Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
19. okt 2009

ja sa chystam nakupovat az po vianociach

blondy12
19. okt 2009

baby a vam doktor hovori, ze v akom tyzdni asi ste?ja som bola dvakrat a mi nepovedal nic, iba o tyzden presunul TP, teda kedze podla MS som v 14tt tak podla posunuteho TP by som mala byt v 13tt???

no ja nastastie postielku mam este po sebe.... 😀 😀 😀 , dobra drevena postielka, akurat kupime lepsi matrac, lebo to este aj brat ju vyuzil, tak mame aspon o to postarane, a zo zaciatku kvoli tomu prenasaniu asi vyuzijem vanicku zo stareho kocika...kedze tiez male bude hore...a kuchyna a tak vsetko dole..

a mozno maximalne podlozku na prebalovanie by som kupila...ci uz na posteli niekde prebalovala lebo inde nebudem moct kvoli malej izbe..a vanicku na kupanie..ak nezozeniem od znamej..lebo naco kupovat ked to zas nie je az take nutne, ano je to sice pekne nove...no ani si rozhadzovat velmi nemozem..a mozno by som aj do polska zasla...lebo oni vlastne vsetko pomaly z toho polska vozia..a tu to predavaju za drahsie..napr. tie supravy do postielok..to by som chcela kupit..okolo tej postielky mi pride prakticke ked je tam nejaka makka zabrana...

lubi44
19. okt 2009

blondy12,my mame tiez postileku po mne,ale na svk,takze budeme musiet kupit tu v irsku,ale kamoska mi hovorila,ze sa da za lacno v charitativnych obchodoch a taktiez tam chcem pozriet aj vanicku a autosedacku,takze tiez sa nechcem mooc rozhadzovat,ale kedze to budeme potrebovat tak to kupit musime 🙂
urciteby som nekupovala postielku,keby som na svk...

gajana1
19. okt 2009

Ahojte vidim že ste kecali o svokrach ja na svoju nemôžem nadavať ona sa fakt snaži nam pomahať v každom smere a asi budeme volať svokrovcoch aj na Štedry deň k nam aby sme sa im aspoň trošku od vďačili.

Ja tiež rozmyšľam na kočikom ale neviem aky lebo teraz som strašne naročna na kočik.

kiwinka
19. okt 2009

cici, ten morfo ultrazvuk sa robi v 20tt ano,, a ci je povinny to neviem, ja nanho idem. nedoplacam nic zanho. mne ho budu robit v nemocke v BA . 😵

cicimon
19. okt 2009

kiwi - v ktorej nemocke?

blondy12
19. okt 2009

lubi ja mam prave vybraty kocik v mojom albumiku aj s autosedackou za super cenu...a tu autosedacku urcite chcem taku aby som na ten kocik mohla dat, kedze u nas sa clovek bez auta nezaobide sme na dedine a 7km do mesta, a kedze som aktivna soferka tak si to aspon takto ulahcim, ze autosedacku rovno na kocik nasadim a mozem ako herecka 😀 si dalej chodit po meste..a nie este aj vanicku zo sebou nosit...
a tie postielky fakt nie su v dnesnej dobre drahe.....

seuska
19. okt 2009

Caute damy. Tak ste toho popisali cez vikend, teda od soboty obeda co som tu nebola.... Ako vidim nie som jedina co ma zlu svokru 😀 (skodoradost najvacsia radost 😉 ) My ideme na Vianoce k nasim do NR, strasne sa tesim ze budeme tento rok tam na Vianoce, manzel to nekomentuje, aj tak vie ze by mu to nepomohlo a s jeho mamou ani on nevychadza, takze mam to vyriesene...

Ja idem az o 3 tyzdne na to sono do Ke, tiez sa neviem dockat. Postielku kupime na inzerat sme sa dohodli, iba matrac kupime funglac a kocik zatial zvazujeme ci novy ci na inzerat, ked mne sa vzdy pacia tie najdrahsie 😀 Vysledky z tripple teestov mam az 29.11. som z toho nervozna....

kiwinka
19. okt 2009

cici na Kramaroch v BA.. ja mam tam gyndu, tam chodim od zaciatku tehu aj... tam chcem aj porodit.

tarinka333
19. okt 2009

Ahojte, no posledne dve hodiny som Vas citala. Cez vikend nejako nebolo casu Vas citat. ETe stale som v praci... uz som taka unavena, ale pockam manzela, lebo v tej kose nemam chut trepat sa na stanicu busom a potom dalsim domov a ete peso k domu, fuh...
Inak ako sa citite? Ja som si myslela, ze nevolnosti presli. No a vcera som vyvratila palacinky a polievku... teda, to bolo ale... A brusko uz mi je vidiet. Nie je ete gulatucke, take neforemne, ale uz vidno, ze som tehu 😀
K svokram... ludia su rozni, moja svokra je vsak skvela, aj u nich byvame. Tesim sa na vlastne hniezdocko, no zatial to vydrzime u nich. Do nicoho sa nam nemontuje, absolutne nas akceptuje a ked treba, pomoze...

kiwinka
19. okt 2009

cicimon ty chodis kam na gyndu?
ja som s Kramarmi maximalne spokojna... niektori lekari nemaju v ordinaciach ani ultrazvuk, tak mne absolutne vyhovuje, ze som rovno v nemocke,,v poliklinickej casti nemocky..aspon ma obvodna gynda nemusi odosielat potom do nemocky na 3D ine vysetrenia... a poznam kopu gyndosov tam ...je to fajn takto, mne to vyhovuje a som spokojna so sluzbami ktore poskytuju..

cicimon
19. okt 2009

kiwi - ja chodim do petrzky na fedinovu, zatim celkom ok. Na Kramaroch je aj 3D? a za kolko?

kiwinka
19. okt 2009

cici jasnee aj 3D,,cenu som nezistovala ,nakolko ja scem ist okolo 22-24tt.... este mam cas na to,,pootom pozistujem.. ale isto je tam 3D,, na 8posch. jak lezia pacientky, tam maju miestnost s3D!..
a uz si premyslala nad tym kde chces rodit?? 🙂

petuska28
19. okt 2009

Ahojte, stala sa mi strašná vec pred tromi týždnami som potratila bábätko , mala som termín presne tak ako vy. Mám len 21 rokov a čakala som ho s chlapom ktorý mi po kyretáži povedal že mi neverí že som bola tehotná ... a teraz u mňa v dedine so mňa spravil najväčšiu hlupanu na svete. problém je v tom že od doktora nemám potvrdenie o tom že som bola tehotná lebo bol taký vadny a papiere mi nechcel dať do tretieho mesiaca a teraz mi ich nechce vystaviť a ja to tomu hlupákovi nemám ako dokázať. Chcela by som poprosiť či by ste mi nemohli daktorá z vás dať vaše potvrdenie s tým že to prerobím , viem že je to choré ale som psychicky na dne ..Nikto mi neverí

kiwinka
19. okt 2009

petuska,,, po potrate ta nemuseli cistit, ani nic?? nemas ziaden zaznam od lekara? to je zvlastne, nemyslis? ak tvrdis pravdu, musis mat predsa nejake potvrdenie,,, skor zaznam o gravidite,,o jej ukonceni.. nerozumem celkom...

baby ???

cicimon
19. okt 2009

kiwi - asi antolska. Ak by si vedela tie ceny, pls daj vediet. Zatial som sa nerozdhodla, kde by som na to 3D mala ist

blondy12
19. okt 2009

petuska podla mna ten dokto si ten zaznam minimalne musel napisat do tvojej karty, a podla mna na poziadanie by ti ho mohol vystavit hoci za nejaky poplatok aj napr...ale nemyslim si, ze by tvoj potrat nebol nikde zaznameny....to ze nemas tehu knizku je ine, ale to, ze si mala potrat..hoci spontanny tak musis mat v karte u svojho gynekologa...proste mu povedz, ze to potrebujes

petuska28
19. okt 2009

Ja u neho mám kartu ale už dlhšie ho nemôžem zastihnúť som z toho mimo

tarinka333
19. okt 2009

petuska, ak si mala termin ako my a bola si na zakroku asi pred troma tyzdnami, tak to si musela byt v nemocnici na cisteni. Po cisteni sa VZDY vydava sprava z nemocnice, ktoru mas odovzdat svojmu gynekologovi.
1. Tvoj gynekolog Ta zrejme poslal este na jeden ultrazvuk na potvrdenie missed abort a ten druhy lekar Ti opat napise spravu z ultrazvuku, ktoru das svojmu obvodnemu lekarovi.
2.Tvoj obvodny gynekolog Ta musel poslat so vsetkymi Tvojmi papiermi do nemocnice. Tam ti po zakroku daju bud tu spominanu spravu z nemocnice, alebo to vsetko poslali tvojmu obvodnemu gynekologovi. Takze, ak potrebujes nejake potvrdenie, musis za svojim gynekologom a pytaj od neho potvrdenie o prekonanom missed. ja to mam v karte! :( Musis mat aj ty.

petuska28
19. okt 2009

neviem čo mám robiť

tarinka333
19. okt 2009

Petuska, volaj sestricke... zisti, kedy bude lekar zastihnutelny! radsej chod originalnou cestou, akoby si mala vyrabat falosny doklad.

blondy12
19. okt 2009

petuska to jedine musis pockat na toho doktora.....ked ma dovolenku alebo chod k nemu do ambulancie.ved niekedy ordinovat musi nie???a tym ze dokazes, ze si mala potrat sa nieco zmeni s tym chlapom???aby potom na teba nevyrukoval, ze to nebolo jeho...alebo sa chces pred dedinou ukazat v tom lepsom svetle?

seuska
19. okt 2009

to bude dajaka haluzovina - moj nazor.. aj keby nie, na co dakomu kto mi neveri take daco dokazovat?!

blondy12
19. okt 2009

petuska len sa hlavne kvoli tomu tak netrap....ten papier ti urcite doktor da, ze si mala potrat...uvidis bude to dobre, len sa nepokusaj falsovat..pretoze, nemusi to dopadnut dobre..

stanusa
19. okt 2009

petuska baby maju pravdu, naco mu chces nieco dokazovat... uz tym nic nezmenis!

ahojte baby,
dnes mi dosiel balicek a v nom https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

kiwinka
19. okt 2009

jasne cici,, dam vediet ohladom cien ked zistim,, 🙂 ! sedí vec!

kiwinka
19. okt 2009

stanuska nadherne dupky ! 😀

blondy12
19. okt 2009

stanusa to je zlatucke 😅 😅 , ja este nic nekupujem radsej...lebo ked zacnem sa potom nezastavim

kiwinka
19. okt 2009

ja este tiez nekupujem nic,ale uz ma to láka,,take su nadherne veci pre miminka ! 😵 az som z toho na mäkko ako sa hovori... brusko nam rastie, tak si tehu zacinam naozaj uzivat... je to moc pekne obdobie,,baby mali by sme si ho uzit , lebo sa nenazdame a babetko aj porodime,brusko zmizne a zacina nam "iný" zivot s mimi 🙂 nejaka som rozcitlivena dnes .. 😅

seuska
19. okt 2009

jeziiiis baby prave som na veceru zozrala sama 1/4 chlebaaa, ja budem za chvilku jak sud rozkysnutaaaaa... lenze ja by som v chlebe s maslom spavala.... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre