Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
2. okt 2009

zuzi hej on je super....

lucinka1104
2. okt 2009

jankako mykozy nie ale ecoly a streptokok písala som že mi dieťa atkmer umrelo vyše mesiaca bojoval môj anielik o život z tohto sajrajtu dostal zapal mozgových blán, zapaľ plúc, očných spojiviek, najťažšie formu žltačky a neviem mal 7 diagnóz perstal dýchať strašne schudol tak ja viem o čšom píšem je to strašné svinstvo pozor na vytoky a svrbenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucinka1104
2. okt 2009

gratulujem k dobrým výsledkom ja som zatiaľ do 13 tt - 2kg

kiwinka
2. okt 2009

Luci a ma to nejake nasledky na malom ?

jankako
2. okt 2009

no to viem že je asi horšie,ale jej povedali že to má z tých mykoz..lebo sa mi sama sťažovala ešte pred porodom,že cele tehotenstvo mala neskutočne mykozy,ale že riadne fuj.že až od 6 mes.jej na to niečo dal doktor..divne...nakoniec ked jej prestrihli pred porodom plodovy vak,tak z nej nevytiekla voda,ale kaša...brrrrr.rýchlo zahájili cisársky rez...dieťa jej malo niečo z dychom a tiež infekciu na plúcach..
no chudiatko tvoje male,strašne...tak mu prajem vela zdravička do dalšieho života..

lubi44
2. okt 2009

ahojte babulky,vcera ma pobolievalo brusko aj krize,asi mi baby rastie,teda dufam a dufam,ze bude vsetko ok

kiwinka
2. okt 2009

ahojte babyyy, no gratulujem k dobrym vysledkom tie co ste boli u dokiho dnes alebo vcera 🙂 !
my ideme dnes s manzelikom na chatu tak uz sa tesim, snad trosku oddychu,,i ked ideme s kamosmi , oni maju dve deti 2r. a 5r. takze bude aj veselo :D xixi ale co,, aspon si zvykneme na hluk :P

baby smiem sa spytat? sexujete tak ako predtym ? myslim tak casto krat.., nezmenilo sa u vas neico? mate to rovnake s drahym?
my toho mame menej,,mam pocit ze sa muzik trosku boji aby neublizil malej...

lucinka1104
2. okt 2009

nie naštastie aspoň si to ja myslím , na rehabky sme prestali chodiť a na neurológiu ideme v decembry akurát je z tých injekcíí na podporu mozgovej činosti strašne hyperaktívny inak je uplne v poriadku ,
ja som mala plodovú vodu krásnu a aj tak to zle dopadlo....

kamoška koli tomu potratila v 19 tt 😖

lubi44
2. okt 2009

kiwinka,my to mame rovnako,len niekedy sa skor ja citim unavena,manzelik sa nezmenil 😀

inak sa aj ja pripajam ku gratulaciam vsetkym mamickam a babenkam 🙂

tantama
2. okt 2009

baby ja som sa práve objednala na 3D utz ho Hlohovca.. je tam strašne milá sestrička. ale robia ho zo záznamom na dvd od 20tt a stojí40€ v nedeľu a ak nechcem záznam tak to urobia aj skôr aj s fotečkami za 10€...

kiwinka
2. okt 2009

tak fajn Luci,, no hyperaktivny aspon sa nenudis :P poznam takych certov,,kamoska ma dcerku 5 rocnu taku a to je jak duracel baterka,,nezaspi skor jak o polnoci a vstava rano o siedmej, ani jest nechce velmi, akurat sladke stale by jedla, a tolko energie co ona ma to som v zivote nevidela este... aj spanok ma zly lebo tu energiu nestihne spotrebovat cez den a to sa jaši strasne..a aj tak to nespotrebuje,,tak jej pracuje mozog aj v npci intenzivne az sa budi a spí ale pritom chodi a vyprava.. no maju s nou az problemy,, al snad sa to da do kopi.. este je dieta.

lubi44
2. okt 2009

tantama,no super teda,tak uz sa nemozes dockat,jej sa tesim stebou

tantama
2. okt 2009

lubi hej moc teším.... a je to super záznam dvd je nám na nič a takto to bude ako kontrola tak všetko pomeria a aspoň si budeme istý že je všetko super.... 😀 😀 😀

lubi44
2. okt 2009

no presne,normalne ti zavidm,ale len v dobrom 😀 ,drzkam palce nech je vsetko ok 😀

tantama
2. okt 2009

a ty to neskúsiš či tam u vás sa to nedá??

lubi44
2. okt 2009

no ja idem na utvz 20teho,vtedy nam bude robit aj fotecku,ale spytat sa mozem,no to by bolo super,na vianoce ideme domov,tak by som to zobrala nasim aj svokrovcom ukazat,no mamina by sa hned rozplakala a ja snou 😀 😀 😀

cicimon
2. okt 2009

ja som to rodicovstvu este nehovorila, som vcera chcela, ze im poslem foto mobil - a moj muz ze niee.. osobne tiez az na vianoce, ale snad uz cez vikend to povieme 🙂)

jankako
2. okt 2009

lucinka1104 no strašne..Chudáčik..Nikdy by som nepovedala že tehotenstvo dokáže byt take komplikovane,pokial to človek nezažije,alebo mu stači si prečítať modrehokonika.Strašneeee.Ale musime mysliet pozitivne a dávať si hlavne pozor naseba.Ale hlavne čo je človeku súdene to ho neminie..o tom je život...

lubi44
2. okt 2009

cicimon,to manzelik chcel az na vianoce povedat?ved to by ti asi aj tak uz brusko bolo vidiet,ci? 🙂

zuzana232
2. okt 2009

tantama a na kedy ta objednali teraz v nedelu ideš? 😉

jankako
2. okt 2009

cicimon,nemáš ty náhodou mojho muža za muža???? 😀 😀 😀 😀 Moj to chcel vyriešit tak isto...Ale tiež sme to všetkym povedali až s fotkou zo sona..začiatkom 13tt.

cicimon
2. okt 2009

nie, on to nechcel povedat na vianoce, to az na vianoce pojdeme domov - na vychod, ja som mu zakazala to hovorit min do prvej poradne, moje kamosky to uz vedia, takze asi cas povedat rodine 🙂) asi v nedelu, moja svookra sa vnucata uz nevie dockat

lubi44
2. okt 2009

no baby,ja som tak isto chcela pockat,lenze moj manzelik bol taky nateseny,ze ked som mu volala od dokiho,ze cakame babo,ten nevahal a hned to svokra vedela 🙂 ,

tantama
2. okt 2009

nie objednala som sa na 29.10. vtedy mám voľno a nie lebo to budem v 17tt a v nedeľu je to len zo záznamom a ten nechcem... ozaj podarilo sa mi dať machulku do albumu 😀

cicimon
2. okt 2009

tamtama - pekna fotecka 🙂

jankako
2. okt 2009

aha,čiže teba nemaju šancu vidiet skor..No mňa hej.... 🙂

cicimon
2. okt 2009

jj, preto je v podstate jedno, kedy im to do vianoc povieme 🙂

lubi44
2. okt 2009

tantama,pozerala som albumik,machulka je zlatucka,zistila som,ze chcem taky isty kocik ako ty akurat v pistaciovej,moooc sa mi lubi a kupime ho asi ked budeme na vianoce doma 😀

cicimon
2. okt 2009

lubi - odkial si?

lubi44
2. okt 2009

z Ilavy,presnejsie z Kosece to je taka mala obec pri Ilave,ak by si nepoznala a ty cicimon?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre