Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
18. nov 2009

Dobreeee ranko tehulky 🙂 🙂 🙂 ,

seuska
18. nov 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂

Frucht pribrala som najviac co tu pisete 9 kg, no ale zabijem sa ked mi chuti, sak kukni na moju fotku v albume vsetko mi ide do bokov a zadku 🙄 to bude trapenie to zhodit!!! 😉

Civavka ani jedna skupina mi nic nehovori, no hlavne ze Vam sa pacil koncertik a Renusko si prisiel na svoje ☹

Blondy ja som bola tiez na utz v KE a nakolko mi moj gynco nedal vymenny listok tak som platila 45 eciek a dostala 2 fotky kuk moj album. Inak dost pochybujem ze budu robit aj medzi sviatkami, ale najlepsie je posli tam online objednavku cim skor a cakaj kym sa ti ozvu, ak sa ti neozvu do tyzdna napis im na to cislo sms. Mne to sestricka od nich takto radila, lebo ona telefony nezdviha lebo nestiha, ale na maili sa sms reaguju. Mne pozeral doktor tam babo od hora az dole, vsetko, nosnu prepazku, hlavicku, mozozek, pazerak, zaludok, srdiecko, nozicky aj rucicky. Len sa nechcelo otocit dobre a tak pohlavie povedal na 80% ze to bude baba 🙂 Ozaj a kedy sa uz stahujete do SV?

Zuzi gratulujem ku chlapcekovi a super ze si tie komplikacie zvladla, myslela som na teba dakedy 🙂

Tari my sme kupili postielku za 100 eciek aj s matracom kokosovym na inzerat, je taka vyrezavana, ked ju mm posklada tak ju sem hodim. Podla mna 70 nie je vela...

seuska
18. nov 2009

civavka na konci mal byt tento smajlik 🙂 🙂 a nie tento ☹ ☹ prepac moja 🙂

lubkamik
18. nov 2009

Dobre ranko 🙂

dnes som daka nervozna - mm dnes operuju o hodku tak dufam ze to dobre dopadne 😒
Vcera som si kupila prvu sadu flasiek avent - na inzerat ale boli uplne nove este zabalene 🙂 A este chcem kupit elektricku odsavacku Avent - neviem sice ci ju vyuzijem ale ved ju potom hadam predam dalej 😵

klongova
18. nov 2009

Dobré ránko, vy ste hádam ani nespali len ste písali a písali

..... čo sa týka krému proti striám nepoužívala som ho pri prvom a ani teraz ho napoužívam. Mám pocit že záleží hlavne na veľkosti bruška. Keď je väčšie tak je pravdepodobnosť že sa strie objavia. Neviem nemám s tým skúsenosti.

.... pohyby cítim tiež no nie každý deň. Bolesť v podbrušku mám aj ja no nie je to také strašné niekedy je to dosť nepríjemné ale niečo snáď vydržím.

diamond - aj mne sa stáva že keď ležím na boku a potom sa prevalím na chrbát tak mám taký hrbček. Mám pocit že je to bábo predsa sa prevaluje a keď si dlhšie na boku tak sa prispôsobí. Potom v pribehu pár minút to zas nieje. Ten hrbček je tvrdý môžno to je hlavička alebo zadoček čo ty vieš ?

.... keďže som trochu nachladnutá tak sa snažím jesť hlavne veľa prírodných vitamínov - ovocie a citrusy (grepy) a malému sa to nejak nepáči vždy keď ho dojem tak sa mrvý akoby mu to vadilo. Včera som dokonca po dlhej dobe vracala no nebolo to také hrozné. A nemám pocit že to bolo z grepu.

..... čo sa týka jedla jem čo mi ide na chuť - nemám len sladké alebo kyslé chute. Dokonca už v pohode varím a pribrala som len 1 kg takže som na tom celkom dobre. Teraz to už bude trochu horšie budem priberať viac a aj viac jesť.

martina05
18. nov 2009

Ahojte,
Lubkamik - držím palce ......

Civav - aj ja mám placentu vpredu, takže ak niečo jemne cítim, je to skôr úplne dolu alebo akoby po stranách ....Ale ukľudnila si ma, lebo všetci tu už niečo cítia a ja len tak jemnulinko a aj to len občas...

Pekne som si Vás dočítala .... Mne sa pleť počas prvých 4 mesiacov zhoršila, teraz sa mi zlepšila - no aby som to nezakríkla...Bruško si natieram poctivo, striedam Weledu, Hipp a teraz chcem vyskúšať aj Dr. Hauschku to dulové mlieko ... Je síce dosť drahé ale spravím si radosť..

Zuzi- gratulujem ku chlapčekovi

Seuska - z priberania si nič nerob, kamoška pribrala do 7 mesiaca všetko a apotom už nič... Možno to tak bude aj u teba. Ja som najskôr schudla zo 68 na 64, terza mám 69... No myslím, že aj tak mám viac ako mnohé z vás...

Veju - krásna nevestička...pridaj viac fotiek ...

lubkamik
18. nov 2009

Mati, dakujem 🙂
Ja si tiez natieram poctivo brucho Weledou - mam ho strasne velke tak cakam ake to bude po porode 😀

martina05
18. nov 2009

Lubkamik, ja ho mám veľké hlavne večer.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ale inak mi už vykúka aj ráno..MM sa z toho vytešuje ....

alicc
18. nov 2009

pekný den kocky.

kika: drzim ti palce na poradni, aby bolo všetko tak ako má byť. a inak aj ja som vždy pred poradnou nervozna a mám obavy aby bolo všetko ok.

ja by som chcela asi znovu dievča ale manžel samozrejme chlapa, takže je to nerozhodne ale mne je to v podstate jedno, len nech je to zdravučké. 🙂 🙂 🙂

malalady
18. nov 2009

čawte baby 🙂 takže v pondelok idem na sono a sa dozviem čo to bude och joj 😀 😀 😀 aspon dúfam,že sa to dozviem 🙂

michalag
18. nov 2009

jeeej malalady 🙂 , a co by ste si viac priali??? Ale hlavne nech je drobcek zdravucky 🙂
Ja mam zo zajtrajska normalne stresy, ked si predstavim co musim vsetko postihat 😅

malalady
18. nov 2009

michalag.. 🙂 no dievčatko predsa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to najdeš raz dva.. a ideš tam busom ?? si si zistila spoje?

michalag
18. nov 2009

ano, najskor musim zaniest maleho do skolky, potom ist na Bus na Zapad a potom na stanicu aby som stihla nejaky normalny bus do BB a z tade zase MHD do Roosveltky 🙄 , no proste sa nejako netesim na tie nahanacky hlavne s malym chudacik

malalady
18. nov 2009

a nemá s TEbou kto íst autičkom??? 😒

michalag
18. nov 2009

nie, ale to je v poho, ja sa rada vozim v buse, len ma stvu tie stresy. Ked si bola na krv tak tam mal vela ludi?
Ale aspon pojdem pozriet do toho detskeho obchodu pri Europe 🙂 a tiez do Europy, lebo chcem malemu kupit stavebnicu a tu maju len male balenia, tak ci nahodou nebudu aj vacsie za akciove ceny 🙂 ... vsetko ma svoje plusy aj minusy

malalady
18. nov 2009

michalag.. no ja som jej zaklopala aby mi zobrala krv.. a šla som do BB tak jej tam zaklop a ona ta zobere hned.. aby si tam nemusela čakat

michalag
18. nov 2009

no asi to aj tak spravim, lebo hodinu cakat koli tomu aby mi zobrala krv sa mi teda nechce 😝

Inak niekedy by sme mohli dat stretko ked budete v meste, hmmm???

malalady
18. nov 2009

michalag mno jasné,že možme dat stretko🙂))) inak to 3D sono do kolkeho týždna robia?? 😉 😀

myly
18. nov 2009

ahojte, baby tak uz je to tu dneska idem na sono sa tesim 🙂 ...dufam, ze mi uz povedia co budem mat inak ma asi porazi od nervozity heh 🙂

susanita555
18. nov 2009

caute kocky tak prave som sa dozvedela vysledky tripple 😀 musela som volat ja ,lebo sestricka mi povedala,ze mam zavolat mali sice byt v piatok ale musela som si pockat do teraz vsetko je v poriadku malinky rastie ako ma takze sa velmi tesime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
18. nov 2009

myly ale netrep neporazí 😀 😀 pri najhoršom sa to dozvieme až dalšie sono 😀

michalag
18. nov 2009

malalady, mne vravela sestricka ze od 23tt-27tt, preco chcela by si ist neskor?

myly, alebo az po porode 😅 😀 😀

myly
18. nov 2009

ja viem len som uz strasne zvedava 🙂 ...uz mi vsetci z rodiny nakazali, ze im mam hned zavolat ked pojdem zo sona heh ani neviem ci mi kreditu vistaci heh 🙂

civavava
autor
18. nov 2009

ahoj babenky,

idem od zubara z tej povinnej kontroly, nastastie vsetko OK, bo mi lepilo, neznaasam zubarov 😠

seus 😉

martinka, ja uz pohyby neriesim, moj doky povedal, ze je to v poriadku a ze mam cakat, ze je este skoro, plus s tou prednou placentou je to tazsie citit pohyby, najma prvorodickam 😉

myly
18. nov 2009

michalag, nooo to dufam, ze nie 😅

michalag
18. nov 2009

myly aj to sa moze stat, ale snad sa vam uz dnes ukaze v plnej parade 🙂

malalady
18. nov 2009

myly 😀 tak nech sa ti len ukáže a daj vediet mi potom jafne?? 😉 😀

michalag nie ja chcem ist len som si to nezapamatala,že do kedy sa to dá 🙂

michalag
18. nov 2009

ty by si sa uz mohla aj objednat, ale ja si este musim pockat aspon 1-2tt, ale to uz je v poho, kedze viem ze aj tak ma zoberu az po Novom roku

malalady
18. nov 2009

michalag nemám to číslo ty ho máš? 😉

michalag
18. nov 2009

jasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre