Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
27. nov 2009

Dobre rano 🙂
Ja som si merala vcera obvod pasa a mam 90 cm 😵

lubiku
27. nov 2009

ahojte, ja som po tej prebdenej noci mimo 🙄

Tarinka drzim palce na 3D 🙂

A kukli ste to moje babo, alebo nie ☹

Ako ste tu pisali obvody pasa, tak som zmerala i ja mam 88cm, ale brucho mam riadne, len ja som utla v pase.
Pamatam, ze ked som s prvou isla rodit mala som 101cm. Pri tretej to bolo urcite o 10cm viac 😠 😀
Uvidime, kam sa dopracujem teraz.

lubkamik
27. nov 2009

Lubiku pekne mas fotecky 😵 😵 Ja som bola na 4D v stredu aly maly nic nechcel ukazat - otocit sa zadkom a este mal aj ruky cely cas cez tvar 😠

lubiku
27. nov 2009

Lubi aj nase sa skryvalo ☹ , zjavne sa mu to nepacilo. Pojdete skusit este raz? Nam lekarka vravela, ze keby sa vobec neukazalo, tak nabuduce prideme zadara 😵 , ale nakoniec sa nieco podarilo odfotit.

lubkamik
27. nov 2009

hej v pondelok idem znova - nastastie som nic neplatila 🙂

lubiku
27. nov 2009

Tak to je fajn, drzim palce 🙂
No nic, idem varit a s malou sa hrat 🙂 pa

tantama
27. nov 2009

ahojte baby🙂) my sme boli včera opäť na tom 3D ale malá má niečo v črievkach ☹ vyzerá to že som krvácala dnu trocha a ona tu krv spapala a ta jej v črievkach zostala... zrazená....... dr povedal že sa to môže ešte zmeniť ale nebol nadšený......... no uvidíme... v piatok idem na poradňu a veľký utz k svojmu gyn......som z toho smutná ale hádam to fakt nebude nič vážne..

lubkamik
27. nov 2009

Tantamka tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo!

tantama
27. nov 2009

lubka no zostáva nám len veriť....... ale ved sa to hádam nejak upraví...... 🙂 a budem držať palce nech sa malinký dobre ukáže a aj naša sa schovávala.... sme sa smiali že bude hanblivá 🙂

blondy12
27. nov 2009

bre ranko babenky,

tak aj ja som si zmerala to svoje brusko, mam 88cm...no uvidime ako to pojde dalej..

tantama myslime na teba, a verim, ze sa to upravi, vezmi si, ze niekedy neboli take vymozenosti a vobec zeny nevedeli, ze tu sa nieco vytvori a moze zminut a tak...radsej pozitivne, urcite sa to nejako upravi 😀

ja asi idem zavolat kvoli tym vysledkom tripple..bola som v pondelok 16ho uz druhy tyzden nevolal, ale asi radsej si to zistim po telefone 😖

inac pekny den Vam prajem, nech malicke kopu, a nebudia maminky, alebo nezlostia, moje nastastie v noci nezlosti, ale tak vcera od 7ej do polnoci pomaly malo party asi stale ma nieco pichlo pri vajecniku... 😀

michalag
27. nov 2009

malalady, mala by som ist ale predpokladam ze pojdem najskor 7.12., ale ak nie tak som zapisana na 8.12. ku Dr. Szedelymu, ale uz sa neviem dockat 🙂
... a ty ides na to 3D???

michalag
27. nov 2009

nos uper, prvy prispevok mi to nezobralo 😠

lubka, malicke je krasne 😵 😵 😵
blondy, myslim ze ked ti nevola, tak je vsetko oki
tantamka, myslime na vas a dufam ze to malickej zmizne

tantama
27. nov 2009

ďakujem za podporu babulky hneď je človeku lepšie.... a Blondy Miška má asi pravdu u nás doktori volajú len keď je niečo zlé.....tak isto to bude super. 😉

vejula
27. nov 2009

bré ránko kočky.... Tantami, držím palce nech je všetko OK a uvidíš dobre bude 😉 Keby to bol vážne tak by doki povedal, určite, oni su dnes veľmi opatrný a strašia aj ked nemusia, pre istotu.
Inač lubilu fakt pekné foto.
Nom ja som práve včera rozmýšlala či pôjdem na to 3D sono. _Od začiatku som myslela že aj hej. No ale včera mi doki povedal, že na normálnom sone, čo sa diagnostiky týka zistí to isté ako na 3D. Že to jel len pre ten efekt, ked chcu mať nastavajuci rodičia zážitok.
Ale čo ja viem možno už rovno počkám ked sa narodí, načo maličké vystavovať ďalšiemu ultrazvuku. Včera na morfo ho tam kukal vyše pol hodinu a tak som si povedala že hádam mu aj stačilo. Nom neviem, vy máte na to aký názor???

stanusa
27. nov 2009

ahojte 🙂
tantama drzim vam palce, gretka to zvladne 😵 🙂 😉
michala na dr. szedelyho si pamatam...k nemu chodis na sono?
blondy tak ako????

pride ma kuknut mamka, lebo chce nafarbit vlasy 😀

lubkamik
27. nov 2009

Vejulka, hej zisti sa to iste - podla mna 3D je len o tom ze mas pamiatku - krajsie foto a aj DVD... 🙂 Ale nemyslim si ze to je skodlive - mne robi lekarka sono kazdy krat co som u nej.

stanusa
27. nov 2009

vejula nam tiez povedali, ze morfo sa robi na klasickom a potom sa prepne na 3d pre efekt a potesenie,
tak zvazujem ci to ma vyznam, ked nam maleho ani nepopozera...ale na druhej strane by to bol darcek pre starkych 🤐

ludka140281
27. nov 2009

ahojky ...
vcera som bola na to morfologicke sono....malinke je uplne v poriadku 😀 tesim sa,a,na otazku co to bude mi doktorka odvrkla ako psovi:budte rada ze je zdrave a nechcela povedat viac a ani fotku mi nespravila.Vraj ma vela ludi,nemam ju zdrziavat.....tak len tolko,ze sme v poriadku a tak som sa bala 😀

michalag
27. nov 2009

stanuska, chodim vo ZV oproti plavarni (teda ak poznas ZV) a tam robil aj Dr. Taufer, Galad, Szedely, ale najnovsie robi vacsinou Szedely a Kralik, tak som si racsej vybrala jeho

stanusa
27. nov 2009

lubiku na prvej fotke sa dobre zamaskovalo 😎

blondy12
27. nov 2009

juj no aj ja dufam, ale tak preistotu si chcem zavolat, no nedviha, asi maju vela, tam ma vela zien stale ☹

stanusa
27. nov 2009

ludka super, hlavne ze popozerala...tak budete mat prekvapko 😉
ja som si minule vzala fotak, ze aspon odfotim monitor, poprosila som ju aby mi nechala nejaky pekny zaber a ona mi nakoniec vytlacila 2 co mam v albume 🙂mlada a snazi sa este...
miska bola som na Sliaci v centre jednodn. chirurgie a on vtedy operoval ako na pase a bol velmi zaneprazdneny...ty a neviem ci to nebol ten druhy - Galad

michalag
27. nov 2009

stanuska, no myslim ze Galad robi tam, ale mozno aj Szedely ale nie som si ista

stanusa
27. nov 2009

obaja tam robia, pisala som jednemu a druhy ma vzal, lebo ten nemohol

silvia7
27. nov 2009

ahojtee 🙂 všetkým gratulujem k dobrým výsledkom a k novým dievčatkám, čo v Apríli pribudnú 😉

ja som tiež začala uvažovať o tom 3D ultrazvuku, asi cinknem doktorke, že či by ma vedeli objednať 😒 som zvedaváá totiž.. a tiež aj preto, že mám faaakt to bruško veľké a či nááááhodou nebudú dvojčatá.. asi by som to nezvládla psychicky až pri pôrode zistiť.. ale dr. mi zatiaľ nič také nehovorila...

tantama - uvidíš, bude to fajn, presne ako hovorila blondy - že voľakedy naše staré mamy nemali žiadne informácie, ako sú na tom tie ich deťúrence v brušku a všetko dopadlo dobre.. treba veľa vecí nechať na prírodu, ona to má zariadené 😉

civavava
autor
27. nov 2009

ahojte babenky,

tak dnes zacinam 22tt 🙂)

liubiku nadherne fotky, aj ja sa uz tesim a na nase 3D ale este si pockam do 21/12/

tantamka drzkam palceky, neboj, Gretka je bojovnicka a urcite bude vsetko OK!!!!

ja sa uz taaak neviem dockat 1/12, na morfo...ale sa aj desne bojim 😲

zuzana1971
27. nov 2009

ahojte 🙂

vejulka ked vidim tvoje brusko na fotke tak sa necudujem, ze doktor ultrazvukom az pod rebrami pozeral 😀

zuzana1971
27. nov 2009

babulky ak dostanem 13 plat asi objednam tu kolisku co mam v albume z internetu, ale nechcem aby mi ju doviezli postou ale kurierom. Vie niekto poradit ako to presne funguje kurierom a kde sa to objednava? Lebo na poste mi ju nedonesu do bytu, len mi hodia listok do schranky a ja nemozem nosit tazke a trepat to z posty autobusom. Myslim, ze kurier to robi tak, ze zavola ci budem doma a donesie to az do bytu, vsak?

tantama
27. nov 2009

baby ešte raz ďakujem za podporu....

Zuzi neboj bruško vyskočí ani sa nenazdáš... ale mamina sesterka išla rodiť pred niekoľkými rokmi a prišla v klasických rifliach s bolesťami a keď sa malá narodila mala 4kg..... vôbec jej nechceli veriť že je tehu 😀

blondy12
27. nov 2009

tantama uvidis bude to dobre 😉
tak asi sa dnes nedovolam k sestricke kvoli tym tripple asi to je nejake znamenie, neviem ci maju volno, alebo tam nie je, no nic ked tak skusim v pondelok...tak doktor zatial nevolal, ale este stale nemusi mat tie vysledky, ale keby bolo nieco zle ani neviem ci by som to nejako riesila 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre