Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
21. okt 2009

ahoojky,
tak v poradni vsetko OK, dnes mi robil len vaginalne vysetrenie - krcek, maternica, kultvacie no a na zaver sme pozreli Renuska, 😉 , ma sa dobre, len nebol v peknej polohe na foto .-)
hybkal rucickami, juuj zlaty bol 😵

fruchtbar, aka romantika, uzi si pekny vecer 😉

lubi44
21. okt 2009

ada,aj mne hovorili,aby som sa radsej nekupala,lebo to moze urychlit porod,ja si aj tak dam radsej sprchu 🙂,to kupanie mi nejaknechyba 🙂

civavava
autor
21. okt 2009

lubi44, aka krasna foto mimiska v tvojom albume! 😵

lubi44
21. okt 2009

dakujem,ved nam ju ajdost dlho robili,sestricke to akosi neslo,tak prisla doki a ta trosku pritlacila a spravila nam krasnu fotecku,jaj taka som rada 😅

klongova
21. okt 2009

lubi naozaj krásna fotka na tej tvojej je už celkom vidno to malé stvorenie na mojej je len taká maguľa. Ani ju radčej nedám do albumu. 🙂

lubi44
21. okt 2009

klongova daj ju tam aj tak,ked si to budes o par mesiacov pozerat,tak sa zasmejes,ze aka machulka to bola 🙂 ,ved to je aj tak krasne

cicimon
21. okt 2009

caute,

ja som dnes s hrozou zistila, ze som pribrala uz 3,5kg...naposledy som sa vazila 3 tyzdne dozadu...
cakam do 2.11. na dalsiu poradnu a potom to poviem aj v rpaci 🙂

vy ste kolko pribrali?

cheerlady
21. okt 2009

kiwinka,ale to vies,ze 5.mesiac zacina az 17+6tt? 😕 sa mi to zda cudne,ze zajtra alebo pozajtra by si mala mat za sebou 1.tyzden z 5.mesiaca,ked mas v pase 17tt 😕
mne brali v 12tt tiez dost skumaviek,tusim 4/5 a na tripple pred tyzdnom len 1 - zajtra mam mat vysledky,ale nestresujem sa,lebo ten moj dr.som pocula,ze to uz viacerym tehotnym pomotal,tak som zvedava,co zas spravi pri mne 🙄 inak ja som dnes mala behaci den - bola som v ba u plynarov a vodarov a cely den zabity,vsade som cakala vecnost 🙄

cheerlady
21. okt 2009

no k tomu vazeniu - ja som sa vcera vazila a som sa potesila,ze mam stale rovnako! teda najprv som mala svoju vahu na zac.tehu,potom som 1kg schudla a teraz mam zas svoju,tak som prekvapena,lebo uz mi aj jest chuti,tak som cakala,ze tam nieco nabehlo 😀
civavka gratulujem k vysledkom! 😵

blondy12
21. okt 2009

caute babenky lubi krasne miminko 😀

mam na Vas prosbu uz od vcera mi nie je dobre, napina ma na vracanie (co doteraz vobec) ale strasne ma boli brucho....ja neviem myslite, ze sa mi roztahuje maternica???alebo preco?nekrvacam...no vsetci co na mna pozru povedia...vypadas strasne a ja na to aj sa tak citim...no z prace ma nepustia...a povinnosti cakaju..viem, ze by som mala oddychnut no cakam do piatka...lebo neda sa teraz...mam si aj ja kupit ten Magmne B6 ako ste pisali?lebo mam bolest..to je taka divna bolest..nie pichanie...skor akoby vo vnutri...a hlavne aj ked sedim tak to viac citim...najlepsie mi je ked lezim a som narovnana... 😢 😢 😢
poradte
civavka blahozelam k vysledkom

civavava
autor
21. okt 2009

cicimon,ja stale povodna vaha, ani deko hore 😒

blondy,ja som take sice nemala, ale asi by som zasla k lekarovi/na pohotovost..ak to teda trva dlhsie, ta bolest...
istota je istota...

cheerie, mne v 12tt brali 6 skumaviek a vcera na tripple 3 😖 som zvedava na co 😒 a drzim palce moc na zajtra, nech su vysledky OK! ja budem mat buduci tyzden ...skapem dovtedy....

cheerlady
21. okt 2009

bry vecer babulky,tak ja mam na sebe svoje prve tehu-gate 😵 teda nie,ze by som uz mala nejake brusko,ale aspon ma netlacia gombiky,opasky a podobne veci,su super 😉 bola som u kamosky,co ma 8mesacneho maleho,tak som si od nej jedny kupila a este aj 2tie pasy na brusko ale to az ked uz naozaj nejake brusko bude 😵
civi dakujem,snad ano,zajtra dam vediet 😉 ale ja sa aj tak viac spolieham na morfo-utz a 3D v 20tt 😉

tarinka333
21. okt 2009

Ahojky, zopar dni som tu nebola, nebolo casu. Lubi, krasna fotocka... 🙂 Ja ssa citim fajn, vcera a predvcerom som citila take bublinkanie v brusku, no ci to boli pohyby,neviem, hm...
Inak mi je celkom fajn, az na rano, vtedy mi je kusok nevolno...

civavava
autor
21. okt 2009

cheeri a ako je velky ten pas? ja si chcem tiez kupit, ale neviem ci M, alebo L velkost..normalne mam velkost 40.
????

😲

cheerlady
21. okt 2009

civavava no teraz ked ich mam oblecene,tak je mi az pod prsia,ale velkost tu nevidim 😕

civavava
autor
21. okt 2009

ja si asi kupim L, pre istotu....nech ma nic netlaci 😝

cheerlady
21. okt 2009

civavava aj ja som nosila 40-ky,ked boli nejakeho uzsieho strihu,tak 42-ky. no radsej si kup L-ka,ved priberies aj do zadku aj do noh trochu urcite.

civavava
autor
21. okt 2009

sak prave 😠

vejula
21. okt 2009

Čafte kočky... No tedááá ja sa nemám čím chváliť om pribrala od začiatku už dobrých 6 kg... No je pravda že som bola predtým taká vyžla 🙂 No ale teraz mám prsiska a bruško teda tiež už veľké... Mi ľudia tipujú tak 6-ty mesiac ked ma vidia... Neviem čím to je, že niekto začne priberať hned od začiatku a nikto až neskôr... No len už by mi bolo treba novú podprdu... A gate nezapnem žiadne tiež mám už tehu gate od nejakého 13 tt lebo som fakt nič nezapla :D Ale tak čo... Tučná niesom, len je zo mna konečne žena :D

pipimiska
21. okt 2009

cauko babky 🙂
tie ktore ste z KE,kde ste si kupovali tehu nohavice?

minka21
21. okt 2009

awojky🙂tak ja som dnes mala konecne prvu poradnu!🙂 pribrat som este nepribrala,male ma 10cm,a zasa spinkalo a tazko sa mu dalo ho odmerat,lebo sa tazko zobudilo a zle lezkalo,ale nakoniec sa trosku pohlo,len to trvalo🙂) no cely bude po mamine,stale to hovori 😵 😵 😵 😵 inak ake velke mate vy babo?alebo ste mali v 14tt a 3dni🙂

kats
21. okt 2009

baby, tie tehu pasy.... nam to vyslovene v nemocnici na cviceni pani dr zakazala. nie ze by skodili, ale ako ti rastie brusko tak sa tomu prisposobuju aj svaly - tj posiluju sa automaticky. Ked mas pas, drzi ti brusko a mas teda ochabnute svalstvo, ktore potrebujes pri porode a aj potom...

minka moje preve baby a aj teraz toto stale chrni na utz.... ale skor mam teoriu ze v brusku si to predspi a po narodeni uz nemusi spat vobec 😅 😀

minka21
21. okt 2009

inak tiez mam tehu gatuse dnes som bola kupit,take riflicky tmave,normalne,ale na brusku je to hned lepsi pocit,

vejula fiha🙂dost 6kg,ale to je myslim ze lepsie akoby ti malo byt stale zle a chudnut,len pekne papkaj🙂chudnut budes potom

blondy12
21. okt 2009

baby tak ja som si trosku pospala a tie bolesti akoby presli ale trosku som hore a len na zachod som sla a caj si urobit a ich mam zasa......neviem baby myslite ze by to bolo rztahovanie?ako aj na zaciatku som take bolesti mala...ze ani sediet ani lezat pomaly ☹ ☹ ☹ ☹ , ale ani nekrvacam......a do piatka je vylucene aby som ostala doma..proste tento tyzden musim prejst nejako...

vejula
21. okt 2009

Nooo dosť dosť je to. Fakt je že som pribrala hlavne vtom brušku a prsach.... Priateľ stále tvrdí že prdel mám stále jak dva stručky cesnaku 😀 Tak to radšej neriešim... A nyvyše bruško aj prsa sa mu veľmi páčia, a to je hlavné 😀 Chudnúť určite nejdem, aj ked v poslednom čase sa my akosi kyselina dvíha, tak papám trošku menej ako pred tým.
A blondy ked to bude moc silné a nebude to prestávať určite by som zašla ku dokimu... Pre istotu, nech si potom nevyčítaš, že si niečo zanedbala, keby čosi.... Nechcem strašiť, ale istota je istota 😉

blondy12
21. okt 2009

ja viem, no teraz je problem, ze som v prahe a poistenie si platim doma, tak neviem ci ma vobec osetria..... ☹
iba pripad ohrozujuci zdravie, no kazdy to moze pojat inac....no mozno by som sla poobede na pohotovost....

blondy12
21. okt 2009

tak preto som chcela vediet ci nemate nahodou take stavy a pocity tiez, ked sa Vam roztahovala maternica

maxii
21. okt 2009

blondy mna sem tam popicha, sem tam citim trocha bolest ako je maternica, hlavne ked mam plny mechur...ked sa vycikam, bolest zmizne...ale nie je to silne, ani ma to neznepokojuje...ak ta to znepokojuje, chod rasej na pohotovost...

stacynka
21. okt 2009

caute baby dnes nam cely den nesla elektrika, no radost, nieco robili so stlpom, tak ani kurenie, no esteze uz vsetko ide
kats, k tym tehu pasom, neviem aky baby ale ja mam len take trickovinove, ze ak mas kratsie tricko tak aby ti nefukalo na brusko a na krize, ale brusko mi to teda nedrzi.... tak neviem ake este ine mozu byt

minka21
21. okt 2009

blondy mna tiez pobolieva v podbrusku,,niekedy ma tak picha ze sa nemozem pohnut,a dnes mi teda poriadne tam blazni,ale asi to tak ma byt:( ak nekrvacas ani nic,tak zbytocne robit paniku,mozno sa to male az tak moc roztahuje🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre