Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
2. okt 2009

ach lucinka dufam, ze bude vsetko ok s babatkom, zasluzite si len to najlepsie,
tantama gratulujem k dobrym vysledkom 🙂 ,uz sa zacinam tesit aj na nase babo......ach nech urobi fotku a nech bude u nas vsetko v poriadku
a co babenky hovorite na tento kocik?

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

kupujete uz nejake vecicky?ja som dnes mala chut nieco kupit, ale kym som este nebola ani na jednom vysetreni....tak radsej nie,aj kocik kupim az po narodeni baba, ved objednat sa da aj cez internet....

tantama
2. okt 2009

civavka som rada že je srdiečko v poriadku tak šup do postele a oddychuj 😉

tantama
2. okt 2009

kika na pohyby si ešte chvílu počkáme ale to čo opisuješ môže byť tvrdnutie bruška ale nemalo by to byť časté.. tak skus počítať kolko krát za den a potom to povedz dr.... 🙂

zuzana1971
2. okt 2009

ahojte babulky po 100 rokoch 🙂
som tu len na malicky skok, lebo ma dosla pozriet kamoska a doniesla zo sebou internet na chvilu, nieco potrebuje poriesit...
nemozem citat vsetky prispevky, ale dufam, ze ste vsetky ok
ja som od piatka po 15 dnoch z nemocnice doma, este krvacam (silnejsie spinenie) a musim prisne lezat, diagnoza abortus imminens, hroziaci potrat, ale babulko bolo pred tyznom a pol este ok, 5,2 cm, tak dufam, ze je ok...akurat ze mi vysli zle krvne testy na vyvojove vady, malo byt do 15 a mam 874 😖 , ale lekar povedal, ze sa nemam kvoli tomu stresovat, tak sa teraz nestresujem, je to na mna aj tak strasne vela...v nemocnici bolo STRASNE ZLE...
dufam, ze budem mat co najskor internet a precitam co ste popisali a popisem viac, civavka ma moj mobil, keby niekto chcel, papa

tantama
2. okt 2009

zuziiiiii drž sa náááááááááám myslíme na teba... 😉

civavava
autor
2. okt 2009

zuziii, to je super, ze si sa nam ozvala! moc moc ti drzkam palceky, nech je vsetko OK! a tesim sa na dalsie spravy ked budes moct pisat. pekne oddychuj a mysli na mimi, nestresuj sa nicim. cmuk

lucinka1104
2. okt 2009

zuzi držkaj sa myslíme na teba ja etda každý deň veľa šťastia a neboj všetko bude dobré treba veriť

jankako
2. okt 2009

kika29,to sa asi tak natahuje brucho,lebo mimi rastie...ja tiež mávam take brucho niekedy akokeby mi išlo strelit..Ale to máš možno len z únavy,lažkaj si pekne a oddychuj,nohy hore a to prejde...
Kiwi 1.apríl??ja mám 2.apríl,ale chcela by sa aby sa narodilo 1.strašne sa mi páči ten dátum...Taky maly blázonko bude to naše mimi 😀 😀 ...Ale samozrejme že to nechám na mimi,kedy sa zapýta von.Len nech to nie je o dost skor ako má byt a bude všetko ok..

tarinka333
2. okt 2009

Zuzka, sme radi, ze si nam trosku napisala. Viem, ze s babatkom budete v uplnom poriadku, neboj sa... Na konikovi je mnoho tem a pribehov zien, ktore zazili to iste a porodili krasne babatka, len sa neboj... Z hodnoty krvi si tiez nerob tazku hlavu, vsetko mooze byt skreslene vsetkym, lebo ziaden test nie je 100 percentny. Myslime na Teba a neboj sa, vsetko bude OK 😵

tarinka333
2. okt 2009

Inak babulky, dnes na tom NT nam urobila doktorka 3D fotku 🙂 Je uzasna... 🙂
Seuska, bola som v tom prenatalnom centre u Dr. Muranskej... celkom mila doktorka, vsetko nam poukazovala, rucicky,nozicky, prsteky, ocicka, kolienka, dokonca pazerak, zaludok, placentu, chrbatik... skvely zazitok...

ikushik
2. okt 2009

Ahojte, tak konecne sa nam zuzka ozvala 🙂 velmi vam vsetkym drzim palceky, budete mat krasne deticky 😉
inac ako som pisala, s priatelom sa to dava pomaly do kopy..dufam ze to je na dobrej ceste.. som este stale na PN, ale citim sa omnoho lepsie.. to len koli tomu ze nemam pracu tak to natahujem.. doma som urobila trosku zmeny, omalovala som tak aspon mam co robit 🙂 pekny zvysok vecera 😉

kika29
2. okt 2009

jankohrasko mňa to brucho akoby tlačilo okolo žalúdka, nieje to príjemný pocit a samozrejme že sa obávam. Nechcem behať k lekárovi s každou vecou. Ved teraz som len nastúpila do práce a chodím domov ako zbytý pes. Ked si ľahnem tak mi je dobre. Ked som bola minule u doktora tak povedal že je všetko v poriadku. Dúfam že sa to nezmenilo. Nejaká som precitlivená ☹
Neviete niekto čo by som si mohla dať na bolestívy chrbát?
Zuzka aj ja tebe a bábetku držím palčeky 🙂
tarinka333 to je dobre že si spokojná aj ja by som chcela už vydieť tak bábo 🙂 ale do poradne idem až 21.10 a možno mi už bude vedieť povedať pohlavie 🙂

blondy12
2. okt 2009

to teda nie......ale keby som rodila teraz tak by som kupila ten Trio Enjoy..nasli sme v jednom obchode akciu za 8000 cela sada...no super cena....

tarinka333
2. okt 2009

Ikushik moja, drz sa, viem presne, co prezivas, zazila som to v aprili a dnes som v 14tt🙂 Pan Bozko to tak nenecha, len teraz usudil, ze chce mat Tvojich anjelikov pri sebe a zosle Ti ich opat, az budete na to pripraveni. Preboli to, hovorim z vlastnej skusenosti. bolest ostane, ale z pocitu sa stane myslienka a z myslienky spomienka a spomienky uz tak nebolia. Drz sa.

nika12
2. okt 2009

Baby neberie niektora z vas magneezium??? potrebovala by som ohladom davkovania nieco ....

cicimon
2. okt 2009

nie, a naco to pouzivas?

seuska
2. okt 2009

Civavka super, tesim sa s tebou, gratulujem...
Tarri mne vcera volala sestricka od Dr. Muranskej a ma objednala na 9.11. na sono az 😒 ze skor vraj sono ani nerobia a inak gratulujem 🙂
Zuzi drzkaj sa myslim na teba ze ako sa ti dari, fajn, ze vieme o tebe nieco. Zvladnes to...
Ikushik aj ty sa moja drzkaj....

nika12
2. okt 2009

cicimon pocitujem uz druhy den taku ani nie bolest, neviem ako to pomenovat 😒 v podbrusku, uplne tak dole a vpravo az mi to dnes vystrelovalo do nohy sa mi zdalo a magnezium vraj uvolnuje, takze som si kupila v lekarni a sama nasadila :-/ citala som aj tu na konikovi, ze gynekolovia to zvyknu predpisovat tehotnym dost casto ako prevenciu ...a len ma zaujimalo ci ste tu niektora taka, co to berie a kolko mg denne....aby som to zas nepresvihla, dala som si jednu 300 mg tabletku a beriem aj tehotenske vitaminy, tam je 150mg, takze dokopy 450mg a zda sa, ze trosku mi povolilo ....aj ked stale to este citim 😒

cicimon
2. okt 2009

a neskusila si sa spytat v lekarni, nech ti poradia? ja mam teraz nejaku nadchu, nabehla som do lekarne a ze nech mi daju nieco, ale pre tehotne...trochu som ich tym zaskocila, lebo to znacne zuzuje vyber, ale dali mi nejake homeopatika 🙂

nika12
2. okt 2009

nebola som v lekarni, kupovala som to len v drogerii 😒 neviem, ci by mi na to nieco poradili, predsa nadcha je nieco ine, ako nejake neidentifikovatelne krce... 😒
tu nadchu ti nezavidim, aj tym som si v minulom tehotenstve presla, fakt vyber toho, co sa v 1. trimestri moze, sa velmi zuzuje...mna trapila hlavne bolest hrdla a pomohol mi na to bioparox ...ale aj homeopatika su dobre, treba ich zacat brat ale hned ako sa choroba prejavi, aby mali ucinok...tak ti zelam, nech ti to cim skor prejde ...

pipimiska
2. okt 2009

cauko 🙂

nika12,ja beriem magnesium ale sumive...predpisala mi to hematologicka,ze to rozsiruje cievy..
mne naordinovala 2 krat denne a jedna ta sumiva tableta ma okolo 250mg, dennu davku mam 500mg,takze ja si myslim ze v pohode 😉

nika12
2. okt 2009

ahoj pipimiska, dakujem pekne 🙂 vidis, ani ma nenapadlo pozriet sumivy, ten by mi chutil asi viac ako v tabletkovej forme... 😝

pipimiska
2. okt 2009

nika,neni zac 😉 mne by asi viac chutili tabletky,magnesium sumive mi nechuti,ale lekarka kazala sumive tak budu sumiveee 🙂

seuska
3. okt 2009

dobre ranko damy. Vcera ste nejak skoro isli vsetky spat.. 😉 Som sa tesila na rano, ze budem mat co citat a tu par prispevkov.... Ako sa mate? Stale myslim na tu nasu Zuzku, ze jej fakt drzim palce a verim ze jej vsetko dobre dopadne a bude mat v aprili krasny darcek...

tantama
3. okt 2009

dobré ránko... Seuska aj ja stále na zuzi myslím ale verím že aj ona aj mimi su bojovníci a tak to isto zvládnu.... 🙂

zuzana232
3. okt 2009

tantama jeeeeeeeeeeeeej babo je krásnunkeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

tantama
3. okt 2009

zuzi vďaka. 😀 .. je aj mm ho videl len dnes lebo bol na týždňovke a až slzičky mal...

blondy12
3. okt 2009

tantama uzasne je babatko.... 😀 😀 😀 , ja uz dievcata zacinam bojovat s chutami, vcera vecer o polnoci som musela uvarit dnesny obed.......no aspon mam dnes pokoj 😀 ,a trosicku som z neho musela ochutnat 😅 ,no strasne,co to len bude dalej

zuzana232
3. okt 2009

blondy mi niečo hovor s tými chutami.. ja sa tiež v noci zobudím,že mam na niečo chut.. vždy mám chut na závin.. a tak rano šup do obchodu a musím kupit 😀 😀 😀 ja teraz milujem strašne segedín.. ja by som ho jedla na tony.. ☹ moja mamina ho robí taký vymakaný,že až.. no každú nedelu mi nevyhovie 😀 škoda.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre