Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
11. nov 2009

silvi, ja asi pojdem na Antolsku lebo som velmi spokojna s mojou doktorkou - je z Pro-care ale rodit chodi na Antolsku. Takze asi tam aj ked som z Ruzinova... 🙂
Neviem ci by sa mi chcelo trepat do Ciech - na kazdu prehliadku tie posledne mesiace cestovat a ked ta to chyti utekat do Ciech - no neviem. Nepocula som este o niekom kto rodil v Cechach 😵

cheerlady
11. nov 2009

silvi ja budem v ruzinove 🙂

silvia7
11. nov 2009

no veď to tiež je také... neviem, rozmýšľam, že asi sa tam zbehneme pozrieť aspoň (my to máme asi 45min do Břeclavi) a opýtať na všetko, no a podľa toho... no mne drahý povedal, že na Antolskú ma nepustí ani keby čo bolo, na Ružinov a aj Kramáre som si vypočula strašne strašné veci od kamošiek, čo tam rodili a aj z fóra.. tak som tak na tom, že neeviem nič ja.. 😠

lubkamik
11. nov 2009

Preco na Antolsku ta nepusti? Kvoli tomu co tam zomreli tie dve baby? To by sa im stalo aj inde - poznam tam sestricku a tie baby mali take komplikacie ze by sa im to stalo hocikde...

silvia7
11. nov 2009

cheerlady - dnes ideme do Pezinka k priateľovmu bratovi na návštevu 😉 zase budú chlastať a ja šoférovať, keďže je Martina..... ah joo 😝

a to si musím koľko dopredu nejak "vybrať" pôrodnicu? a všetko okolo toho.. 😕

seuska
11. nov 2009

tak tu mam 2 fotky nasho pokladika z piatkoveho 3D a 4D sona 🙂 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

silvia7
11. nov 2009

Jasne, ja to tak ani neberiem, stať sa môže čokoľvek hocikde .. ale on sa bojí proste, tak sa rozhodujeme zatiaľ len podľa zopár infošiek.. ale na Kramáre ma nedostane nik, aj keď to mám 10min aftom od domu.. 😔

petulka777
11. nov 2009

Ahojte baby,mam otazocku,2 tyzdne dozadu mi brali krv na alfafetoproteinove testy,chvala Bohu dopadli dobre,neviete ake testy ma cakaju do buducna?

cheerlady
11. nov 2009

seus krasne 😵 a pohlavie vam nepovedali? 😕

ja som na ruzinov citala hlavne co sa tyka lekarov same dobre ohlasy a to je u mna hlavne,to ci bude na sestonedeli nejaka nafukana sestricka,to mi je uz jedno,hlavne aby tam boli kvalitni lekari a to si myslim,ze v ruzinove su 😉

jana3
11. nov 2009

Ahojte..
petulka: na geneticke vady uz nic nebude, len ultrazvuky. Ale co sa tyka krvi, tu si myslim, ze budu este viackrat brat... minimalne, co si pamatam, tak po glukozovom teste. Ten sa robi medzi 24 a 28tt.
spominali ste meranie panvy, mne pri minulom tehu panvu merali az uplne na konci, ze vraj na zaciatku tehu to nema prilis zmysel, lebo v pribehu sa to vplyvom vahy babatka meni ...

cheerlady
11. nov 2009

silvi tak to budes mat veselo ako sofer 😀

lubkamik
11. nov 2009

Baby, neviete ako je to s vycerpanim dovolenky? Lebo ked by som mala ist na matersku od 1.3.2010 (6 tyzdnov pred porodom), tak mi v robote povedali ze mam este narok na dni dovolenky az kym mi materska neskonci - cize mam este 20 dni dovolenky. Len neviem ci je lepsie ju minut pred materskou - cize februar alebo ked mi skonci materska - v septembri...Vtedy ale asi bude platena z toho co som mala ako matersku cize 500 EUR ci kolko to je - lebo sa to rata za posledne 3 mesiace, nie? Cize to neni moc vyhodne? Ja uz som z toho jelen 😀

cicimon
11. nov 2009

caute,

my sme boli vcera na husacine, tak este odfukujem 🙂

ja idem aj na morfo aj 3D do gynfiv - 73e..
a som zvedava zajtra na vysledky tripple, snad bude dobry narodeninovy darcek

to uz vyberate porodnicu? resp kedy sa treba rozhodnut kde?

seuska
11. nov 2009

cheer uz som to tu pisala, ze doki hovoril ze sa nam nechce ukazat, ale vraj na 80% to bude dievcatko a ja malemu stale Šimonko, Šimonko hovorim 😀 😀 o tyzden v stredu idem na poradnu k svojmu a mal by mi robit aj sono tak snad sa nam betarka uz ukaze 🙂 😉

adasik
11. nov 2009

ahojte babenky+nove tehulky
prave som si vas docitala, nemam cas sem ani kedy napisat, v robotke sa neda a vecer som uplne KO.
seuska- no krasne foto 😉 a viete co to bude?
My sme nase male splodili na Slovensku, mam pocit, ze to bude chlapcek, aj genetika tak ukazuje. Len na sone nam zatial nic nechcel-o ukazat 😒 ale 23.11 idem na morfo, ta snad....
Ten polohovaci vankus vyzera super, aj mna poslednu dobu boli chrbat...tak asik vyskusam...
Babky musim utekat, potom sa snad ozvem...papa
a gratulujem vsetkym k dobrym vysledkom a k prvym kopancekom... 🙂

martaina
11. nov 2009

lubkamilk, tak nárok na dovolenku sa ti skracuje až po neodpracovaní 100 dní, tak neviem, či ti nevychádza celoročná dovolenka. ja som to pri malom tak mala. A určite ti nebudú rátať dovolenku z materskej, ale z platu. Veď materskú ti platí soc. poisťovňa a nie zamestnávateľ. Ja plánujem ísť už asi vo februári, lebo pochybujem, že vydržím ešte celý február cestovať do práce.

cheerlady
11. nov 2009

ja by som chcela byt doma uz v januari,no uvidim ako sa mi podari,lebo vtedy by som si chcela este dokoncit skusky v skole.a navyse mi vcera dr.posunul termin na skor-podla prvych pohybov,takze mi vychadza materska este skor,no neviem podla ktoreho TP sa to nakoniec posudzuje 😕

dorot007
11. nov 2009

ahojte, tak znova v práci. neviem ako to vydržím do 8mej.Chvalabohu len sedím na zadku.S tými hormónmi je to fakt sranda.robím v dvd požičovni a hlupi ľudia ma teraz vedia neskutočne vytočiť. niekedy mi stačí, keď sa na mňa len pozrú a ja by som ich najradšej vyhodila.ja len dúfam že sa to počase dá do normálu, lebo peniažky potrebujem a dnes som mala chuť vynadať aj šefinovi... 🙂

lubkamik
11. nov 2009

hej neskracuje sa mi cize si mozem vycerpat celych 20 dni bud medzi MD a RD alebo az po skonceni RD. Ide o to ze ak to chcem vycerpat medzi MD a RD, musim akoze nastupit do prace - zam-tel ma prihlasi do socialky ale ja som na dovolenke a ked skoncim dovolenku tak ma odhlasi zo socialky. Len mi neni jasne aky plat vtedy dostanem - ci sa to pocita za posledne 3 mesiace co by bolo vlastne materska = cca 16500SK. 🙄

lubi44
11. nov 2009

dorot,ja som sa teraz pred chvylkou vytocila,ale tak,ze mi ani jest nechutilo,sme si s mm objednali pre nase bejby dupacky na spanie,ze na 3 mesiace,lebo z pre novorodenca rychlo vyrastie a oni nam poslali na 3 rocne dieta,sak ma skoro vystrelo,a je hned po nalade,do toho este ten zub ,no a uz je to na....a som zvedava,co este v praci,dufam,ze aspon tamto pojde lepsie...

civavava
autor
11. nov 2009

seuska, ake kraasne foto 😵

cicimon, mnam husacina, dala by som si. najma aj kvoli kapuste 😝
a drzim palce na vysledky na zajtra, daj nam potom vediet 😉

dorot007
11. nov 2009

lubi najlepsie na tom je, že kým som nebola tehotna tak ma vytočilo maločo.takže priatel je z toho cely rozčarovany že ja dokažem aj nadavať. Po šiestich rokoch ma teraz prvy krát počul fakt nadavať ako nejakeho roboša v 6tej cenovej a musim priznať padla mu sanka..a vlastne aj mne. si poviem stale že na čo sa rozčulujem veď robim zle našej fazulke ale to sa jednoducho neda ovladnuť..kde robíš?

cheerlady
11. nov 2009

dorot ja som v praci do siedmej 😒 ale esteze mame ten internet,vsak 😀

dorot007
11. nov 2009

internet je v pohode 🙂 to že som v práci je tiež v pohode 😉 ale že zajtra musím zase to nie 😠 robím od pondelka a dnes mi šefino oznamil s usmevom na tvári že som až do nedele.Krásna predstava..

cheerlady
11. nov 2009

no tak ja nastastie uz len zajtra a potom mam volno - robim kratky tyzden,ale cely piatok budem balit veci,lebo odovzdavame cez weekend byt,takze stahujeme 🙄

martina05
11. nov 2009

Ahojte, tak som znova tu ... Dnes som úplne ospalá a nič sa mi nechce ... Čakám na MM a ideme gratulovať ocinovi, dnes má meniny ...

dorot007
11. nov 2009

aj nás čaká to sťahovanie dúfam že čoskoro ak všetko pojde tak ako má..teraz sa tlačíme s priateľom v garzonke.a je to super pokiaľ som tam len ja alebo len on.dvaja je moc. Neviem si predstaviť ľudí čo tam prežijú cely život aj s dieťaťom. tak to by som sa fakt položila. toto si hovorím ked musim do roboty aj vtedy ked tam nemam byť.

cheerlady
11. nov 2009

dorot a kam sa budete stahovat-do vacsieho bytu?

martina05
11. nov 2009

Seuska ..krásne fotečky...

lubkamik
11. nov 2009

Caute zajtra. Ja uz idem domooooov 🙂 🙂 Jupiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre