na svk,uvidim akoto bude od buduceho roka,totizto vnovembri 2010 sa chystame na stalo domov,konecen po 5 rokoch a budeme zatial byvat so svokrovcami,lebo nasdomcek este asi nebude uplne doonceny,ale dufam,ze t dlho nepotrva,najradsej by som bola keby sa stahujeme odtilto rovno do naseho 🙂

blondy12
18. okt 2009

lubi tak to je super ze budete mat svoj domce...hoci trosku neskor ale to snad vydrzite...ked vies ze to nebude na dlho 😀

lubi44
18. okt 2009

no a vies ako sa tesim,uz nam budu elektriku robit
nejako to budeme musiet,ale ako vravim,zatial nemae medzi sebou problem,ked sa mne nieco nelubi ja si poviem,aj som taka papulka 😀

blondy12
18. okt 2009

no vsak aj mojej svokre sa nepaci pravde to ze som tiez taka papulka....a vies ona by chcela rozkazovat...tak asi preco som jej nesadla nejako...a moj mm skor pocuvne mna nez ju..chapes... 😝 😝

stanusa
18. okt 2009

blondy aj moja je ten typ 😉
vcera som kupila prvu vec pre nase baby
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre